Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

ktos tam

(usunięte przez administratora)Pracuje tam juz 10 lat i zawsze powyzej4 tys netto zarabiam Jak ktos chce to moze i duzo wiecej zarobic Widocznie sie nie nadawales do kontaktow z klientami tzn ludzmi

Janusz

A ile można zarobić na wdg w gastronomii (Nestle Profesional) ?

s1_30

praca w nestle wykorzystają cię i kopną w tyłek tak działa ta korporacja i w dodatku postarają się wykręcić cię na kasę żeby ci nie wypłacić prowizji tak działaja

Grzesiu

Witam, jestem zainteresowany pracą, jakie są tutaj zakres zarobków i premi, pozdrawiam

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Justi

Hey,słuchajcie dzisiaj jest u nas spotkanie rekrutacyjne odnośnie pracy w Purina. Chciałabym się dowiedzieć jakie zarobki ma operator na produkcji? Czy jest organizowany jakiś dojazd,czy trzeba mieć własne auto? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

To co 1 lipiec polaczenie pewnie trzeba rozgladac sie za robota eh

zlota

Hej mogl by mi ktos powiedziec o pracy w nestle w nowej wsi wroclawskiej?jak sie tam pracuje?jakie zarobki ma operator produkcji? i jak jest z premiami?

opc
@zlota

praca jest po 12 godzin czy po 8 za dojazd ile placimy??

edenowiec

Oczywiście że płaca co kwartał i to ładnie wychodzi. Nie wiem w jakim oddziale pracujesz że nie masz nadgodzin.

eden

Nadgodziny?? W ednie za takie cos nikt nie placi..

edek z edenu
@eden

no tak panowie w darze macie lepiej niż u nas, eden tragedia sanitki sprzedaż i ciagle cisna zenua

edenowiec

Zarobki mamy podobne to też zależy od oddziału kto nim zarządza, premie świąteczne są i to nawet przyzwoite a co do połączenia kierowcy nie muszą się obawiać bo praca dla nich będzie, pensja wypłacana zawsze do 10 i nadgodziny, wiadomo praca nie jest lekka, teraz tylko czekamy na połączenie.

stokrotka1204

hej :) są tu może jacys aktualni pracownicy centrali w warszawie? mam szanse na praktyki letnie w dziale zakupów, chciałabym zasiegnac jakiejsc opinii o warunkach finansowych, socjalu itp, z góry dziekuje i pozdrawiam:)

petfood

Witam,czy w związku z otwarciem nowej fabryki puriny nestle planuje zatrudnić handlowców aby wzmocnić swoją pozycję na sklepach? Tylko ciekawe czy przez outsourcing czy bezpośrednio. Jeśli bezpośrednio to na pewno wielu doświadczonych i obytych w temacie marsjanów zarabiających nomen omen psie pieniądze w zewnętrznej firmie służyłoby własnym doświadczeniem.

Kolega

Witam interesuje mnie stanowisko kierowcy kat. C we Wrocławiu jak się tam sprawy mają. Jak wygląda dzień w pracy załadunek dostarczanie ile tych punktów i czy koniecznie trzeba sprzedawać te ich produkty? Ile godzin jaka umowa jakie wynagrodzenie ?

Neron

Cześć, widzę, ze Nestle szuka Młodszego Doradcy ds żywienia w Lecznictwie Zamkniętym. Dla mnie to kompletne zaskoczenie, bo Nestle wchodzi w nowy temat. Konkurencja już znana i okopana (Baxter, Fresenius czy Nutricia). Czy ktoś może się wypowiedziećw tej materii ( warunki finansowe, zapatrywanie na przyszłość, atmosfera pracy, klasa produktów)?

Nie prawda auto masz do dyspozycji 24 na dobe sa limity kilometrow ale to z czasem nauczysz sie obejsc za auto potracaja ci ale jakies grosze ale przeciez jak masz swoje to tez musisz robic przeglad naprawy czy oc. a potrzebuja w kolko dlatego ze ludzie lapia sie wszystkiego byle tylko cos robic a do pracy przedstawiciela czy handlowca trzeba sie urodzic chyba nie mysli ktos inaczej po trzech miesiacach znajduja cos innego i odchodza bo po prostu nie daja sobie rady a przeciez rynek jast juz obeznany z woda i nie jest to jakas nowosc ale jezeli wytrzymasz pierwsze miesiace i bedziesz mnial szczescia to latwo awansowac znam kilku (usunięte przez administratora) co tylko gadali a nic nie zrobili i teraz jezdza astra czy insygnia a to zwykle nieroby ( moze jak bedzie polaczenie to pozbedziemy sie frajerow na ktorych trzeba pracowac heh to tyle zycze jutro milej pracy i dobrego nasycenia na rundach w prd

Jaruzelski

Samochód służbowy jak jesteś w pracy . Chyba nikt tu nie myślał inaczej . I nie poszukują obecnie tylko w kółko .

zibi

To dobrze ze tyle zarabiasz zacznij odkladac na czsy jak was eden wciagnie ....

No to ja nie wiem jak wam placa ja pracuje juz prawie 5 lat jakodostawca i miesiac w miesiac mam ponad 4tys wiec czemu nie nazekam dodam ze nie pracuje w wawie i nie mam jakich kolwiek profituw czy lepszych rund wiec nie pierdo....e tylko pracujcie zwolnia to zwolnia nie mamy wplywu (zawsze mozna jechac na szparagi do niemiec

Nestle kam

Siemanko obecnie jest oferta na pracuj.pl Kierownik ds kluczowych klientow (KAM) Ile mozna powiedziec bez doswwiadczenia w fmcg z kilkuletnim doswiadczeniem w sprzedazy?

były corposzczur

Warunki finansowe są żenujące. Bardzo duuuuuza dysproporcja miedzy szczeblem średnian a wysokim, w ogóle bez porównania..... A w zakładach produkcyjnych ...... najniższa krajowa. Co do produktów, poczytajcie etykiety, wszytko będzie jasne.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.