TOI TOI Polska Sp. z o. o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Były Dzik
Były pracownik
 Pytanie

Przejezdżalem kolo bazy w Będzinie i szok. Plac zawalony, ale po wpisach widać że z firmą nie jest dobrze. Ponoć nowy właściciel. Kierowcy z Będzina, ten mały (usunięte przez administratora) zgarnięty z BOK-u jest dalej "DYSPOZYTOREM" ( przez duże D ;) ) i "maluje" trasy? Była też taka młoda nowa, jakoś sobie radzila,pracuje jeszcze czy (usunięte przez administratora) ją nerwowo wykończył? Pozdro dla starych i nowych kierowców z Będzina. Pozdro również dla kierownika. Równy gość.

Pracownik
Pracownik
@Były Dzik

A wielki Pan dyspozytor od kontenerów G... wciąż nadal jest zapracowany, zawalony robotą i wciąż nie ma czasu. Nawet nowe biurko dostał taki zarobiony. Panowie na Trzebini również pracy po pachy. Szczególnie jak młody (usunięte przez administratora)..... taką podwyżkę dostał...

1
Pracownik 2 Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Piszesz bzdury, bo zazdrościsz mu pracy. TG przeszedł do innego pokoju, bo nie mógł wytrzymać z PZ. Nie zastanowiło cię to że PZ siedzi zawsze sam na dyspozytorni. Posłuchaj kierowców jak potrafi (usunięte przez administratora) . Wszyscy mają dość tego małego SZERYFA. Jego prywatne rancho.

Pracownik 3 Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik 2

Szeryfów jest więcej ,mały i na placu dwóch placowych ,ten jeden temu drugiemu chodzi przy nodze jak piesek .

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik 3

papużki nierozłączki G.O i Z.Ś ,hahahaha , jak tam donoszenie panowie ?

Wiki
Pracownik

Do ,,Ktos" masz rację wreszcie ktoś by przejżał na oczy jak jesteśmy dy..ni przez kierowników oddziałów jak nie jesteśmy ich pochlebcami.

Kierowca z Łodzi Nowy wpis
Pracownik
@Wiki

Potwierdzam, że u nas tak jest.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Słyszeliście coś o koszalińskiej bazie? Podobno tam coś się dzieje (ludzi zwalniają lub sami odchodzą). Takie wieści krążą.

Długoletni pracownik.
Pracownik

W tej sytuacji jak postępuje z nami szeregowymi pracownikami zarząd nie widzę sensu dalszej pracy w tej firmie. Po 12 latach pracy trzeba powiedzieć dość. Niech sami przebiorą się i (usunięte przez administratora)

Dawid
Kandydat
@Długoletni pracownik.

A jak postępuje? Chodzi ci o podwyżki które nie były równe dla wszystkich? Czy masz też inne zastrzeżenia? Coś jeszcze jest nie tak?

DoDawida
Inne
@Dawid

Jak Ty to nazywasz podwyżkami to ja nie wiem.. dwa pewnie chodzi mu to że nie którzy za to że nie... Dostają dodatek co miesiąc.. a reszta zap1e... jak każdy inny i nic nie ma oprócz jak Ty to nazwałeś podwyżki od 75zl do 160netto..

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRACOWNIK GOSPODARCZY?
Obecny
Pracownik

Najwyższe podwyżki dostali jak zawsze ,,dziobuny" 250 , donosiciele 200, a reszta 150 zł brutto. Czy 99 popierają taki podział bo większość pracujących jest niedoceniona i ciężko pracują za zaniżone płace.

1
Pompa
Pracownik
 Pytanie

3750 za pracę w g..... ,wodzie chemi , wózek widłowy,jazdę, remonty itp .To dla ciebie wystarczająco???

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Obecny

Firma nie pokazała się z dobrej strony ?! , mogli by nam powiedzieć dlaczego tak postąpili dając tak ubogie podwyżki przy tej inflacji ! ,czy jest to z przyczyny ,że w 2024 rząd da nam ponad 4 tyś brutto i tutaj sobie odpuścili ?, czy maja do naszej pracy zastrzeżenia ? ,zero cisza ,dali i tyle ! Pytałem wśród znajomych którzy pracują różnie np. produkcja , sklepy -markety ,no różnie ludzie pracują i żaden z nich nie powiedział mi kwoty którą My dostaliśmy czyli 200 -100 brutto ..Dostali 400-500-700-1000 brutto ! ,różnica kolosalna ! Proszę wytłumaczyć nam pracownikom dlaczego tak z nami postąpiliście -zarządzający ????

Już niedługo..
Inne
 Pytanie
@Obecny

Jak ja bym Ci powiedzial co się dzieje na bazie u mnie to byś miał siwe włosy.. ale nie będę tu mówił z jakiej bazy etc.. ale zgodzę się z Tobą że ci co ładnie gadają albo robią dobre wrażenie mają lepiej to się nie zmieni ale od kiedy piękna miską się na jesz hm? W większości kierownicy trzymają swoich (usunięte przez administratora) niż doceniać ludzi którzy mają pojęcie i wiedzą co jest w danym dniu lub za kilka dni etc.. tak serio rób tak jak ja teraz nic po za twoimi obowiązkami i umywają rękę niech się martwią inni a jak przyjdą mów że to nie twój obowiązek etc.. PS nie będę wprowadzał korekty słownictwa bo mi się nie chce.. ale jak dostanę jeszcze raz tel po za godzinami pracy lub za kogoś kto obejmuje funkcje na bazie za organizację imprezy odeśle go do tej osoby a że ktoś robi krocej i tylko robi dobre wrażenie i potem będzie chodził gadał że nikt do niego nie dzwonił a sam nie zadzwoń bo jak twierdzi że ma wy..je...ba..ne... Bo najlepiej to mieć podane jak na tacy bo nie potrafi zorganizować niczego i ogarnąć nic sam.. nie pozdrawiam

Henry
Pracownik

Wstyd to mało powiedziane. Ludzie po 100 zł brutto podwyżki podostawali. To jest zart i robienie z ludzi głupków.

Już niedługo..
Inne
@Henry

Wstydem w tej firmie jest nawet dawanie "premii świątecznej" zwał jak zwał ja bym to nazwał "macie ochłapy i milczec" ale co się dziwić z podwyżkami jak góra nie potrafi odróżnić "premii motywacyjnej (ps. Oni nawet nie wiedzą co to) od premii świąteczne" to wyjaśnię premia świąteczna powinna być dla każdego taka sama bez względu na to ile pracuje w firmie proste a premia motywacyjna która jest mitem ale też wyjaśnimy i tą kwestię jest dla każdego ale każdy dostaje inna w zależności od tego jaką sobie wypracował... A co do podwyżek jak mozna to tak nazwać to chyba serio oderwało górę od rzeczywistości i wystarczy sobie popatrzeć na KRS jakie zyski miała firma w ostatnich 3latach i jakie ma dwa dla tych co myślą że ludzie to the bile wystarczy zobaczyć jaki wynajem jest kontenerów etc..

Wiki
Pracownik

Masz całkowitą rację powinniśmy tych podwyżek nie podpisywać i ich nie przyjąć. Nie myśleliśmy racjonalnie ta kwota nas zaskoczyła i nie jednego z paraliżowała.

Jef
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Pracownik
 Pytanie

Przy tak niskich podwyżkach wszyscy pracownicy powinni otrzymać taką samą kwotę. A za zasługi i wykonaną pracę to jest premia. Czy ci nie douczeni dyrektorzy tego nie wiedzą ?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Już niedługo..
Inne
 Pytanie

Podobno nikt nie narzeka na zarobki w firmie haha ale skąd takie informacje przyjechał ktoś kiedyś z góry i zapytał każdego? NIE ! Strajk czemu nie.. może zacznijmy od tego że naprawy i remonty przedłużane etc szanujmy swój czas pracy dwa montaże i serwisy max 8h i powrót przed końcem pracy nic dłużej i nic więcej.. a z tego co wiem sytuacja na toaletach przenośnych wcale nie lepsza.. może na początek strajk włoski hm?

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Zaciekawiony
Pracownik

Ostatnio sporo tych różnych dziwnych wieści. W zeszłym tygodniu było, że przyjadą z centrali Admin odchudzać. Już przestańcie wypisywać bo jak kiedyś napiszecie coś prawdziwego to i tak nikt nie uwierzy.

Pracujący
Pracownik

Takiej bardachy jak jest teraz w tt to nigdy nie było. Nikt tego nie kontroluje wymyka się to z pod kontroli. Brak imprez, ludziom ręce opadają jak widzą firmę idącą ku upadkowi. Nikomu na niczym nie zależy począwszy o dyrektorów kończąc na kierowcach i placowych. A znikome podwyżki tylko to potwierdzają, oszczędności , brak kasy , brak inwestycji w sprzęt, brak perspektywy w tej firmie z najniższą krajową. Firma z niespełna 30 letnią tradycją zmierza ku upadkowi.

Prawie były
Pracownik

No i gdzie te podwyżki. Już dwudziesty a tu nic. Żadnych aneksów. Pewnie się rozmyślili.

Gruby
Były pracownik

Najniższa stawka na rynku pracy. W konkurencyjnych firmach stawka jest wyższa o kilkaset zł dla nowych pracowników. Wszystko się sypie. Nikt o nic nie dba. Ogólnie katastrofa

Chudy
Pracownik
@Gruby

No to masz 2 opcje: albo ty dbaj, jak nikt tego nie robi, albo jesli trawa bardziej zielona na drugiej stronie, to w drogę... ;)

Dawid
Kandydat

No i bardzo dobrze że napisałeś jak jest bo ja akurat chce wiedzieć jak tu płacą. A dodasz co konkretnie się sypie? Sprzęt stary czy to miała być przenośnia i jest po prostu bałagan organizacyjny?

Użytkownik kabin
Inne
@Dawid

Sprzęt (kabiny) to akurat TOI TOI ma najlepszy - reszta dostawców może tylko o takim pomarzyć - mówię jako wielokrotny użytkownik różnych kabin na wielu imprezach (biegi).

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Podwyżki na poziomie 200-250 zł brutto! I wszystko w temacie!! Coś jeszcze chcecie wiedzieć?

1
EL
Pracownik
@Pracownik

Powiedzieć że wstyd to nic nie powiedzieć zaraz najniższa krajowa niektórych dogoni

Jeszcze tam robię
Pracownik

Dają różnie w kraju od 600 zł do 1 tyś netto ,różna branża ! ,jeżeli to prawda i dadzą nam 200 -250 zł brutto to ...no racja , sami będą robić !

Jeszcze tam robię
Pracownik

Wszyscy dobrze wiedzą ,że to 200 - 250 z brutto jest zdecydowanie za mało ,gdzie słyszy się po innych zakładach (różna branża ) dostają pracownicy od 700 zł do 1 tysiąca włącznie -netto !

Pracownik
Pracownik

Ale nasze gadanie nic nie zmieni! Będzie tylko gorzej! Przy naszych cenach to do końca roku nic handlowcy nie wcisną bo się nie da. Dygnitarze będą szukać dalej oszczędności i zaczną zwalniać tych co są najniżej w tej firmie!

Handlowiec
Pracownik
@Pracownik

@Pracownik - to oczywista bzdura - ceny odzwierciedlają wyższa jakość i większość Klientow akceptuje je bez zastrzeżeń. Ci dla których za drogo maja Olympia i… konkurencje - nikt nie powiedział ze mam sprzedawać do 100% rynku.

Zyga
Pracownik
 Pytanie
@Handlowiec

Szkoda ze kierowcy musza(usunięte przez administratora) Na najwyzszych obrotach...a nie mozemy sobie walnac ze macie olimpa to macie adekwatna jakosc serwisu. Ma klient konkurecje? To po co zglasza reklamacje itp? Nie musisz sprzedawac 100% rynku? Szkoda ze kierowca nie moze olac polowe karty pracy i powiedziec nie musze wykonywac 100% swojej dziennej roboty. Dlatego handlowcy maja teraz pole do popisu a efekt jaki jest? Chyba kazdy oddzial ma ten sam widok. Malo roboty, place zawalone kabinami. My kierowcy od kilkudziesieciu lat robimy ta sama robota jedynie obowiazki kolejne doszly. A dzial handlowy? I reszta goru? Wyluzowani bo taka lipa na rynku, mamy najdrozsze kabiny, nie ma sensu jechac tu czy tam, po co sie poswiecic juz za pozno by jechac do klienta bo 16 to trzeba byc juz w domu...

1
Handlowiec
Pracownik
 Pytanie
@Zyga

Nic nie kumasz, kolo... Sprzedając po tych cenach, po których sprzedajemy, zarabiamy godziwe pieniądze na pokrycie kosztów (także kosztów serwisu czyli twojej kasy). Jak bedziemy brac kazde badziewie z serwisem po 17-20 zł, to nic nie zarobisz, bo już na sensowne wynagrodzenia nie starczy. Tam jeżdzą ci ktorzy placa pod stolem, ktorzy nie odprowadzaja zus'u (twoja emerytura!), ktorzy kreca na premiach, ktorzy leją ścieki do rowu. Z nimi chcesz konkurować...?

1
Duda i Jarek
Inne

Jak dadzą podwyżki po 200 zł to ludzie zaczną sami odchodzić. Jeszcze więcej korpo (usunięte przez administratora)zatrudnijcie żeby wydawali pieniądze na głupoty. Rozwalicie ta firmę do końca tabelkarze

Donald i Rafał
Pracownik
@Duda i Jarek

No i twój nick mówi wszystko czyli że nijak nie kumasz biznesu. Tabelki (czyli analiza tego co się w biznesie dzieje) nie są dla frajdy autorów tylko służą zrozumieniu zmian w biznesie i dostosowywaniu działań do tych zmian i do zamierzonych celów. Szkoda źe w naszych szkołach tak mało mówią o podstawach ekonomii, a tak duźo o historii i religii :(

Duda
Inne
@Donald i Rafał

Masz rację Donald. Tylko że w tej firmie te wasze tabelki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Cyfry są przeklamywane tylko po to żeby nikt do nikogo się nie czepiał bo inaczej ciepłe posadki by się skończyły. Tylko że to jest wszystko do czasu.(usunięte przez administratora)

Izabela

Firma zamieściła w internecie ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Jak wygląda system premiowy? Kiedy można liczyć na dodatkowe pieniądze? I czy wchodzi coś jeszcze w pakiet benefitów? Bo wiem, ze na pewno jest Luxmed i Karta MultiSport

Handlowiec
Były pracownik
@Izabela

System premiowy jest złodziejski- nie wyrobisz normy nie dostaniesz nic, jak wyrobisz to 10% podstawy plus jakieś śmieszne dodatki typu 10 czy 20 zł

Pracownik
Pracownik
@Handlowiec

Są jednak tacy, którzy dobrze zarabiają. System docenia dobre wyniki, jak to na ogół w handlu bywa.

1
zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

na stronie toi toi jest napisane ze daja auto po okresie probnym ? czyli jak kolega pisal nizej 3500 brutto i jeszcze brak auta na okresie probnym ? to chyba jakies zarty hahah naprawde daja auto po okresie probnym ?

Przedstawiciel
Pracownik
@zainteresowany

Tak, mamy samochody (Fabie) do uzytku sluzbowego i prywatnego, z limitem kilometrow miesiecznym

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@Przedstawiciel

A zdradzisz czy auto jest od pierwszego dnia ? Oraz jaki to jest limit ? Obecnie nie mam prywatnego auta a biuro jest w takim miejscu w Słupsku ze ciężko tam dojechać komunikacja i jak dają auto po okresie próbnym to odpuszczę ze względów logistycznych

Handlowiec
Pracownik
@Zainteresowany

Samochód dostajesz od pierwszego dnia, a limitu nie ma, jeździsz ile potrzebujesz służbowo i prywatnie.

Armani11
Kandydat
 Pytanie
@Handlowiec

i naprawde 3500 brutto na start ? jak odejma za auto to bedzie pewnie niecale 2500 na reke ?

Handlowiec
Pracownik
@Armani11

Myślę, że więcej spokojnie zarobisz

Handlowiecc
Pracownik
@Handlowiec

Potrącają miesięcznie 250 zl za korzystanie z samochodu w celach prywatnych

Albert
Pracownik

Ciekawe jakie podwyżki będą. Powinny być 20%

Pracownik
Pracownik
@Albert

Podwyżki powinny być minimum 30% i to powinny być już a nie za 3 miesiące. Ale nawet nie ma co liczyć, jak kabiny na placach już się nie mieszczą.

Jacek
Pracownik
@Pracownik

Ano właśnie - kiepsko idzie ostatnio - wyraźnie widać że koniunktura w budowlance poleciała na pysk, bo tyle kabin na początku wiosny to na placach nie było od dawna, więc ja nie oczekuję kokosów...

Pracownik
Były pracownik
@Jacek

Może by tak warto z cen zejść to i kabiny by się wynajmowały. Zapraszam do Krakowa tam gdzie byś się nie obrócił to budowa na budowie i z konkurencji kabina.

Łucja

Widzę, że panowie kierowcy spodziewają się jakichś podwyżek od maja. Innych pracowników to też obowiązuje? Szukają teraz przedstawiciela na Siedlce, jestem ciekawa zarobków teraz i po ewentualnej podwyżce inflacyjnej.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę, opieka medyczna, PPK (jeśli chcesz), Multisport, wszystko na legalu i bez ściemy, na czas. A szczegółowo, to już zależy od poszczególnych stanowisk.

Izabela
Kandydat
@Pracownik

To skoro szczegółowo to zależy od poszczególnych stanowisk, to wypowiedz się, jak to w takim razie jest u kierowców ? Umowa o pracę na jaki okres czasu ? W jakiej części opieka medyczna i Multisport są opłacone ?

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Oraz pensja najniższa krajowa lub 100-200zł więcej.

Jam
Pracownik
@Pracownik

Dokładnie. Poza tym przy tej inflacji wszystkie normalne firmy podwyżki już ogłosily a u nas wciąż cicho i jak coś zobaczymy to dopiero z majową wypłatą

John
Pracownik
 Pytanie
@Jam

Jakie są przewidywane podwyżki dla kierowców od maja?

1
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Czy wie ktoś co się dzieje że paski płacowe już na email nie dochodzą?

Kadry
Pracownik
@Pracownik

Był w tej sprawie mail od Dzialu Kadr w dniu 14.07.2022 - poniżej. Mili, Chciałabym poinformować, iż nadal nie mamy możliwości zbiorczej wysyłki odcinków płacowych, tak jak to odbywało się dotychczas. Początkowo problem wynikał ze zmiany skrzynek pocztowych, następnie wyszedł inny problem, związany ze zmianą programu kadrowo-płacowego, który wdrożyliśmy w kwietniu. Dostosowanie obecnego systemu do zbiorczego wysyłania odcinków płacowych jest czasochłonne i będzie wymagało znacznego nakładu środków pieniężnych, toteż odcinki te nie będą wysyłane natomiast…. Mam dobrą wiadomość ????, jesteśmy na etapie testowania/wdrażania nowej platformy, która jest dodatkiem do nowego systemu kadrowego, a jedną z jej podstawowych funkcjonalności będzie obieg elektronicznych wniosków pracowniczych w tym wniosków urlopowych. Oprócz elektronicznych wniosków urlopowych każdy pracownik będzie mógł sprawdzić m.in. swój wymiar urlopu, zmienić dane osobowe, rachunek bankowy, sprawdzić datę ważności badań lekarskich i BHP czy przeglądać swoje kwoty wynagrodzeń i wygenerować – tzw. odcinek płacowy, również te z poprzednich m-cy, których nie otrzymał. Wdrożenie jest zaplanowane na pierwszą cześć IV kwartału. Więcej szczegółów niebawem. Proszę zatem o jeszcze trochę cierpliwości. Gdyby jednak, któryś z pracowników bardzo potrzebował odcinka już teraz, proszę o zbiorczą informację od Przełożonych do Działu HR – Karoliny Antoszewskiej lub Ani Jasińskiej. Będą one przesyłane w miarę możliwości na bieżąco zainteresowanym. Dziękuję Pozdrawiam Katarzyna Dębek Dyrektor ds. Personalnych i Płac

Pracownik
Pracownik
@Kadry

Dziękuję serdecznie za informację.

Kierowca
Pracownik
 Pytanie
@Kadry

Dziwna sprawa że akurat od czasu podwyżki zniknęły odcinki płacowe i niestety od dłuższego czasu niemożna się ich doprosić. Tylko obiecujecie że wyślecie i na tym się kończy. Czyżby firma miała coś do ukrycia? To jest dokument który się należy pracownikowi jak psu buda.

Pracownik
Pracownik
@Kierowca

Spokojnie, jeszcze parę dni i zaczynamy październik a taki termin Pani kadrowa wskazała na wdrożenie nowego systemu.

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Zobaczymy....

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Kadry

Pani Dyrektor do spraw Personalnych i Płac. Jako pracownicy przypominamy pytanie i domagamy się konkretnej odpowiedzi. Kiedy nastąpi wysyłka i swobodny dostęp do pasków z wypłaty? Mamy się prosić o to? O to chodzi? Tak jak teraz nie wypłacacie gotówki za poniesione, potrzebne nagle wydatki, gdzie to dla dobra firmy ktoś coś nagle zakupi weźmie fakture i czeka miesiąc na zwrot 10zł. Następnym razem ani grosza nie zapłacę i mam nadzieję W inni również.. żeby czekać miesiąc na zwrot poniesionych kosztów. Pracownik to nie fundacja charytatywna.

Też pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Kolego, a nie prościej napisać do Pani Kasi bezpośrednio, albo zwrócić się przez swojego szefa? Koniecznie trzeba pisać na GoWork? To może daj ogłoszenie w wyborczej - będzie skuteczniej? Dziwny jakiś jesteś.

Dział Personalny
Pracownik
@Pracownik

Dzień dobry, Paski wynagrodzeń ( również te za m-ce wstecz) będą udostępnione już wkrótce na pulpitach pracowników, które uruchamiamy w 12.2022. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, proszę o bezpośredni kontakt ze mną lub z opiekunem w Dziale Personalnym Pozdrawiam Katarzyna Dębek Dyrektor ds. Personalnych i Płac

Grzegorz
@Dział Personalny

Jak tam z komunikacją na linii pracownik-firma, skoro ludzie (przynajmniej niektórzy) piszą o paskach wynagrodzeń na forum? Mam nadzieję, że nie jest żadnym problemem podejść do działu kadr w dzień roboczy i wyjaśnić taką kwestię osobiście?

Też pracownik
Pracownik
@Grzegorz

Ano, trzeba się tylko ruszyć - dziewczyny w Dziale Pers. są zawsze i pomogą - wiem, bo próbowałem.

Pracownik
Pracownik
@Grzegorz

Tak żaden problem. Podchodzisz i już wszystko wiesz.

Pracownik
Pracownik
@Też pracownik

Masz gwarantowane jak w banku

Też pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

No i co ma znaczyć twoja odpowiedź - że jak pójdziesz z pytaniem do kadr, to ci odmówią odpowiedzi?!? Ogarnij się...

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

    Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 12 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii