ToiToi Polska

Opinie o ToiToi Polska

prosto

Firma nie szanująca wogóle pracownika.rýża świnia kierownicza z Lublina to zwykły pijaczyna ż czerwonym ryjem,myśli że wszystkim rozumy pozjadał prosty wiejski śledź .

Kruger

Przymyka oko na lewe kabiny słyszalem ze rekordzista ma 100

Kruger

Już wytam w gdansku nie macie co narzekac bo macie fajnego kierownika

anonymous

Polecam pracę kierowcy C+E w oddziale Gdańsk wszystkim tym, którym po miesiącu tyrania w błocie i cudzych odchodach (z dziesięcioletnim stażem) wystarczy trzy tysiące sto pięćdziesiąt złotych. Pozdrawiam.

Alicja

@Gek czyli jak dokładnie traktują? @Zgred niech pracownik wytłumaczy dokładnie o co mu chodzi, aby każdy wiedział. Pozostawione przez was informacje będą pomocne osobom nowo zatrudniającym się w firmie ToiToi Polska.

Gek

Traktują ludzi jak śmieci, ustalenia to jedno, a rzeczywistość to drugie, generalnie radzę się trzymać jak najdalej od tej firmy

Alicja

@Pompa piszesz o programie 500 minus. Co według Ciebie to oznacza? Co program, o którym wspominasz ma wspólnego z firmą ToiToi Polska?

Zgred
@Alicja 12.05.2017 10:00

Ty masz za posty płacone czy jesteś az tak .........

Pompa

D Starachowic dotarła dobra zmiana z Lublina i wprowadziła program 500 minus !!!!!!!!!!! Chamstwo w Państwie !!!!!

Alicja

@ANONIM, o czym mówisz? Powiedz więcej na ten temat.

ANONIM

DROGO, UKRYTE KOSZTA. NIE POLECAM!!!

nick

Hej czy ktoś mi powie coś więcej na temat pracy w Gdańsku? Chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego. Jakie zarobki ? podstawa? premia? jaka atmosfera pracy i godziny?

Luzak

Nie polecam pracy w tej firmie jako handlowiec szczególnie na Dolnym Śląsku. Są zupełnie inne warunki niż przedstawione na rozmowie. Pełna kontrola nawet życia prywatnego, drobiazgowa biurokracja, wysokie opłaty za auto służbowe, premia uzależniona jest od humoru przełożonej niezależnie od wykonanego planu i włożonego własnego wysiłku

Tomek

Chyba chodzi o monitoring lokalizacji pewnie GPS albo coś z GSM (po stacjach bazowych)

IT

Tomek
@IT 29.08.2016 16:55
Ktoś mi powie czemu firma szuka informatyka? tak beznadziejna praca że się zwalnia? Czy rozbudowują siedzibę?...

Podobno ma być system monitoringu kabin tp pewnie dla tego kogoś szukają

Żaba

Środek sezonu a w Koszalinku szukają serwisanta. Czyżby ktos nie chcial byc dalej frajerem? I oj, oj. Wystarczy tylko "C". Już nawet nie C+E. Takie w Koszalinie bezrobocie a oni szukają? A ta pijaczyna placowy dalej tam robi i sprzedaje co się da? Niech odzyska prawko i jeżdzi. Może weżmie się za pracę wtedy i przestanie innym obrabiac cztery litery.

Były

Poopowiadaj nam dalej. Posłuchamy do snu. Wiesz gdzie płacą za starania przedstawicielom? Tam gdzie jest zielono. ; )

Ja

Kierowca c+e za 3000.? Żenada... ja pracowałem jako ph na Kujawach i nie polecam... wypłata to jedna wielka pomyłka... premie wdg widzi misie

tyu

W skrócie: żadnych wrażeń - jeśli były to negatywne i spłynęły do szamba bo tam ich miejsce.Nie polecam.

małpa

Jak już skończysz tam pracowac to opisz swoje wrażenia ; )

nm

2 koła premii czy 2 koła w pakiecie? raczej w pakiecie z masą obowiązków :)ale spox teraz smieciówki idą w odstawę i krajowa wzrośnie to kto wie? :) za służbowe auto zapłacisz to z 2 koła wyjdziesz :)

Peter

Jutro mam rozmowe w toitoi na przedstawiciela handlowego. Mam pytanie, ile zarabiają podstawę przedstawiciele w tej firmie?

tes

widzę, że ogrom przedstawicieli jest poszukiwanych, źle się dzieje...?

ebh

jaka tu cisza a sezon ruszył.Chyba wszyscy zapracowani walką z konkurencją?

ccc

co do szkoły to śmietanka artystyczna czyli kierownicy itp. wcale wykształceniem nie błyszczą ale patenty na lizanie gdzie i kogo mają obcykane

hjk

o ile umie czytać?

Haha
@hjk 02.03.2015 18:45
o ile umie czytać?

Nie miendzy tylko między tłuku bez szkoły. Jaka szkoła taka praca.

ggg

zaduzo maja i dlatego tak sie dzeje... ze kadra kierownicza miendzy soba o stolki sie gryza mam nadzeje ze najwzniejszy to przeczyta%-)

Lesny

Witam, Ile moze zarobic przedstawiciel handlowy w toi toi polska w regionie wschodnim?

Lesny

miska

Hej. Co tu taka cisza? Jak tam na południu?, bo północ już zaczyna sezon świstaka . Byle do wiosny :)

uchachany

Jak w niczku ; )

stary osioł

Co się dziwisz. Nie tylko w GD tak jest. W Koszalinku placowy to szara eminencja. Kogo akurat nie ma to mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobi u innych albo do Szczecina. Ciekawe czy dalej sprzedaje rękawice i środki stary alkoholik?

nowybył

Byłem dzień na przeszkoleniu i poznaniu roboty nasłuchałem się jaka panuje w GD. atmosfera między kierowcami jak to jeden drugiego obsrywa u dyspozytora a ten siedzi jak Panisko mina wredna i czeka na daninę(walizka tygodniowo)będziesz chroniony i dostaniesz lżejszą robotę.Niestety musiałem zrezygnować w takim syfie nie będę pracował i nie polecam.

ASTA LA VISTA BABY

łysy wariuje, królowa fuj fuj już dawno nie panuje, woodstokowy smód startuje, a Zielonej Górze Witnica Efekt panuje Oby tak dalej stare ch...

Kierowca zawodowy

Jestem po rozmowie we Wrocławiu, zaproponowano mi z prawem jazdy B/E C/E D/E HDS pierwszy dzień za darmo na "obwąchanie" , własne ciuchy itd. potem m-c na zleceniu 9,5/h czas pracy nie ograniczony 5:30 do wieczora pn-ndz. Napiszę jak ja to widzę 2 koła na kat.C pn-pt 8h (+ jakaś sobota) obsługa kibli to jest dodatkowa praca przynajmniej 1 klocek :D . Polecam kierownictwu zapoznanie się z tachografem jest tam odpowiednio oznakowane, oraz czas pracy bo na kary zarabiać nie zamierzam. Jeżeli nie dociera to polecam wziąć mapę przodem w stronę Bałtyku i na lewo od Wrocławia pociągnąć 120km w odpowiedniej skali tam za taką pracę dostaje się 2 koła, ale euro. Zgadzajcie się dalej na rzeźbienie w gównie.

pracuje w toi toiu,dla mnie ta firma to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobic mozna robiac dwa etaty w jednym miesiącu,ajak czegos nie zrobisz to bedzie wielka afera,poprostu tyrka od rana do nocy,bez jakiejkolwiek organizacji,nikt nawet sie nie zapyta czy masz siły i dobrze sie czujesz musisz jechac i tyrac!!!!

alo alo

wstyd. taka kasa, taka firma a pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą, wypłaty mizerne, żaden socjal, brak urlopów latem. pseudo korporacja...

pięć groszy

ZYX czytaj ze zrozumieniem :) bo ja napisałem ze w Warszawie można oklejać kabiny u klienta, a gdzie indziej nie może stać kabina bez naklejki na placu. Tak czy siak na ten sezon dobrze było by stosować zasadę szanujmy się z naciskiem szanuj pracownika swego, bo możesz mieć gorszego :)

XYZ

oglądaj ze zrozumieniem, widać na zdjęciu pracowników oklejających kabiny.

pięc groszy

Ale obsuwa, na stronie głównej wrzucone jest zdjecie fershy pod narodowym a prawie każdy bez naklejek :) Ale w Warszawie można, bo w innych oddziałach afera jest jak znajdą jedną kabine bez naklejki na placu. Okazuje się ze wszedzie jest tak samo, a panowie w garniturkach wmawiają ze u ciebie jest najgorzj i w związku z tym należy się zabrać ciut wypłaty, eh życie, albo jak mówią inni taki klimat u nas :)

Mirek
@pięc groszy 28.04.2014 22:16

To nie jest miejsce na reklamy firmy!! Masz coś do powiedzenia o TOITOI jako pracodawcy to pisz a nie PR uprawiasz!

stary :)

No brawo za pomysł z kabinką toi MINI :) jest to siostra kabiny która już dawno istniała czyli dixi z wymiennym zbiornikiem, a która miała zastosowanie na stokach górskich czy budowach elektrowni. Nie będzie to jednak zmieniało faktu,ze główny problem jest z wymiana zbiornika do której to czynności potrzeba DWÓCH osób. I tu zadanie dla przedstawicieli żeby tak organizowali pracę by zawsze był ktoś na miejscu do pomocy w przeniesieniu zbiornika.Bo do tej pory różnie to bywało i musiało jeżdzić dwóch pracowników. Proponuję stworzyć kolejny model "brata",gdzie porządne KÓŁKA będzie miał ZBIORNIK !

BB-M8

no tak, odnośnie godzin to w toi toiu sie nie stoi tu sie biega, zeby wyrobic się z robota i zdąrzyc przed zachodem słońca.To cała prawda, ale warto bo niekiedy trafi się za to premia uznaniowa :)

xxx

a jak z godzinami sie tam stoi?

buba

wyplata z jedynka z przodu a wymagania jak przy troje conajmniej

xxxx

I jaki czas pracy jest takiego przedstawiciela handlowego

XXXX

Ile zarabia przedstawiciel handlowy toi toi w Łodzi

miska

ha
@miska 18.03.2014 22:20

Tekst gody TOI TOI

L-ka
@miska 18.03.2014 22:20
W Lublinie jak w całej Polsce...DUPA. Ale jaka branża taki interes :P

dobre :),jakieś zmiany organizacyjne nie szykują się czasami???

stary

Jak byłem młody to były czasy,kibelek z serduszkiem, albo zwykła sosenka i jechane.Ale przyznać trzeba ze toiki to złoty interes i co najwazniejsze niekonczacy sie interes. Wiec pracy starczy dla kazdego :) (usunięte przez administratora)

olmo

Ile zarabia dyspozytor we np. Włocławku?

kola

Hej. Co tam w Lublinie słychać? W sobotę przejeżdżałam i na końcowych komunikacji miejskiej po 2 kabinki stało.... Nasza i wcserwisu. Wiem że tam nasze stały nasze. A zielonych wcale nie było widać. Ruszyło się coś u nich?

l-ka
@kola 03.03.2014 19:54

No właśnie co słychać w Lublinie????

RIKI TIKI

haha, należy może założyć związki zawodowe!!! I zacząć od wyegzekwowania ZYSKÓW !!! Zamiast durnych i pijackich imprez zakładowych te pieniądze przeznaczyć na paczki świąteczne. Zamiast nowych tiguanów, wypłacić trzynastki. I utworzyć konkretny socjal gdzie tzw. wczasy pod gruszą beda oscylowały w granicy 2- 3 tys. Wtedy mozna powiedzieć ze prezes dba o przyszłośc firmy i pracujących w niej ludzi, bo do tej pory uśmiecha się klepie po ramieniu, ale traktuje cie wyłącznie jako robola wyciągającego z fekali pieniądze dla elit :)

Zostaw opinię o ToiToi Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ToiToi Polska