TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Jakie są warunki zatrudnienia w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Umowa o pracę, opieka medyczna, PPK (jeśli chcesz), Multisport, wszystko na legalu i bez ściemy, na czas. A szczegółowo, to już zależy od poszczególnych stanowisk.

Izabela

To skoro szczegółowo to zależy od poszczególnych stanowisk, to wypowiedz się, jak to w takim razie jest u kierowców ? Umowa o pracę na jaki okres czasu ? W jakiej części opieka medyczna i Multisport są opłacone ?

Oraz pensja najniższa krajowa lub 100-200zł więcej.

Jam

Dokładnie. Poza tym przy tej inflacji wszystkie normalne firmy podwyżki już ogłosily a u nas wciąż cicho i jak coś zobaczymy to dopiero z majową wypłatą

John
@Jam

Jakie są przewidywane podwyżki dla kierowców od maja?

Czy wie ktoś co się dzieje że paski płacowe już na email nie dochodzą?

Kadry

Był w tej sprawie mail od Dzialu Kadr w dniu 14.07.2022 - poniżej. Mili, Chciałabym poinformować, iż nadal nie mamy możliwości zbiorczej wysyłki odcinków płacowych, tak jak to odbywało się dotychczas. Początkowo problem wynikał ze zmiany skrzynek pocztowych, następnie wyszedł inny problem, związany ze zmianą programu kadrowo-płacowego, który wdrożyliśmy w kwietniu. Dostosowanie obecnego systemu do zbiorczego wysyłania odcinków płacowych jest czasochłonne i będzie wymagało znacznego nakładu środków pieniężnych, toteż odcinki te nie będą wysyłane natomiast…. Mam dobrą wiadomość ????, jesteśmy na etapie testowania/wdrażania nowej platformy, która jest dodatkiem do nowego systemu kadrowego, a jedną z jej podstawowych funkcjonalności będzie obieg elektronicznych wniosków pracowniczych w tym wniosków urlopowych. Oprócz elektronicznych wniosków urlopowych każdy pracownik będzie mógł sprawdzić m.in. swój wymiar urlopu, zmienić dane osobowe, rachunek bankowy, sprawdzić datę ważności badań lekarskich i BHP czy przeglądać swoje kwoty wynagrodzeń i wygenerować – tzw. odcinek płacowy, również te z poprzednich m-cy, których nie otrzymał. Wdrożenie jest zaplanowane na pierwszą cześć IV kwartału. Więcej szczegółów niebawem. Proszę zatem o jeszcze trochę cierpliwości. Gdyby jednak, któryś z pracowników bardzo potrzebował odcinka już teraz, proszę o zbiorczą informację od Przełożonych do Działu HR – Karoliny Antoszewskiej lub Ani Jasińskiej. Będą one przesyłane w miarę możliwości na bieżąco zainteresowanym. Dziękuję Pozdrawiam Katarzyna Dębek Dyrektor ds. Personalnych i Płac

@Kadry

Dziękuję serdecznie za informację.

@Kadry

Dziwna sprawa że akurat od czasu podwyżki zniknęły odcinki płacowe i niestety od dłuższego czasu niemożna się ich doprosić. Tylko obiecujecie że wyślecie i na tym się kończy. Czyżby firma miała coś do ukrycia? To jest dokument który się należy pracownikowi jak psu buda.

@Kierowca

Spokojnie, jeszcze parę dni i zaczynamy październik a taki termin Pani kadrowa wskazała na wdrożenie nowego systemu.

Zobaczymy....

@Kadry

Pani Dyrektor do spraw Personalnych i Płac. Jako pracownicy przypominamy pytanie i domagamy się konkretnej odpowiedzi. Kiedy nastąpi wysyłka i swobodny dostęp do pasków z wypłaty? Mamy się prosić o to? O to chodzi? Tak jak teraz nie wypłacacie gotówki za poniesione, potrzebne nagle wydatki, gdzie to dla dobra firmy ktoś coś nagle zakupi weźmie fakture i czeka miesiąc na zwrot 10zł. Następnym razem ani grosza nie zapłacę i mam nadzieję W inni również.. żeby czekać miesiąc na zwrot poniesionych kosztów. Pracownik to nie fundacja charytatywna.

Też pracownik

Kolego, a nie prościej napisać do Pani Kasi bezpośrednio, albo zwrócić się przez swojego szefa? Koniecznie trzeba pisać na GoWork? To może daj ogłoszenie w wyborczej - będzie skuteczniej? Dziwny jakiś jesteś.

Dział Personalny

Dzień dobry, Paski wynagrodzeń ( również te za m-ce wstecz) będą udostępnione już wkrótce na pulpitach pracowników, które uruchamiamy w 12.2022. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, proszę o bezpośredni kontakt ze mną lub z opiekunem w Dziale Personalnym Pozdrawiam Katarzyna Dębek Dyrektor ds. Personalnych i Płac

Grzegorz
@Dział Personalny

Jak tam z komunikacją na linii pracownik-firma, skoro ludzie (przynajmniej niektórzy) piszą o paskach wynagrodzeń na forum? Mam nadzieję, że nie jest żadnym problemem podejść do działu kadr w dzień roboczy i wyjaśnić taką kwestię osobiście?

@Grzegorz

Ano, trzeba się tylko ruszyć - dziewczyny w Dziale Pers. są zawsze i pomogą - wiem, bo próbowałem.

@Grzegorz

Tak żaden problem. Podchodzisz i już wszystko wiesz.

@Też pracownik

Masz gwarantowane jak w banku

Też pracownik

No i co ma znaczyć twoja odpowiedź - że jak pójdziesz z pytaniem do kadr, to ci odmówią odpowiedzi?!? Ogarnij się...

Świeżak

Witam ile można i w jakim czasie zarobić w toitoi jako kierowca kategorii C. Oraz jak duży nacisk na robotę jest ?Jestem z okolic Zielonej Góry i tu też widnieje oferta.

Rolka papieru

Część wszystkim kiedy są wypłacane 13 i wczasy pod grusza ? Bo to chyba trochę jak obietnice Rządu z węglem :-(

@Rolka papieru

A kto ci to obiecał?

Leżący pod gruszą
@Rolka papieru

A ktoś ci obiecywał 13-tkę i wczasy pod gruszą...?

Taki

Tak jak powstawał mtoilet to dyrektor jezdzil po bazach i rozmawiał z pracownikami i mówił że firma wprowadza wczasy pod grusza , 13 że nie warto odchodzic itp. i 1 dostaliśmy 13 .

@Taki

Mozna wiedziec jak juz dostales to kiedy dokladnie przyszedl przelew oraz rejon badz oddzial w ktorym pracujesz

Ilona
@Kierowca

A co ostatecznie po takim czasie z tymi wczasami wyszło? Chyba, że ludzie ekwiwalent otrzymali? wiadomo ile?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jakie narzędzia pracy zapewnia TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, żeby pracodawca mógł zaliczyć koszt abonamentu telekomunikacyjnego w poczet kosztów uzyskania przychodu, telefon musi być użytkowany przez pracownika wyłącznie w sprawach służbowych w czasie pracy. Wynika to z definicji wspomnianych kosztów. Prywatna rozmowa pracownika z założenia nie będzie związana z działalnością pracodawcy i nie prowadzi do uzyskania przez niego przychodu.

Cześć wszystkim Pracuje 3 miesiące i właśnie.zostalem uświadomiony że nie ma urlopów od czerwca - września ?!?! :-( czy to prawda ? Jesli tak to jak jest zatem doceniany pracownik za ta niedogodność i czy to jest prawnnie że ktoś może odmówić latem ??? Tylko proszę nie pisać że jestem głupie gdzie poszedłem i takie tam bzdety.

@Nowy

Pracodawca ma możliwość odmowy udzielenia urlopu jeżeli Twoja nieobecność skutkowałaby problemami w utrzymaniu normalnego, płynnego toku pracy. Najlepiej ustalić z Pracodawcą dni wolne w innym dogodnym dla obu stron terminie.

Starszawy
@Nowy

To jest biznes sezonowy - wyraznie rosnie ilosc klientow+kabin w okresie od wiosny do jesieni (np. kampingi, punkty sezonowe gastro, no i oczywiscie sezon na budowanie), tak wiec trudno sie dziwic, ze wtedy wszystkie rece na poklad i zasuwamy. Wtedy tez wiecej sie zarabia, bo robimy duzo wiecej serwisow, a od tego nam placa. Tak ze nie dziw sie, ze niechetnie nas puszczaja na urlopy w lecie, bo kto ma to obrobic? No i pamietajmy, ze sa wsrod nas koledzy z rodzinami/dzieciakami, wiec oni maja jeszcze mniejsze pole do manewru...

@Nowy

To z tymi urlopami to nie jest prawda, u nas w oddziale nie ma z tym problemu, tylko nie wszyscy razem i trzeba zgłosić troszkę wcześniej.

Upokorzony

Bardzo Dziękuję Zarządowi Firmy za 2% podwyżki

@Upokorzony

Dokładnie. Upokorzenie pracowników totalne. Podwyżka na poczet ucięcia premii.

Premię to chyba się samemu wyrabia, więc może sam sobie ją uciąłeś?

Wiedzący
@Upokorzony

Podwyżki w tym roku były w okolicach 6% i więcej, więc te 2% to jakiś mega-wyjatek - może nie przepracowałeś całego roku, a może juz zarabiasz dużo do swoich kwalifikacji?

Ktoś
@Wiedzący

Ale bronicie tych mega podwyżek!!! Ręce same składają się do oklasków!! Firma lubi takich lizusów i (usunięte przez administratora) Brawo dla Was!!!

@Ktoś

Też chętnie przytulę więcej, ale nie chrzańmy głupot. Można nadrobić premią.

@Upokorzony

600zł brutto podwyżki,, i tyle więcej netto na wypłacie. Trzeba robić to się zarobi.

Ilona
@Kierowca

600 zł to chyba nie jest 2%? To tutaj jednak różnie poprzydzielali? Bo myślałam, że to grupowe

@Ilona

To chyba zależy od stanowiska

Kierowca

Zgadza się że premie to się samemu wyrabia, tylko niestety co ma zrobić zwykły kierowca jak gość od sprawdzania serwisów wpisuje oceny jak chce. Potrafi uwalić kogoś kto naprawdę się stara i dba a dać bardzo dobrą ocenę temu co ma na wszystko wyrąbane i ma (usunięte przez administratora)

Kierowca

Tylko ciekawe dlaczego od czasu tych pseudo podwyżek trudno doprosić się odcinka z wypłaty.

Urlop

Sima Idę właśnie na urlop ktoś wie jak dostać wczasy pod grusza ? ;-) i kiedy wypłacają te obiecane 13 ??;-)

@Urlop

Nie bądź śmieszny. Wczasy pod gruszą Hahaha

Zofia

To nie ma? A jakieś inne dodatki są?

Taki tam

Bije brawo Kierowcą ToiToi bo Są tacy ze nie narzekają i dają z Siebie wszystko żeby zrobić dobrą robote i mieć ŚWIĘTY SPOKÓJ Brawo

@Taki tam

Brawo dla Ciebie za inicjatywę, trasa zrobiona, wszyscy zadowolenii. Brawo My kierowcy.

Balas

Witam. Jakie są w przybliżeniu zarobki i na stanowisku kierowcy kat. C?

@Balas

Zależy od regionu

Balas
@Kierowca

Świętokrzyskie. W ogóle to firma przyjmuje swieżaków z pełnym prawkiem zawodowym (tj. Kat C, kwalifikacja, badania i karta kierowcy ?) Składam cv już któryś raz z rzędu i pomimo nagminnego odświeżania ogłoszenia nikt nie oddzwania. Czy to zależy od doświadczenia?

Nie kierowca
@Kierowca

Absolutnie NIE ZALEŻY od regionu. Zależy od stażu pracy (podstawa) oraz wypracownaych wyników (ilość serwisów, jakość ich wykonania, praca w weekendy, nadgodziny, praca na poligonie, inne programy premiowe np. sezonowe, itp.)

@Nie kierowca

Jak nie zależy od regionu jak zależy. Właśnie ta PODSTAWA na start napewno jest inna w różnych regionach.

Witam, ile zarabia kierowca CE operator HDS w Firmie toitoi. Chcę aplikować ale nie wiem czy warto.

Kierowca

Co Wy z tą konkurencją ?! Marta przecież nie odeszła do konkurencji. Poza tym nikt (usunięte przez administratora) nie jest i wie że negatywne komentarze na jej temat pisze Włocławek bo przecież teraz macie totalne bezkrólewie i to Wam pasuje.

Pani M poszła do konkurencji tak to czemu zjawia się w Toi Toi i przytula swoje paluszki w d to swiadczy ze te paluszki mogą działac na szkode Toi Toi trzeba sie przyjrzeć

Ooooooo jaka cisza na temat Pani M kierowcy co trzymali paluszek kończą tematy o Celebrytce w Toi Toi oj szkoda taki fajny temat poruszyli pod tytułem "Marta Wracaj " No tak Pani Super Man HA Ha

WASZE ZŁE WSPOMINANIE O Włocławku tylko Nas buduje bo wszedzie WŁOCLAWEK TAK JESTESMY DOBRZY W TYM CO ROBIMY I ROBIC BEDZIEMY OD WIELU WIELU LAT PRZYPOMNIJ SOBIE GDZIE SIE SZKOLIŁES BRAWO WŁOCŁAWEK JESTESMY TAK POPULARNI ZE SZLAK WAS TRAFIA TO MOTYWACJA DLA NAS BRAWO KIEROWCY I MONTERZY WŁOCŁAWEK

Kierowca

I wiadomo kto zbudował kiedyś najlepszy ZESPÓŁ w Polsce!

Inny pracownik.

Włocławek, jak tam samopoczucie. Nie macie swojej roboty że innym podbieracie? W Gdańsk, Gdynie, Łódź, czemu się wpie... w nas.. nie rentowni chyba jesteście skoro macie czas inne oddziały wspierać. Zarząd może wkoncu pomyślicie rozwijać inne oddzialy a nie, nie rentowny oddział gdzie mało mają roboty a wpierdziela się ich tam gdzie nikt ich nie chce.

@Inny pracownik.

Była bardzo dobra Pani Dyspozytor to był porządek robota była a teraz jak poszła do konkurencji to kiła i mogiła nikt nad niczym nie panuje.Masz rację wszędzie chcą ich wepchnąć a nikt ich nie chce

Serwisant
@Inny pracownik.

Marta wracaj i ogarnij ten bałagan bo tu nikt nad niczym nie panuje nowy dyspozytor nie może ogarnąć pracy a co najgorsze ludzi wysyła ich w inne rejony a na placu szkoda gadać

@Serwisant

Zgodzę się z Tobą, też słyszałem że tam brakuje tylko (usunięte przez administratora)... , ale koledzy się cieszą bo z nową dyspozytorką mogą robić co chcą i jest totalnie zielona, a mało tego w ogóle ich nie kontroluje więc żyć nie umierać, a placowi walą nadgodziny i nie wiadomo co jeszcze, więc mają pensje dyrektorskie. Każdy z nas by tak chciał. Niech Góra w końcu pojedzie tam NIEZAPOWIEDZIANA i jak nie będzie nadgodzin i zobaczą na własne oczy ten bałagan.

Kierowca

Jak Pani Marta czyli Pani Dyspozytor odeszła do konkurencji to tu zaczęło się wolna amerykanka nikt nad niczym nie panuje nie wie ile i za co są nadgodziny ona przynajmniej trzymała ich sza mordę wymagała kontrolowała sprawdzała a teraz to nie mają kontroli czyli żyją samopas na placu balagan.Ludzie odchodzą z tej firmy z bagażem doświadczenia bo firma nie umie ich uszanować i docenić więc idą do konkurencji.Jak tak dalej pójdzie to toi toi we Włocławku nie będzie bo wszyscy w delegacjach na innych lokalizacjach

Papa

Laryngolog źle słyszałeś załóż okulary i zobacz a nie (usunięte przez administratora)

Papa
@Serwisant

Wracaj na ukraine tam bardziej potrzebuja pomocy

Wwrrrr

Jak ktoś uwierzy w te wpisy to jest na lekach jak ten co to pisze nie wiarygodne jaka bzdura to jest celowe i robienie intryg jak dawniej było teraz jest nowa Pani Dyspozytor chociaż skonczył sie dawny prywatny (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Wwrrrr

WWrrr ma racje , teraz jest przynajmniej normalnie z nową Panią Dyspozytor. Nie ma co wracać do przeszłości bo nie ma kogo wspominać.

....

Cześć Wszystkim. Pytanko odnośnie poligonów bo mamy u siebie. To prawda że to płacone jakieś poligonowe a nie od serwisów?? Uważacie ze należy stworzyć związki zawodowe?? Czy na waszych oddziałach też kierownicy kochają lizusow ??

@....

Jak pracujesz na poligonie to powinienes miec naliczane wedlug wersji poligonowej, a wyglada ona bardzo prosto i jest korzystniejsza niz wedlug serwisow, bo praca na poligonie to nie tylko serwisy. Za dni poligonowe dostaje podstawe z pensji plus dodatek poligonowy. Dodatek to 300zl brutto od poniedziałku do piątku i 525zl brutto za sobotę i niedzielę Czyli jak jestes na przyklad 2 tygodnie na poligonie to dodatku masz 300zł x 10dni (pon-piątek) plus 525zł x 4dni (dni weekendowe) to samego dodatku za te 2 tygodnie masz 5100zł brutto i do tego powiedzmy 2000zł podstawy. No to wychodzi za 2 tygodnie poligonu 7100zł brutto i oczywiście za pozostałe 2 tygodnie miesiaca jak pracujesz normalnie na bazie to masz liczone wszystko według zrobionych serwisów. Nie, nie uwazam zeby mi byly potrzebne zwiazki - czuje sie traktowany w porzadku, nie tna mnie na godzinach, nie tna mnie na kasie, przelewy wplywaja zawsze na czas a czesto przed czasem, opieka medyczna dla mnie i rodziny dziala, na silke chodze regularnie - nie potrzebuje dzialaczy na moje pieniadze.

@....

I jeszcze jedno - jak ci nie naliczylo wedlug tego co napisalem, to moze ktos cos przeoczyl - ja w takich wypadkach zglaszam kieronikowi i nie zdarzylo sie, zeby mi nie dali tego co powinni. Zglos swojemu kierownikowi.

Zolw
@Poligonowiec

Czyli jeśli na trasie mamy poligon i jednego dnia jedzie 1 kierowca innego dnia inny to wtedy też przysługuje taka stawka poligonowa ??

@Zolw

Ile dni na poligonie tyle dodatku, dla każdego nalicza się oddzielnie.

Gehe

Przedstawiciel handlowy: - umowa na okres próbny 3500 brutto - druga umowa 4000 brutto Gdybym był właścicielem firmy wstydziłbym się przychodzić (chyba, że standardowo nie przychodzi) do pracy :)

@Gehe

Bo ty, mój drogi kolego, masz zarabiać na premii od rezultatów sprzedazy, a nie brać kasę w podstawie. I Wlasciciel na pewno się nie wstydzi takiej logiki, bo ona MA SENS.

@Gehe

i to są umowy o pracę, tak? ;-)

Jesze inny przedstawiciel

Właśnie!

Jesze inny przedstawiciel
@Izabela

Tak.

Agil
@Inny przedstawiciel

To nie podstawa tylko śmiech na sali ,widać ktoś nie orientuje się w stawkach na rynku pracy dlatego chętnych tak dużo …

@Agil

Bo ty kolego patrzysz ile podstawy a ja ile jestem w stanie zarobić a to są 2 rozne światy. Za sama podstawę nie wylazlbym z wyra ale ja wiem ile mogę doszukać z premii i to już inna rozmowa.

Wojciech
@Inny przedstawiciel

To ile idzie wyciągnąć z tej premii za rezultaty?

@Wojciech

Ja mam regularnie około 30% dodatkowo co miesiąc. Plus LuxMed, plus Zdrofit, no i furka

ex ph
@Inny przedstawiciel

4000 brutto +30% premii to nadal nie daje nawet 4 tys. na rękę ... myślę że ta płaca najlepiej oddaje kompetencje pracowników tej firmy. bo przecież jak by mieli większe to raczej nikt by za takie pieniądze nie pracował.

@ex ph

Dla chcącego, pracowitego i skutecznego sprzedawcy są duże wyższe pieniądze, niż napisałeś. Dobry zarabia, słaby musi nadgonić.

@Gehe

Umowa na okres próbny jak długo trwa? :)

Jury
@Agil

Kolego, podstawę chcesz mieć wysoką to premii nie będziesz miał w ogóle. dlatego jest podstawa na UoP (jak na kwoty rynkowe co najmniej 20% powyżej średniej rynkowej w firmach, które bazują na premii np. w Wurth masz niższe podstawy niż w TT i jakoś nikt nie narzeka), a premię masz bez ograniczeń. Zarówno jakościową, jak i ilościową. Jesteś dobrym Handlowcem ? zarobisz tyle co podstawa, a jak jesteś bardzo dobry to zarobisz 2-3 podstawy czyli kilkanaście klocków. Mamy na to żywe przykłady. Na tym polega system motywacyjny. Pozdrawiam, Jury

Magda

Pierwszy raz słyszę żeby PH dostawał auto po okresie próbnym ? To prawda ?

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.