Toi Toi

Opinie o Toi Toi

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Toi Toi? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

były pracownik Nowy wpis

ja sam zrezygnowałem ,zapytajcie mącicieli jak niżej koledzy napisali o atmosferze , niech powiedzą prawdę jak manipulowali nami ,jak nastawiali wrogo na innych ,jak się pupile mieli bardzo dobrze , nie żałuję decyzji ,ja byłem za kierowniczki i tego darka na placu , wtedy byłem nastawiony wrogo na nich przez biuro i kolegów , jeszcze chcieli aby wrócić jak pozbyli się tej kierowniczki i tego darka ,nie polecam tam pracy .

Praca Nowy wpis

Jak wygląda praca w toitoi w krakowie? jakies pozytywy?

Pracownik Nowy wpis

Chciał*bym zapytać o dalszę losy firmy? Co z pracownikami firmy toitoi, kiedy wykupią konkurencję? Chodzą po firmie plotki o zwolnieniach, żeby zatrudnic innych pracownikow z firmy konkurencyjnej...

Były Pracownik

Atmosfera fajna robota jak ktoś lubi nadgodziny robić często bo inaczej się nie odrobisz ale niestety logistycznie filia w Krakowie siedzi ludzie na stanowiskach kierowniczych podejmują fatalne decyzje dla pracowników poniżej ich i kończy się to bajzlem który niestety nie jest do ogarnięcia przez pracowników na miejscu i są ściągani z innych fili z polski pracownicy którzy muszą to ogarniać a na końcu wszystko zatacza koło . Podpisuje się pod komentarzem poniżej jeszcze tylko Pani A........ do zwolnienia i to miejsce w końcu zacznie funkcjonować jak należy na dzień dzisiejszy nie polecam tam pracy dla osób z słabymi nerwami .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Toi Toi? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Toi Toi?

Keerowca

Co tam u was się dzieje, nikt nie chce pracować? Czy zarzącający nie chcą nikogo zatrudnić?

Kierowca

Koledzy z sąsiedztwa. I dlatego nikt nie traktuje Was poważnie. Był kierownik wieszaliscie psy na nim, został zwolniony, teraz płaczecie za nim. Wróciła dyspozytorka wieszacie psy na nią, był Marek też był zły i jego poprzednik też był zły. Choć teraz za nim płaczecie. Czekamy aż zaczniecie płakać za kierowniczką. Robimy zakłady kiedy to nastąpi

Witajcie. Pseudo kierowniczkę wywalili wielki plus teraz dzwonią po ludziach którzy się zwolnili i proszą o powrót do toi toi ponieważ chcą odbudować zespół śmiech jeszcze jedna Pani .Ag.........do zwolnienia i może będzie lepiej. Acz kolwiek nie polecam tej firmy

Preezes

Najlepsze czasy w toi toju były jak był kierownik Tomasz oraz dyspozytorem był Marek z okolic Jasła. Teraz To jest porażka a nie firma. Obecnie nikt tam nie chce pracować i oczywiście popieram to. Tak trzymajcie chłopaki

Też kierowcq

Tak Jacku, lepiej nas było zostawić w sezonie i siedzieć sobie na zwolnieniu.

Xxxxxx
@Też kierowcq

Uważajcie ludzie na ofertę pracy toi toi miła atmosfera w pracy no napewno młody zespół śmiech nie polecam szukajcie lepiej normalnej pracy. Atmosfera beznadziejna nie przy tym rządzie lepsze warunki m toilet oraz WC serwis

Jak się pracuje z ludźmi z Toi Toi?

Szybki

Było super, wylali kierownika z 10-letnim stażem w firmie za to że pierwszy raz poszedł na L4, teraz jakąś nowa pseudo kierowniczka z plecami psuje wszystkim krew, szukam roboty i spadam z toi toia

@Szybki

Jesteś pewny, że to był jedyny powód? Za pójście na l4? To się stało w jakimś niewygodnym okresie w firmie czy o co chodzi?

Xyz
@Szybki

Podpisuję się pod kolega też szukam innej pracy

@Xyz

A z jakiego oddziału ?

Abc
@Elżbieta

Tu juz kazdy szuka pracy. Po nowym roku to ci z biura beda sprinterami serwisy robic ????

Xyz
@Abc

Mogą sobie nawet helikopter kupić....

@Abc

mówisz? a jakby im się wtedy stawki zmieniły? gdzie zarabia się ostatecznie lepiej w razie czego i o ile? od nowego roku tak w sumie coś w warunkach zatrudnienia się zmienia?

Wierność klubowym barwom w cenie, czy nie bardzo? Nie wiem, czego konkretnie dotyczyło zwolnienie poprzedniego kierownika, i czy to jedyny powód, że tyle osób tu pisze o zmianie roboty?

Jas

A prawdą jest że na placu jest jakiś nowywszystkich chce zwalniać

Elżbieta

a tam co się dzieje, bo nawet nie wiem? i tak w sumie to kto nad kierownictwem pełni tu nadzór skoro już piszesz, że może dojść do jakiegoś zamknięcia? kto z tego zostanie ostatecznie rozliczony?

Kierowca

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.Tyrasz jak wół i nic z tego nie masz im więcej zrobisz to jeszcze więcej Ci dołożą jeździsz po 12 godzin i wcale więcej nie zarobisz .Ich obliczenia do wypłaty to jakaś czarna magia żebyś czasami nie doszedł swego.Na portalu gdzie rok temu znalazłem ofertę podawali że zarobki dochodzą do 7000 zł ( tak chyba licząc za dwa miesiące). Patrzą tylko żeby Cię wydoić.Po podwyżce i zrobieniu 100 serwisów więcej niż miesiąc wcześniej dostałem 6 zł większą wypłatę normalnie kpina

A gdzie pracowałeś ?

Tlen
@Kierowca

Dokładnie praca w tej niby firmie to porażka a te niby wypłaty po 7 tys to mit żeby zarobić 4 tys to trzeba się napracować a wyliczenia całego zarządu to jakaś magia

Też pracownik
@Kierowca

Teraz w zimie zarobki są oczywiście niższe bo i roboty jest połowa tego co normalnie. Ale jak chcesz być uczciwy w stosunku do tych co to czytają to przyznaj że w lecie rosną prawie dwukrotnie.

@Też pracownik

Tak tylko dziobaki. Kto tam pracował to wie o kogo chodzi.

Czy zdarzają się nadgodziny w Toi Toi?

Mieciu

Nadgodziny sa caly czas tylko ze nie platne. Masz zadaniowy system pracy, dostaniesz 50 punktow, do tego trase 300km i na to ile bedziesz robil nikt nie patrzy. Masz prace wykonac, a to ze zaczynasz 4 rano i konczysz o 19 to nikt ci w tej firmie za to nie zaplaci. Srednia dniowka to miedzy 9 a nawet 15 godzin dziennie. W sezonie jest masakra, roboty w cholere w okresie zimowym troche lzej. Proponuje sie mocno zastanowic nad ta firma, kierowcy zaczeli masowo odchodzic bo nikt nie bedzie sie papral gownem za 4 tys majac w kieszeni uprawnienia c+e. Jak ktos wczesniej pisal, bylo dobrze, ale duzo sie zmienilo, atmosfera na firmie napieta, zaczelo sie typowo korporacyjne podejscie do pracownika. Jak tak dalej pojdzie to oddzial padnie na pysk, nie bedzie komu tam robic bo czasy (usunięte przez administratora) juz dawno minely.

Też pracownik
@Mieciu

Rozumiem że typowo korporacyjne podejście do pracownika to wynagrodzenie płacone zawsze na czas, plus opieka medyczna dla pracownika i rodziny, plus karta benefitowa na fizkulturę, plus dodatkowe premie sezonowe. Bardzo cię żałuję. Jak tak źle, to się zwolnij, a nie wypisuj gupoty, bo 4 tys. to zarabiasz może w zimie, kiedy roboty jest o połowę mniej ale w sezonie to prawie dubel. Robota wszędzie jest ciężka, bo nikt za darmo nie płaci - poczytaj na zakładkach konkurencji to zobaczysz że nawet z płaceniem na czas jest problem.

Wie ktoś o wolnych miejscach pracy ?

@ja

Weź omijaj tą firmę z daleka, praca bez perspektyw, gówniana robota, (usunięte przez administratora)wypłata, (usunięte przez administratora)pretensję, codziennie inne, by się tylko czegoś przyczepić. Praca bez przyszłości.

Natalia
@Chińczyk Złośliwy

Mimo wszystko jesteśmy na forum publicznym, więc starajmy się pisać bez wulgaryzmów i zachowywać merytorykę wypowiedzi. Dlaczego sądzisz, że Toi Toi to praca bez perspektyw? Nie ma tam szansy na awans?

@Natalia

"gówniane" to nie wulgaryzm, praca bez przyszłości i perspektyw.

Profesor dzik
@Natalia

Masz szanse dorobić się ale garba. Jak wymienia dyspozytora i Panią kierownik to się może atmosfera pracy polepszy

Rob

Niestety nie polecam TOI TOI Polska. Wynająłem na jeden miesiąc, bo tylko na tyle potrzebowałem i niestety skończyło się niesympatycznie. Podobno kierowca nie mógł wjechać na budowę i odebrać toaletę bo było grząsko. Oczywiście ściepa, ponieważ ciężarówka 20 T wjechała z materiałem budowlanym. Za każdy niby przyjazd liczą serwis. Skończyło się kwotą za kolejny miesiąc ! Pracownicy bez skrupułów naliczają kolejne koszty i śpią spokojnie. Pozazdrościć sumienia. Czytajcie umowę, jest sprytnie przez prawników sporządzona. Od nich na pewno nie wynajmę !

Rob

OBSERWATOR

Kiedy zwolnią stara gwardia w Warszawie np pan Olszewski Wachowski co oni tutaj robię powini być zwolnieni razem z byłym prezesem i zarządem tylko odcinają wynagrodzenia gdzie dodatkowa roczna wypłatę jak obiecywali jednym słowem (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracownikow ktorzy pracuja tylko wymysly jak to ma robic najlepiej 24h żenada jednym słowem pasuje napisać do nowych właścicieli co się dzieje w Polsce z z toi toiem bo nie tylko Kraków ale we wszystkich oddziałach krótko brak szacunku do wykonywanej pracy pracowników

Natalia

Czy pracownicy którzy pracują w terenie mają zagwarantowane przez firmę ubranie i obuwie robocze?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Toi Toi?

soyka

tak jest bez szkoły to proponuje oddział będzin kierownik placu hanys brak szkoły umiejetnosći zerowe cały dzień myje swoje auto nic nieumi musi mieć kierowce aby zrobic zakupy itd brak slów ale można aplikować potrzebny zastepca

Dominik

@Czarus7773 Taka praca i przecież każdy wie na coo się decyduje!

Zostaw merytoryczną opinię o Toi Toi - Kraków

• Jak się pracuje w Toi Toi?

Zobacz opinie na temat firmy Toi Toi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toi Toi?

Toi Toi