ToiToi Polska

Wrocław

Opinie o ToiToi Polska

Oszukany

Nie polecam Będzina odkąd rządy przejął pan Eugeniusz jest tu masakra atmosfera jest okropna większość kierowców pocichu szuka pracy A było miło jak pan Bolesław zarządzał szkoda że jeden człowiek umie rozwalić to co kto inny stworzył

Dobrodziej
@Oszukany 14.06.2017 16:39

P. Eugeniusz do szkodnik nr.1 w kiblach. Zapytajcie go dlaczego wyleciał z Jeleniej Gory. Erotoman i pijak smierdzacy. Mam nadzieje ze go calkiem pokreci za krzywdy jakie zrobil i robi pracownikom.

Zuzanna

@Oszukany mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jakie zmiany zaszły w firmie? Co konkretnie sprawia, że kierowcy szukają nowej pracy?

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia i benefity mogą liczyć obecnie pracownicy?

Luzak

Nie polecam pracy w tej firmie jako handlowiec szczególnie na Dolnym Śląsku. Są zupełnie inne warunki niż przedstawione na rozmowie. Pełna kontrola nawet życia prywatnego, drobiazgowa biurokracja, wysokie opłaty za auto służbowe, premia uzależniona jest od humoru przełożonej niezależnie od wykonanego planu i włożonego własnego wysiłku

ert

o kurde widze ze sie spoznialem z aplikowaniem do nich...a mowilem sobie zeby czesniej tutaj na forum gowork zagladac..juz ta oferta dla serwisatna kabin jest nieaktaulna a byla dosysc ciekawa..choc zastanwiam sie wlasnie na jakie zarobki mozna bylo liczyc

rkiero

a ile zarabia kierowca kat c we wroclawskim toju

KTOŚ

Poczytajcie ,,12 złych cech szefa,, a powinno być (kierownika) zwłaszcza p.7i12

katarzyna

też tych ofert nie widzę a sporo szukałam w internecie, no chyba że to jakieś tajemne albo ukryte rekrutacje dla wybranych. bo rekrutacje na pewno jakieś są bo to przecież duża i dynamiczna firma, nie wierzę że nie ma rotacji i zapotrzebowania na nowych pracowników. wszelkie info rzetelne będzie dla mnie bezcenne

fajnypracownik
@katarzyna 30.03.2015 13:29

w szczecinie jest tak że nie nadążają zatrudniać

romek

też zastanawiam się jak to wszystko wygląda, bo chciałem do nich do pracy iśc, no ale jak tak sprawa wygląda to raczej no ciężko jest, jak nie ma ofert to przecież na siłę nikt nei bedzie się do nich pchał.. a może ktoś wie jak u nich wygląda rekrutacja, był ktoś? dajcie znać, bo w sumie bardzo mnie to interesuje.

ja

Obserwuje od jakiegos czasu pewien fenomen w tej firmie maja wlasny transport a praktycznie caly sprzet wozi wynajem. Ale dzieki temu mam robote. Dobrzy logistycy tam sa

W warszawie zarobki jak na stolicę też nie wygurowane od 2 do 3koła to maks plac kierowcy, od 3 do 4 oczywiście wszystko liczę z nadgodzinami min 2dziennie i soboty oczywiście a nawet niedziele atmosfera jak chyba wszędzie kierownictwo uważa że wie lepiej a reszta dogina na ich pensje a ich głównym zadaniem jest znaleść sposub jak tu uciąć jak najwięcej tym co pracują na nich

obecny pracownik

Na moje oko to przy rządach tych panów z Wrocławia to oni sami rozpieprza toi toja ,a co do warunków finansowych nie polecam nikomu pensje tragedja na zimę jeszcze gorzej bo trzeba szukać oszczędności a gdzie sie ich szuka to wszyscy wiemy (na samym dole ) Więc ci co piszą ze jest oki to siedzą na wysokich stołkach A teraz co do zarządzania myśle że jak do prezesa nie trafia 90% informacji o firmie to jak ma tu być dobrze Dyrektor z Wrocławia wiecznie nic nie rozumie jego podwładny to osoba której sie wiecznie nic nie podoba OTO PRAWDA O TOI TOIU Omijajcie tą firmę narazie bokiem morze ktos wkońcu sie ocknie i będzie lepiej.

janek

hehe prawda jest taka ze dobre czasy toi toia sie skonczyly... panowie ( usunięte przez administratora )z marnych dyspozytorow siedzacych w kontenerze medale w koszalinie zdobywali nic nie robiac co poskutkowalo awansem osobistym oraz zupelna dezorganizacji w placowce koszalin nad ktora przejeli kontrole. w efekcjie tego 100% kadry niezadowolona(malo powiedziane) kierowcy z 5 lotnim stazem zarabiaja po ( usunięte przez administratora )a magazynier( usunięte przez administratora )pina i wstyd Panowie

Prawda, ci ( usunięte przez administratora ) teraz są w gronie kierowników i dyrektorów i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ( usunięte przez administratora ), a ciche myszki co zawsze miłe i grzeczne były, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz na nich, bo po zmianach w "firmie" ( usunięte przez administratora ) więcej dyrektorów niż najemników. Szkoda czasu, bo szanse na: podwyżki, awans (dla tych co mają kręgosłup moralny) , dodatkowe świadczenia - to nie tutaj.

widać że to co na forum się pisze to sama prawda, bo nie które opinie na temat firmy zaczynają być wykasowywane.Bo prawda w oczy kole ! ! !

potwierdzam ze to ( usunięte przez administratora ) ale widze po wypowiedziach pozytywnych ze kierownictwo zaczelo bronic tego ( usunięte przez administratora )bo do tej pory nikt pozytywnie tu nie pisal. ( usunięte przez administratora )co napisal ze trzeba sie upominac to jeden z tych ( usunięte przez administratora ) raczej trzeba donosic i pucowac sie kierownictwu. szanse na znosne zarobki maja jedynie kierowcy pozostalych maja gleboko. jak skonczy sie kryzys to kierownictwo bedzie samo szorowalo te ( usunięte przez administratora )podwyzki :) nie ma i nie bedzie sa obnizki, sa perfidni w swojej polityce placowej teraz ciezko z robota to tna na maxa. po kryzysie moze beda podwyzki ale wtedy to juz nikt nie bedzie tam pracowal. praca lepsza minimalnie od zadnej.

cycu

podwyżek nie żadnych

a ty co klego z Warszawy jeteś ze nie narzekasz , bo tam jedynie przy garnuszku mze maja dobrze

johny

nie narzekajcie wcale nie jest tak źle w tej firmie

zorientowany.

Rejniak - małpi cy_ek - 2010-05-04 18:26:08handlowiec - 6 lat stażu - 190 godzin miesięcznie - ( usunięte przez administratora )r /> kierowca - 4 lata stażu - 230 godzin miesięcznie - ( usunięte przez administratora )br /> bazowy - 2 lata stażu - 220 godzin miesięcznie ( usunięte przez administratora ) To są dane z jednego oddziału na terenie Polski. ORKA ORKA za monety nima. Ot cała prawda o TOI TOI POLSKA.Potwierdzam brak poszanowania pracowników, zarobki beznadziejne j.w. Kadra - jej poziom kojarzy mi się zawsze z właśnie z tą branżą - szambo. Praca w toi toi = strata czasu w życiu. Odradzam pracy w tej firmie.

Potwierdzam. zaden zaszczyt pracowac w tej firmie, pensja bardzo marna i brak perspektyw na wiecej. Szkoda czasu na ta firme. Odradzam.

pracownik toi

( usunięte przez administratora ) zarabiasz! Placa handlowcom max ( usunięte przez administratora )i zero perspektyw. Kierownictwo uwaza, ze ( usunięte przez administratora )to na obecne czasy dobre zarobki. Please.... W Biedronce wiecej zarabiaja. Nie polecam nikowu Toi nr. 1 w Polsce

obecny pracownik - 2010-09-22 20:12:09 90 % pracowników jest niezadowolonych. To aż tylu złych pracowników ma TOI TOI?? O czym tu dyskutować handlowiec z przeciętnymi osiągnięciami 1200 zł netto. BRAK PODPISU BO JESZCZE MUSZĘ W TYM SZAMBIE POPRACOWAĆ DO CZASU ZNALEZIENIA CZEGOŚ INNEGO. jak wiekszosc ludzi!.

Zaskoczony

Nic kolego nie musisz, jeśli jesteś taki dobry to szybko dostaniesz cudownie płatną pracę. Ps. te 90% to wyszło na podstawie specjalistycznych ankiet...:)

Zaskoczony

Szczerze to jestem zaskoczony tak negatywnymi wpisami. Widocznie niezadowoleni są/byli kiepskim pracownikami, więc w każdej firme będą niezadowoleni (a ja osobiście wolę mieć skutecznych współpracowników). RADA: jeśli piszecie o ludziach personalnie, lub w sposób umożliwiający ich rozpoznanie, to miejcie na tyle duże jaja, żeby również ujawnić swoje dane (no chyba, że się wstydzicie albo strach wam na to nie pozwala). Ja nie zdrdzam swoich danych bo nikogo nie obrażam.

korporacja TOI TOI?!

W dużej korporacji za jaką uważa się firma TOI TOI, zarobki są jak w korporacji , ale może rumuńskiej, bo od polskiej odbiegają mocno od normy. Kierownictwo oczywiście zdziwione, że o co chodzi przecież jest super, owszem dla nich tak , bo dla szeregowego procownika to super nie jest, bo to oni nie jeżdżą na coroczne, egzotyczne,wakacje na koszt firmy . Odpowiedzialność zbiorowa za nieuczciwych klientów , to norma, bo za to jest odbierane 10% premii uznaniowej, ktora jest przyznawana od nastroju kierownictwa. Brak profesjonalizmu i poszanowania pracowników, to standard w tej firmie.

daro

koledzy w toi toi dorobisz się ale garba nie polecam obiecują podwyżki których nie zobaczysz w sezonie tyrasz jak wół wszystkie soboty i niedziele to zarobisz a potem podstawa zarobków a kierownictwo to lepiej nie komentować

tajemniczy wielbiciel

Homer - 2010-05-30 20:25:27 No nie do konca. Ja jestem pracownikiem z duzo krotszym dorobkiem i w sezonie biore nawet 2x wiecej. Kwestia tego ze trzeba sie upomniec i miec wyniki. Poza tym niema co bredzic i oczerniac, jak bede sie czul oszukiwany to odejde bo to Moja sprawa i Moje pieniadze:). PANOWIE, NIC NA SILE!! Wiekszosc osob narzekajacych to byli pracownicy a nie obecni. Chcecie realnej oceny?- zapytajcie pracujacych! HAHAHAHA Upomnieć się;) upomnij się na pomorzu to na pewno dostanie x2 raczej +2% ;) Z drugiej strony jest oczywiste, gdy się siedzi blisko koryta to i można nieźle wydoić. A panowie na pewno są i pracujący i byli.

Homer

Poznań i okolice

Włodarze poszczególnych przedstawicielstw w tej firmie zapomnieli o podstawowej zasadzie – NAJWIĘKSZYM KAPITAŁEM KAŻDEJ FIRMY SĄ JEJ PRACOWNICY – od których nie tylko trzeba wymagać ale i coś dać. Złamanie tej zasady bardzo szybko zweryfikuje rynek co zaobserwują na swoich wykresach. Szkoda mi tylko tych pracowników, którzy jeszcze tego nie zrozumieli, że czas uciekać z tej firmy do innych bardziej perspektywicznych branż.

Rejniak - małpi cy_ek

handlowiec - 6 lat stażu - 190 godzin miesięcznie ( usunięte przez administratora )br /> kierowca - 4 lata stażu - 230 godzin miesięcznie - ( usunięte przez administratora ) bazowy - 2 lata stażu - 220 godzin miesięcznie - ( usunięte przez administratora ) To są dane z jednego oddziału na terenie Polski. ORKA ORKA za monety nima. Ot cała prawda o TOI TOI POLSKA.

sus

Podwyżki? oczywiście że są tyle tylko że w najśmielszych snach niestety.

a

Tak prawdę mówiąc napiszcie ile sie zarabia w Toju na oszczególnych stanowiskach ! Czy naprawdę jest tak źle ? A podwyżki ?

a gdzie ty kur.. robisz ze masz 2000 ? chyba w toi toi germany

Dokładnie koledzy i koleżanki teraz to już nawet w Castoramie czy biedronce można zarobić więcej niż w Śmierdzącym Toju no chyba że jesteś kierowcą chociaż tu nie ma kokosów chyba że w sezonie jak pociskasz wszystkie soboty i niedziele oczywiście jak będziesz miał możliwość pracy w weekend. Zrobił się z tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie na najwyższych stołkach siedzą sieroty i miernoty po znajomości przykład : Gdańsk , Opole, Wrocław. Totalna porażka. Odradzam pracować w tym syfie szkoda czasu i nerwów. Jak chcecie być dymani bez mydła i zarabiać grosze to zapraszam do Toi Toi oni czekają na takich jeleni dzięki którym firma będzie się kręcić. Nie pozdrawiam

Zostaw opinię o ToiToi Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ToiToi Polska