Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

mario

do ..ichał: a co ma przynieść, robić trzeba i tyle, przez dwa tygodnie tylko 4 dni pracy, dobrze ze pensja była przed swiętami

..ichał

Wiadomo co przyniesie piątek:)

@..ichał

I co ci przyniosl piatek ;-) ?

mario

potencjalny, a na jakie stanowisko? z tego co widze to wszystkie umyslowe obstawione sa od dluzszego czasu.

Byłem widziałem pracowałem .

Potencjalny podaj meila jakiegoś . Mowa o rozlewni czy naprawie dystrybutorów ?

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
bob

witam. a jak sytuacja w gdańsku? moze ktoś wie?

puk_puk
@bob

a o co pytasz?

DarNatury

Potencjalny masz rację, fizycznie się na pewno nie napracujesz, jako "umysłowiec" hmmmm.... czasem te 8h może nie wystarczać.. no i zależy w którym zakładzie masz zamiar pracować bo praca jak i płaca w nich różne

@DarNatury

jak to w którym...? w tym jednym.. koło grójca...

@potencjalny

Firma posiada 2 ZP Częstoniew i Rzeniszów koło Częstochowy

potencjalny

To jeszcze podpytam o ten zakład... bo pierwsze wrażenie było ok i dalej jestem w kropce.. ja wiem że decyzja moja ale butli dźwigać nie będę. Sprzedawać też nie... a najgorsze że nie mam kogo z byłych i obecnych pracowników, podpytać

DarNatury

W zakładzie produkcyjnym bardzo podobnie jak w Wawce, szmery bajery,(usunięte przez administratora) Wyciskają jak cytrynkę a potem kończą współprace z delikwentem... Welcome to Corporation !!!

potencjalny

Hej,dostałam propozycje pracy w zakładzie produkcyjnym,ale sie zastanawiam... powiedzcie jak tam sie pracuje? Bo czytając o Warszawie to az sie nie chce wierzyc.. dzieki!

E-faktura to bzdura

Szczerze nie polecam, firma z którą nie warto nawiązywać współpracy. Brak systemu zarządzania jakością, nastawienie wyłącznie na zysk, więcej... więcej... szybciej... niepoważne traktowanie klientów i przedmiotowe traktowanie pracowników jako maszynki do odbierania połączeń i wysłuchiwania ciągłych pretensji na temat funkcjonowania firmy, nikt sobie nic nie robi z takiej sytuacji, martwią się tylko o własne pensje! Obieg informacji wewnątrz firmy fatalny, wprowadzają jakieś promocje o których nikt nie ma zielonego pojęcia, słabo.

Dar

(usunięte przez administratora)Ogólnie traktowanie ludzi na poziomie 0. Nie polecam nikomu

galonowiec

a jak wygląda sytuacja na sląsku? jak kiero? jak ekipa?

dar grabiny

Do terefere: wiadomo ze nie potrzebne jest wyższe wyksztalcenie ale srednie . Krasc nie musze pracuje tu prawie 3 lata jestem dostawca a moja pesja jest zawsze około 4tys raz więcej raz mniej nie jestem z wawy wiec jestem zadowolony na max z pracy nikt mi nie truje nad uchem a bhp jest po to żeby przestrzegać bardzo dobrze ze ktoś tego pilnuje. nie pisz takich głupot ze tu tylko kradna i dopisują wode to nie te czasy nikt nie jest glupi chyba ze ty i cie zwolnili a teraz masz zal napisz ze nie dawales sobie rady ze jesteś slaby i beznadziejny w moim miescie ciężko mi znaleźć taka firme która placi na czas daje telefon wolne weekendy urlopy itp. i jeszcze około 4tys na konto. smieje się z takich jak ty myślisz ze w innej pracy się lezy.

Cichy

Praca kierowcy-dostawcy wygląda tak: Obietnice że dostajesz rejon w którym dowozisz wodę i będziesz jeździł samodzielnie. A wygląda to tak że jedyne czym jeździsz to jest wózek na butle. O jeździe samochodem zapomnij, jesteś pomocnikiem który ma za zadanie zamienić się w dźwig bo wejść na 3 piętro z dwoma 20l butlami na plecach 10 razy to dość ciężkie zadanie. dziennie trzeba dostarczyć kolo 200 butli z woda. Pensja zależy od tego czy jeszcze dodatkowo sprzedasz wodę w zgrzewkach, kawę, herbatę. jeśli tego nie zrobisz to -15% od tego co zarobiłeś bo płatne jest noszenie tych butelek. Stanowczo odradzam prace tam. Na wypłatę pieniędzy czekam już 10 dni. Umowa którą dają mówi że wypłacą do 30 dnia miesiąca po wykonaniu zlecenia lecz to też bzdura. Naprawdę lepiej się zastanowić bo robią z człowieka niewolnika do noszenia wody za innych za gówniana kasę

Expraconik

I ja też mogę zaliczyć się do grona byłych pracowników. Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy, lepiej iść do urzędu pracy i pobierać zasiłek dla bezrobotnych niż pracować w tej firmie. Człowiek, który tam pracował staje się inny(gorszy), niszczą człowieka psychicznie i fizycznie. A do tego jeszcze wielka kadra( w Warszawie) od spraw niepotrzebnych z pseudo prezesem na czele. Człowiek ten jest z Holandii- wkroczył do firmy z uśmiechem i wielkimi hasłami „Szczęśliwy pracownik szczęśliwa firma”(czy coś w tym stylu), a już po 2 miesiącach kazał po jednostkach zwolnić osoby w biurach i na magazynie. Jeżeli macie możliwość pracy gdzieś indziej niż w Nestle to skorzystajcie z niej, będzie to tylko z korzyścią dla Was i dla waszej rodziny.

aro

Uczulam na fakt jak chce się rozwiązać umowę z tymi dziadami w umowie (przynajmniej u mnie) jest wpis , że jak się nie zdecyduje na rozwiązanie umowy na 30 dni przed jej zakończeniem to umowa przechodzi na CAŁY NASTĘPNY ROK KALENDARZOWY. No i zwrot kaucji , po rozwiązaniu (w końcu) umowy już czwarty miesiąc (usunięte przez administratora)nie oddają kaucji ok.500 zł., które trzymali nieoprocentowane przez 4 lata. Zdecydowanie odradzam tę firmę.

basica

jestem boska...wytrzymałam jako PH 6 mieisięcy...teraz się leczę w Tworkach, hehehe żartowałam - zamordyzm, wazeliniarstwo, brak profesjonalizmu z każdej mozliwej strony....a tzw "zorientowanie na klienta" buhahahaha....po wizycie obsługowej, gdzie klient zgłosił (podstawnie), że urządzenie (w gwarze firmowej "grat") burczy, wysokiej klasy "specjalistka" orzekła - to niech sobie radio zgłośni w biurze..... ale doświadczenie zawodowe fajne, można się nauczyć odporności na stres wszelkiej maści - wspominałam o mobingu i cotygodniowym gnojeniu pracownika na ztw. telco?

naczek

a gdzie byłeś na takiej rozmowie ? w Poznaniu ?

nie polecam

Stanowczo odradzam( jeśli chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego)przychodzenie nawet na umówiona rozmowę o prace, okazuje się ze to spotkanie grupowe wszyscy punktualnie na 9.00 a Pan od rekrutacji przychodzi sobie ok 9.30... poznanie się >( opowiadania o tym co robiłeś/robiłaś w poprzedniej pracy, Pan nawet nie dysponował dokumentami aplikacyjnymi uczestników. Szanowny Pan przeprowadzając rozmowę z uczestnikami nie przedstawił w sposób konkretny warunków zatrudnienia( wspomniał lakonicznie ze jest umowa o prace na min., i w tym momencie zaprezentował swoje stanowisko " jego zdaniem przedstawiciel nie powinien mieć podstawy wcale ( to taka sympatyczna dygresja) , wydaje się ze szanowny Pan nie powinien wylewać swoich żali lecz w sposób rzetelny i konkretny zaprezentować warunki zatrudnienia. Przechodząc do kolejnego etapu czyli Kwestia sprawdzania kompetencji, połączenie wychodzące do potencjalnego klienta, akurat nikt nie trafił ( albo ktoś nie chciał albo już korzystał z usług:( druga opcja bardziej śmieszna ze nie ma bazy klientów po 2 telefony na kandydata. na koniec szanowny Pan cz nie wiedział co zrobić wpadł na bardzo mądry pomysł, osoby które zostały muszą znaleźć po 3 nowych klientów dla Nestle i wysłać Panu na adres email. Tak zakończyło się cudowne spotkanie rekrutacyjne. wychodzi proste równanie liczba osób ubiegających się o prace x 3 kontaktu = nowo zdobyci klienci. w taki sposób działa część międzynarodowego koncernu Nestle. Naturalnie nie ma otrzymałem żądnej informacji zwrotnej po odesłaniu nowo pozyskanych kontaktów.

były PH lodz

zzz - 2013-03-15 10:58:07 ciezka praca fizyczna, nie potrzebana siłownia:) Na dodatek latasz po ludziach jak akwizytor i prosisz sie zeby ktos kawe kupił, bo to teraz jest wazne w tej firmie:)Praca PH nie ma nic wspólnego z pracą Przedstawiciela Handlowego, jest to czysta akwizycja.( 50 wizyt akwizycyjnych dziennie ) Chodzisz od klamki do klamki i próbujesz wcisnąć wodę ewentualnie ekspres do kawy itp. Plany praktycznie nie możliwe do realizacji, w związku z czym na ogół PH dostaje samą podstawę, warunkiem otrzymania prowizji jest realizacja planów minimum 100 %. Szczerze nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.