Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

dost

W przypadku PH olbrzymia rotacja bez szans na dobre pieniądze i dłuższy staż. Taka praca na przetrwanie max kilka m-cy. Jeśli chodzi o dostawcę, to na początku dostajesz najgorszą robotę, po której najlepsze SPA i masaże ci nie pomogą. Dlatego pozostaje do wyboru: -czekać aż się zwolni dobra runda, na której sprzedaje się dużo wody (powyżej 200 dziennie) i nie ma pięter/kamienic itp -kraść wodę i sprzedawać na lewo, zawsze się znajdzie ktoś, kto płaci za butle 32zł i chętnie kupi za 15. Można też dorobić na paliwie (na rundach wyjazdowych). Duży nacisk kładą na BHP. Chodzi o to, żeby nie przynosić L4, bo jeśli o dostarczanie wody, to BHP mają daleko w (usunięte przez administratora) e. Nie ma możliwości aby zrealizować dzienną dostawę trzymając się BHP. Na wózek możesz wziąć 4 butle, ale niech mi ktoś powie dlaczego dają wózki na 8? Nosić trzeba po schodach po 2 butle bo inaczej nie wyrobisz się z czasem i nie załatwisz wszystkich klientów. A 4 piętro w kamienicy to normalnie jest 6 (piętro normalne ma 16schodków, kamienica 24). I trafia ci się klient z 10 butlami na 4 piętro, łatwo policzyć 4x24x5=480schodków z obciązeniem 38kg, nie licząc drogi powrotnej. A to tylko jeden klient...

Popracujesz z nim dłużej to się dowiesz, a że długo nie popracujesz to już inna sprawa. Nieciekawy typ i tyle w temacie.

LOG

Poszukujemy operatorów wózków widłowych do pracy od zaraz! Wymagania: - doświadczenie w obsłudze wózków widłowych 3 t. ( zabierających jednorazowo 3 palety z napojami) - uprawnienia na wózki widłowe Oferta: - praca na magazynie w Niemczech - warunki zatrudnienia do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów (usunięte przez administratora)

marcelp

cześć czy w Nestle Waters coś się zmieniło? jak pracuje się w 3 miescie?

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Pati

Widze ze to samo w DN co Naleczowiance na domaniewskiej. Rodzinna firemka najpierw lączą kanał nowoczesny z tradycyjnym a jak spadki sprzedazy to dzielą. A rodzinna firma bo za nic zostaje sie kierowniczka na lodz pozdrowienia bo chlopak jest kamem a jego brat dytryktem na poludnie. a wszyscy uciiekaja do zywca zdroj.

wally

Witam pana co tak gorąco broni koncernu nestle dar natury, firma jak ich mało handlowca daja plany nie do zrealizowania , dostawcy harują jak woły pastewne od rana do wieczora i olewaja regulaminy pracy za nadgodziny wysyłaja na urlopy bezpłatne, tłumacząc sie tym że musisz odpocząć, z cyfrowego tacho zczytuja dane i wyceniaja kwote jaką wipisze ITD za brak przerw i bideny driver podpisuje wyrok na siebie. Szok w tramkach !!! Bydlaki handlują woda za cudzą krew maja w (usunięte przez administratora) ...!

Dante

witam wszystkich pracownikow DN mam pytanie jaka podstawe moze miec kierownik regionu a jaka dyrektor regionu ? - wie ktos

*************

Witam."Jeszcze" jestem pracownikiem daru natury zgadzam się z przedmówcami ocenie firme w jednym słowie"dno" OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mort

Może mała lista najgorszych manager'ów DN. 1. finansistka-tyranka 2. szef finansistki, który był jej podwładnym [to jest dopiero skok w karierze] 3. informatyk-amator [chemik z wykształcenia w Belgradzie] 4. mały hitler z poznania 5. szef bezpieki-administracyjnej 6. niedouczona kierownik HR 7. nieobecna duchem i ciałem manager marketingu

Król Julian

ph - 2012-03-24 19:56:44 kasy płacą dużo ale najpierw pracujesz ...znaczy jesteś wykorzystywany za najniższa krajową a później do sądu pracy i wtedy ra (usunięte przez administratora) nki wyrównaneDzięki Bogu nie pracuję w DN już trzeci rok ale moje doświadczenie w tej firemce jest spore. Jak widzę nic się nie zmieniło. No, źle się wyraziłem, zmieniło się!!! Najlepsi pracownicy [

ph

Samochód - Jeśli chodzi o handlowca to przeważnie opel combo, jeśli o dostawce to iveco daily albo eurocargo. Podstawa - na dostawce z tego co pamiętam to 1600 brutto.

sexyboy

Ile daja kasy na poczatek tzn podstawy:??????????

nicooooo

Witam,jakie daja auto na poczatek...:??????

Elf

No mikołaju czekamy na te prezenty dla daru :)

św. mikołaj

Dziś czas zadumy nad nadchodzącymi świętami .......................życzę (usunięte przez administratora) aby sądy pracy i PIP czuwał nad tą firmą i sprowadzał ją jak to dotychczas robi na dobrą drogę......a kadrze hmm menadżerskiej aby miała szanse sprawdzić się na rynku pracy......

mikołaj

....dziś mikołajki więc życzę(usunięte przez administratora) przyniósł do Daru Natury Inspektora Pracy .............dla dobra tej firmy ..........

Widze ze ktos usuwa posty. Czyżby ktoś się bał? (usunięte przez administratora) odszedł, frajer pszyszedł i straszył. Aż sam stwierdził, że to syf. Ludzie odradzam pracy w darze. Ludzie słuchają obietnic, koleżeńskiej atmosfery, ale to tylko złudzenie dla młodych ludzi, którzy chcą poczuć się ważni.

niestety taka prawda.Coraz bardziej nie chce sie przychodzić to tej pracy. Wszystko nakręca Warszawa. Jedno jest pewne, jak tak będą z ludźmi postępować to ta firma sie rozleci z hukiem. Ja tylko czekam kiedy ktoś zgłosi sie do jakiegoś programu typu uwaga czy interwencja :)

art

dar natury na ten przykład łamie ludzi robiąc z nich pajaców. Daje zadania nieosiągalne lub problematyczne, ale problem jest wygenerowany przez pseudomanagerów z centrali w W-wie. Zazwyczaj są to rozbudowane elementy biurokracji, zbyt późno przekazywane zadania do realizacji (bo zapomnieli z brak czasu to Twój problem), przy okazji zdania trzeba dla niego jakąś prywatę wykonać. Jeśli robią jakieś podejrzane zakupy dobrze aby ktoś inny podpisał fakturę. Kupują i instalują urządzenia bez homologacji służące do obserwacji pewnych wybranych aut dostawczych. Praca pracowników w weekend i najlepiej na urlopie przez nich traktowana jako coś normalnego. Ale są swoi ludzie którym krzywdy zrobić nie dadzą, może mało potrafią ale 8 tys. się należy, jeśli coś się popsuje lub jest zaniedbane, to trzeba zrzucić na jakiegoś frajera który nie ma pleców lub na regiony że nie wywiązały się z planu. Jak upodlić człowieka świetnie wiedzą bo z tego przedmiotu kończyli MBA.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.