Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Maaxxx

skad tyle ogłoszeń do Nestel? co się dzieje? jakie są warunki pracy i płacy Przedstawiciela Handlowego?

były

Coś dawno Weronika nie zadawała swoich idiotycznych pytań! Czyżby właściciel portalu doszedł do słusznych wniosków?

Pułapka średniego rozwoju

Ktoś mógłby napisać ile wizyt dziennie musi wykonać pehowiec w nestle?

PHNES
@Pułapka średniego rozwoju

W Food'zie, na dzień dzisiejszy bez limitu. 8h pracy włącznie z dojazdem i powrotem. Chyba, że chcesz więcej to możesz. Natomiast ilość dziennych wizyt rozpisanych przez firmę od trasówek oscyluje pomiędzy 7 a 16 więc trudno tu mówić o jakiejkolwiek systematyczności odwiedzin.

Olaf

Nestle Polska ma bardzo długą listę ofert pracy . Czy może ktoś wie czym to jest spowodowane? Czyżby jakieś nowe oddziały a może nowa strategia firmy i teraz potrzebują tak dużo ludzi? Jak się teraz pracuje w firmie czy jest spokojnie czy ciagle nerwowo?

Bolek
@Olaf

Fala odejść i zwolnień uwalnia miejsca przy biurkach.....szkoda czasu poszukaj pracodawcy, który będzie cię szanował.

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
???!!!€€)(

Rozmowa kwalifikacyjna też daje wiele do myślenia nt. relacji między pracownikami.Dziękuje za opinie nt. w/w firmy. Pozdrawiam

Weronika

Wiedzieliście, że Nestle zatrudniło w Nowej Wsi Wrocławskiej 350 osób? Więcej informacji możecie znaleźć pod poniższym linkiem: http://www.pulshr.pl/zarzadzanie/nestle-zatrudnilo-w-nowej-wsi-wroclawskiej-350-osob,44264.html

Gosciu

Powinien być wątek dla każdego zakładu oddzielny. Jako pracownik oddziału w Rzeszowie jestem blisko załamania nerwowego. Klęska i porażka. Ale z tego co słyszałem w innych oddziałach szanuje się pracownika i zarobki są dużo lepsze

Jana

Firma kiepska kiedys Nestle Winiary to bylo cos a teraz kumoterstwo na stanowiskach kierowniczych a ci kierownicy to matoly co na niczym sie nie znaja jezdza obiecuja klintom rozne cuda a pozniej to spada na przedstawiciela nie polecam nikomu szukania tu pracy mozna sie wykonczyc psychicznie

Siwy
@Jana

Jana, ja chciałbym pracować w Nestle, nie narzekaj , macie fajną robotę. Ja pracuję w waszym zewnętrznym dziale sprzedaży Orangeblue BPO tu dopiero możesz dostać pier.....lca. Na kierowników niewielu się skarży, mój jest spoko, u nas matoły są wyżej pierwszy to gostek, nazywany Samozwańcem J.K drugi jego Słup - R.S. U nas nawet pisać nie wolno bo zaraz te matoły temu biednemu Administratorowi problemy robią, kazali właśnie usunąć mój ostatni wpis.

Jana
@Siwy

Mysle ze nowy dyrektor zrobi porzadki z matolami byly ankiety anonimowea na drugi dzien wszyscy wszystko wiedzieli i zaczela sie akcja a niezadowolenie pracownikow wytlumaczyli ,ze zle pracownicy zrozumieli no tak pracownicy to debile

Bolek
@Jana

Nowy dyrektor powinien sie bardzo przygladac kolesiom z zachodnio-poludniowej Polski dawnym przydupasom wyrzuconego dyrektora

Weronika

@Pracuje w swoim komentarzu poruszasz między innymi kwestię wyrównania różnic w wynagrodzeniu. Jak w takim razie sytuacja przedstawia się obecnie? Dla zainteresowanych Nestle przenosi produkcję batonów Blue Riband z Wielkiej Brytanii do Polski. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/nestle-przenosi-produkcje-z-wielkiej-brytanii-do-p,39582

wycmokana

J.S. zwany LIZUSEM wywalony !!! brawa dla Nestle !!!! będzie pracował do końca czerwca ,mam nadzieję, że odetną go od wszystkiego co jeszcze się jeszcze rusza, pora na jego kolesi z ochronki i będzie porządek. Jak przybijecie 100 piątek stawiam wszystkim :) Od lipca sprzedaję 2x więcej :) przepraszam od jutra !

@wycmokana

"Nosił wilk razy kilka i .........ponieśli "Małego Rycerza". Chyba rok za późno.

wycmokana
@były pracownik

Były pracowniku, tylko do połowy się z Tobą zgadzam, jest mały to fakt, ale jaki on Ci Rycerz ?

James KOTT
@wycmokana

Jacek, jak prawdziwy rycerz, herbu " Zakuty Łeb " dumał,dumał i czekał aż sprawy rozwiążą się same....przechadzając się po biurze strojny jak paw, roztaczając swe wdzięki, racząc kulturą i żąglując elegancją ....... sprawy się wkońcu rozwiązały ale chyba nie tak jak chciał...

@James KOTT

Oj widze że nie przepadaliście za panem Jackiem...

Pracuje

Widać na razie jeszcze nic nie zmieniają, chyba że na konferencji coś powiedzą że wracamy do starych podziałów, chyba że czekają jak nas z gerber połączą. Może w końcu też wyrównają różnice w wynagrodzeniach i uposażeniu co było poruszane na rozmowach w związku z bardzo złymi ocenami satysfakcji pracowników. Szwajcaria łyknęła, że pytań nie zrozumieliśmy i jest cudownie w firmie i ludzie są zadowoleni? Debili z nas robią. Jak czystek z kolesiostwem nie zrobią to w tej firmie nic się nie zmieni. Czystki należy zrobić od góry.

Weronika

@NICOLE, nie współpracuję z Nestle Polska. Jestem redaktorem GoWork.pl Chętnie poznaję Waszą opinię na temat pracy w firmie. Więcej o moim zadaniu dowiesz się najeżdżając myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku.

Weronika

@były pracownik, może to być cenna informacja dla przyszłych kandydatów. A Ty jakie masz doświadczenia z Nestle Polska?

NICOLE
@Weronika

Weroniko, praca na zlecenie koncernu wymaga od Ciebie więcej finezji w zadawaniu pytań, postaraj się bardziej. Na razie sprawiasz wrażenie słabego pracownika Działu HR w Nestle, zresztą tak jak większość tam pracujących. Nie orientują co się dzieje w firmie, jakie są nastroje , potrzeby itp. Później się dziwią że pracownicy odchodzą, zaczyna się ciąganie po sądach, obrabianie tyłka byłym pracownikom i tego typu akcje. Poziom zarządzania personelem jest już tak niski że trudno go jeszcze obniżyć. Myślę że nic nie jest już w stanie poprawić opinii o tej firmie. Czas na zmiany wewnątrz, Pani Szefowa HR powinna w pilnym tempie przemyśleć swoje postępowanie, przestać łazić bez celu po korytarzu, plotkować i spiskować przeciwko wszystkim, zająć się ważnymi rzeczami. A najważniejszą z nich jest - ZACZĄĆ ROZMAWIAĆ Z LUDZMI. Tak więc WERONIKĄ, przekaż tam komu trzeba , będzie może premia :)

JeszczeNiestetyPracuje

Robol, Zgadzam sie z Twoją opinią w całej rozciągłości. W aktualnych czasach pocieszający jest fakt, że po Panu B., który latami demotywował zespół, pozostało tylko marne wspomnienie. Ale mam do was nieśmiałych "nestlowców" pytanie, po 1 ile nas tu jest, po 2 jak wam idą priorytety słonych/słodkich? No i czy ktoś coś słyszał, bo chodząloby słuchy , że do konferencji będzie nas mniej i wróci po staremu podział asortymentu. "Pozdrawiam" przy okazji nowego dyrektora, który od momentu objęcia stanowiska ukrywa sie dla planktonu (PH). I to jest właśnie brak szacunku dla ludzi z pola, a wystarczył by zwykły e-mail ze zwykłym "dzień dobry". No ale najtrudniejsze zwroty najtrudniej przychodzą. Dla tych co juz pod nosem komentują czytając ten wpis, wiem gdzie pracuje.. w korporacji.

Weronika

@Robol dlaczego uważasz, że atmosfera jest tragiczna? Co takiego się dzieje?

@Weronika

Weronika, zatrudnij się w Nestle to sama zobaczysz atmosferę, po co zadawać głupie pytania?

Robol

Szukasz pracy i wpadła Ci oferta pracy do Nestlé jako ph? Wynagrodzenie stojące w miejscu na początku 3 tys brutto potem "aż" 3500 brutto z marną szansą na podwyżki. Tu nie ma czegoś takiego jak podwyżka inflacyjna i pracuj parę lat za wynagrodzenie jak na kasie w Kauflandzie 3400 brutto po podwyżkach. Szefostwo bez kierunkowego wykształcenia trzymające się dzięki układom i układzikom, myśląca tylko o sobie. Atmosfera w pracy jest tragiczna i dużo osób pracujących po parę lat szuka innej pracy. Wymagania i targety są ciągle podkręcane poza granice możliwości. Ciągłe pretensje od kierowników i straszenie zwolnieniem nie wpływa motywająco. Duże różnice płacowe między pracownikami wg starych podziałów również. Robiąc to samo różnica ponad 1 tys na rękę jest również demotywujące. Kiedyś to był dobry pracodawca a teraz oferuje tyle co pracownikom marketów. Nie polecam

Weronika

Widzieliście już wywiad z Nestle Polska? Możecie go znaleźć pod poniższym linkiem - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,35251,wywiad-beata-burlinska-marczuk Kierownik Działu Szkoleń, Rozwoju i Rekrutacji, HR Biznes Partner opowiada w nim m.in. o tym, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Korzystaliście z tych rad?

qwerty

jakie warunki ( wynagrodzenie, bonusy, auto) oferują Kierownikowi w Nestle Professional?

M

To co sie dzieje teraz w dziale sprzedaży to tragedia ! Zero jakiejkolwiek motywacji, masa odejść najlepszych ludzi. Ale to sie pewnie nie zmieni zanim nie pogonią pseudo zarządcy - J.S. miernego, zadufanego w sobie i nie majacego zadnego kontaktu i szacunku w zespole

Justys

A jak sie dostac do ludzi ktorzy pomogą mi w fundacji uzyskac Modulen dla chorego dziecka? Pomozcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.