Opinie o Przyjaciele Kawy Sp. z o.o. w Warszawa

Przyjaciele Kawy - jesteśmy zgranym zespołem osób, które uwielbiają kawę. Oferujemy duży wybór ekspresów do kawy, zarówno do użytku domowego, jak i dla biur i gastronomii. Posiadamy również szeroki asortyment kawy. Jesteśmy jednym z największych sprzedawców ekspresów do kawy i kawy w rejonie Europy Wschodniej. Mamy sklepy internetowe i stacjonarne w krajach bałtyckich – na Litwie, Łotwie i w Estonii oraz w Finlandii i na Białorusi. Chętnie odpowiadamy na pytania klientów. Profesjonalnie doradzimy i przyjaźnie obsłużymy. W sklepie stacjonarnym częstujemy kawą - zapraszamy! Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przyjaciele Kawy Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przyjaciele Kawy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przyjaciele Kawy Sp. z o.o. w Warszawa

anna Nowy wpis
 Rekomendacja

Fatalna firma - (usunięte przez administratora). Brak serwisu i kontaktu

anonymous Nowy wpis

Złożyłem zamówienie 7 grudnia z odbiorem osobistym w Warszawie. Gdybym nie zadzwonił na dzień przed przyjazdem do Warszawy (13 grudnia) sklep nawet by się nie dowiedział, że zamowienie było złożone i opłacone. Okazało się, że towaru nie będzie na stanie do odbioru osobistego. Poprosiłem o wysłanie kurierem. Wysłano... na drugi koniec Polski. Dane na fakturze były na Białystok i tam prosiłem o wysyłkę. Wysłano do Wrocławia, gdzie ktoś odebrał przesyłkę i ma za darmo ekspres :-) Pełna profecha. NIE POLECAM

"przyjaciel"

Nie polecam!!! Zarządzanie "w krótkich spodenkach" i sandałach turystycznych-dosłownie i w przenośni.

Zostaw merytoryczną opinię o Przyjaciele Kawy Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pańska 77/79
    00-834 Warszawa
  • NIP: 1231291630 KRS: 0000530291
Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.