AkademiaWWW

Opinie o AkademiaWWW

Wojtek 2013-06-04 23:08:19
Bardzo nie profesjonalna firma. Nie wypłacalna i zbywająca pracownika. Szefowie firmy są osobami, które zasługują na 10 lat robót w kopalnii. Nigdy więcej nie przyjdę do tej firmy szkoleniowej, ani p oto zeby tam pracować ani po to żeby tam odbywać kurs.
Stefan 2013-06-05 21:01:57
Popieram Wojtka - (usunięte przez administratora) moja sprawa juz trafiła do sądu. Myślą że jak ktoś jest studentem to można po nim jechać
Adam_M 2013-06-11 13:25:29
Jaka firma taki zarobek i tyle...
U mnie zarobili tyle co na piwo i niech tak pozostanie:P
Wojtek 2013-06-23 14:56:27
wszystkiego po trochu- jednym slowem(usunięte przez administratora) to dwa wielkie (usunięte przez administratora) i nie warto u nich pracować- zawsze znajdą sposób na to żeby ktoś na nich za darmo robił:P
Rafox 2013-06-28 21:45:21
Akademia www i wszystko co z nia zwiazane to jedno wielkie (usunięte przez administratora)
radoo 2013-07-03 22:05:07
nie kupujcie tam akademia WWW to (usunięte przez administratora)
lokietek 2014-02-19 20:10:24
(usunięte przez administratora) nie robia szkolen - prosta sprawa
grzechu 2015-01-19 19:18:00
siemanko, czy w akacemiwww jest obecnie jakieś miejsce do pracy czy neistety obecnie nie prowadzą rekrutacji? bo to w czym specjalizuje się akademia pasjionuje mnie i myślałem że zmieniając pracę załapie się do nich ale niestety nic nie widzę, czy może oni jakoś wewnętrzną rekrutacje mają czy jeszcze inaczej?
tomek 2015-03-23 15:28:16
@grzechu musisz patrzeć na to czy dają nowe ogłoszenia czy nie, bo pewnie z rekrutacją to jest różnie, a jeśli chodzi o praktyki to chyba najczęściej to na wakacje oni przyjmują. Czekam jeszcze na Wasze komentarze odnośnie pracy u nich, samego zatrudnienia i warunków jakie panują u nich konkretnie. Pozdrawiam!
olo 2016-05-15 09:48:36
Mister' szczerze powiedziawszy to powiem Ci tak, że zaobić jedynie to oni moga ale na ludziach, ponieważ to oni są dużą firma specjalizujaca sie w organizowaniu kursów i różnego rodzaju szkoleń komuterowych, a ty ty szukajac pracy u nich musisz miec wyksztalcenie infrmatyczne
Zostaw swoją opinię o AkademiaWWW - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AkademiaWWW