Macmillan

Opinie o Macmillan

żenada

Wielka niekompetencja kadry zarządzającej. Beznadziejna atmosfera pracy, donosicielstwo. Odradzam.

Kat
@żenada 31.10.2017 13:53

A na jakim stanowisku please??

pojar

Witajcie. Firma jest bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z tą branżą. Nauczyć się można przede wszystkim specyfiki zawodu i podejścia do ludzi. szukają przede wszystkim reprezentantów wydawnictwa

iwonkaa

Ja nauczam,mam kontakt z tymi reprezentantami.Ci z Macmillan to najkulturalniejsi,facet z Oxfordu narzucal sie na maksa,bez zapowiedzi,zabieral kazda przerwe i meczyl zeby wybrac ich wydawnictwo.pan Kaminski z Polanglo

Rozczarowana:(

Praca w charakterze regional representative to w Macmillanie orka przez 24 h na dobę za nieadekwatne pieniądze i często ze sprzecznymi ze zdrowym rozsądkiem poleceniami przełożonych. Do tego cyklicznie rozsyłane rankingi, brak umiejętności motywowania i docenienia efektów pracy wypruwającego sobie żyły pracownika. Warto jeszcze wspomnieć o " cudownych" odmóżdżających szkoleniach w klimatyzowanych salkach bez okien... Stanowczo odradzam. Szkoda czasu i nerwów...

nowy

Cześć, obiło mi się o uszy, że firma poszukuje handlowców/reprezentantów, zastanawiam się jednak jak się kształtują zarobi na takim stanowisku? Lubię dużo pracować, ale za adekwatne wynagrodzenie. Pozdrawiam

Ktoś

Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Prowadzili ich dwóch, prowokowali dziwnymi pytaniami, które nie mają nic wspólnego z pracą, aby przetestować granicę kandydata, na ile sobie pozwala. Jak się im da kontra, to oczywiście kończą rozmowę i odmawiają dalszego etapu rekrutacji. Ciekaw jestem jak musi u nich wyglądać EC. Definitywnie odradzam tą firmę !!!

Nick

Praca najlepiej to 24h na dobę. Nacisk na sprzedaż. Wyścig szczurów uprawiany przez rankingi reprezentantów. Jak ktoś lubi sprzedawać i marzy o pracy w sprzedaży - to praca dla niego. Trudno awansować. Duża rotacja wśród pracowników.

e

fajna praca

Zostaw opinię o Macmillan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macmillan