Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Weronika

@Bajo a Ty jesteś pracownikiem Nestle Polska S.A.? Pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Może Ty wyrazisz swoje zdanie o tej pracy? Wiesz już na czym mają polegać te testy? Ktoś już je przechodził? Dajcie znać, jak się czegoś dowiecie.

Słyszałem że w tej firmie wprowadzają jakieś egzaminy dla przedstawicieli czy może to ktoś potwierdzić ? Jak zarobki w sprzedaży? Jeżeli mam się poczuć jak w szkole to podziękuję za rozmowę w tej firmie...

Bajo
@Andrzej

Oczywiście że wprowadzają. Chcą zrobić certyfikacje pH. Raczej to taki myk żeby pozbyć się ludzi w białych rękawiczkach mówiąc że się nie nadają co wskażą te zapowiada nie testy. Nowo zatrudnieni mają podstawy wyższe (nawet 4500 brutto) od wieloletnich pracowników różnica nawet 800 brutto. Czy warto startować? Pogadaj cz ludźmi w terenie a potwierdzi się to co na forum.

Weronika

@Magdalena widzę, że jesteś zainteresowana pracą w firmie Nestle Polska S.A. i poszukujesz konkretnych informacji. Mam nadzieję, że znajdziesz na forum na nie odpowiedzi. Możesz zdradzić jakie stanowisko Cie interesuje?

Magdalena

Witam, jestem ciekawa jak pracuje się w Nestle Professional, czy polecacie? Podobno zatrudniają w oparciu o własną działalność gospodarczą, czy to prawda? Jak wygląda wynagrodzenie podstawowe, czy premie są osiągalne, czy jest duża rotacja?

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Anonymous

Praca w terenie Za dużo obowiązków Za duże wymagania Korporacyjność Ciągłe nowe zmiany zamiast na lepsze to na gorsze!

Weronika

@Zadowolony, a długo już pracujesz w Nestle Polska? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców, a nie do plotek i "doniesień" na temat kolegów z pracy. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Nestle Polska w Warszawie?

Zadowolony
@Weronika

Weronika, pracuje ponad ponad 5 lat w Nestle Polska S.A. jestem zadowolony z pracy i wiem czemu służy forum, napisałem co mnie i wielu w tej organizacji boli, przeczytałem kilka Twoich wcześniejszych komentarzy ... kim Ty jesteś ???? myślę, że kolejnym trutniem z ekipy do wymiany, który za każdym razem, co złe szybko chce zamieść pod dywan. Straszakowi1 nie odpisuję szkoda słów i tak nie zrozumie jest to pewnie jeden z tej listy trutni, na mojego przełożonego nie wygląda nie były w stanie skleić nawet tych kliku bezsensownych zdań. Przesłanie do wszystkich starających się o pracę w Nestle Polska to super Firma składajcie papiery nadchodzi zmiana pokoleniowa do 10 lat będziesz miał dobrą pracę, po 10 latach nie wiem....

Aaa
@Zadowolony

Ty chyba w jakimś innym Nestle pracujesz....? Brak słów...

Tomasz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Tomasz problem
@Tomasz

To masz problem :-)

Kinga

Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą pracy w dziale personalnym. Jakie są wasze opinie na temat firmy, działu HR? Jakie zarobki? Dziękuję za każdą wskazówkę. Pozdrawiam serdecznie

Ktoś
@Kinga

Radzę dokładnie wypytac o czas pracy, niestety elastyczny czas pracy to mit. Potem może się okazać, że będziesz wysyłać jakiś raport czy coś o konkretnej godzinie. Taka rada.

Justyna

Podpowiedzcie jaki socjal macie w firmie?

obłudnie
@Justyna

Generalnie jest wszystko, ale...no właśnie. Jeśli zależy Ci na wyjazdach i "szkoleniach", które niestety są przymusowe (nawet w urlop ludzie przyjeżdżają), to Ci się spodoba. A jeśli zależy Ci na gotówce, bonach, zniżkach - niestety nic takiego nie ma. Są niby jakieś "wczasy pod gruszą", ale to jakieś 300 zł netto. Firma jest przereklamowana...w wielu firmach na święta ludzie dostają o wiele większe pieniądze niż tu przez cały rok.

Weronika

@starszak1, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Nestle Polska. Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jaka jest atmosfera? W jakim trybie się pracuje? Czy praca w Nestle Polska i warunki oferowane przez tego pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Weronika

@srg, rozumiem, że pracujesz w Nestle Polska, tak? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Nestle Polska? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecilibyście aplikować do pracy w Nestle Polska?

Weronika

@Przyszły, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Nestle Polska. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Przypominam, że wątek dotyczy pracy w Warszawie. @Zainteresowana, składałaś już swoje CV do pracy w Nestle Polska? @Zadowolony, rozumiem, że pracujesz w Nestle Polska. Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Przyszły

Witam, Czy wie ktoś czy są już prowadzone rozmowy na pH na Żary Żagań ??

Zainteresowana

Cześć. A jest ktoś z działu kluczowych klientów? Jak tam jest? Jaka kasa?

PHKing

Jakie auto dają itp czy można korzystać prywatnie ? Kasa wiem jaka ale nie wiem jakie narzędzia itp :)

Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutację?

Kinia

Podobno HR opuszcza naczelna KORPO KWOKA.....czas teraz aby oczyścić tę organizację z pseudo trenerów i partnerów biznesowych....oraz innych trutni

starszak1
@Kinia

Kinia to chyba przesada. Jakieś stare wiadomości, bo ja słyszałem, że jakaś NOWA KWOKA ma być niebawem, a Stara to już dawno odeszła. A co do reszty, to nie wiem co ci ta reszta przeszkadza. Że pracę w tym Nestle mają?

Dylemat

Witajcie, czy może ktoś z obecnych/byłych PH obiektywnie napisać czy warto aplikować na to stanowisko? Pracuję obecnie w innej firmie jako PH i dotychczasowe wpisy nie pomagają w podjęciu decyzji czy warto zmieniać ją na NESTLE w województwie łódzkim. Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.

Gg
@Dylemat

Ja zmieniłem i ostro żałowałem, bo: - socjal to jakieś 400 zł na rok i jeszcze pewnie nie dostaniesz - mała kasa i cieżko o premie - atmosfera kiepska, a ludzie różni. Dużo chamstwa Z plusów to chyba tylko nowy sprzęt.

Zib

Ogłoszenie na PH dotyczy area Warszawa Wschód , zdecydowanie odradzam pracę w tym zespole. Powodem jest ASM zarządzający tym area , traktuje ludzi gorzej niż śmieci.Szczególnie tych którzy nie potrafią mu się postawić.Gnojenie podwładnych praktycznie bez powodu jest na porządku dziennym.W poprzedniej firmie w której pracował C.C. również miał sprawę i wyrok za Mobing. Bardzo często zdarza się że osiągnięcia jego podwładnych są deprecjonowane, niezależnie od zaangażowania i włożonego wysiłku na końcu usłyszysz że i tak wszystko jest źle.Ciągłe zastraszanie i pokazywanie że podwładni PP nigdy nie mają racji nawet jeśli sytuacja jest oczywista.Zrzucanie jak majwièkszej ilości obowiązków na podwładnych , natomiast z jego strony brak jakiejkolwiek pomocy. Generalnie praca tego ASMa opiera się na zastraszaniu i tworzeniu atmosfery terroru.Brak szacunku dla swoich podwładnych, wykonywanych przez nich działań i osiągnięć jest niestety codziennością.Pierszy raz spotkałem się z takim przełożonym który robi swoim ludziom czarny pijar zamiast och promować.

stary
@Zib

Człowiek o którym piszesz dostał naganę w ubiegłym roku za śledzenie i nękanie PH na zwolnieniu lekarskim- podobno w przyszłości zostanie DETEKTYWEM i być może jeszcze FOTOGRAFEM. Jego kolegę ( innego ASM) zwolnili z pracy a temu udało się jakoś wymigać. Pamiętaj, ze sprawiedliwość jest i oceń go odpowiednio przy okazji ankiety satysfakcji- to już na jesieni. Możesz też zgłosić do odpowiednej komórki jego zachowanie ,jeśli jest niezgodne z normami przyjętymi w Nestle. Taki mądry w stosunku do podwładnych a sam w sklepach ucieka przed Kierownikami- żeby tylko go nie zaczepili i nie zapytali o nic.

Art
@stary

Co do oceny ASM z Warszaway Wschód mam inne zdanie ,znam go jeszcze z czasów poprzedniej firmy i nie miał tam żadnej sprawy za mobing . Jeżeli chodzi o ocenę pracy w Nestle to po stabilności w tym regionie jeżeli chodzi o PH wydaje mi się że ludzie chcą pracować z PP. Każdy ma prawo do oceny , ja polecam .

Art
@stary

Ja mam inne zdanie o ASM z Warszaway wschód ,znam go jescze z poprzedniej firmy i napewno nie miał wytoku za mobing , jeżeli chodzi o pracę w tym regionie to nie jest tak źle jeżeli ludzie prcują tam tyle lat .

Abcd
@Zib

Oczywiście większość ocen wystawiają niezadowoleni. Ja ogólnie nie mam większych uwag do tego ASM . Na pewno nie ma żadnego wyroku za mobbing z poprzedniej firmy - sprawdzone !!! Ma większe ciśnienie niż PH i nie zawsze to filtruje, ale jego zespół długo się trzyma i to jest pozytywne. Jest wymagający i konkretny. Jeśli ktoś robi co do niego należy, to nie musi się obawiać o nic. PS Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego.

jatoniewiem
@Abcd

Kurde a co to jest za ocena "bo ludzie dlugo pracuja". To jakis wyznacznik ? Znam takich co 20 lat w jednym miejscu siedza, a dzieci od razu po studiach zarabiaja 2 - 3 razy wiecej od takiego...co to w ogole za porownywanie. Po za tym każdy wie, że w C.C. jest straszna atmosfera i slyszałem to już w innym niż Nestle miejscu.

James KOT
@Zib

Stary ,łysy i brzydki......nie dziwota ,że krzyczy, tupie i pluje..

MS

Zib - Marcin S

Ciekawski

Pytanie do osób pracujących. Słyszałam od znajomego PH z innej firmy, że w Nestle ponoć szykują się bardzo duże zmiany dotyczące kontrolingu pracowników tj. GPS w samochodach, monitoring poczty służbowej czy podsłuch i GPS w telefonach. Czy jest ktoś w stanie to potwierdzić? Ogólnie z tego co opowiadał to jego znajomy pracujący w tej firmie mówił o bardzo złej atmosferze i dużym zniechęceniu pracowników, które się nasiliło w ostatnich miesiącach. Chciałam aplikować do tej organizacji, ale jak dla mnie to przekroczenie pewnej granicy i chyba sobie odpuszczę. Pytanie tylko czy takie coś naprawdę ma miejsce?

Hehe
@Ciekawski

Całkiem możliwe. Przy wysokiej rotacji handlowców stosuje się coś takiego, żeby zabezpieczyć firmę przed odejściami.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.