Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Kaja

Praca Nestle nutrition doradca ds. Żywienia. Jakieś opinie, czas pracy, zarobki?

Kaja

Praca w Nestle nutrition doradca ds. Żywienia. Jakieś opinie, czas pracy, zarobki? Dodam, że to umowa na zastępstwo

Umęczony Sprzedawca

Ja Wam powiem jak jest w Nestle Polska i jak wyglada praca w terenie działu sprzedaży. Wychodzi na scenę szef opowiada jak sobie ceni prace i czas po pracy, gdzie ma czas na rodzine, pasje, sport itd. Ale to tylko takie gadki szmatki, rzeczywistość jest taka, ze dostaniesz tyle zadań i ankiet, ze nie będziesz mógł tak się poświęcać rodzinie i pasjom i napewno zabraknie Tobie czasu aby przygotować się do maratonu :) A Twoja rodzina jest na granicy rozpadu bo ciagle jesteś w pracy a pieniędzy nie widać bo tak to jest skonstruowany system wynagrodzeń ze targetu i 30 różnych zależności nigdy nie wykonasz.

Pyza
@Umęczony Sprzedawca

Zgadzam się z kolegą ,od ponad półtorej roku jest cały czas gorzej . Brak stabilizacji i możliwości normalnej pracy . Większość ma już dosyć i odchodzi z firmy co miesiąc coraz więcej , kadry udają że nie widzą problemu . Jeżeli chodzi o warunki pracy to nie ma się jak poskarżyć anonimowo, bo strach że zaraz stracisz prace. Chciałam dowiedzieć się na temat premii ale system jest tak rozbudowany że nie był nikt mi wstanie odpowiedzieć dlaczego mam obcinane wynagrodzenie .

@Pyza

Drodzy, wchodzi do łask nowy system analizowania zdjęć przez nas wykonywanych. Już teraz są z tym jaja, a będą większe jak zaczną masowo ciąć premie za SLA. Targety na zasadzie "bo tak" w ogóle nie zwracając uwagi na ekspansję rynku nowoczesnego/dyskontowego, co roku chcą min. 10-15% przyrostu (pamiętając, że już rok, dwa lata temu ładowało się na (usunięte przez administratora) mając do tego lepsze narzędzia). System premiowy rozbity na kilkanaście (kilkadziesiąt?) małych, osobnych jednostek, które trzeba pozamykać, żeby wziąć za coś kasę. Ponoć w planach kolejne dodatkowe zadania od nowego roku. Ciekawe tylko gdzie są granice?

GDZIE SENS I LOGIKA?
@Umęczony Sprzedawca

UmęczonySprzedawca, masz rację, wszystko co piszesz to prawda. Ilość ankiet poraża i nie ma czasu na rozmowę z Kierownikiem, właścicielem sklepu, bo trzeba wykonać ankiety, odwiedzić wszystkich klientów itp. . Jak nie wykonasz to na koniec miesiąca będzie raport i będziesz się tłumaczył dlaczego nie wykonałeś wszystkich ankiet wgranych do systemu MT. Chyba żaden z managerów wyższego szczebla nie do końca to przemyślał wprowadzając te "wszystkie udogodnienia". Jeśli musimy wykonać ankiety czy dodatkowe zdjęcia do photo recognition to na sprzedaż zostaje mniej czasu lub nie wystarcza czasu na wykonanie wszystkich wizyt u klientów i stąd te spadki sprzedaży. Nie trzeba być bystrym, żeby to zauważyć i zrozumieć. Czas pracy 8h musi się zgadzać, więc chcąc zrobić wszystkie założenia to 12 godzin za mało. Niejednokrotnie nawet zjeść nie ma kiedy i jemy jadąc autem, bo ciągle jesteśmy spóźnieni i ciągle wszystko za mało, za wolno. Inne firmy, które korzystały z tego systemu, wycofują się z tego bo to budzi wiele kontrowersji, dużo kosztuje i przede wszystkim jest nieefektywne i błędnie odczytuje dane. Może warto skorzystać z doświadczenia innych firm i uczyć się na ich błędach a niekoniecznie je powtarzać? Czy musimy iść pod prąd i ślepo wierzyć pojawiającym się szarlatanom wdrażając ich pomysły, które tylko pogrążają dział sprzedaży? To jest tak zwane dostosowywanie rzeczywistości do chorych pomysłów, zamiast mieć pomysły które pozwolą dostosować się do rzeczywistości . Ciekawe czym jeszcze będziemy zaskoczeni po Nowym Roku, bo tak źle w firmie to jeszcze nigdy nie było, jak przez ostatnie 1,5 roku. Można by pisać jeszcze długo, tylko czy to coś zmieni.

GDZIE SENS I LOGIKA?
@Umęczony Sprzedawca

Chciałbym jeszcze dodać, że jest jeszcze nadzieja, która umiera ostatnia i to nas wielu trzyma w tej firmie. Firma i jej filozofia jest OK i zawsze to podkreślam, tylko nie zawsze osoby piastujące niektóre stanowiska są odpowiednio dobrane, ale: "Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje" - cytując Jana Kochanowskiego. Wiem , że w końcu będzie lepiej, bo po burzy przychodzi słońce , które z czasem wyplewi niechciane chwasty :-) I znów cytując klasyka : "Jeszcze będzie przepięknie Jeszcze będzie normalnie"

@GDZIE SENS I LOGIKA?

Wielu narzekało na poprzednią "władzę" i strzelały szampany jakoś w kwietniu ubiegłego roku, gdy gruchnęła wiadomość o odejściu JS. Nie twierdzę, że było super, ale wraz z nową ekipą nastały bardzo smutne czasy i tego ukryć się nie da. W kuluarach mówi się, że nowy rok przyniesie wielkie zaciskanie pasa i kilka dodatkowych zadań testujących wytrzymałość materiału.

Leo

Dzień dobry czy może mi ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na PH jak się ewentualnie do niej przygotować. Będę wdzięczny za odp.

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Żółtodziób

Hej. Mam pytanie w sprawie pracy jako PH w Nestle. Czy az tak kiepsko jest na tym stanowisku ? I mam tez pytanie z innej troszke beczki, czy jest szansa w ogole zaczać prace jako PH nie posiadajac doswiadczenia? Dzieki za odpowiedz ;)

@Żółtodziób

To już kwestia indywidualna jak kto to postrzega. Na 10 osób będziesz miał 10 różnych opinii, najlepiej samemu spróbować i ocenić. Na chwilę obecną jak najbardziej bez doświadczenia możesz spróbować swoich sił jako PH w Nestle, jeśli tylko dobrze się "sprzedasz" na rozmowie kwalifikacyjnej.

Grześ

Proszę o info. jakie dostaje się auto w nestle na stanowisku przedstawiciela ds. detal..?

flotowiec

Renault Clio lub Skoda Fabia

Rovisniemi
@Grześ

Niedługo będą podobno Fabie - najbogatsza wesja z 1L silnikiem.. Taki wybór mają…

Stary wyjadacz
@Rovisniemi

a kiedys był Toyoty Corolle, potem nizej Yaris i tak firma toczy sie w dół ;)

myślący
@Stary wyjadacz

Stary wyjadaczu - a do czego ma służyć taki samochód? Do jazdy 200 km/h po mieście czy autostradzie? Samochód prócz silnika 1l ma PEŁNY pakiet, włącznie z kamerą cofania.. A to, że na weekend nie pojedziesz z kumplami się pościgać służbówką (za paliwo firmowe, bo w piątek zalejesz pod korek) to już inna bajka.. Szanuj to, że nie ma w nich GPS i NIKT cię za paliwo póki co nie rozlicza.. Czy w weekend i po pracy nie użytkujesz tego samochodu? Czy jest t wartość dodana? Zastanów się zanim coś napiszesz - a jeśli samochód jest wyznacznikiem dla Ciebie - to współczuję pracodawcy takiego pracownika..

ech...
@myślący

Kurde ludzie, naprawdę narzekacie na takie coś? Przecież takie auto jest warte min. 50-60 tysięcy złotych, a wy je dostajecie za darmo do użytkowania. Odchodzi wam koszt kupna samochodu oraz jego serwisowania. Przeciętny Polak bierze kilku lub kilkunastoletnie samochody w kredyt za 20-30 tysięcy złotych. MASAKRA, jak wam nie wstyd? Na koniec dodam, że sam korzystam z takiego przywileju i nie narzekam.

Ktoś
@ech...

W ogóle nie rozumiem co to za dyskusja. Służbowe to służbowe. Z telefonu służbowego też dzwonicie prywatnie? To jest standard niezbędny do pracy... W dzisiejszych czasach samochód to już żaden luksus. I szczerze powiedziawszy to nie wiem kto normalny i ogarnięty podejmie pracę dla samochodu służbowego...

ech
@Ktoś

Tak, tylko Nestle daje możliwość korzystania z auta slużbowego po godzinach pracy jak się samemu zatankuje. Ja nie mam z tym problemu i jak gdzieś chcę pojechać to zawsze za swoje. Czy inni tak robią? Nie mój interes, ale wnioskując po podejściu niektórych do innych tematów i reakcji firmy (zatrudnianie firm do kontrolowania pracowników itp) to śmiem wątpić.

Kierowca
@Grześ

Kolego samochody są Ok i bardzo różne ale na pewno zawsze najtańszy jaki jest dostępny dla flot.

ASM

Witam , pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko Terenowy Kierownik Sprzedaży - czy to jest nowe stanowisko czy vacat ? Jakie warunki i jaki kanał sprzedaży ?

ciekawa1983

Witam, czy mógłby ktoś napisać coś nt pracy doradcy ds. żywienia specjalistycznego... atmosfera, warunki, pensje, samochody itd. dziękuję z góry

Przerost ego

Mam wrażenie, że ta firma jest strasznie przereklamowana - mowa o centrali. Praca z domu - głównie jak jesteś chory, letni czas pracy - w tygodniu nic nie zrobisz bo wychodzisz po.10 godzinach, szkolenia - wybierasz, ale nie idziesz. Do tego chory system poleceń w systemie manager - pracownik (Pan - sługa).

nie sądzę
@Przerost ego

ja się z tym nie spotkałam... jeśli chodzi o czas letni i zdalną pracę to korzystam i nie spotkałam się z żadnym problemem ze strony przełożonego. Co do nadgodzin, to pewnie są dni, że się zdarzają, ale przecież mamy też okresy spokojne. Poza tym nigdy nie miałam problemu z tym, żeby np wyjsc wczesniej do lekarza itp. Ja generalnie polecam :)

A ja sadze
@nie sądzę

Zastanawia mnie tylko dlaczego Mars, Unilever, P&G nie mają takich opinii? No i czemu tak ciężko się tam dostać, a Nestle ma po 50 ogłoszeń. Uważam, że warto pisać o takich rzeczach, bo.niektorzy rezygnują z pracy w przypadku przejścia do tego gniota.

lol
@A ja sadze

Firmy, które wymieniłeś nie mają własnych działów sprzedaży tzn nie mają wewnętrznych PH, wszystko jest obsługiwane przez firmy zewnętrzne takie jak: TargetPro, OEX Coursor czy InterKadra

jorg
@lol

Marsjanie mają wlasny dział sprzedaży i PH

Łobuz124

Nie polecam. Zarobki niskie w porównaniu z rynkiem. Płaska struktura. Awans wręcz nie możliwy bez „znajomosci”. Osoby pracują tam bardzo długo przez „zasiedzenie”. Firma ok na start - max rok. Nie zasługują na dobrych pracowników. I tak nie docenia

Niestety
@Łobuz124

Niestety ale potwierdzam. Najgorsza jest monotonnia i powtarzalnosc pracy. Praca przypomina "fabrykę XXI w". Zadania niezwykle proste, wydzielone - tak aby szybko kogos zastapic. Ciezko nauczyc sie czegokolwiek cenionego i oplacanego na rynku pracy.

Cześć, około jakich zarobków mozna się spodziewać jako PH w tej firmie? Jestem z wlkp

ubruttowiony

Ciężko powiedzieć, zależy od regionu, ale z 3-4 tysiące brutto dostaniesz na start plus premie.

Stardust

4000 brutto start

Po prostu firma ma bardzo niewiele do zaoferowania.

Olek

A o starych „starych” się nie dba. Trzeba uciekać i zająć się czymś innym, praca PH zaczynabyć obciachem.

@Olek

Nie tylko o pH chodzi. Dla "Panów z Warszawy" taki PH to "człowiek z pola" - oczywiście wszystko z pełną pogardą. Tacy ludzie tam pracują.

Anita

Czy firma potrzebuje pracowników?

Hahah
@Anita

Non stop. Dzięki ogromnej rotacji już każdy może sobie popracować tu po kilka miesięcy.

starszak1
@Anita

Jak w każdej teraz firmie w Polsce - potrzebuje. Natomiast zależy, na jakie stanowisko? w którejś z fabryk? w biurze?w sprzedaż? która cześć Polski?

Roma
@Anita

Potrzebuje pracowników ,bo wszyscy,którzy pracują zwalniają się na potęgę.

Pracuśek
@Roma

Potwierdzam, dużo osób odchodzi, nie dają podwyżek, kręcą. Nie polecam pracy jako PH dla nich...

Niepolecam

Firma niestety kiepska. Na umowę o pracę poczekacie nawet miesiąc ( praca bez umowy - na czarno ). Mobbing, zastraszanie, pracownicy o wątpliwych kwalifikacjach, no i pełno stażystów.

Weronika

@Grześ nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie i nadal interesuje Cie rodzaj auta. Czemu takie jest to dla Ciebie ważne? Czy jakiś pracownik Nestle Polska S.A. może zdradzić temu użytkownikowi na jakie auto służbowe może w tej firmie liczyć?

Weronika

@Grześ czy rodzaj auta jest aż tak bardzo ważną kwestią, zanim się zaaplikuje do danej firmy? @daesh widzę z Twojej strony zainteresowanie firmą Nestle Polska S.A. Ja Ci na Twoje pytania niestety nie odpowiem, ale powiedz mi czy już zaaplikowałeś do pracy? Gdybyś został zaproszony na rozmowę to potem nam ją zrelacjonujesz?

Grześ

daesh

Jak wygląda praca w Winiarach w Kaliszu? laboratorium, mechaniczne, produkcja itd ??? jakie jest kierownictwo, atmosfera ?

Slavomir

Witam.Znalazłem dwa ogłoszenia na PH Warszawa .Centrum i okolice ....chciałbym poprosić o informację nt. standardów pracy, możliwych do osiągnięcia zarobków oraz przełożonych ....czy będę mógł uzyskać wsparcie w okresie wdrożenia ...No i czy są to sympatyczni,fajni ludzie?.

Kawowa

Nespresso było świetną firmą,ale te czasy,to już przeszłość.Nowe szefostwo,swoimi "fenomenalnymi"pomysłami, obróciło,tę dobrze prosperującą kiedyś firmę,w ruinę.Szkoda,wielka szkoda.Takich "koni trojańskich"jest tam całe mnóstwo.Układy i kumoterstwo.Ciężka efektywna praca nie jest wystarczającym powodem,by móc aplikować wyżej....ale możesz nie umieć nic i awansować,zależy kogo znasz i z kim trzymasz. Nigdy jeszcze nie było takiej rotacji,jak teraz.Ogrom ludzi,którzy odeszli z firmy i ogrom tych,którzy szukają innej pracy,daje do myślenia.W obliczu tylu zwalniających się pracowników,firma nie nadąża rekrutować.Szacunek,zaufanie,docenianie pracowników-odeszły do lamusa,razem z innymi wartościami.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.