Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Ana

Podstawa 2000 żal

grab

Dobra firma, warto startować. Nie ma żadnej obłudy wśród dyrektorów sprzedaży i marketingu, zero mobbingu, po prostu czysty relaks, a nie robota. Wszystko poukładane ja drut w kieszeni.

Alehandro

Jaka jest podstawa dla przedstawiciela ?

myrainbow

wiem, wiem, że praktyki wakacyjne przespałam :( właśnie dlatego chcę zaplanować sobie rekrutowanie na kolejną edycję ale nie wiem ile można tu zarobić. A za 2 lata chciałabym aplikować na PROM czyli ten program menedżerski.

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
myrainbow

A czy kojarzycie ile można zarobić na praktykach letnich albo na programie menadżerskim? Zastanawiam się właśnie czy warto aplikować... ;)

Gosc

A moje osobiste z doświadczenia wrażenia, ze rekrutacja jest fikcja dla robienia statystyk i projektów przez dziewczynki z HR. Wydaje sie podczas rozmowy ze stanowisko i tak jest już zajęte, a narażają na koszty. Szkoda bo mam-miałem dobre zdanie na temat firmy

Miro

Po wielu latach pracy dla tej firmy, stwierdzam jedno. Nie było warto. Brak szacunku do ludzi, rozstanie po 15 latach w najgorszy mozliwy sposob. Brak szacunku do ludzi na porzadku dziennym. Dzial handlowy zarzadzany prze psychicznie chorą kobietę i jej lizusa. Wzajemne oszukiwanie, okłamywanie , krzyki i obrażanie to standard w Dziale Handlowym. Brak jakichkolwiek standardów wspołpracy miedzy ludzmi. A do tego jeden wielki chaos w zarzadzaniu spowodowany przez osoby na stanowiskach dyrektorskich. Oczywiscie dla nowych pracowników nie ma to zadnego znaczenia, docenią to po wielu latach, co to znaczy szacunek do ludzi. Oczywiscie Pani z HR udzieli kilku słodkich wywiadów , opowiedza o projektach wsparcia młodych ludzi, a na koniec i tak zrobia cos zupelnie innego.

JeszczeNiestetyPracuje
@Miro

Miro, Królowa musiala abdykowac ale wierny lizus pozostal, no i przy niedawnej roszadzie stanowisk wskoczy zapewne na jej miejsce. Przykro czytac, ze po tak dlugim stazu, rozstanie z nestle nie bylo gentelmenskie. Zgadzam sievz Twoja opinia, brak szacunku do czlowieka stal sie normą. Ale glowa do gory, w moim otoczeniu kilka osob z nestle odeszlo i zgodnie mowa, ze zycie po nestle istnieje, i do tego bez stresu o cyfre, z empatia , z poszanowaniem prywatnego czasu. Zycie Ci powodzenia, a sobie przy okazji nowej pracy.

Iwonka
@JeszczeNiestetyPracuje

Lizus pozostał, pytanie ja długo jeszcze . To chyba jednak on ma sporo za uszami. Do tego regionalni którzy powinni zostać dokładnie zweryfikowani. Totalna patologia. Nikt tak nie zamieszał w tej firmie jak Pani B i Pan J. Rozwalili cały zespół, szkoda.

żenada

Bardzo niskie płace - mowa tu o biurze w Warszawie przy Domaniewskiej. Najgorszy jest dział marketingu i osoba, która stoi na jego czele o rosyjskim imieniu rozpoczynającym się od litry T. Wprowadza do działu atmosferę terroru i zastraszania. Ludzie lądują przez nią w psychiatryku. Wszyscy w miarę możliwości uciekają jak tylko mogą.

vh90

mam kilka pytan odnosnie pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego w zywieniu onko/neonatologii - jaka liczba wizyt, opinia lekarzy o produktach, jak wyglada korzystanie z auta w celach prywatnych? osoby obeznane w temacie prosilbym o udzielenie info. pzdr :)

mahriano

jak można isc praciowac do firmy która produkuje cos z niczego np. czekolada to olej w roznej postaci z utwardzaczami kaszki dla dzieci to przecież czysta chemia trzeba się po prostu zastanowić po co firma nestle wykupuje wszystkie firmy które się da ludzie opamiętajcie się

lobaso

Dzisiaj widziałem oklejoną skode roomster. Nie wiem czy to ma znaczenie ale akurat tematem przewodnim była Princessa ;) Jeśloi chodzi o wykorzystanie auta to z racji tego ze jest to wielka korporacja na pewno są jasne zasady, limity i ograniczenia co do użytkowania.

mysza

Witam. Czy jest możliwość dostania się na tą samą brygadę. Dojeżdżam z kimś do autobusu i nie mam innej opcji dojazdu. Kiedy trzeba zgłosić że jest taka sytuacja od razu na rozmowie czy na szkoleniach?

Denis

Witam, Mam kilka pytań co do stanowiska pH- zarówno normalnego jak i horeca. - opieka medyczna, czy jest i na jakich warunkach? - multisport ? - możliwość zakupu produktów firmy z rabatem? - dowinansowanie do szkoły wyższej, kursów językowych itp? - na jakich urządzeniach raportują pH? Czy sa to tablety czy jakiś stary system na ipakach - samochody? Jakie? Jak działa polityka floty i ile km za free można zrobić prywatnie? - w jakich godzinach sie pracuje? Czy jest to z góry ustalone czy kazdy pH sam ustala to pod siebie ? Z góry dziękuje za odp.. Pozdrawiam

jony

Ile wizyt dziennie w detalu

jurgen

ok a orientujesz się ile to jest wizyt dziennie ?

jurgen

detal w Nestle to wszystkie maleńkie sklepiki czy już almy etc ?

dddddylin

hej jakie auto ma ph ds horeca? jakie godziny pracy? pozdrawiam

Janusz
@dddddylin

Taki jaki sobie kupisz. Auto własne i wdg.

robert

witam czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy ph na działalności gosp w Nestle kanał horeca? jakie warunki finansowe, jak praca ogólnie?

j@

Ocenę pracy w Nestle można ująć w kilku zdaniach : 1.rozwój pracownika , waga rozmów kwalifikacyjnych , kalibracji fikcja , niepotrzebna strata czasu 2.pracownik nie jest ważny - to trybik w maszynie niezależnie od stażu pracy i zajmowanego stanowiska 3.trzeba być odpornych na stres i pamiętać o własnej wartości 4.wokół jest mnóstwo bardzo fajnych osób niestety mocno zdemotywowanych i bardzo aktywnie poszukujących nowych doświadczeń na runku pracy 5.Na pewno hasło będące wizytówką firmy że jej największą wartością są ludzie ,jest już dawno nie aktualne szkoda, ale próbujcie powodzenia:)

martin2016

WITAM JEST JAKIŚ TRANSPORT Z MYSZKOWA DO RZENISZOWA? A MOŻE PRACUJE KTOŚ Z MYSZKOWA W ZAKŁADZIE W RZENISZOWIE? BYŁBYM WDZIĘCZNY ZA INFORMACJE

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.