Ghelamco Poland

Opinie o Ghelamco Poland

eks pracownik

ex2 pracownik
@eks pracownik 04.01.2017, 07:39
Pracowalam. Wytrzymalam pol roku, to nie dla mnie. Praca po 12h bez placy i odbioru nadgodzin. Ludzie bez wartosci!...

to i tak długo wytrzymałes kolego!

akomod
użytkownik zarejestrowany

Do biura @w23e45 nie przyjmują tak często pracowników, ponieważ zatrudnienie stabilne na umowę o pracę jest

użytkownik zarejestrowany

Fazi

jak kupić Polaka wyrobnika?kupić mu obiad lub zafundować zupkę z wkładką a będzie za.....dalał po 12 godzin i będzie zadowolony

niven

ludzie ,pracowalem w tej firmie, sitwa ,cwaniacrwo i przekrety robione przez kolesiów z mławy którzy siedza tam juz wiele lat.Jak przyjdzie jakis nowy,to wykożystają go,a potem bay,bay a sitwa siedzi dalej.Wiele mógłbym jeszcze napisać ale po co? może kiedyś pognają z Polski te zachodnie koncerny!przecież tam pracują Polacy a zachdni cwaniacy (belgowie) tylko liczą kasę i wywożą z naszego kraju.Co nam tu po ich dobrych opiniach i tytułach,kiedy nas okradaja!

NIVEN

Nigdy w zyciu praca w Ghelamco! jedna wielka sitwa łapówkarska! jak nie pasujesz do niej to raz dwa cię (usunięte przez administratora), nawet gdybys był fachowcem,musisz umieć brać i wykożystywać podwykonawców tak jak starzy wyjadacze którzy siedzą tam od 11 lat i dorobili się willi za 2,5 mln!

Niven

chmiku,chyba jesteś młodym i nie doświadczonym jeszcze w mykach starych wyjadaczy.Ci co siedzą lata to cwaniaki ktore jedzą łyżeczką,pomalutku.Nigdy nie chapie się całą chchlą! np.5 tys dodatkowo do pensji to tak wiele?trzeba umieć brać by długo siedziec i by nikt sie nie dopatrzył,a jak ktoś zwroci uwagę to już go niema.Centarala jest daleko od Polski a tu myszy charcują.Napisałem juz wiele ,zrozumiesz albo nie.Wystarczy by była jedna "firma"przez którą stale przepószcza sie "lewą" kasę i naprawdę nikt się nie pozna i w papierach jest porządek jak jest odpowiedni człowiek co je dodatkowo pilnuje,ot prosty schemat.Mlawa rządzi w Ghelamco,od lat.Wystarczy się przyjrzeć kto tak siedzi z Mlawy a wszystko będzie jasne.Bay!

Zostaw opinię o Ghelamco Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ghelamco Poland