Opinie o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ninka

Ja polecam ten sklep, niech w tv zaczną pokazywać film ogniem i szkalen proszę sobie zobaczyć a nie szykanować....

Justyna

A Ty z jakiego powodu nie polecasz tej firmy? Pracujesz tam? Możesz się coś obszerniej wypowiedzieć?

Dramat

Praca w Rzeszowie to dramat, kierownik-pracoholik ciągle wypisuje na grupie na whatsappie "Kto na zmianie?" o 6:40 rano, jak nikt nie odpisuje to pisze "Halo...", o 21:05 "Wyślijcie zamówienia" (a gdzie RODO? pracownik wysyła dane osobowe + numery telefonów), ciągle przy każdym zamówieniu bredzi coś "Dlaczego nie sprzedałeś montażu?..." "Jakim cudem do tego zamówienia nie ma montażu?...". Współczuję ludziom, którzy przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną.

Lolka

Wstyd tam kupować....

Tylko świnie pracują dla ....

Ja się zwolniłem, wy tam nie przychodźcie. Zarobicie grosze a wstydzić będziecie się całe życie.

Doradca Klienta

Bardzo miła rozmowa z Panem Kierownikiem (Mielec) Na poziomie, konkretna, padło dużo szczegółów. Cała rozmowa trwała ok 40 min. Choć nie na dawałamam się akurat do jego działu. Jedna z najlepszych rozmów na jakich byłam.

Było ich dużo, typowe i standardowe, niekiedy szczegółowe.

logo firmy Serwisant Rowerowy
Papi

Dostałam się do LM bez znajomości. Po 3 miesiącach okresu próbnego i po rozmowie podsumowującej z dyrektorem sklepu dostałam umowę na czas nieokreślony. Atmosfera na plus, jak robisz swoje to nikt nic Ci nie zarzuci. Ja polecam.

PutinPrzyjacielLM
@Papi

Atmosfera wspaniała! Papi tapla się wesoło we krwi Ukraińców.

Ciekawy

To będziecie utrzymywać pracowników żeby się zwolnili i nie wspierali Rosji? Albo pozatrudniscie do siebie?

BackOffice

business as usual Zawsze $, potem ludzie, tak zawsze było w LM. Cała reszta na pokaz.

Nina

Zbrodniarze, macie krwe dzieci na rękach!!! Nic wam to nie da, gdy ten satrapa przegra, wszyscy sobie o was przypomną

Petruss

Bardzo się ciesze , ze mam wybór. I wybieram nie wspieranie LM które za wszelką cenę będzie robiła biznes na rynku bandyty. Ciekawe kiedy się skapują.

Nie robię zakupu w sklepach, w których właściciel nie wycofał się z rynku rosyjskiego, tylko dalej sprzedaje towary ludziom, którzy mordują Ukraińców.

Polak

sprzedawczyki. kolaboranci, biznes bez honoru, firma francuzka, tyle A na komentarze nieprzyjazne współpracy z nazistami negatywne odpowiedzi pisze polski dział marketingu

Jezdzisz samochodem i tankujesz benzynę lub ropę? Używasz w domu gazu w kuchence? Oczywiście że tak! A więc codziennie wspierasz to co ruski eksportują, a swoimi komentarzami i wymysłami udowadniasz, jakim jesteś tępogłowym cepem!

Spryciarz82

No cóż każdy ma wybór a mój jest taki że już nigdy nic nie kupię w tej sieci sklepów nie chcieli stracić ruskich klientów stracą za to o wiele więcej z pozostałych państw . Leroy do zamknięcie życzę szybkiego bankructwa

M

Nie dla Rosji; nie dla skorzystanie wojny;

Eo Pajacu

Wy musicie pijani to pisać haha

Brawo Jacku! Odkryłeś światowy spisek, w którym Leroy Merlin wysyła na Ukrainę swoje opancerzone wózki widłowe przystosowane do wystrzeliwania puszek farb i strzelania drewnianymi kołkami. Tylko nikomu tego nie powtarzaj, bo to jest sekret, że na Ukrainie LM finansuje styropianowe pancerze reaktywne dla kacapskiej armii!

Eo Pajacu

Moja noga tam już nie stanie wspieranie mordercę

Nic już w tym sklepie wspomagającym mordowanie niewinnych ludzi nie kupię, finansujecie bomby i czołgi które spadły na Ukrainę!

Słaba próba

Ratowanie wizerunku firmy poprzez szkalowanie opiniodawców? Czy tylko na to stać wasz koncern?

Szelka

Nic tam nie kupię

@Szelka

skoro żebrzesz od swojej starej aby ci kupiła za 2 zł Żubra i cię nie stać na zakupy w LM, to się nie dziwię że nic tam nie kupisz...

Słaba próba

Były Klient

Firma finansująca wojnę na Ukrainie

Oliwia
@Były Klient

To opinie o pracodawcy, a nie o sklepie. Swoją drogą bzdurny komentarz

Niezniszczalny.

Robilem zakupy tylko u was.Po wybuchu wojny i waszej chciwosci zaczalem zaopatrywac sie w Castoramie i Obi.Zmieniam swoje przyzwyczajenia zakupowe i jestem bardzo zadowolony.Nigdy wiecej u was nie kupie.Powodzenia w POLSCE.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 241.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.