Opinie o Zepter International

Stella

Czy przedstawiciel handlowy otrzymuje do pracy telefon, komputer i samochód?

chcę aplikowac

Na jaki samochód mogą liczyć przedstawiciele handlowi?

@chcę aplikowac 09.08.2018 23:01

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie Zepter International Poland i warunkami pracy w firmie.:) W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy – wszystkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia przekazywane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i aplikowania: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx. Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Zepter International? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Olek

Jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel? Na jaką umowę można liczyć?

@Olek 25.04.2018 09:08

Panie Olku, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland i ofertą pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

@Tomasz 24.03.2018 20:29

Dzień dobry! Panie Tomaszu, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Zepter. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

anonymous

Ja jestem bardzo zadowolona. Fajni ludzie, dobre jakościowo produkty. Nie ma siedzenia bezsensownego za biurkiem. Codziennie coś się sprzeda (asortyment szeroki) i wychodzi na czysto solidna kwota. Do tego darmowe szkolenia i wyjazdy, imprezy.

Stefan

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego taka cisza?

@Stefan 31.01.2018 09:23

Dzień dobry! Panie Stefanie, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland. Stale się rozwijamy i poszukujemy kandydatów do pracy. Aktualnie na terenie całego kraju prowadzimy procesy rekrutacyjne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.zepter.pl i zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami dostepnymi m.in. w serwisie GoWork. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Zepter International Poland.

yellow

Ja to się zastanawiam czy jest szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Zarobki na przedstawiciela handlowego są wyżej niż przeciętna krajowa, a jeszcze dorzucają do tego odpowiednie szkolenia, więc wcale nie jest tak źle, bo i atmosfera dopisuje.

były pracownik firmy "ZEPTER" '97/'99

Wyciskacz do soków? Wyciskacz wyciska coś z czegoś, prawda? Droga Pani może poprawniejsze będzie "wyciskacz soków z warzyw/owoców". Nie krzyczymy (duże litery? Może Caps Lock włączył się przypadkowo); tak na marginesie "nie" piszemy razem z przymiotnikami (z wyjątkami)... i wiele innych błędów w wypowiedzi Pani być. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Pozdrawiam. P.S. No comment. :-|)

ewatob1

Dopełniłam,dopełniłam ,a ocenić firmę mogę tylko przez jego przedstawiciela bo innego kontaktu z FIRMA niestety nie mam,a właśnie o to prosiłam.Jeśli się jest firmą porządną i uczciwą to się nie boi udostępniać swoich danych !!!

mycha
@ewatob1 06.04.2016 07:12

Biuro jest w Gliwicach,ul.Szobiszowicka1(boczna ul.Toszeckiej,szary budynek) Za Selgrosem.Prosze najlepiej tam pojechac w poniedzialek,srode,piatek 16-18 wtedy ktos jest obecny w biurze.Powodzenia.

Luin

Zepter to producent który produkuje, sprzedaje ekskluzywne, najwyższej jakości produkty, które dystrybuuje na całym świecie i w Polsce oczywiście. Co prawda przeciętnego Polaka raczej nie stać na ich wyroby, albo może sobie sporadycznie na nie pozwolić, ale trzeba powiedzieć, że jakość jest naprawdę powalająca. Ciekawe czy pracownicy mają jakieś zniżki na to.

Jjcool
@Luin 22.02.2015 04:44

Jeżeli ją płacę za produkt 1200 zł to wymagam by ten produkt pracował jak produkt za 1200 zł a nie jak (usunięte przez administratora) za 95 zł. Tak pracuje blender mixy ... Zapłaciłem 1200 zł za produkt pracujący krócej i mniej od chińskiego blendera. Zepsuty wirnik !!!!!!!! Panowie elektryk siedzi w kącie i się śmieje ... I to jest ta światowa i najwyższą klasą ? Czy mam wspomnieć o 20 letnim polskim mikserze ??

jarys

Właśnie zauważyłem że firma zepter wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Poszukuję osób na stanowisko Doradcy Zdrowego Stylu Życia z terenu Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703344?keywords=&region=

paniAnia

A dostalas ta kare od komornika bo ta walizke wzielas ? a to jednak kazali ci ja splacic wychodzi na to

la

Piszesz bzdury.Jakbyś oddała walizkę, to nikt by od Ciebie nie zarządał pieniędzy.

Optymistyczna

"nowik" obecnie do firmy Zepter jest rekrutacja na stanowisko- Doradca ds. zdrowego żywienia, szczegóły mogę udzielić (usunięte przez administratora)

Anja

Gdyby te produkty umiały mówić sprzedawałyby się same, a że nie potrafią to właśnie do tej pracy firma potrzebuje profesjonalnie przygotowanych doradców. Zadanie doradcy jest prezentować asortyment firmy potencjalnym zainteresowanym profilaktyką zdrowego odżywiania!! Firma nie inwestuje w reklamy w telewizji dlatego do pracy poszukuje zaangażowanych, mądrych, odważnych i pracowitych ludzi. Jeśli jesteś taką osobą i poszukujesz pracy zapraszamy do współpracy. Żadna firma nie płaci za narzekanie i zerową sprzedaż.

AM

Jak wygląda praca na stanowisku Account Manager ? Jakie narzędzia ? Jaka podstawa ? itp;

wirkus

Wy byscie chcieli zarabiac mnóstwo kasy,ale nic od siebie najlepiej wam szofera jeszcze załatwić.Jestescie strasznymi desperatami.Powiedzcie po prostu,ze wam sie robic nie chcialo,a nie glupoty wygadujecie!!!!!

mała

anomimesz - 2010-01-25 21:05:15 ja tez pracowałam przez chwilke kolezanka zaproponiwała mi te prace jak sie okazało obiecywano mi złote góry a jak sie okazało praca była zero opłacalna stracilam tylko czas i pieniadze wydane na benzyne zarobiłam 120 zł na miesiac i wpadłam w rozpacz niewiedzialam co robic zastanówcie sie 5 razy zanim pójdziecie tam do pracy ludzie fałszywi tylko czekaja jak naciagnac jakś staruszke nieważne ze maja 800 zł emerytury nie twierdze ze wszyscy tak robia ale jest kilka osób które tylko czekaja i sa zachłanne nawet kosztem biednych ludzi .fakt to sa bobre produkty ale nie mozna robic nic na siłę i żerowac na ludzkiej naiwnosci na litosc jestesmyludmi anie wampirami niepolecam tef firmy nikomu niedługo zostana tam 4 osoby na krzyż i ciekawe co wtedy bedzie hehheeo czym ty piszesz ,nikt nie zeruje na ludzkiej naiwności ,każdy moze kupować co chce , a (usunięte przez administratora) ludzi stari markety i hipermarkety pseudo promocjami gdzie czasami nieźle trzeba sie na główkować jaka jest cena danego produktu .

mała

Fenomenalne produkty które po czesci zostały przedstawione juz przy rozmowie kwalifikującej,prowizja hoho wysoka w porównaniu z firmami które oferuja taki rodzaj pracy .Czytałam wypowiedzi ponizej i jestem zaskoczona tymi bzdurami.To jest praca dla przedstawicieli handlowych a nie sprzedawców za ladą.

Madeo

Dzisiaj odszedłem. Produkty mają dobre ale sprzedaż jest niewielka. Codziennie dzwoniłem po ludziach po 4 godziny, do tego różne spotkania, prezentacje.(usunięte przez administratora)Idę pracować do biedronki tam wychodzi lepiej na godzinę

Traktuję pracę w zepter dodatkowo i osiągam wynagrodzenie około 1000zł/mc . Akwizycję macie w biedronce w zepterze prawdziwą sprzedaż nie oszukujmy się zatrudniali was nie kompetentni menadżerowie ! Jest wiele technik sprzedaży jedne mniej inne bardziej skuteczne. Sama sprzedaż to ciężka sztuka której trzeba się uczyć. Chcesz zarobić nie leń się i co najważniejsze NIE BÓJ sprzedawać. Proponuję dobrą lekturę, filmy, szkolenia ... sprzedaż przyda się nie tylko w zepterze czy innych firmach ale i w życiu. Pozdrawiam

@Pracownik 31.05.2012 22:19

tyle sie czasem otrzymuje... prowizja to kilka procent tego za ile sprzedaz produkt...

Max

Pracowałem w tej firmie ponad pół roku i przyznam ze to jest jedna wielka porażka. Człowiek musi sam wydawac pieniądze na paliwo aby dojechac do klienta własnym autem oczywiście i na dodatek za własne pieniądze kupowac jakieś prezenty. Zarobki są beznadziejne 200 czasem 300 zł miesięcznie. Czasem pracownicy zostawali przyjmowani aby wcisnąc coś własnej rodzinie i wypad - dalej radź sobie sam. Ostrzegam wszystkich - lepiej znajdzie sobie prace chocby za tysiąc zł w sklepie bo tam macie pewne pieniądze.

?

o co wam wszystkim chodzi malkontenci,czy sprzedaż bezpośrednia zawsze musi być (usunięte przez administratora).To że c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y pracuja w większosci takich firm wcale nie swiadczy że wszyscy tacy są

lexmark

w 100% popieram...dodam tylko ze firma obiecuje cuda nie z tej ziemi a jak przychodzi co do czego to jest caly czas ALE i ALE. Ale jak usłyszełem ze mam zrobic 14 spotkac to myslalem ze padne....ODRADZAM !!! szkoda Państwa cennego czasu

...................

masakryczna firma masakryczna kadra wysoko stajaca heheh jedna wielka porażka

krasnal

pracowałem przez chwile, sama firma ok, ale kadra szkolaca to katastrofa,posadzili przy telefonie i martw sie człowieku, nie zarobilem, obiecuja zlote gory-ale tylko obiecuja

Zostaw opinię o Zepter International - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zepter International