Zepter International
counter
3 58 50 5 1

Popularne opinie

Luin

Zepter to producent który produkuje, sprzedaje ekskluzywne, najwyższej jakości produkty, które dystrybuuje na całym świecie i w Polsce oczywiście. Co prawda przeciętnego Polaka raczej nie stać na ich wyroby, albo może sobie sporadycznie na nie pozwolić, ale trzeba powiedzieć, że jakość jest naprawdę powalająca. Ciekawe czy pracownicy mają jakieś zniżki na to.

Tak2Nie2

Stella

Czy przedstawiciel handlowy otrzymuje do pracy telefon, komputer i samochód?

TakNie4

Wszystkie opinie

Wiecie czy Zepter International udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lol Nowy wpis
@Pytanie

Z laptopami bardzo słabo

kot Nowy wpis
@Lol

sprzęt ja za króla ćwieczka, firma jak z PRL, warunki pracy straszne, ludzie fałszywi, nie polecam.

kot Nowy wpis
@Pytanie

stare laptopy, wręcz złomy, telefon komórkowy dostajesz w zależności jaki jest charakter pracy,

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Zepter International?

magnolia

w polowie grudnia 2019 zakupilam naczynie krolewskie firmy Zepter w lodzi na Gdanskiej,Mialam byc przeszkolona jak obslugiwac naczynie ale pani Kasia milczy do teraz,na pewno mnie oklamala mowiac ze beda ieszcz trzy panie na prezentacji .Dziwnym zbiegiem okolicznosci owe trzy panie odwolaly obecnosc na prezentacji w polowie grudnia Pani Kasia nie odzwania do tej pory.Co robic z powazaniem h.potocka

Piotr

Jak wygląda praca w magazynie w Kobyłce? Chętnie bym się tak zakręcił bo mam dosłownie parę kroków ale po pierwsze to zlecenie zamiast umowy (gdyby nie to to już bym aplikował) a po drugie często pojawiają się ogłoszenia z informacją, że poszukują magazynierów czy coś tam się nie dobrego dzieje?

Wehikuł czasu
@Piotr

Jak są częste nabory- duża rotacja, umowa śmieciowa, dużo roboty, kierownictwo słabe, kasa marna. Czytaj wprost. Nie warto.

TakNie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bolek i Lolek

Wszyscy co pracowali w Zepeter Int. Nie mają problemu ze znalezieniem lepszej pracy. Są cenionymi pracownikami wielozadaniowy mi. Nic nie jest straszne. Praca w Zepeter int daje dużo doświadczenia ale wymaga jeszcze więcej mówię tu o pracownikach etatowych a nie o przedstawicielach handlowych. Zarobki nie są powalające, atmosfera bardzo napięta i slaba. Nie ma wsparcia ze strony kierownictwa. Raczej odgadywanie niż pomóc. Raczej kłody pod nogi... Jeśli lubisz wyzwania i nie masz skrupułów to jest miejsce dla Ciebie.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 248 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zepter International?

Martyna

Czy dostaje się od firmy jakieś bonusy albo zniżki na produkty ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 355 dni.

Czy Zepter International praktykuje "luźne piątki"?

Tak1Nie2
Natalia

Reklamacje to lepiej kierować do firmy gdy,ż to jest forum pracownicze!

Monika

Garnki i pokrywka do szybkowaru kosztowaly sporo pieniedzy - zachwalana bala dozywotnia gwarancja przy zakupie. Po kilku latach kiedy pokrywka do szybkowaru sie zepsula o gwarancji juz nikt w firmie Zepter nie chcial pamietac. Nawet po interwencji rzecznika konsumenta firma dalej upierala sie ze dorzywotniej gwarancji nie ma i naprawa tylko na wlasny koszt............. Nie polecam nikomu!!!!!!!

Tak2Nie1
Jan

Swego czasu kupiłem komplet garnków Zepter ,na który to otrzymałem wieczystą gwarancję. Garnki były drogie liczone w dolarach.Od pewnego czasu nie mogę dostać uszczelki do szybkowara. Brak też jest jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą .Więc gdzie jest ta wieczysta gwarancja? Gdzie jest uczciwość.Wygląda na to że firma wyciągneła maksymalny zysk,a teraz ma to wszystko w głębokim poważaniu!

Tak1Nie2
Danuta

Czy na forum w dalszym ciągu są osoby zainteresowane pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jeżeli tak, odwiedźcie oficjalną stronę Zepter International. W zakładce Praca możecie poznać szczegółowe warunki zatrudnienia na tym stanowisku. Dla przyszłego pracownika firma oferuje pakiet szkoleń, wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz wynagrodzenie prowizyjne lub zadaniowe. http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx Co sądzicie o takim stanowisku?

Aktualność
Tak6Nie2
Stella

Czy przedstawiciel handlowy otrzymuje do pracy telefon, komputer i samochód?

TakNie4
chcę aplikowac

Na jaki samochód mogą liczyć przedstawiciele handlowi?

@chcę aplikowac

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie Zepter International Poland i warunkami pracy w firmie.:) W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy – wszystkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia przekazywane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i aplikowania: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx. Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

TakNie2

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Zepter International? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak1Nie1
Olek

Jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel? Na jaką umowę można liczyć?

@Olek

Panie Olku, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland i ofertą pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

Tak1Nie1
Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

@Tomasz

Dzień dobry! Panie Tomaszu, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Zepter. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

anonymous

Ja jestem bardzo zadowolona. Fajni ludzie, dobre jakościowo produkty. Nie ma siedzenia bezsensownego za biurkiem. Codziennie coś się sprzeda (asortyment szeroki) i wychodzi na czysto solidna kwota. Do tego darmowe szkolenia i wyjazdy, imprezy.

Stefan

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego taka cisza?

@Stefan

Dzień dobry! Panie Stefanie, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland. Stale się rozwijamy i poszukujemy kandydatów do pracy. Aktualnie na terenie całego kraju prowadzimy procesy rekrutacyjne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.zepter.pl i zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami dostepnymi m.in. w serwisie GoWork. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Zepter International Poland.

Zostaw merytoryczną opinię o Zepter International - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zepter International