Zepter International
counter
3 58 47 5 1
Pytanie Nowy wpis

Wiecie czy Zepter International udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lol Nowy wpis
@Pytanie

Z laptopami bardzo słabo

magnolia Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

w polowie grudnia 2019 zakupilam naczynie krolewskie firmy Zepter w lodzi na Gdanskiej,Mialam byc przeszkolona jak obslugiwac naczynie ale pani Kasia milczy do teraz,na pewno mnie oklamala mowiac ze beda ieszcz trzy panie na prezentacji .Dziwnym zbiegiem okolicznosci owe trzy panie odwolaly obecnosc na prezentacji w polowie grudnia Pani Kasia nie odzwania do tej pory.Co robic z powazaniem h.potocka

Piotr

Jak wygląda praca w magazynie w Kobyłce? Chętnie bym się tak zakręcił bo mam dosłownie parę kroków ale po pierwsze to zlecenie zamiast umowy (gdyby nie to to już bym aplikował) a po drugie często pojawiają się ogłoszenia z informacją, że poszukują magazynierów czy coś tam się nie dobrego dzieje?

Wehikuł czasu Nowy wpis
@Piotr

Jak są częste nabory- duża rotacja, umowa śmieciowa, dużo roboty, kierownictwo słabe, kasa marna. Czytaj wprost. Nie warto.

Bolek i Lolek

Wszyscy co pracowali w Zepeter Int. Nie mają problemu ze znalezieniem lepszej pracy. Są cenionymi pracownikami wielozadaniowy mi. Nic nie jest straszne. Praca w Zepeter int daje dużo doświadczenia ale wymaga jeszcze więcej mówię tu o pracownikach etatowych a nie o przedstawicielach handlowych. Zarobki nie są powalające, atmosfera bardzo napięta i slaba. Nie ma wsparcia ze strony kierownictwa. Raczej odgadywanie niż pomóc. Raczej kłody pod nogi... Jeśli lubisz wyzwania i nie masz skrupułów to jest miejsce dla Ciebie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zepter International?

Martyna

Czy dostaje się od firmy jakieś bonusy albo zniżki na produkty ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.

Czy Zepter International praktykuje "luźne piątki"?

Natalia

Reklamacje to lepiej kierować do firmy gdy,ż to jest forum pracownicze!

Monika
Nazwa działu: Handlowy

Garnki i pokrywka do szybkowaru kosztowaly sporo pieniedzy - zachwalana bala dozywotnia gwarancja przy zakupie. Po kilku latach kiedy pokrywka do szybkowaru sie zepsula o gwarancji juz nikt w firmie Zepter nie chcial pamietac. Nawet po interwencji rzecznika konsumenta firma dalej upierala sie ze dorzywotniej gwarancji nie ma i naprawa tylko na wlasny koszt............. Nie polecam nikomu!!!!!!!

Tak2Nie
Jan

Swego czasu kupiłem komplet garnków Zepter ,na który to otrzymałem wieczystą gwarancję. Garnki były drogie liczone w dolarach.Od pewnego czasu nie mogę dostać uszczelki do szybkowara. Brak też jest jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą .Więc gdzie jest ta wieczysta gwarancja? Gdzie jest uczciwość.Wygląda na to że firma wyciągneła maksymalny zysk,a teraz ma to wszystko w głębokim poważaniu!

Tak1Nie1
Danuta

Czy na forum w dalszym ciągu są osoby zainteresowane pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jeżeli tak, odwiedźcie oficjalną stronę Zepter International. W zakładce Praca możecie poznać szczegółowe warunki zatrudnienia na tym stanowisku. Dla przyszłego pracownika firma oferuje pakiet szkoleń, wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz wynagrodzenie prowizyjne lub zadaniowe. http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx Co sądzicie o takim stanowisku?

Aktualność
Tak6Nie2
Stella

Czy przedstawiciel handlowy otrzymuje do pracy telefon, komputer i samochód?

TakNie4
chcę aplikowac

Na jaki samochód mogą liczyć przedstawiciele handlowi?

@chcę aplikowac

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie Zepter International Poland i warunkami pracy w firmie.:) W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy – wszystkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia przekazywane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i aplikowania: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx. Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

TakNie2

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Zepter International? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak1Nie1
Olek

Jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel? Na jaką umowę można liczyć?

@Olek

Panie Olku, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland i ofertą pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

@Tomasz

Dzień dobry! Panie Tomaszu, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Zepter. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

anonymous

Ja jestem bardzo zadowolona. Fajni ludzie, dobre jakościowo produkty. Nie ma siedzenia bezsensownego za biurkiem. Codziennie coś się sprzeda (asortyment szeroki) i wychodzi na czysto solidna kwota. Do tego darmowe szkolenia i wyjazdy, imprezy.

Stefan

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego taka cisza?

@Stefan

Dzień dobry! Panie Stefanie, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland. Stale się rozwijamy i poszukujemy kandydatów do pracy. Aktualnie na terenie całego kraju prowadzimy procesy rekrutacyjne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.zepter.pl i zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami dostepnymi m.in. w serwisie GoWork. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Zepter International Poland.

yellow

Ja to się zastanawiam czy jest szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Zarobki na przedstawiciela handlowego są wyżej niż przeciętna krajowa, a jeszcze dorzucają do tego odpowiednie szkolenia, więc wcale nie jest tak źle, bo i atmosfera dopisuje.

Tak3Nie

były pracownik firmy "ZEPTER" '97/'99

Wyciskacz do soków? Wyciskacz wyciska coś z czegoś, prawda? Droga Pani może poprawniejsze będzie "wyciskacz soków z warzyw/owoców". Nie krzyczymy (duże litery? Może Caps Lock włączył się przypadkowo); tak na marginesie "nie" piszemy razem z przymiotnikami (z wyjątkami)... i wiele innych błędów w wypowiedzi Pani być. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Pozdrawiam. P.S. No comment. :-|)

ewatob1

Dopełniłam,dopełniłam ,a ocenić firmę mogę tylko przez jego przedstawiciela bo innego kontaktu z FIRMA niestety nie mam,a właśnie o to prosiłam.Jeśli się jest firmą porządną i uczciwą to się nie boi udostępniać swoich danych !!!

Tak1Nie

mycha
@ewatob1

Biuro jest w Gliwicach,ul.Szobiszowicka1(boczna ul.Toszeckiej,szary budynek) Za Selgrosem.Prosze najlepiej tam pojechac w poniedzialek,srode,piatek 16-18 wtedy ktos jest obecny w biurze.Powodzenia.

Luin

Zepter to producent który produkuje, sprzedaje ekskluzywne, najwyższej jakości produkty, które dystrybuuje na całym świecie i w Polsce oczywiście. Co prawda przeciętnego Polaka raczej nie stać na ich wyroby, albo może sobie sporadycznie na nie pozwolić, ale trzeba powiedzieć, że jakość jest naprawdę powalająca. Ciekawe czy pracownicy mają jakieś zniżki na to.

Tak2Nie2

Jjcool
@Luin

Jeżeli ją płacę za produkt 1200 zł to wymagam by ten produkt pracował jak produkt za 1200 zł a nie jak (usunięte przez administratora) za 95 zł. Tak pracuje blender mixy ... Zapłaciłem 1200 zł za produkt pracujący krócej i mniej od chińskiego blendera. Zepsuty wirnik !!!!!!!! Panowie elektryk siedzi w kącie i się śmieje ... I to jest ta światowa i najwyższą klasą ? Czy mam wspomnieć o 20 letnim polskim mikserze ??

Tak1Nie

jarys

Właśnie zauważyłem że firma zepter wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Poszukuję osób na stanowisko Doradcy Zdrowego Stylu Życia z terenu Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703344?keywords=&region=

paniAnia

A dostalas ta kare od komornika bo ta walizke wzielas ? a to jednak kazali ci ja splacic wychodzi na to

la

Piszesz bzdury.Jakbyś oddała walizkę, to nikt by od Ciebie nie zarządał pieniędzy.

Optymistyczna

"nowik" obecnie do firmy Zepter jest rekrutacja na stanowisko- Doradca ds. zdrowego żywienia, szczegóły mogę udzielić (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Anja

Gdyby te produkty umiały mówić sprzedawałyby się same, a że nie potrafią to właśnie do tej pracy firma potrzebuje profesjonalnie przygotowanych doradców. Zadanie doradcy jest prezentować asortyment firmy potencjalnym zainteresowanym profilaktyką zdrowego odżywiania!! Firma nie inwestuje w reklamy w telewizji dlatego do pracy poszukuje zaangażowanych, mądrych, odważnych i pracowitych ludzi. Jeśli jesteś taką osobą i poszukujesz pracy zapraszamy do współpracy. Żadna firma nie płaci za narzekanie i zerową sprzedaż.

Tak5Nie

AM

Jak wygląda praca na stanowisku Account Manager ? Jakie narzędzia ? Jaka podstawa ? itp;

wirkus

Wy byscie chcieli zarabiac mnóstwo kasy,ale nic od siebie najlepiej wam szofera jeszcze załatwić.Jestescie strasznymi desperatami.Powiedzcie po prostu,ze wam sie robic nie chcialo,a nie glupoty wygadujecie!!!!!

mała

anomimesz - 2010-01-25 21:05:15 ja tez pracowałam przez chwilke kolezanka zaproponiwała mi te prace jak sie okazało obiecywano mi złote góry a jak sie okazało praca była zero opłacalna stracilam tylko czas i pieniadze wydane na benzyne zarobiłam 120 zł na miesiac i wpadłam w rozpacz niewiedzialam co robic zastanówcie sie 5 razy zanim pójdziecie tam do pracy ludzie fałszywi tylko czekaja jak naciagnac jakś staruszke nieważne ze maja 800 zł emerytury nie twierdze ze wszyscy tak robia ale jest kilka osób które tylko czekaja i sa zachłanne nawet kosztem biednych ludzi .fakt to sa bobre produkty ale nie mozna robic nic na siłę i żerowac na ludzkiej naiwnosci na litosc jestesmyludmi anie wampirami niepolecam tef firmy nikomu niedługo zostana tam 4 osoby na krzyż i ciekawe co wtedy bedzie hehheeo czym ty piszesz ,nikt nie zeruje na ludzkiej naiwności ,każdy moze kupować co chce , a (usunięte przez administratora) ludzi stari markety i hipermarkety pseudo promocjami gdzie czasami nieźle trzeba sie na główkować jaka jest cena danego produktu .

Zostaw opinię o Zepter International - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zepter International