Zepter

Łódź

Opinie o Zepter

aska

Przecież doskonale każdy chyba wie, że wiekszosc produktow nie jest produkowana w Polsce a za granica nawet w Chinach

Strata czasu - 2010-11-17 13:53:08 Elo elo cytuje ogloszenie o prace : nie gadajcie głupot moi rodzice pracowali w cep terze zaczęli od zwykłej sprzedażny a po 4 latach zostali mama menadżerem a tata dyrektorem jak chce się to można nie wszystko od razu

Strata czasu

Elo elo cytuje ogloszenie o prace : "Oferujemy: * Stabilne zatrudnienie i wysokie prowizje od sprzedaży" Liczysz na prace w Zepter ?? Zapomnij !!! Szukają jeleni na umowę zlecenie/dzieło!!! To nie praca to AKWIZYCJA - jak sprzedasz to zarobisz. Gdybym wiedział że to umowa agencyjna a nie umowa o pracę zaoszczędziłbym czas i nerwy stracone w korkach na dojazd :P Ich oferta pod tytułem STABILNE ZATRUDNIENIE nadaje się na zal.pl heheh

teraz posiadajacy duzo ale to duzo lepsza prace

marna praca- z reszta ciezko nazywac praca stanowisko przy ktorym pracodawca nic nie ryzykuje, moze tylko zyskac (nie ma podstawy tylko prowizje od sprzedazy, nie zwracaja za paliwo itp) tak naprawde nie masz nic jak nic nie sprzedaz, a produkt marny do sprzedania bo produkty zeptera tak naprawde pochodza glownie z chin a europie sa sprzedawane naiwnym ludziom za kilkadziesiaciokrotnosc ich wartosci- ja osobiscie musialbym byc [usunięte przez moderatora] zeby cos od nich kupic

Zostaw opinię o Zepter - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zepter