Zepter International Poland Sp. z o.o.

Zabrze

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Zepter International Poland Sp. z o.o.
6 1 6 1

Opinie o Zepter International Poland Sp. z o.o.

Nula

Zepter zapewnia ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele .Doradca zdrowego stylu życia Zepter oferuje nie tylko produkty, ale kompleksowe rozwiązania od Zepter skierowane do osób o bardzo różnych potrzebach i wymaganiach. Zgodnie z przesłaniem Misji Zdrowia, Zepter łączy fundamentalne potrzeby nas wszystkich jednym celem – pragnieniem zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki produktom Zepter łatwiej zmieniać codzienność, eliminując to co szkodliwe tak, by wysiłek na rzecz lepszej jakości życia nie był zmaganiem, a czystą przyjemnością z doświadczania zmian. Doradca zdrowego stylu życia łączy rozwiązania Zepter z doświadczeniami i wiedzą z zakresu żywienia i profilaktyki zdrowia. Podstawą pracy Doradcy zdrowego stylu życia jest dążenie do zmian złych nawyków, tak by te właściwe stały się dla naszych klientów stylem życia, naturalnym wyborem, a nie tylko koniecznością..

Zostaw opinię o Zepter International Poland Sp. z o.o. - Zabrze

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zepter International Poland Sp. z o.o.