Zepter Internatinal Poland

Opole

Opinie o Zepter Internatinal Poland

sowa89

no oczywiście że istnieje kolego szanowny, zobacz sobie chociażby wpis w krs o działnlościo albo najprościej to wejdź nas ich stronę internetową. co do ofert pracy, to w rótce zakłada z tym na stronce ma być znów aktywna

Strata czasu

Elo elo cytuje ogloszenie o prace : "Oferujemy: * Stabilne zatrudnienie i wysokie prowizje od sprzedaży" Liczysz na prace w Zepter ?? Zapomnij !!! Szukają jeleni na umowę zlecenie/dzieło!!! To nie praca to AKWIZYCJA - jak sprzedasz to zarobisz. Gdybym wiedział że to umowa agencyjna a nie umowa o pracę zaoszczędziłbym czas i nerwy stracone w korkach na dojazd :P Ich oferta pod tytułem STABILNE ZATRUDNIENIE nadaje się na zal.pl heheh

Bardzo dobra firma dająca duże możliwości rozwoju

Zostaw opinię o Zepter Internatinal Poland - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zepter Internatinal Poland