Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska

Opinie o Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska

bzyku

a jak wygladaja zarobki ? praca pn-pt ?

Zbigniew
@bzyku 18.11.2018 10:28

Na stronie https://www.dkms.pl/pl/praca Fundacja DKMS szuka pracownika magazynu. Oferują zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia trzydzieści do trzydziestu pięciu godzin w tygodniu, stabilną pracę, możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę. Niestety nic nie wiem o wysokości wynagrodzenia. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz aplikować bezpośrednio na stronie. Napisz, jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną.

Mel

Fajni ludzie, z energią. Praca z misją. Atmosfera bardzo ok. Lubię atmosferę w Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska za: Ludzie, misja

Dawid

Jaka jest aktualna atmosfera, czytając opinie widzę, że dużo dobrego się zadziało!!

Raf

Pracowalem tak jakis czas. Fajna misja, ludzie spoko. Szefowie dzialow kompetentni i znaja sie na rzeczy. Nie rozumiem zbytnio komentarzy powyzej. Jasne, zawsze tak jest, ze jak cie zwolnia albo kogos zwolnia z pracy to mowi sie o skandalicznym traktowaniu. Miejsce jak kazde inne. Nie dla wszystkich, ale to chyba normalne.

Anonimowa

Zdecydowanie odradzam. W fundacji panuje bałagan, chaos, irracjonalność i żerowanie na ludzkim nieszczęściu. Na porządku dziennym są obiecanki-cacanki. Zarobki niskie, jedyny benefit to podstawowy pakiet medyczny i karta multisport. Praca niepewna, wbrew temu co wpiera prezeska ludziom dookoła. HR bardzo tam kuleje, lipne szkolenia i udawana możliwość rozwoju zawodowego. Byłam świadkiem wielu niefajnych zachowań kierowniczki działu rejestracji. Nie polecam.

ada

to nie fundacja a korporacja w najgorszym wydaniu. moja koleżanka, która tam pracowała została przez nich potraktowana jak śmieć. zbieranina frustratów będących na garnuszku niemieckich braci. PR zewnętrzny i wewnętrzny im nie sprzyja, a ludzie na mieście żywo komentują skandaliczne zachowanie kierowniczki działu rejestrującego ludzi w tej bazie. odradzam!

Zostaw opinię o Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska