Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska

Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska

Opinie o Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska

Dawid

Jaka jest aktualna atmosfera, czytając opinie widzę, że dużo dobrego się zadziało!!

Raf

Pracowalem tak jakis czas. Fajna misja, ludzie spoko. Szefowie dzialow kompetentni i znaja sie na rzeczy. Nie rozumiem zbytnio komentarzy powyzej. Jasne, zawsze tak jest, ze jak cie zwolnia albo kogos zwolnia z pracy to mowi sie o skandalicznym traktowaniu. Miejsce jak kazde inne. Nie dla wszystkich, ale to chyba normalne.

Anonimowa

Zdecydowanie odradzam. W fundacji panuje bałagan, chaos, irracjonalność i żerowanie na ludzkim nieszczęściu. Na porządku dziennym są obiecanki-cacanki. Zarobki niskie, jedyny benefit to podstawowy pakiet medyczny i karta multisport. Praca niepewna, wbrew temu co wpiera prezeska ludziom dookoła. HR bardzo tam kuleje, lipne szkolenia i udawana możliwość rozwoju zawodowego. Byłam świadkiem wielu niefajnych zachowań kierowniczki działu rejestracji. Nie polecam.

ada

to nie fundacja a korporacja w najgorszym wydaniu. moja koleżanka, która tam pracowała została przez nich potraktowana jak śmieć. zbieranina frustratów będących na garnuszku niemieckich braci. PR zewnętrzny i wewnętrzny im nie sprzyja, a ludzie na mieście żywo komentują skandaliczne zachowanie kierowniczki działu rejestrującego ludzi w tej bazie. odradzam!

Zostaw opinię o Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska