Opinie o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

EnaB

Cześć Wam kochani. Myślę dołączyć do załogi w LM. Interesuje mnie dział ogród bo lubię rośliny /kwiaty i wogóle lubie temat ogrodnictwa pewnie nie będzie łatwo jeśli wogóle mnie wybiorą. W ogłoszeniu na tą chwilę piszą że wynagrodzenie od 3500 do 4700 . Czy to wogóle realne dostać więcej niż 3500 ?

Meg
@EnaB

Jeśli masz doświadczenie i wiedzę to jest szansa

Tak.

Lausitzer
@EnaB

Ja bym sobie odpuścił. W castoramie płacą o wiele więcej. Robilem na dziale elektrycznym od 2021 w jednym ze sklepów i wynagrodzenie 3310 brutto uzyskałem po 3 msc okresie próbnym. Od tego roku niby nowe osoby mają dostawać 3500, ale jak z tym jest...

ZBYSZEK W.

heya. Mam pytanie o prace na dziale kasjerskim oraz reklamacyjnym. jak wygląda praca , system kasowy na którym się pracuje , czy dla osoby dopiero zaczynającej prace w sklepie trudne rzeczy do przyswojenia ?

ELKA
@ZBYSZEK W.

podbijam pytanie , może ktoś cos uczciwie napisze ....

zybszek w

hallo ...?? podbijam temat

@zybszek w

Dla kogoś kto nie pracował to wręcz jeszcze lepiej, zmienili program i starzy pracownicy narzekają. Zwroty wiadomo, użeranie się czasami z ludźmi. Ogólnie nie jest tak źle, wręcz ponoc najbardziej lajtowa robota :)

Tamtaradam
@ZBYSZEK W.

Odpowiem Ci jako doradca... Biorą prawie jak leci. Na kasach zawsze brakuje ludzi,.bo kasjerki zazwyczaj to malkontentki niezadowolone z życia. Jak jesteś obrotny to trafisz na kasę budowlaną, kasę ogrodową punkt info lub reklamacje. Reklamacje przegwizdane bo użerasz się z niezadowolonymi ludźmi, którzy myślą że ktoś naprawi im od ręki a trzeba czekać 2 tygodnie. Przywyczaj się że większość dziwnym trafem z reklamacją to przyjechali 100 kilometrów, pomimo że.widzisz ich co drugi dzień na zakupach. Punkt info to zwroty. Kasa ogrodowa albo budowlanka... Chyba najlepsze.kasy choć najcięższe. Brakuje na nich obrotnych ludzi, a dają często melepety. Linia kas to zazwyczaj malkontentki niezadowolone z życia. Kasa budowlaną najczęściej to obsługa również dostaw. System jest do ogarnięcia chyba szybko.

P.
@ZBYSZEK W.

Kasjer to trochę "mini asystent księgowości". Poza standardową sytuacją, w której klient przychodzi do kasy z towarem, są zamówienia (zaliczki częściowe, całkowite), oraz ich odbiory (również częściowy, całkowity) + (najczęściej w kasie budowlanej) dokumenty transportowe do zamówień; Ponadto dokumenty związane ze sprzedażą towarów "akcyzowych" jak np. ekogroszek, klima - przy większej ilości weryfikacja danych wypisanych przez klienta. Kasa samoobsługowa - wsparcie klientów w procesie. Punkt Info: Zwroty, reklamacje, noty korygujące, płatność odroczona. Gotówka, karta, bony płatnicze, karty lojalnościowe.

zbyszek w
@P.

aha , a system komputerowy jest łatwy w sensie czy da sie to jakoś ogarnąć czy raczej każdy poirytowany bo o pomyłkę nie trudno itd

Nie wiem czy to ogólnopolska akcja, ale w sklepie na Witosa w Rzeszowie przy zejściu z szatni do biur postawili lustro, a nad nim napis "TAK WIDZI CIĘ KLIENT...". (usunięte przez administratora) korporacyjna weszła zbyt mocno.

Barbara

A to z czego wynikało że za mało pracowników - brak chętnych do pracy czy ograniczali liczbę pracowników dla oszczędności?

Bezstronny

Firma nie produkuje amunicji ani sprzętu wojskowego. O co wam chodzi? W jaki sposób wspiera? Jeśli sprzedaje tam Polski produkt to wspiera polskiego producenta i wyprowadza pieniądze z rynku rosyjskiego. Macie zatłuszczone mózgi, czy jak? A na końcu pytanie - Proszę mi dokładnie wyjaśnić na czym polega wsparcie kasjerki w leroju dla Rosji? I drugie pytanie - Leroy Merlin Polska zatrudnia ponad 10 tysięcy pracowników. Czy będziesz płacił zasiłki tym ludziom jeśli firma w Polsce upadnie? Co ma zrobić 10 tyś osób płacących podatki, czynsze i inne opłaty? Mają z dnia na dzień rzucić robotę i iść na bezrobocie?

Opinia marketingowca Leroy.

Gary
@Bezstronny

Pójdą gdzie indziej do roboty .

Tiaaa...
@Bezstronny

Na początku najazdu Ruskich na Ukrainę była akcja wyprzedaży rosyjskich i białoruskich produktów a pieniądze miały iść na wsparcie Ukrainy. Na pustych słowach się skończyło bo jeszcze miesiąc temu najlepiej sprzedająca się seria gniazdek i kontaktów była masę in Rusią (Legrand), a ludzie z centrali nawet nie mieli świadomości... Albo udawali, no jak się dobrze sprzedaje to poco przeszkadzać jak kasa sama wpada. Odpowiadając na Twoje ostatnie pytania Leroy to nie cały świat. Twoja wypowiedź jest jak francuski imperializm który spowodował że wydaje im się że są pempkami świata. Obi czy Ciastorama mają zbliżone warunki pracy. To że nie dostanę tam telefonu służbowego to akurat plus. Premia za progresję... Pierwszą premie za progresję dostałem po 2 latach pracy w Leroy :)

Doradca Klienta

Bardzo miła rozmowa z Panem Kierownikiem (Mielec) Na poziomie, konkretna, padło dużo szczegółów. Cała rozmowa trwała ok 40 min. Choć nie na dawałamam się akurat do jego działu. Jedna z najlepszych rozmów na jakich byłam.

Było ich dużo, typowe i standardowe, niekiedy szczegółowe.

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Darek

Dla firmy liczy się tylko kasa - ludzie są niczym. Pozostając w rosji finansuje broń dla rosji, która zabija dzieci, matki, wszystkich cywili. NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W FIRMIE WSPIERAJĄCEJ MORDERCÓW.

rysiek
@Darek

dlatego pracuję w firmie, która wspiera walkę z satanistami na Ukrainie, kiedy Ukrainę oczyszczą z tych morderców, Ukraińcy odetchną, a jeżeli faszyści ukraińscy ustawiają wyrzutnie na osiedlach mieszkaniowych, specjalnie to nie dziwcie się, że cywile giną

Danuta
@Darek

Myślę że oddział w Polsce ma o wiele więcej wydatków (w naszym kraju) już finansowanie takich rzeczy. Nie przesadzacie czasem? :D

prklsa

prosze poinformować pracownikow, dlaczego prowadzicie dzialalnośc w nazilandzie Nie owijajcie w bawelne, powiedzcie prawde

@prklsa

z prawdą to Ci nie po drodze

Śmieciowy sklep . Byłem stałym klientem ale każda złotówka zostawiona w tym sklepie ma krew dzieci. Nie kupujcie u ludzi bez sumienia zaślepionych srebrnikami

@Andrzej

właśnie każda wydana przez Ciebie złotówka ratuje dzieci w Donbasie, dziękujemy

Na szczęście były pracownik

Korpo jakich mało, zamiast robić pracownikom szkolenia z produktów i z obsługi programów, na których operują, opiekun stażu wraz ze wszystkimi pracownikami woli straszyć, jakim to postrachem jest kierownik. Nie mają czasu na obchód działu, ale za to mają czas na ciągłe powtarzanie, żeby uczyć się słowniczka (180 pojęć, które masz umieć na blachę na rozmowę z dyrektorem i z kadrowym) i filozofii dzielenia się Leroy Merlin (pierdoły o dzieleniu się wiedzą, zaangażowaniem itp.). Strój roboczy z gatunku najgorszych, nieoddychający materiał, rozmiarówka jakby pijany chińczyk to szył - nogawki cztery razy za duże a w pasie ledwo się człowiek mieści. Przez trzy miesiące miało się samemu nic nie robić, wszystko pod okiem opiekuna lub doświadczonych pracowników, a już po tygodniu sam musisz wykonywać większość zadań. Jak się uda dobrze zrobić, to jest spoko. Gorzej, jak coś nie pójdzie - kierownika czy jego zastępcy to nie interesuje i wydzierają się na Ciebie. Podsumowując - dno i sto metrów mułu, nie polecam nikomu. Na szczęście swoimi działaniami sami pozbywają się klientów.

Risk

Ludzie weźcie się w glowke palnijcie... Czepiacie się ludzi bo pracują. Tak, lepiej żyć z socjali. Wspaniale jest to na jaki szacunek zasługuje czlowiek, który po prostu chce pracować, żyć, nikomu nie wchodząc w drogę. A co powiecie o ukraincach którzy tam pracują? Zbrodniarze! Jak mogą?! Ogarnijcie się bo już wymiotować się chce. Nie chcesz nie kupuj w tym sklepie. Zapewniam, że jakoś sklep na tym specjalnie nie ucierpi.

Tomasz

To jest żenada zatrudnia się kierownictwo które się na niczym niezna a jak się powie prawdę to wylatuje się z pracy. Prawda w oczy kole

dżumandżi
@Tomasz

Patrząc na mój sklep to kierownik w Leroy ma nisko kłaniać się przed dyrektorem a niedogadywać z ludźmi na dziale, ma się znać na excelu a nie na towarze który sprzedają jego podwładni. Ja kiedyś usłyszałem od swojego kierownika w styczniu czy w lutym żebyśmy się postarali sprzedać jakieś ogrodzenie bo spadamy w rankingu. Spytałem się czy widzi co się dzieje za oknem? patrzył na mnie jak bym mówił do niego w obcym języku. Dodałem czy zna kogoś kto przy minus kilkunastu stopniach coś muruje, zalewa betonem? na to mi odpowiedział "no to co? spróbujecie?"

Jan

Jak wygląda praca w centrali firmy, ktos sie moze wypowiedziec?

Marian
@Jan

Przychodzi się do pracy i wykonuje swoje zadania. Zwykle trwa to około 8 godzin.

dżumandżi
@Jan

Ostatnio zostały opublikowane wyniki wewnętrznego badania dto. zadowolenia z pracy i centrala wypadła najgorzej. No ale nie ma się co dziwić, w całej sieci znany jest "dowcip" jak to pracownik centrali po 10 h pracy chciał iść do domu i usłyszał "Gdzie się wybierasz? Światła w rowerze nie masz?" Generalne ludzie z centrali są oderwani od rzeczywistości. Przejdź się po sklepie i poczytaj opisy produktów przygotowane przez centrale, wystarczy minimalna wiedza techniczna a znajdziesz błędy. Nawet nie są wstanie przepisać poprawnie danych z pudełka.

Zuzia

Sklep jak sklep każdy wspiera w mniejszy czy większy sposób firmy które finansują wiele niegodnych przedsięwzięć a ja z innej beczki a chodzi o pracowników którzy stoją( 4 mężczyzn) i patrzą jak kobieta wagi piórkowej (48kg) ląduje na wózek worki wylewki betonowej 30kg ani jeden pan nawet nie zapytał czy może pomoże, poprostu się przyglądali i udawali że nie widzą porażka

POLAK

Chwała Ukrainie.

@POLAK

Pseudo Polak precz na swoją ukrainke

Chwała
@POLAK

Brawo, że pracownicy wspierają Ukrainę Działalność LM w Rosji nie ma żadnego związku z Polską Zamknięcie oddziałów u (usunięte przez administratora) w żaden sposób nie wpłynęłoby na firme w PL Jeśli szefostwo twierdzi inaczej, to lże,. Ale może tak was informować pracowników,m Już zaczęła się akcja podmieniania opisów krajku pochodzenia, aby dalej wspierać nazizm Czy warto dla takiego szefostwa się wysilać?

Koordynator ds. Sprzedaży - Handel Jak wygląda praca? Ilu ludzi pod sobą? Na jaką podstawę można liczyć? Jaka premia? Warto aplikować?

Pan Klient
@Paweł

warto aplikowac, tylko musisz byc elastyczny Np. podmienia metki Wyprodukowano w Rosjii na Wyprodukowano w Polsce Tak dzialają (usunięte przez administratora) Kim wy jesteście cwaniaczki? (usunięte przez administratora)

lempart

widzimy teraz dwulicowość eurokratów, francuski leroy jest tego przykładem, gdzie teraz ich wsparcie dla praw kobiet?, Zostają w rosji i robią biznes na krzywdzie innych, Oto co naprawdę wspiera leroy merllin: "Rosyjscy żołnierze są zachęcani do gwałtów na Ukrainkach". W sytuacjach kryzysowych, kiedy załamują się nawet ostatnie struktury ochronne, mamy do czynienia z jeszcze większą przemocą na tle seksualnym, ponieważ policja i społeczeństwo obywatelskie nie są już w stanie jej kontrolować". Odkąd wyzwolono takie miasta jak Bucza, można zobaczyć skalę przemocy, która miała tam miejsce. Kobiety były gwałcone, a potem palone". Ukraińska polityczka żąda "nowej Norymbergi" dla Putina i jego wojsk

@lempart

To portal o pracy opinie jak się pracuję u nich.Mnie nie obchodzi ta ukrainka jak też caly ruski blok czy też ich wojna a jak się pracuję w tej firmie

Margines

Tragedia co się dzieje na Ukrainie w tych czasach jest nie dopuszczalna każdy z nas to wie, ale każdy z nas chce ,żyć. Leroy Merlin , MacDonald, Ikea itp. jest to promil w budżecie Rosji. Do tej pory każdy kraj w Europie, kupuje gaz czy to ropę z Rosji...

@Margines

A co nas obchodzi ukrainka

...

Mam pytanie czy niedziele handlowe są dalej płatne

Salamandra

cześć . mam pytanie o prace na dziale kasjerskim. jak wygląda praca , system kasowy na którym się pracuje , czy dla osoby dopiero zaczynającej prace w sklepie trudne rzeczy do przyswojenia ? no i czemu sa w leroy aż 3-4 etapy rekrutacji ... trochę mnie to dziwi zazwyczaj sa to tylko 1-2 etapy w innych pokrewnych stanowiskach .

qwert
@Salamandra

Generalnie na dziale kas dużo papierologii, system kasowy wydaje mi się że mega łatwy do ogarnięcia. U mnie w leroy np zawsze jest wolne miejsce na dział kas a te 3 etapy rekrutacji wcale nie są trudne i bez problemu każdy je przejdzie trzeba się tylko przygotowac bo zadawane są typowe pytania "dlaczego akurat Leroy" "dlaczego dział kas" itd. :)

kleosia
@qwert

a dział reklamacji ..? jak tam praca mniej więcej wygląda..?????

Justyna
@qwert

To co na tych etapach rekrutacji jest ? Oprócz tych pytań, o których pisałeś/as.

Kandydatka

Witam, aplikowałam ostatnio do leroy merlin czy mam jakieś szanse nie mając doświadczenia w firmie zaznaczę, że wysłałam na stronie firmy cv w zakładce nie ma odpowiedniego dla ciebie stanowiska aplikuj znajdziemy ci coś czy mam szanse jakieś na pracę?

@Kandydatka

Myślę, że tak. Jeśli znajdą w Twoim cv coś godnego uwagi to sami znajdą zajęcie.

Risk

Hej! Jak wygląda praca doradcy klienta w dziale projekt? Za komentarze odnośnie Ukrainy, Rosji podziękuję. Jeśli tak bardzo Wam to nie pasuje to proszę, dajcie mi kasę na życie a ja sobie po prostu poszukam czegoś innego.

ghjkl
@Risk

naprawdę tylko leroy to jedyny pracodawca? zobacz co ruscy robią na ukrainie, co im powiesz?

@ghjkl

@ghjkl Naprawdę to jedyny pracowaca, który jako tako płaci. Jak tylko będziesz mi przelewac te różnice, która w innym miejscu dostane to chętnie zrezygnuje. Ponadto co Wy macie z tymi firmami, które nadal mają swoje filie w Rosji? Ze niby jak zamkną sklepy to Putin wojnę zakonczy? Wiem co się dzieje w Ukrainie, ale przez pryzmat tego nie skończę na ulicy bo wszędzie proponują najnizsza. Skoro takiś empatyczny to może więcej dla rodaków wyrozumiałości co? Bo łatwo jest negować siedząc w wygodnej pracy za godne wynagrodzenie nie musząc się martwić skąd wziąć na rachunki. Ale pójdźmy za moda, hejtujmy tych którzy pracować chcą!

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 243.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 16 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.