Wydawnictwo Nowa Era

Opinie o Wydawnictwo Nowa Era

Gosia

Lepiej omijać tą firmę. Piękne opakowanie a w środku zgniła ryba. Jeśli komuś korporacja kojarzy się z miejscem do robienia kariery, to jest w błędzie. Na pewno w przypadku tej firmy. Tu pracownik, ten najniższego szczebla, a jest najwięcej (konsultantów) jest od robienia ( i kropka), ale nie kariery. I broń boże od myślenia. Jeśli macie zapał, energie, pomysły, jesteście kreatywni i chcecie się tym dzielić, rozwijać, szkolić to firmę tą omijajcie szerokim łukiem. Jeśli natomiast chcecie harować jak woły, nie macie rodziny lub nie planujecie jej mieć, albo po prostu macie ją gdzieś, lubicie prace społeczne i pomnażanie dobrobytu prezesów i managerów, to tak, ta firma jest dla was:-) Do 30 lipca (bo na tyle jest działalność oraz YARIS a dostawy w sierpniu) można sporo zarobić na mydleniu oczu w szkołach i obietnicach często bez pokrycia a we IX zostaje infolinia jednak siano za sprzedaż zgarnie były wówczas doradca edukacyjny.

były współpracownik

Sałatki szkoda !!! Wyścig szczurów, atmosfera podła. WYNIK jest najważniejszy a później i tak kop w d....

Krzysiek

Byłem przedstawicielem oświatowym, a właściwie doradcą czy konsultantem oświatowym NE przez 4 miesiące na swojej działalności, dali mi nowy samochód ale nie dałem rady! To za duży dla mnie stres, ciągle trzeba być dyspozycyjnym, nic nie można sobie zaplanować, a szkolenia to jakaś masakra! Ciągle tylko szkolenia, szkolenia albo wyjazdy w teren, praca praktycznie non stop i to nie są jakieś wielkie pieniądze za pełną dyspozycyjność! Najgorszy jest wyścig szczurów, w którym nie dałem rady oraz wydawanie poleceń do realizacji w ostatniej chwili, okropne było to wieczne podpierdalanie jednego na drugiego według zasady dzień bez podpierdolenia jest dniem straconym! Ogólnie nie polecam firmy NE mimo otrzymania nawet nowego samochodu, komputera i telefonu służbowego bo to tylko praca dla desperatów!

Przedstawiciel
@Krzysiek 11.03.2017 15:16

Jaki wyścig szczurów? Ja pracuję w NE jako przedstawiciel i jestem bardzo zadowolona. Owszem, dużo się jeździ, ale że trzeba być dyspozycyjny cały czas? Nie wiem w jakim regionie pracowałeś, ale u mnie jest bardzo fajnie.

natka

czy kto wie jak placa na stanowisku PH?

aki

fakt, kto nie miał od nich kiedyś jakiegoś podkręcznika... no przecież każdy to przerabiał. ciekawe jak teraz przedą

nnnn

Ta firma tworzy tylko bazę danych z pozyskanych CV. (usunięte przez administratora) Te dokumenty są wogóle nieczytane, a pracownicy zatrudniani są po znajomości. Gratuluję znakomitej polityki personalnej.

bolek

Służbowy.

Arka

Jaki samochód dostaje przedstawiciel handlowy?

Ania

Nie wiem jak jest w Straszynie ale ja jestem przedstawicielem oświatowym i mi się podoba:) No i popychadłem żadnym nie jestem

zbigniew

W Straszynie jest be, w Warszawie ciekawie jak jest. Może pare groszy wiecej bo to stolica i życie droższe. Ale generalnie ta firma, jak wszystkie z branży edukacyjnej na dzień dzisiejszy robi tylko na zewnątrz dobre wrażenie, a ludzie to popychadła i za 1700 w redakcji pracują. W straszynie bynajmniej. Jakaś lipa.

do mmmm

Do mmmm, wyczerpująco, twórczo, zabawnie, bardzo konkretnie i natemat :) heh. Gneralnie ta opinia dużo mówi, bardoz pomaga, straszszszsznie daje do myślenia. To co? Zatrudnić się w tej Wa-wie??? W tym Wydawnictwie czy mmmm?

Zostaw opinię o Wydawnictwo Nowa Era - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Nowa Era