Opinie o Wydawnictwo Nowa Era w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Nowa Era, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Nowa Era o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Nowa Era w Warszawa

zlaopinia1908

Nowa Era właśnie obniżyła wynagrodzenia pracowników ze względu na koronawirus, informując pracowników w końcu miesiąca o obniżce już w danym miesiącu! mając zaplanowany koszt handlowca jak co roku do września, bo dopiero wtedy wpływają pieniądze do wydawnictwa ze sprzedaży, zatem co obecna sytuacja w kraju zmieniła? Dotacja jest jak miała być, odeszły koszty paliwowe, spotkań w terenie i tym podobne, a oni ludziom którzy walczą o jak najlepszy wynik obcinają pensję. Brawo!

Gosia

Lepiej omijać tą firmę. Piękne opakowanie a w środku zgniła ryba. Jeśli komuś korporacja kojarzy się z miejscem do robienia kariery, to jest w błędzie. Na pewno w przypadku tej firmy. Tu pracownik, ten najniższego szczebla, a jest najwięcej (konsultantów) jest od robienia ( i kropka), ale nie kariery. I broń boże od myślenia. Jeśli macie zapał, energie, pomysły, jesteście kreatywni i chcecie się tym dzielić, rozwijać, szkolić to firmę tą omijajcie szerokim łukiem. Jeśli natomiast chcecie harować jak woły, nie macie rodziny lub nie planujecie jej mieć, albo po prostu macie ją gdzieś, lubicie prace społeczne i pomnażanie dobrobytu prezesów i managerów, to tak, ta firma jest dla was:-) Do 30 lipca (bo na tyle jest działalność oraz YARIS a dostawy w sierpniu) można sporo zarobić na mydleniu oczu w szkołach i obietnicach często bez pokrycia a we IX zostaje infolinia jednak siano za sprzedaż zgarnie były wówczas doradca edukacyjny.

nauczyciel Nowy wpis
Klient

Obsługa klienta to jakiś skandal. Jako n-l korzystam z produk tów tego wydawnictwa i nie mogę się doprosić o odblokowanie konta: infolinia ciągle zajęta, brak w miarę szybkiej odpowiedzi na formularz zgłoszeniowy (ja w każdym razie po kilku dniach nie otrzymałem jeszcze żadnej), strata czasu i środków. Po prostu brak słów

były Nowy wpis
@nauczyciel

Ha, ha, ha... i tak w kolejnym rozdaniu dotacyjnym wybór padnie na NE, bo... albo dyrekcja dogada się z konsultantem i nie będzie chciała mieszać wydawnictw i mieć problemów z fakturami, albo z lenistwa nie będzie się chciało pani zmienić podręcznika bo pracuje się na nim kilka lat i po co uczyć się rozkładu na innym wydawnictwie. Arogancja nr.1 a przyzwyczajenia swoją drogą. A jak ktoś wie, iż ma wystarczająco dobry podręcznik - resztę może mieć w .... ;-)

Gonia Nowy wpis

Najbardziej nieprzyjazne i aroganckie wydawnictwo. Zero profesjonalizmu w zarządzaniu.

Z lasu Nowy wpis

Czytam i nie wierzę własnym oczom, że czytam o Nowej Erze. Raczej są to opinie wysokich aspiracji i niskich kompetencji. Ciekawe, co to jest awans i rozwój w tej sytuacji.

Elm0
Kandydat

Rozmowa z TL do działu IT. Zadałem rozmówcy kilka pytań odnośnie organizacji pracy, doświadczenia członków w zespole etc (zwyczajne pytania, jakie zawsze zadaję na rozmowie). W odpowiedzi - pasywno-agresywne pouczanie z wyrażoną sugestią, że jestem w jego oczach mało wartościowym kandydatem i nie mam prawa pytać o takie rzeczy. Chwilę po tym zakończyliśmy konwersację, bo szkoda czasu na takie toksyczne podejście. Cieszę się, że dzięki umiejętnie postawionym pytaniom już na wstępie maska opadła - dzięki temu zaoszczędziłem czasu, który straciłbym na rekrutację do firmy, która i tak by mnie nie ceniła.

breżniew
@Elm0

Elm0 do jakiego działu startowałeś?

Project Manager
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rozmowa kwalifikacyjna

Pytania

xxx

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nonono

Odradzam pracę w tej firmie, cały czas realizowane te same akcje telefoniczne, znudzenie i wypalenie pracowników. Firma nie patrzy w ogóle na pracowników tylko na chęć zysku, mała szansa na jakiś rozwój czy awans a jak awansujesz to tylko stopień na starszy lub specjalista a robisz cały czas to sami tylko wymagają więcej. Jeżeli lubisz nudna i monotonna pracę to na pewno się nadajesz do niej

Czy w Wydawnictwo Nowa Era jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gosia

@Gosia

i to jest cała prawda o tej szanownej firmie, lepiej tego nikt nie opisał

Dzik
Kandydat

Witam jak wykłada proces rekrutacji na stanowisko magazynier w NE zastanawiam się czy nie złożyć CV ale z tego co. Czytam to bez odzewu z ich strony

Jak się pracuje z ludźmi z Wydawnictwo Nowa Era?

zlaopinia1908

Tupi
@zlaopinia1908

Czy zmiana wynagrodzeń dotyczy wszystkich pracowników? Chciałem składać tam cv i się dowiedzieć czy będzie to dotyczyło też nowych osób?Czy pracujecie zdalnie czy w biurze?

KK
@Tupi

Nie, nie wszystkim obniżono wynagrodzenie. Głównie praca zdalna, jeżeli ktoś ma potrzebę to jedzie do biura.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Wydawnictwo Nowa Era?

@Pytanie

Rozmowa kwalifikacyjna (o ile można nazwać to rozmową) odbywa się przez telefon, potem online. Ale nie licz na odpowiedź i jakikolwiek feedback. Po rozmowie po pani "manager" ani widu ani słychu, totalna olewka.

Salss9833
Klient

Des tygodnie czekam na zamówione podręczniki córki. Pracownicy mnie zbywają, a na żądanie zwrotu gotówki mam wysłać pismo, ale skrzynki odbiorcze i tak są zapchane p-powiedziała mi pani. Firma (usunięte przez administratora) W dzisiejszych czasach wysyłka jest w innych firmach na drugi dzień. A ja mam zamrożone pieniądze, a córka nie ma się z czego uczyć

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wydawnictwo Nowa Era?

Tupi
@Pytanie

Czy praca jest zdalna czy w biurze?

blueeyes
@Pytanie

Dział sprzedaży to śmieciowa forma zatrudnienia jaką jest samozatrudnienie. A to oznacza, że nie istniejącą sztywne godziny. Jak Pani kierownik zażyczy sobie pracę przy tabelkach weekend czy o godz 23 w tygodniu, to musisz to robić.

Dziewczyny jaki styl panuje w Wydawnictwo Nowa Era?

Yogi
@Pytanie

A do jakiego działu aplikujesz? Bo jak do handlowego i właśnie teraz to... styl jest prosty ;-). Pracujesz do sierpnia (jak rozegra się dotacja i później nie potrzeba będzie tabunu ludzi, aby pokazać ile ludzi w terenie ma NE).

BĄBEL

Styl pływacki żabka, piesek

Mariusz
@BĄBEL

Czy wydawnictwo to preferuje zatrudnianie osób, które aktualnie studiują? Jednym słowy, czy osoby studiujące mają jakiekolwiek szanse na zatrudnienie? Proszę o odpowiedź.

JU

Nie mam dobrego zdania bo każda szanująca się firma informuje o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Ta, mimo zapewnień niestety tego nie robi czyli nie szanuje ludzi.

Cecylia

Praca fajna dla ludzi ambitnych, młodych, po studiach, bez obowiązków rodzinnych. Oczekiwania szefostwa są takie, że będziesz miał wiele możliwości realizowania ich w wieczorami i w weekendy.

@Cecylia

Cecylia, z tego co piszesz to praca w Wydawnictwie Nowa Era, jest wymagająca i mogą występować nadgodziny, więc pytanie czy nadgodziny są płatne czy można je odebrać ?

Cecylia
@Wiktoria

Nie, nadgodziny nie są płatne.

M. R.

Zamawiałam książki przez internet Brak słów dla obsługi klienta ze strony Wydawnictwa Dawno nie spotkałam się z tak beznadziejną firmą

@M. R.

Rozumiem, że możesz być nie zadowolona, jeśli chodzi o obsługę klienta w Wydawnictwie Nowa Era. Ale tak naprawdę nawet nie podałaś tu przyczyny swojego niezadowolenia. Może zrobisz to teraz?

Henry

Ale firmy zawsze uprzedzają, że kontaktują się z wybranym kandydatem.

qbek
 Rekomendacja

bardzo źle oceniam proces rekrutacyjny. Spotkanie, po którym nie otrzymałem jakiegokolwiek feedbacku. Nawet grzecznościowego - dziękujemy, nie spełnił Pan warunków, dzięki za poświęcony czas. Na mój mail z zapytaniem o losy procesu dostałem odpowiedź, że są bardzo zapracowani, ale na pewno odpowiedzą... i znowu cisza. Nie polecam.

Wiktoria

@anonymous wątek ten dotyczy Wydawnictwo Nowa Era. Czy jesteś może zainteresowany praca w tym wydawnictwie a może już w nim pracujesz? Daj znać jak w Twojej opinii wyglądają zarobki i benefity płacowe. Czy według Ciebie wymagania stawiane Ci przez kierownictwo są adekwatne do Twoich zarobków?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Nowa Era - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wydawnictwo Nowa Era