Opinie o KRP VII w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie KRP VII, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KRP VII o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRP VII w Warszawa

Karol Nowy wpis

Czym spowodowana jest cisza na forum ?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

jew Nowy wpis

Strasznie tu cicho od jakiegoś czasu, Kochani wchodzę tu zapytać czy wie ktoś może czy na tą chwile są jakieś zatrudnienia i czy można próbować swoich sił

ambra54 Nowy wpis

To ty dopiero się o tym przekonałeś? Refleks masz... Nie od dziś wiadomo o wyjątkowej słuszności powiedzenia "najciemniej pod latarnią". A KRP VII to wyjątkowy przykład tej słuszności. Niestety.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iza

TRAGEDIA !!!! PRACA POLICJI TAKA SAMA JAK SAMEGO KOMENDANTA. POLICJANCI Z DROGÓWKI ZŁAPALI CHRZESTNĄ MOJEGO DZIECKA KTÓRA JECHAŁA DO MOJEJ CÓRKI NA RONDZIE WASZYNGTONA I ZAMIAST WYSTAWIĆ JEJ MANDAT I NADAĆ PUNKTY KARNE WZIELI OD MLODEJ NIEDOSWIADCZONEJ DZIEWCZYNY PIENIĄDZE. CIEKAWE CO NA TO ŚWIEZY PAN MISZTAL I KOMENDANT KSP PAN(usunięte przez administratora) JAK WIDAC KORUPCJA NIE SKONCZYŁA SIE W POLICJI. POWINIEN O TYM DOWIEDZIEC SIE KGP PAN DZIAŁOSZYŃSKI. SPRAWA W OGÓLE POWINNA TRAFIC DO tvp bo jest to kpina!!!!!! POLICJANCI KPIA SOBIE ZE SWOJEJ PRACY.

Bez nadziejnie bajzel

Zostaw merytoryczną opinię o KRP VII - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.