Główny Urząd Statystyczny w Warszawie

Opinie o Główny Urząd Statystyczny w Warszawie

Laura

Może ktoś słyszał czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Ankieterka
@Laura 19.07.2018 10:25

Na pewno prowadzi.

Piter

A ja mam pytanie do byłych lub obecnych ankieterow. Jakiego rzędu są to zarobki? Dodam że ankieter na umowę o pracę. Ankieter w terenie

Ankieterka
@Piter 07.01.2019 22:17

Jestem ankieterką w terenie. Zarobki to najniższa krajowa(w tym premia i wysługa lat).

Iza

Jak dobra praca to nie ma piszących? Czyżby obawa przed nowymi chętnymi?

szeregowiec gus

Urząd statystyczny w Rzeszowie - prywatny folwark dyrektora - kadra szeregowa traktowana jak najemnicy, umowy na zlecenie dla dodatkowych prac(niby obowiązki służbowe) podpisywane bez dat a po wykonaniu prac dopiero uzupełniane - co na to NIK?. Od 8 lat podwyżka o jakieś 150 zł dla "szeregowca" - dla niektórych wymóg osiągnięcia minimalnej ustawowej najniższej płacy - a dla innych niewielkie pocieszenie. Po przeszło 30 latach pracy zarobki netto 2050, żenada.

ZmęczonaBieda
@szeregowiec gus 07.01.2018 00:37

W Warszawie jest podobnie, podwyżki są tylko dla kadry zarządzającej i popleczników z drobnymi wyjątkami ale to chyba przez przypadek. Folwark zwierzęcy, ten statek już tonie i mamy nadzieję że Pani kapitan pójdzie razem z nim na dno. Pozdrowienia dla Rzeszowa

byłypracownik

Zarobki to śmiech na sali, nawet jak na administrację publiczną, za to wymagania co najmniej jak na wysokiego urzędnika unijnego. Atmosfera pracy OK, współpracownicy mili i pomocni. Sama praca - 8h siedzenia i spania (dosłownie), nie robiłem absolutnie NIC poza oglądaniem internetu i graniem na telefonie :). Dlatego i tylko dlatego mile wspominam tam pracę - w jakiej innej za 8h nicnierobienia dostawalibyście jakąkolwiek kasę? W ogóle zatrudnienie w tym molochu jest ogromne - stan osobowy można byłoby spokojnie uszczuplić o 2/3, a i tak robota byłaby zrobiona bez przepracowywania się. Podsumowując - początek kariery żaden, kasa żadna, atmosfera senności i spokoju jak nigdzie indziej. Jeśli ktoś ma inne źródło dochodu i chce dorobić parę groszy nie pracując w ochronie - polecam GUS :).

Anon

może ktoś coś więcej napisać o pracy w GUS?

Zostaw opinię o Główny Urząd Statystyczny w Warszawie - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Główny Urząd Statystyczny w Warszawie