Opinie o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo w Warszawa

Jakie widelki muszę podawać jak aplikuję na stanowisko KYC Client Production Analyst?

@Kandydat

10-12k

I zawsze na ten przedział tu przystają w razie czego?

NowyWJP

Hejka wszystkim, właśnie dołączyłem do jp i jest miła profesjonalna atmosfera w biurze, nie ma "cwaniaków" i podejścia do pracownika jak w typowym korpo, są tu wyższe standardy. Tak z połowa osób jest z po za polski, chyba więcej mężczyzn niż kobiet (nie wiem dlaczego), można pracować zdalnie, płace niezłe, narazie spoko

@NowyWJP

A na jakim poziomie płace? Możesz powiedzieć coś wiecej? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko analityka

Konkurencji nie odpowie. Albo wpis z HR

Sprostowanie
@NowyWJP

Jako osoba, która pracuje tu ponad pół roku sprostuję wypowiedź kolegi. Praca zdalna możliwa jest max. 2 razy w tygodniu i to też tymczasowe rozwiązanie. Zasada obowiązuje globalnie. Od czerwca 2022, 3 dni trzeba pracować z biura, niezależnie od stanowiska. W przyszłości planowany jest powrót do pracy w 100% z biura. Oczywiście, to może ulec zmianie, ale ostrzegam osoby, które chciałyby pracować tylko zdalnie.

?
@NowyWJP

z taką ortografią przyjmjują?

Aplikujący

Noszę się z zamiarem aplikowania na stanowisko kyc analyst. Czy osoby, które pozytywnie przeszły proces rekrutacji mogłyby podzielić się informacją, jakich pytań można się spodziewać podczas tej właściwej godzinnej rozmowy? Czy pytają jakoś szczegółowo o kyc (jeżeli tak, to o co?), czy może pytania dotyczą bardziej dotychczasowego przebiegu kariery itp.

Expat

@Alex I had the same impression :) I was called by US number that has very negative feedback in internet and then an email from @jpmchase.com which also looks suspicious but it turned out it is all legitimate. Looks like all recruitment process is being managed in India.

I've got this offer from a headhunter. 3 steps of recruitment process total in 2 weeks. Interviews were quite professional, no dumb questions. In the end they offered me 10k which is way below the minimum salary I told them about right in the beginning of the process. Considering this company allows only 2 days a week on remote (so you must live in Warsaw), I find proposed salary a joke.

Standard questions about motivation, previous experience in KYC/AML

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Lepiej niż w Citi

Też jestem nowa. Ogólnie lepiej niż w Citi.

Working in Poland
@Lepiej niż w Citi

Is it better than Goldman Sachs?

@Lepiej niż w Citi

Wszedzie jest lepiej niz w Citi

@Lepiej niż w Citi

Dostałaś się już? Jakie pytania padają podczas rozmowy? Z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny? Czy trzeba mieć szczegółową wiedzę nt. KYC i AML? Aplikuję na stanowisko KYC Client Production Analyst.

Kandydatka

Jakie widełki płacowe brutto powinnam podać aplikując na stanowisko kyc analyst? Mam roczne doświadczenie w tej dziedzinie z mniejszej firmy. W JPMorgan podobno jest wyższe wynagrodzenie niż u konkurencji, ale nie jednak nie chciałabym strzelić sobie w kolano podając zbyt wysoką stawkę.

Lepiej niż w Citi
@Kandydatka

12k

Working in Poland

12 000 net or gross?

@Lepiej niż w Citi

Za analityka aml takie hajsy za giwnorobote. Zarty jakies. Co taki analityk po roku umie. wielkie zero.

Kandydatka
@Konkurencja

Właśnie dlatego pytam. Skoro uważasz, że podana kwota to żarty, to według Twojej wiedzy, jakie widełki brutto obowiązują?

Widelek

Czesc! Czy ktos moglby merytorycznie podac widelki jezeli chodzi o stanowisko Associate Lacznie jak lata poprzedniej pracy na to wplywaja, doswiadczenie polskie zagraniczne Widze w poprzednich komentarzach, ze jest to 10-13 K brutto miesiecznie niemniej widze tez ze VP zaczyna sie od 18 k wiec jest gap Zagranica widełki placowe sa jawne typu UK Australia, dobrze hypby zeby w Polsce nie robili sobie dalej z nas Indii i zaczeli je tez podawac. Jesli ktos merytorycznie jest wstanie to zweryfikowac byloby super Dwa jak do sprawy podchodza hry jesli sie wodelki przestrzeli

Dla mnie bardzo spoko

Pracowałem już w 4 bankach w Polsce i zagranicą, dla mnie JP Morgan w Warszawie jest naprawdę dość spoko, pracuję już 2 lata i nie planuję zmieniać Do biura chodzi się 1-2 razy w tygodniu, góra 3, płace za tą samą prace znacznie wyższe niż u konkurencji

Amlka

Wy tam macie AML czy nie?

Na jakie wynagrodzenie obecnie może liczyć Product Controller w zależności od doświadczenia? W opisach stanowisk nie ma nic o Analyst, Associate, itd. i jest to jak rozumiem dział finansowy. Stanowisk tych jest sporo w ofertach, wiele osób byłoby wdzięczne za odpowiedź.

Filip
@Paweł

Dokładnie, na ile można tam liczyć, ktoś wie?

zainteresowany
@Paweł

również byłbym wdzięczny za takie info

jozef666
@Paweł

dlatego ze zostawiaja sobie furtke odnosnie tego czy zatrudnia analyst czy associate w zaleznosci od jakosci kandydatow itp, lub w odpowiedzi na zmieniajaca sie sytuacje (np sami do konca nie wiedza czy chca analyst czy associate plus kontekst tego jakie CV tak naprawde dostana. Moga chcicec Associate a moze byc np trudna rekrutacja i uda sie im zatrudnic Analyst bo tylko takie CV beda u nich ladowac) Ogloszenie jest product controller ale jak ktos ma 5+ lat dosw. to wiadomo ze JP zaoferuje raczej Associate a nie Analyst. powyzsze nie ma nic do widelek ktore nadal pozostaja takie jak napisane w poprzednich postach

@Paweł

Nie wiem jakie jest wynagrodzenie w Product Control , ale bonusy ten dział zawsze zgarniał zacne ( powyżej przeciętniej na tle innych działów), ale też roboty sporo ( tyle że to cechs charakter

Renata
@Pawel

Ooo, bonusy pieniężne? :) Mniej więcej w jakich granicach one oscylowały? :)

Edi

Niestety mogę potwierdzić - mnóstwo nadgodzin, oczywiście bezpłatnych - bo tu jest przeciez taka norma. Ilośc zadań jest niewspółmierna do 8h czasu pracy. Jest to shared services i zadania sa przydzielone tak chaotycznie, ze często nie wiadomo za co tak naprawde jest sie odpowiedzialnym. Jako praca na zdobycie doświadczenia - ok, ale czasowo- jeżeli zależy wam na zyciu prywatnym i własnym zdrowiu psychicznym.

karzel69
@Edi

Totalnie sie zgadzam. Teraz i tak macie szczescie bo bank laskawie pozwolil pracowac z domu - przed pandemia bylo to nie do pomyslenia (podczas gdy znajomi w IT pracuja z domu od 2012) i trzeba bylo raportowac sie przed menago przed maksymalnie (nie pozniej niz) o 9 rano. Dobra rada dla rodzicow malych dzieci do lat 4 - w prawie polskim jest zapis ze mozecie odmowic pracy w nadgodzinach, w weekendy i w nocy bo jestescie rodzicami - polecam poszperac i wyslac odpowiednie oswiadczenie do HR.

pracownik JP
@Edi

Nie zgadzam się. Nie wiem w jakim dziale pracujesz/pracowałeś, ale generalnie nadgodziny są odplatne lub do odbioru no i nie we wszystkich działach robione są nadgodziny. Jak masz łeb na miejscu to raczej będziesz się wyrabiać w określonym czasie...

Aneta
@pracownik JP

A firma płaci jakoś extra za te nadgodziny, czy stawka jest normalna? No i w takim razie w jakich działach nie ma nadgodzin? :D

Maja
@Edi

To lipa. W Credit Suisse gdzie teraz pracuję jest sporo minusów ale akurat nagrodzony są płatne niejako z urzędu, wbijam w system razem z czasem pracy, TL raz na miesiąc zatwierdza i już. Nawet 15 minut raportuje ???? Mam pytanie o kasę w ryzyku na poziomie ASO/AVP i VP? I o bonus roczny, tak mniej więcej 1 pensja czy coś więcej?

@Edi

Nagodziny zależą od działu. I od stanowiska, na managerskich za nagodziny nie płacą, ale czasami może być to wynagrodzone w bonusie ( w sensie , że jak ktoś faktycznie dowoził jakieś gole , projekty etc - to może być bonus typu 3 krotność pensji na przykład)

@Maja

Na poziomie Asocciate i VP nagodzin się nie raporuje ( na pewno nie w ryzyku). Pensja zależy od tego jak się sprzedasz na rozmowie i od Twojego doświadczenia. Przy VP zaczynałbym od 18-20 k jeśli jesteś mniej dosiwdczona w górę. Bonus to jedna pensja , półtorej pensji lub jeśli się pracowało przy jakimś bardziej znaczącym projekcie (co niestety nie zawsze zależy od pracownika jak go przydziela) , to wtedy 2 -3 krotność pensji

Trzy lata w organizacji i zero podwyżki, o awans też ciężko. Płaska struktura w wielu działach. O rozwój ciężko. Kontakt i załatwienie czegokolwiek z działem HR - dramat. Kiedy złożysz wypowiedzenie zabiorą Ci uczciwie wypracowany (wytyrany!) w poprzednim bonus. Ludzie są super i pensja zawsze na czas, więc są i pozytywy ;)

Też były pracownik

Potwierdzam to, jak składasz wypowiedzenie to tracisz bonus nawet jeśli przepracowałeś cały rok. Ale też się zgadzam że są pozytwy jak pensja na czas.

Krystian

A można wiedzieć w jakim dziale ta dobra atmosfera? Nie ma nawet niewielkich podwyżek rocznych, inflacyjnych?

@Też były pracownik

Czyli ten bonus w połączeniu z wypowiedzeniem lepiej jakoś taktycznie rozegrać, da radę?

Też były pracownik
@Anna

Tak, najlepiej złożyć wypowiedzenia po tym jak bonus jest na koncie. Oprócz tego firma jest bardzo w porządku i ludzie też.

@Też były pracownik

I dużo osób właściwie tak robi czy raczej jednak się firmy trzymają, skoro piszesz, że naprawdę jest tutaj w porządku?

Ds

Hej, czy w grę wchodzi tez praca w 100% zdalna? Jestem z Łodzi

delphin522

Mam pytanie odnośnie wysokości pensji jaka powinna być za Data Management Specialist w JP Morgan Chase w Warszawie? Jakie są widełki od do ... Jaka powinna być/jest miesięczna pensja brutto?

Interview

Poziom interview jest żenujący, hiring manager kompletnie bez kompetencji, nie wykazuje żadnego zainteresowania od samego początku, czuje się jakby ktoś ciebie traktował z góry, pół godziny jedynie rozmowy wszystko szybko i wrażenie jakby ktoś nie miał dla ciebie czasu. Nikt nie chciałby pracować z takim managerem, szczególnie sprawiającym wrażenie osoby niekompetentnej, niezainteresowanej, zdawkowej, totalna porażka. Zatrudniasz? Trzeba pokazać więcej inicjatywy, uśmiechnąć się, mieć jakieś pozytywne nastawienie. Interview to nie wyścig szczurów. Totalne (usunięte przez administratora)

Xxx

Czy jest opcja pracy zdalnej w kyc?

Kamcia

Czy ktoś coś wie więcej o zespole FAIR jaka jest tam sytuacja, czym ten zespół się zajmuje?

Czy ktoś się orientuje jak długo trwa background screening?

Jan

fatalny proces rekrutacji. Kilka rozmów w tym rozmowy z HR w Indiach, problemy z ustaleniem terminu a po jego ustaleniu ostatecznie i tak nikt nie połączył się ze mną na spotkaniu. Tylko zawracanie głowy.

KYC Operations Analyst

Cześć, Jak wyglądają zarobki na stanowisku KYC Operations Analyst/Associate? Możliwa jest praca zdalna? Jak wyglądają premie?

Zostaw merytoryczną opinię o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo - Warszawa

• Jak się pracuje w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Zobacz opinie na temat firmy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Kandydaci do pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo