Opinie o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo w Warszawa

PP

Zostawiam pozytywną ocenę po rekrutacji. Od samego początku byłem zaskoczony dobrą organizacją rozmów z menadżerami, przepływem informacji i terminowością. Sami menadżerowie/rekruterzy byli profesjonalni, na każdym etapie rozmowy, ale nieprzesadnie sztywni - zostawiając po sobie dobre wrażenie i sprawiając, że czułem się po prostu dobrze. Jestem pod wielkim wrażeniem i aż łezka w oku mi się kręci, że firma nie ma oddziału w Trójmieście.

Widzę starszy wpis dotyczący odbyciu stażu w tej firmie. Czy nadal jest taka możliwość? Jeśli tak to może ktoś się podzielić jak to wygląda pod względem rekrutacji oraz wynagrodzenia?

Misiaczek

Kiedy wypłacane jest wynagrodzenie w JPM? Do 10 nastepnego miesiąca, czy do końca „aktualnego”?

Boticker
@Misiaczek

Z reguły 24-25go dnia każdego miesiąca.

B

Czy firma zatrudnia studentów? Jak często pojawiają się jakieś oferty dla "świeżaków" (stażyści/juniorzy)? Czy może raczej firma stawia na zatrudnianie specjalistów z doświadczeniem wyniesionym z innych firm?

staż
@B

ofert stażu nie ma, aplikuj po prostu na stanowiska z opisem Analyst, Junior Analyst - to są role dla rozpoczynających karierę

Ren
@staż

Ależ są! Moja córka będzie teraz na piątym roku w SGH i dostała staż. Bez żadnych koneksji, jak tutaj gdzieś wcześniej czytałam. Owszem, proces rekrutacji był długi, ale po dwóch dniach od ostatniego etatu dostała telefon z potwierdzeniem. Na tę chwile jest zadowolona.

Lol
@B

Są staże ale ogłoszenia pojawiają się i konkretnej porze roku, bo nabór jest raz w roku. Jest staż w wakacje z możliwością przedłuzenia umowy. Jest również program stażowy gdzie co 6 miesięcy przechodzisz do innego działu gdzie możesz się uczyć kolejnych koqych rzeczy.

I've got this offer from a headhunter. 3 steps of recruitment process total in 2 weeks. Interviews were quite professional, no dumb questions. In the end they offered me 10k which is way below the minimum salary I told them about right in the beginning of the process. Considering this company allows only 2 days a week on remote (so you must live in Warsaw), I find proposed salary a joke.

Standard questions about motivation, previous experience in KYC/AML

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Asia

Czy ktos wiem dlaczego jest duza rotacja na stanowisku Executive Assistant? Ciagle pojawia sie to ogloszenie. Taka starszna ta praca???? Chcialam aplikowac - zaczynam kariere zawodowa.

Katja
@Asia

Bo sie szybko awansuje lub zmienia stanowisko wewnetrznie.

@Asia

Lepiej zaczac kariere od innego stanowiska i nie tracic czasu na rezerwacje sal, robienie kawy czy bukowaniu lotow i taksowek.

LOL
@Asia

Dlatego ze jest wiele asystentek, które wspierają managerów w innyvh lokalizacjach. To nie jest jedno i to samo stanowisko

Vp?

Hej JP Morganowcy, Mam kilka pytań o strukturę; - Ile VP jest w Warszawie, - jakie stanowisko jest wyzej, - ile osób ma VP - na jakich stanowiskach przysługuje samochód?

LoL
@Vp?

VP jest kilkadziesiąt Wyżej jest Executive Director VP może nie mieć w ogóle pracowników lub może ich mieć nieskończenie wiele Samochody służbowe nie przysługują

Szary

Hey, czy ktoś podpowie odnośnie otwartej rekrutacji na EMEA DCM Bussiness Manager: Jaki to jest grade? I Przynajmniej określić widełki i czy jest możliwość pracy zdalnej w 100%?

Kandydatka

Jakie zarobki w sekcji korporacyjnej/insurance na stanowisku Associate?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Czy w JP Morgan Chase jest związek zawodowy?

Zniesmaczona

Już dawno nie przeszłam tak mało profesjonalnej rekrutacji. Po takiej firmie spodziewałam się wysokiego standardu i pozytywnego candidate experience, a rozmowę kwalifikacyjną odbyłam ze znudzonym Hindusem, który bujając się na krześle zadawał mi pytania jak robot nawet nie patrząc w kamerkę. Dodam, że ledwo można było zrozumieć jego angielski. Bardzo się spieszył i przerywał mi w połowie zdania, żeby szybko zapisać moje odpowiedzi, co dało mi odczuć, że taśmowo musi zrobić screening wielu kandydatów. Pytał również o wysokość moich aktualnych zarobków, co uważam za wysoce nieprofesjonalne. Na moją odpowiedź, że są to dane poufne widać było jego niezadowolenie. Dodam, że sama komunikacja mailowa też pozostawiała wiele do życzenia, aż musiałam spojrzeć w jego stopkę i stanowisko, bo nie mogłam uwierzyć, że ktoś może tak nieskładnie komunikować się w korespondencji, bądź co bądź, biznesowej. Poczułam klimat typowego korpo molocha z wypalonymi pracownikami, a to już przerabiałam..

Barbara
@Zniesmaczona

Rzeczywiście kiepsko to brzmi. To był jakiś wstępny etap rekrutacji? Na jakie stanowisko w ogóle to było jeśli mogę wiedzieć ? :)

Zniesmaczona
@Barbara

Rekrutacja była do zespołu Talent Acquisition, pierwsza rozmowa..

Op
@Zniesmaczona

Mialam kontakt pewnie z tym samym czlowiekiem, bardzo kiepskue doswiadczenie...

JPRDL
@Zniesmaczona

Miałem taką samą sytuację z hindusem i panią z Ukrainy mało tego że byli znudzeni to zadawali pytanie nie związany do oferty pracy. Miałem rozmowę do Treasury settlements i tam napisane że umiejętności Excela na poziomie minimalnie a na rozmowie pytanie czy umiem formułki i VLockup SQL, czy umiem używać tableau czy alterix... Nie było nigdzie napisany że takie rzeczy trzeba było umieć. Na szczęście też mi nie zależało tak bardzo na ta pracę ale szkoda mojego czasu. HR oczywiście odpowiedzi nie dali tak samo jak się nie skontaktowali wcześniej żeby zapytać chociaż by jakie mam oczekiwanie finansowe. Najlepiej było jak miałem mieć rozmowę i nie mogłem się zalogować bo mieli linie zablokowaną a potem jak już otworzyli zapytali czy wszystko ok bo trochę jesteśmy spóźnieni...

@Zniesmaczona

Akurat pytanie o zarobki to standartowe pytanie w bankach i pewnie juz sie nie kontaktowali sie z toba oni potrzebuja tej info aby zaproponowac pensje u nich pote sprawdzaja podczas screeningu czy nie klamalas

Marcin69
@pracownik

Co? Ja podczas kilku rekrutacji do 3 różnych banków inwestycyjnych nigdy nie zetknąłem się z takim pytaniem. I nie tylko to, nigdy nawet nie słyszałem o takich przypadkach. Absolutnie nie jest to żaden standardowy zabieg. Żeby firma mogła zaproponować ofertę to pyta o OCZEKIWANIA FINANSOWE. Co do oferty mają obecne zarobki? I niby w jaki sposób screening ma sprawdzić czy się nie kłamało? Każą przesłać skan poprzedniej umowy? XD Ładny(usunięte przez administratora)tam macie.

Madzia
@Zniesmaczona

Wiadomo, na ile można liczyć na stanowisku Digital Support (Software Testing)?

Rose
@Zniesmaczona

I need to admit the recruitment process in this company is a total mess. I have been contacted with by two HR, one of which was Manager, I believe Lucyna R and second one Magdalena L. I felt like there was a lack of communication between those two people. Also, I would rate their English as a quite mediocre one thus they were not able to answer profoundly all of my questions. As a result I have decided not to proceed with the company.

Zapytaj

Stanowisko Workforce analyst - czy to tylko wklepywanie danych do template'ow i odświeżanie raportow w excelu? Czy da sie robic cos bardziej ambitnego technologicznie, power query, sql i power bi (bo pythona nie podejrzewam, ale moze mnie zaskoczycie) i usprawnianie procesow? Wreszcie, jakiego poziomu to jest stanowisko, bardziej cos typu 500 czy 600? Z samego ogloszenia ciezko to wywnioskować. Czytam o przeciagajacych sie rekrutacjach i braku feedbacku. Wolalbym za wczasu wiedziec, czy warto sie angazowac.

Kk

Full of surprises after starting job there. Benefits are not aligned to market standards. Very limited and poor private medical care offered. No dental. No MultiSport!!!!! Weird company policy about promotion. They couldn’t give me promotion/raise after a year but offered counter offer when I received offer from another company.

@Kk

We have a different sports card widelt used by our employees sobnot having a Benefit card is not an issue for us ;)

Krótko i na temat, startowałem na rolę VP, proces składał się z kilku etapów, po finalnym panelu nie dostałem feedbacku przez ponad 2 miesiące. Same panele bardzo profesjonalne i nie mam do czego się przyczepić. Miesiąc po rozmowie zacząłem się przypominać TA prosząc o feedback (nie był to jedyny proces w jakim uczestniczyłem). Widzę że req jest od nowa otwarty dlatego zakładam wynik rekrutacji negatywny, ale fakt że mimo kilku chaserów TA dalej nie jest w stanie przekazać feedbacku nie świadczy za dobrze o poziomie procesu rekrutacyjnego. Kpina z czasu kandydata.

@Kandydat

Do jakiego dzialu byl ten VP? Tez biore udzial, pamietasz z kim byly rozmowy?

Guggenheim

Terrible company, terrible standards. Promotion policy is a total nonsense. You can sweat blood doing a lot of enhancements and no recognition may appear if you're not in the adoration circle. Benefits - an utter joke, no multisport, pathetic medicare plan. Atmosphere - typical rat race with no dignity. (usunięte przez administratora)

Candidate

Hej czy zna ktoś widełki najnowsze na Senior Associate? Czy 20k wchodziłby w grę bo mamy inflację dość wysoka

Misia
@Candidate

Xd

Tak
@Candidate

Tak, brutto. Mi zaproponowano 18k, a po negocjacjach 20k właśnie na SA

@Tak

tyle, że to po roku odkąd pytanie było zadane. kiedy rekrutowałeś? jak potem kwestia negocjacji podwyżek wygląda? To jak na starcie się ugadasz zostaje na dość długo?

W 2022 roku rekrutowałem się do tej firmy na stanowisko w HR-ach. Rekrutacja była wysoce nieprofesjonalna. Rozmowę miałem z jakimś Hindusem, który nawet nie włączył kamery. Wypytywał mnie też o moje obecne zarobki... Nie dostałem żadnego feedbacku, czy mnie zatrudniają czy nie. Firma na LinkedInie lubi przedstawiać się jako "professional team", ale w praktyce daleko im do bycia professional.

Cześć! Czy ktokolwiek się orientuje co jest sprawdzane podczas background check i ile trwa? Na rozmowach mówili, że mają bardzo konkretne wskazania kto może być pracownikiem, także zastanawiam się co może dyskwalifikować poza oczywistym (bycie karanym, kłamanie w CV itd).

Iza

Firma szuka obecnie kogoś jako Derivatives Asset Class Controller – Financial Control Specialist. Jestem ciekawa czy na tym stanowisku są jakieś podróże służbowe do pracy w centrali w USA?

Pracownik7
@Iza

Nie ma zadnych podrozy sluzbowych.... jest zoom. Szefowa dziwna, troche wredna ale generalnie nie jest zle.

Wiktoria
@Pracownik7

Piszesz, że nie jest źle, powiedz w takim razie, co widzisz na plus w tej firmie?Jak z zarobkami? Na jaką umowę jesteś zatrudniony?

@Iza

Słyszałem opinię od znajomych, że to fatalna szefowa,napięta atmosfera, ciągły stres, niestosowne żarty. Wielu znajomych się na nej skarżyło.

@Kasia

To Ty gdzie się zatrudniałaś / eś w takim razie skoro tylko ze słuchu znasz? Atmosfera z jakich przyczyn miałaby być napięta? Stres odnośnie? Jakiś nacisk na wyniki np.,? Jak są analizowane?

Jak wygląda środowisko pracy? Jakie nacje przeważają? Interesują mnie firmy, które porządnie płacą polskim absolwentom, zamiast zatrudniać tanią siłę ze wschodu i Azji. No bo biznes jest w Polsce. Może ktoś napisać? Pytam, bo ilość niepolskich nazwisk na LinkedInie jest raczej spora. Pytanie do osób z Polski

Exx

Ja częściej słyszałam ukraiński niż polski na open space. Zatrudniają dużo obcokrajowcow

@Exx

To oni po polsku raczej nie mówią czy to celowo tak, żeby nikt nie rozumiał? Są jakieś problemy związane z tą wielonarodowością? Co z atmosferą?

Ver

To jest fima międzynarodowa kaldaca nacisk na różnorodność i płaci dobrze zarowno polskim jak i zagranicznym absolwentom. A ta " tania siła robocza ze wschodu" jak to określiłeś, jest często świetnie wykształcona, ogarnięta, pracowita i ma lepszy angielski niż nie jeden polski absolwent :)

@Ver

no i przy takich wariantach, które teraz przytaczasz, to są oni jakoś lepiej wtedy wynagradzani? niektórym współpracownikom może to przeszkadzać? pojawiają się większe konflikty?

Ver
@Anna

Nie wiem czy rozumiem pytanie :) przeciez każdy jest wynagradzany tak jak sobie wynegocjuje na interview. Narodowość nie ma nic do rzeczy. Im masz wyższe stanowisko (czyli też z reguły większe doświadczenie) masz większe zarobki. Chodzi Ci o to czy są konflikty Polacy vs inne narodowość ? Nie ma. (usunięte przez administratora)

@Ver

Pytanie zostało wcześniej przez niego tak zadane, że szło zwątpić w tę wspomnianą równość po prostu. No ale skoro tak zapewniasz... Czyli wszyscy są raczej zintegrowani? Organizują tu jakieś wspólne wyjścia firmowe?

Zostaw merytoryczną opinię o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo - Warszawa

• Jak się pracuje w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Zobacz opinie na temat firmy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Kandydaci do pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo