Opinie o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo w Warszawa

nick

jezeli marzyliscie o zostaniu polskim hindusem to firma w sam raz dla was! urzeknie was atmosfera prostoty , ciaglego monitoringu wszystkiego co robisz, zblokowanego internetu i kiepskich benefitow. praca w sam raz dla ludzi po studiach ktorzy znaja jezyk ale nic po za tym.

Na stronie internetowej JPMorgan Chase Bank znajduje się wiele ofert pracy, skierowanych do osób chcących podjąć zatrudnienie w biurze w Warszawie. Cv należy wysyłać w języku angielskim. Wszystkie ogłoszenia, wymagania oraz pozostałe szczegóły znajdziecie pod następującym linkiem: http://jobs.jpmorganchase.com/ListJobs/ByCountry/pl/sortdesc-postedon/ Czy ktoś zamierza wziąć udział w obecnej rekrutacji? Jeśli tak, to podzielcie się z nami jej przebiegiem oraz wynikiem.

Not_JP_Employee

Ja zaaplikowałem na początku kwietnia. Po kilku dniach miałem rozmowa przez telefon - głównie chyba sprawdzała mój angielski, później zaproszenie do Warszawy na rozmowę 'face to face'. Przejechałem pół polski, żeby porozmawiać niecałe 30 minut... Osoba, z jaka rozmawiałem była zupełnie nieprzygotowana — nawet nie miał mojego CV. Mimo wszystko rozmowa poszła dobrze i powiedziano mi, ze w ciągu 2 tygodniu będę miał ostatni etap. Czas mijał, jednak nikt się do mnie odezwał. Kiedy udało mi się do nich dodzwonić, okazało się, ze osoba z HR odeszła (wg mnie oni to outsource'uja) i nikomu nie przekazało moich dokumentów. Może to tylko zbieg okoliczności, ale spodziewałbym się trochę lepszej organizacji.

I've got this offer from a headhunter. 3 steps of recruitment process total in 2 weeks. Interviews were quite professional, no dumb questions. In the end they offered me 10k which is way below the minimum salary I told them about right in the beginning of the process. Considering this company allows only 2 days a week on remote (so you must live in Warsaw), I find proposed salary a joke.

Standard questions about motivation, previous experience in KYC/AML

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.

@Klaudia, czy jesteś zainteresowana pracą w JPMorgan Chase? A może już złożyłaś swoje CV i czekasz na odpowiedź? Trzymamy kciuki. Czy mogłabyś nam zdradzić na jakie stanowisko zamierzasz aplikować/aplikowałaś? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna dla użytkowników forum.

Klaudia

Czy ktos przeszedl juz szkolenie? Jakie wrazenia?

@Klaudia

Każdy dział ma swoje szkolenia. Oprócz tego jest 4 dni induction training gdzie omawiane są sprawy HR, BHP, compliance, wartości firmy itp. Wszystko zgrabnie zaplanowane

Klaudia
@Banking PM

dziekuje Banking PM :)

Czy ktoś obecnie pracuje w JPMorgan Chase Banku i mógłby wypowiedzieć na temat atmosfery w firmie? @Banking PM, czy mógłbyś/mogłabyś powiedzieć coś na temat przebiegu wspomnianych szkoleń? Na pewno zainteresowani użytkownicy będą Ci bardzo wdzięczni.

Czy któryś z użytkowników mógłby się podzielić wrażeniami po szkoleniu w firmie? Ta informacja jest bardzo istotna dla użytkowników forum. @Klaudia, czy jesteś zainteresowana aplikowaniem do JPMorgan Chase? A może odbyłaś już szkolenie i możesz nam opisać jego przebieg? @Michał, z niecierpliwością czekamy na informacje odnośnie Twojej sytuacji. Czy jesteś już pracownikiem firmy?

Może ktoś powiedzieć jakie są następne etapy po otrzymaniu oferty? Podobno jest jakieś sprawdzanie dokumentów? Jak to wygląda?

@Michał

Hej Michal, i jak to u Ciebie wygladalo? Czy w Twoim przypadku caly proces rekrutacji rowniez trwal tak dlugo? Pozdrawiam

@Joanna

Hej, już ponad 4 tygodnie temu zrobiłem ten screening i do tej pory cisza. Dość długo to trwa i zacząłem się zastanawiać czy może czegoś nie pominąłem albo czy czegos źle nie zrobiłem :(

@Michał

Ojej to rzeczywiscie dlugo im schodzi, ale nie martw sie, wiem z doswiadczenia, ze w takich firmach process jest bardzo dlugi i czesto maja opoznienia. Obecnie rowniez pracuje dla jednego z najwiekszych bankow i bylam przekonana, ze pracy nie dostalam bo nikt sie nie odezwal przez 6 tygodni, mimo tego, ze powiedzieli mi, ze odezwa sie po 2. Wiec trzymam mocno kciuki, mam nadzieje, ze juz niedlugo :)

Banking PM

Sam proces pre-employment screeningu trwał u mnie 4 tygodnie. Sprawdzają byłych pracodawców, dyplomy. Bardzo szczególowo dziury w zatrudnieniu

Banking PM

Pierwszy kontakt z HR miałam w listopadzie. Rozmowa w biurze na początku grudnia, potem conference call z globalnym szefem. Miał podjąć decyzję następnego dnia, a podjął w styczniu :) Przepraszali, że tak długo to trwa... Potem jeszcze jedna rozmowa live w hotelu westin. Ofertę złożyli w lutym. Po zaakceptowaniu przeprawa z pre-employment screening. Trwa 2 tygodnie już i jeszcze w toku * trzeba się uzbroić w cierpliwość

KYC
@Banking PM

Potwierdzam :) Miałem tą samą sytuację ;)

Jane1234

Ktoś się orientuje jakie są warunki płacowe na tych grade'ach 601 i 602?

Jack4561

Jakies opinie? Podobno sa pierwsze rozmowy, propozycje propozcyje pracy, odpowiedzi. Jak zarobki? Jakie macie doswidaczenia? Mam miec rozmowe w nastepnym tygodniu i jestem ciekawy.

Ir
@Jack4561

i jaka dostales propozycje?

Jack4561
@Ir

Niby dalej trwa proces rekrutacji, chociaż jak do tej pory nie było oferty to już na nic nie liczę :P Dawno zapomniałem o rozmowie.

@Jack4561

Jeszcze jest szansa, trzymam kciuki Jack4561. Prosze daj znac jesli sie uda :)

Joanna

Wyslalam swoje CV na 2 oferty w styczniu i do tej pory zadnej wiadomosci nie otrzymalam. Wciaz jest nadzieja :)

Tech costam

Praca to robienie instrukcji dla użytkowników, mało pisania kodu większość to screenshotowanie i opisywanie jak krowie na rowie jak korzystać z aplikacji, jakieś nudy nie wiem po co do mnie dzwonili, czas moj i rekrutera przepalony na rozmowę o pogodzie i angielskim piwie . Nie było mowy o finansach. początek pracy czerwiec-lipiec.

Edi

Na jakie stanowiska mieliście rozmowy i jakie zarobki? Kiedy mają zamiar ruszyć?

Zostaw merytoryczną opinię o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo - Warszawa

• Jak się pracuje w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Zobacz opinie na temat firmy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo?

Kandydaci do pracy w JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo