NEXTEAM Chiniewicz S.J.

Opinie o NEXTEAM Chiniewicz S.J.

Agata

Na stronie NEXTEAM zamieszczonych zostało kilka ofert pracy, m.in. na stanowisko: Aktywny handlowiec B2B do działu części zamiennych i akcesoriów. Co osoby aktualnie zatrudnione mogą powiedzieć o procesie rekrutacyjnym i rozmowie kwalifikacyjnej? Wasze opinie będą pomocne dla osób, które poszukują pracy i szukają informacji na temat danego pracodawcy.

Poruszony

Czyli nic się nie zmieniło na przestrzeni lat

Gv

@on oj bez przesady przecież zawsze to jednak jest jakas szansa na zmiane oby było tylko tak ze jest na lepsza trzeba dac firmie po prostu szanse i tyle tak na prawde :) wydaje mi się ze to kwestia czasu

ja też jestem pruszony

do Poruszonego , co napisałeś że admin pokazał ?,

Poruszony

Tak dają umowę śmieciową i premię z drugiej firmy, chociaż ostatnio wypadła z gry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] korporacyjna - upasiona na ludzkiej krzywdzie więc może się coś zmieni

xt

do kusy a co dowiedziałeś się żę tam nie narzekają

www

lepiej tam nie szukaj pracy

xxx

do przyjaciela kilera , co znaczy -kiler od LTeków , brak normalnego ubioru, ciągle dzwony i czubiaste buty

obcas

co się stało ze wszystkimi opiniami?? były negatywne i dlatego usunięte zostały??

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie NEXTEAM Chiniewicz S.J.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o NEXTEAM Chiniewicz S.J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEXTEAM Chiniewicz S.J.