Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

Paulina

Ja pracowałam maku w Machnacz i bez nadzieja tam pracować na początku fajnievsuper od stycznia nie nie ma tym zażądać ludźmi tylko trzeba samemu coś robić i prosić nawet trzeba prosić się o przerwę nawet nie ma dojazdu albo nie pasują kierowca z busa nie przyjemny tylko nocny Pan z busa bardzo przyjemy

kierowca busa
@Paulina

Kierowca to taki sam robol traktowany jak śmieć przez szefów krawaciarzy jak i wy. To jaki ma być? Nocny milszy, bo na nocnej zmianie nie ma krawaciarza, który mu pie... nad uchem, proste!

@Paulina i chciałaś pracować we Wrocławiu mimo, że nie masz od siebie dojazdu? Czemu zatem wybrałeś takie miejsce zatrudnienia, do którego nie masz dojazdu? @Michalina możesz powiedzieć z jakiego powodu zachorowałaś po pracy w McDonald's? Czemu masz chore serce i w jaki sposób praca się do tego przyczyniła?

@Karolina

Bo wróciłam do domu po pracy i zemdlalam w domu poszłam do lekarza zrobić badania wykazało u mnie rytmie serca a kto się przyjmuje pracownikami nikt moja to gdzieś a teraz biorę leki na serce

Jak obliczyć zwolnienie lekarskie za 20dni ile płacą pracodawca

Dniówka x80% x20.

Marcel

Wypłaty są od McDonald's Polska z centrali czy od franczyzobiorcy danego obiektu?

@Marcel

1. A jak myślisz? 2. A jakie to ma znaczenie?

Mateusz

Podnieście stawkę za pracę maku

@Mateusz

Podniosą wtedy, kiedy rząd podniesie płacę minimalną. Pewnie od 1 stycznia 2019, bo ostatnio tak co rok o parę groszy podnosi.

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

@Michalina ale może dopiero wtedy Ci się to uaktywniło, a chorowałaś od dawna. Co powiedział konkretnie lekarz? Uważasz, że zachorowałaś przez pracę w McDonald's?

Powodzenia!
@Karolina

Gdyby była w stanie udowodnić przed sądem, że przez McD straciła zdrowie, to byłaby bogata. To umowa o pracę, przechodzi się badania wstępne. Albo zrobili je po łebkach (McD za nie zapłacił, więc przychodnia mu beknie za to), albo faktycznie nie było wcześniej choroby. Do prawnika, lekarza i do sądu!

Odradzam. Praca jest dobra dla studentów, osób które chcą pracować na 1/4 lub 1/2 etatu ale nie dla kogoś kto miał już do czynienia z pracą lub większym wynagrodzeniem. Duża rotacja pracowników, tak na prawdę to biorą każdego. Dużo zależy od osoby szkolącej. Jedni są wspaniali ale inni to wiecznie uciągnięci i oczekują że ogarnie się wszystko w minutę. Panuje duży chaos więc tak na prawdę jest się rzuconym na głęboką wodę, bo nikt nie ma czasu aby was odpowiednio wdrożyć. Ubrania strasznie śmierdzą po wyjściu i te ubrania robocze ciężko doprać. Najbardziej śmieszą mnie osoby, których jedyne doświadczenie zawodowe to praca w McDonalds po jakimś czasie zostali menagerem i szczycą się tym osiągnięciem oraz osoby nowe traktują z góry lub wymagają wszystkiego na dzień dobry. Nawet najbardziej zaradna osoba potrzebuje dokładnego instruktażu i poświęcenia czasu oraz uwagi. Niskie zarobki, zwalnianie do domu bo nie ma ruchu, a gdy ruch się zacznie bo jest falowy okazuje się że pracowników jest za mało. Teraz kilka innych faktów. Wiele Mcdonaldów na zachodzie nie ma timera oraz prezentera. Grzecznie stoi się w kolejce i przy kasie czeka, aż zamówienie zostanie skomponowane. Oczywiście Polska musi być innowacyjna i odlicza się sekundy oraz bawi w jakieś dziwne wyświetlanie w postaci zamówienie gotowe. Pominę fakt, że Mcdonalds w Polsce to nowość na zachodzie te bary zaczeły powstawać po wojnie. Druga rzecz wymogi wiele razy spotkałem się z dziewczyną na zachodzie obsługującą na kasie w hidżabie. Czy na prawdę dziewczyna nie może mieć pomalowanych lub sztucznych paznokci pracując na serwisie ( wydawanie, kasa, drive) NIE NIE JESTEM KOBIETĄ !, odprysk, odprysk prosze Państwa to nie sala operacyjna. Dziwne przerwy można ją mieć np 2 h po przyjściu do pracy lub na chwile przed wyjściem lub wcześniejszym puszczeniem do domu. Wszystko zależy od ludzi. Praca ciężka i niewdzięczna. Do tego godziny otwarcia. W Niemczech czy Holandii są pojedyncze bary otwarte do póżna w nocy albo całodobowe ale to przy autostradach lub w dużych miastach np na stacji PKP. Mcdonalds otwarty do 4 nad ranem lub 1 w nocy to lekka przesada. Ktoś kto mieszka dalej ma problem z dojazdem Wrocław to nie Paryż nie ma nawet metra. Leader gościnności. Jest to dla mnie nowe i dziwne zjawisko. Ja osobiście czułbym się niekomfortowo jak jakaś pani w szelkach na dzień dobry by mnie atakowała czy mi pomóc. Również z tym nie spotkałem się w żadnym dużym zachodnim mieście.

@były pracownik

Pełna zgoda! Taka praca ma sens dla studenta w wakacje, i to pod warunkiem że zagranicą. W Polsce to nawet Ukraińcy jak coś potrafią, to lepszą robotę sobie ogarną. Zarobki minimalna krajowa, bo tyle muszą dać. Jakby mogli mniej, to by było mniej. Praca tymczasowa dla desperatów na przeczekanie.

@rj3 odnośnie szkolenia w restauracjach McDonald's z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że zależy na jaką osobę się trafi, więc szkolenie jest zależne od osoby, a nie od firmy. @Michalina użytkownik @Mc Heart ma rację. Dzięki pracy ujawniła się Twoja choroba. Już wiesz, że nie możesz pracować w miejscach stresujących. Temat powinien być zamknięty.

@Karolina

Czy pani pracuje maku że pani tak się modruje każdemu tak łatwo się wypowiadać Na ten temat i

Alfred
@Michalina

Pani Michalina ma problem z głową a nie z sercem, całe życie nic nie robiła a jak poszła do pierwszej lepszej pracy to zaraz zachorowała, brakuje Hit lera !!

Ktoś tam
@Alfred

Ja pracowałam w maku we Wzorcowni Włocławek ale podeszłam z stamtąd. Nie polecam tam pracować mało się zarabia(800 zł)pracuje się na 1/4 etatu zwalniają do domu albo dzwonią żebyś nie przychodził przerwę masz po 2 godzinach od przyjścia A nawet po 1 godz .Kierowniczka traktują Cię jak byś była gorsza i mają się za nie wiadomo co

@Ktoś tam

Tak cię będą traktować w każdej pracy robotniczej, niewymagającej kwalifikacji, możliwej do wykonywania dla każdego po krótkim przeszkoleniu. Jesteś zastępowalnym trybikiem w maszynie i masz nie sprawiać problemów. Zostań fachowcem-specjalistą, to inaczej będą z tobą rozmawiać.

Jacek

Czy można w miarę dobrze zarobić w firmie?

@Jacek

Wpisz sobie w google "minimalna krajowa 2018" i oceń, czy to dla ciebie dobrze, czy nie. Bo tyle tam dostaniesz.

dzioch

Witam Serdeczne podziękowania dla Pana z obsługi z Maca z Armii Krajowej w Kielcach który pomimo wieczornego sobotniego młynu był w stanie wyławiać z tłumu rodziców z małymi dziećmi i umożliwiać im szybszą obsługę. Nie było możliwości osobiście podziękować, takie zachowania przywracają wiarę w ludzi. Dziękuję

Ulka

Szkoda, że na forum pracowniczym tak rzadko piszą pracownicy.

Luc

Tragedia Na śmieciowe jedzenie czekalismy 20 minut

Paulina
@Luc

Przepraszam a gdzie tak Państwo długo czekali na te jedzenie

Mistyk
@Luc

Kogo to (usunięte przez administratora) obchodzi te forum jest po to by wypowiadać się o pracy w maku a nie ze czekalas 20min na żarcie pizdo

@Luc, miejsce to służy raczej do opiniowania firmy jako pracodawcy, wątpię więc, by portal gowork.pl był odpowiedni do skarżenia się na długi czas obsługi. Może warto było zadzwonić do obsługi klienta? Jeśli pracujecie/pracowaliście w firmie McDonald's, chętnie posłucham Waszych opinii na temat warunków pracy i atmosfery tam panującej. Dzielcie się swoimi spostrzeżeniami, wszelkimi plusami i minusami firmy- takie szczere opinie bardzo pomagają przyszłym kandydatom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Serafina

Pracuję w jednej z restauracji McDonald's. Czytając opinię zaczynam zauważać jak wiele w tej pracy zależy od ludzi. Ja trafiłam na cudownych - są sympatyczni, pomocni i z każdym pracownikiem starają się stworzyć przyjazne relacje. Nie stresuję się kiedy myślę, że muszę iść do pracy, wręcz przeciwnie - lubię tam przebywać. Grafik układany jest pod moje specjalne prośby (studiuję dziennie), a nawet jeżeli zdarzają się sytuacje, że ktoś prosi abym przyszła w dodatkowy dzień do pracy to zawsze mogę odmówić. Szkolenia przeprowadzane są prawidłowo i otrzymuje odpowiedź na każde moje pytanie. Wiem, że jeżeli będę miała tylko jakikolwiek problem to mogę poprosić o pomoc innych pracowników i ją otrzymam.

Mateusz

Ja byłam pracowałam tej pracy dwa miesiące i mam ja serdecznie dosyć czeka sie nawet prosić o przerwę a pracowałam Machnacz i naprawdę dojazd tam jest bardzo beznadziejny a jestem z wloclawka i jak najszybciej uciekać z tam ta i wolgle od doradzam

@Mateusz

Proponuję sięgnąć po słownik ortograficzny i interpunkcyjny....

Polak
@ja

dokładnie nauczcie się w Koncu Polskiego!!!

@Mateusz

Tak to prawda było się prosić nawet o przerwę tesz jestem z Włocławka kiepski dojazd do machnacza

Patrycja

Nie radzę bo tylko ściągają do roboty bo mają mało pracowników niech sami menedżerowie się wezmą do pracy bo więcej zarabiają a nie ścigają jeszcze ludzi do pracy ja do tej pory załapałam że poszłam do paku a pracowałam i było bardzo ciężko niech więcej dają przerw co to jest tylko jedna przerwa co to da a jak dużo ludzi jest to robią tylko zamieszanie a i marnują dużo jedzenia więc od radzam tam wogle pracować w maku a nie dobre zimne jedzenie wole bułkę sobie w domu zjeść nisz ten zjeść coś porządnego zabawki dla dzieci niech dają trochę lepsze a nie takie ciadostwo więc taka tam jest nawet jak ma ktoś dzieci a grafik nie pytają czy ktoś mosz zostać dzieckiem od razu dzwonią ze mosisz byc pracy taka jest prawda

Proszę opisać ile zarabia Menager i na czym polega praca, ile godz. itd. Pozdrawiam

Bartek
@anonymous

Ja widziem jak często zmienia się olej w frytkownicy, albo te pseudo hamburgery które dojrzewają pod lampami UV. Wole w domu zjeść suchą bułkę nic w McDonald's.

@Bartek

Pracowałam wiem wszystko nie dobre i nie smaczne wole domowe jedzenie

Michalina

Ja czułam się bardzo dobrze po urodzeniu dwójkę dzieci poszłam do pracy i mi się stało przez pracę a kto odda mi zdrowie

Ziomek
@Michalina

Twój stary ty tępa pipo, z ukrainy czy innego badziewia!

Michalina

Mądra że może pani tam sama pracować w maku jeżeli ma Pani dzieci i je sama wychowuje

@Michalina przykro mi, może nie byłaś stworzona do pracy w firmie McDonald's, jednak nie możemy zakładać, że każdego pracownika może spotkać taka sytuacja jak Ciebie i że w każdej restauracji jest taka atmosfera. Nie sądzisz, że każdy powinien sam sprawdzić na własnym doświadczeniu czy się nadaje do pracy?

@Karolina

Taka pani modra niech sama pani pracuje maku

@Michalina

Modra to może byc kapusta...Jak już to mądra...

Michalina

Ja pracowałam dwa miesiące asz z tego zachorowała mam chore serce biorę leki a kto mi zwróci zdrowie kto nikt mają to gdzieś a jedzenie nie dobre ja tyko żałuję tych ludzi co chcą pracować od doradzam taka jest prawda nie szanują ludzi a menedżerowie TESZ więcej zarabiają żeby zarabiać tak samo jak menadżerowie bo wiem że dużo zarabiają

Mc Heart
@Michalina

@Michalina nikt Ci nie zwróci za Twoke własne urojenia. Powinnaś być wdzięczna, ze przez delikatny większy stres i szybkość pracy w maku Ci się to ukazało, arytmia jest wrodzoną chorobą, lub nabytą w okresie dojrzewania. Masz farta, że w taki sposób Ci sie ujawniło, a nie podczas szokującej kolizji komunikacyjnej, nagłego strachu, choroby czy nawet odurzenia alkoholowego gdzie serce ciężej pracuje. W takich wypadkach możesz dostać zapaści lub zawału serca, ciesz się, że tylko zemdlałaś i nie obwiniaj pracodawcy o swoje nieszczęście. A warzywniak będzie odpowiednim miejscem by pracować spokojnie. W maku jest stres, szybka praca i energiczna- głównie jest pierwsza robota dla młodych ludzi, aczkolwiek seniorzy którym tempo nie przeszkadza i są w stanie sie przystosować też nie będą narzekać. A zarobki obecnie wynoszą 15pln netto, choć myślę, ze to wina dobrych negocjacji.

@Mc Heart

Jesteś głupi i nie dojrzały to sam pracuj i zobacz jak to wszystko wyglądało Ty nie wiesz bo tam nie pracujesz i nie jestem dzieckiem tylko dorosła kobieta co ma dzieci więc ujawniło mi się to teraz a nie przy moich dzieciach więc nie udzielają się jak nie wiesz teraz mało mnie to odchodzi bo biorą ludzi z wloclawka a nie z innego miasta co mają bliżej a ja dojezdzalam i późno wracałam a za buty oni powinni placic kupować a nie sami to jest głupota taka jest prawda

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's