Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

Romansowiczka Johnnego

Bardzo się zawiodłam na tym że zabawka o imieniu Johnny nie śpiewa tylko robi jakieś dziwne pozy .

Mkmk

Pracuje w MC od 5.12.16. Ludzie bardzo w porządku - każdy sobie pomaga, nie ma presji ani kłótni. W ciągu miesiąca opanowałam 4 stanowiska, jestem doceniana i chwalona przez kierowników ale nieskromnie przyznam że pracuje jak zaawansowany pracownik więc jeśli Wam ktoś zwraca uwagę to musicie być naprawdę nieporadni bo w tej pracy nie ma wielkiej filozofii. Czasem zostaje wypuszczona wcześniej z pracy, gdy zachorowalam też nikt nie miał problemu ze zwolnieniem lekarskim na 2 dni. Minusem jest stawka niższa niż obiecywano + grafik - co prawda mam wolne weekendy bo uwzglednilam to na początku pracy ale większość czasu pracuje od 14-22, jest kilka zmian 10,11 godzinnych i brakuje mi wolnego czasu wieczorami bo wracam zmęczona i od razu kładę się spać. Zniżki pracownicze niewielkie ale są, praca w ciągłym ruchu, 15 min przerwy w ciągu dnia. Nie zostanę tam długo ale nie mogę narzekac; jestem traktowana lepiej niż u prywaciarzy a dzieki natlokowi zajęć czas mija w miarę szybko. Polecam każdemu, nie ma się czego bać.

Kutno opinia

Pracowalam w Mcdonalds Kutno ok 6 mcy. Pracownicy naprawde fajni, atmosfera w pracy nie byla taka zla. Co do minusow, po pierwsze grafik. Robiony wogole bez zadnego przemyslenia kazdy weekend pracujacy. Mialam wrazenie, ze spedzam tam bardzo duzo czasu, bo najczesciej pracowalam po 12h. I tutaj juz pierwsze oszustwo. Przerwa trwa 30 min z czego placa ci tylko za 15 minut, wiec jestes w pracy 11,75h. Pomimo tego, ze fizycznie jestes w pracy 12 h to masz tylko jedna przerwe. Wedlug prawa powinno sie miec 2 przerwy przy 12 godzinach pracy. Stawka smieszna 1300 zl. A wymagania ogromne. Masz wszystkiego uczyc sie na pamiec, jakis (usunięte przez administratora) gdzie nie kazdy chce poswiecac swoj czas wolny w domu po ciezkiej pracy na dodatkowa nauke za 1300 zl w miesiacu. Szczerze mowiac nikomu nie polecam tam pracy. Szkoda czasu i energii na denerwowanie sie o glupoty.

Jakub

I do czego miał pan silną skłonność po pracy :)

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Pracowałem w McDonald's i muszę przyznać że tak toksycznych ludzi jeszcze w swoim życiu nie spotkałem a pracowałem w różnych firmach. Jak dla mnie to osoby które pracują tam od dłuższego czasu żyją w swoim smierdzacym świecie i nie dopuszczają innych osób do siebie co skutkuje rotacją pracowników, a przecież powinno pracować się w zespole. Proszę jedynie oto aby trochę potrząsnąć pracownikami z dłuższym stażem bo to oni są najbardziej toksyczni. Nie polecam pracy no chyba że ktoś musi podjąć zatrudnienie to proszę przekonać się na własnej skórze.

@Paweł

Weszłam przypadkiem... a tu stare brudy. Ach gwałt TOKSYCZNI pracownicy!!! Byłam z rodziną przez tydzień w Berlinie, mieszkaliśmy na Hermanplac w EuroBerlin Hotel. W następnej kamienicy Makdonald no to zajrzałam rano na kawę. Cisza spokój chociaż klientów sporo, nie ryczy otępiająca muzyczka z sufitu. No to słychać co się dzieje za ladą, nie wierzyłam że nic nie słychać. Obsługują też turcy i jeden arab i jakoś żyją razem. Nikt ichniego PFRONA nie wyzywa od tępych buraków albo gorzej. Kawa też chyba inna albo inaczej robią bo nie trzeba walić 7 x cukier aby dało sie przełknąć. Idzcie się uczyć od nich jak być normalnym w robocie a nie jak klawisz w recydywie.

Bohdan

PS: Może by tak Wielki Mc Donald's zainteresował się takim miastem, jak Włocławek ? Miasto ponad liczące ponad 120 000 mieszkańców ! Żeby w mieście, przez które biegnie ''była'' krajowa Jedynka (międzynarodowa E-75), z jednej strony wylot na Łódź (dodatkowo w innym kierunku odbicie na Płock), z drugiej na Toruń i Bydgoszcz - była raptem aż.....JEDNA PLACÓWKA ??? PONIŻEJ KRYTYKI ! Skoro postawiono placówkę przed wylotem na Łódź / Płock, może by też wartało pomyśleć o chociaż jeszcze jednej w kierunku Torunia i Bydgoszczy ? Robicie DARMOWE promocje, a zarazem zniechęcacie ludzi do korzystania z nich za pomocą kiepskich godzin i konieczności pokonywania licznych kilometrów ! Doradzam więcej zainteresowania dobrem klientów !!

Bohdan

Wielki McDonald's afiszuje się ofertą Mc Muffin - ZA DARMO ! Pytanie, po co tyle hałasu, skoro atrakcja trwa raptem przez 5 dni roboczych, zaledwie od 7:00 do 8:00, w godzinach, kiedy wielu ludzi ma zwyczaj chrapać jeszcze, a Ci, co wstają, do raczej pędem do pracy, a nie do Mc Donald's ! Mało tego, niejeden punkt Mc Donald's otwierany jest o 8:00 ! Odnieść można wrażenie, że w tym kraju ludziom się DAJE I ODBIERA - zamiast zachęcić, to się ich negaci !

Mantra

No chyba o pracy w McDonald's to nie ma co mówić, każdy wie jak to wygląda, każdy u nich chociaż raz jadł, moim zdaniem wiadomo - jest to robota szybka, czasami męcząca, ale dająca satysfakcję i pieniądze

Goryl

Ja pracowałem we Wrocławiu na bardzkiej atmosfera w porządku tylko kierowniczka tam do wszystkiego się czepiasz ogólnie z pracy jestem zadowolony dają umowę o pracę a praca tam jest taka średnia

plocia

Przez Maca każdy powinien przejść jak przez szkarlatynę i owsiki.

plocia

Ale przeorało załogę z Sochaczew Wójtówka 2C, zapewne po Rape Session w czerwcu! Nie trzeba było się wychylać.

Ad.

A czy napoje nadal są bezpłatne dla pracowników?

Mcdonaldowiec
@Ad.

Tak, zimne napoje w czasie pracy, jednak są tacy, którzy wymagają aby prosić się ich za każdym razem kiedy chce Ci się pić, a jak powiesz po prostu, że chcesz się napić, to udają obrażonych. Tak niektórzy potrafią traktować pracownika, który pracuje od roku. To tylko namiastka. ;)

sdhfgh
@Mcdonaldowiec

Nikt nie żałuje pracownikom napojów, ale jak 4 osoby jednocześnie pójdą się napić to nie będzie miał kto pracować, dlatego pytasz managera czy w TEJ CHWILI możesz iść się napić i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Chyba, że managerowie z którymi pracujesz są nienormalni, wtedy współczuję ;)

McDOlcia

Adam, wszystko zależy od tego na jaką część etatu podpiszesz umowę. Cały etat to 160 godzin. Czasem trafiają się nadgodziny, płatne tyle samo co podstawowy czas pracy. Ja we Wrocławiu, w McD w centrum handlowym zaczynałam od 10,9 brutto + 50 gr do każdej godziny za pranie odzieży. :)

cichy

pracuje w mcdonaldzie piec miesiecy I nie narzekam owszem trzeba zasówac jak jest duży ruch szczegulnie wikendy ale daje rade atmosrera wpracy dobra

mariankozlowski

Uwaga na oszusta !!! oferuje pracę w mcdonald w obrębie Thuringen w Niemczech. Przez telefon zapewnia wszystko pięknie ładnie pracę i mieszkanie w pięknym domu. Na miejscu okazuje się ,że w mcdonald mają pełny komplet ludzi i że nikt nic nie wie o Panu Jakubie S. UWAGA na tego oszusta!!!! Jego nr telefonu 0049 151 45555 028

Jakub
@mariankozlowski

Panie Marianie - niech pan lepiej opowie, jak Pan pracował :)

Żaneta

Haloooo, budzimy się wszyscy!!!!!!! (Dla Magda) idź się umyj, bo nie wiesz co piszesz. Z mcd można polecieć za wszystko i za nic. W trakcie trwania umowy każda sztuka jest możliwa. Dostajesz pod nos aneks albo hasta la vista Babe, awans z łapanki albo drzwi. Z dnia na dzień przychodzi nowy kierownik i zaczyna się korowód pochlebców do łask i podeptania nieobecnych. W mcd robią ci którzy muszą tu robić z jakichś przyczyn.

agraffkaa

Praca sama w sobie nie jest trudna, jednak trzeba mieć do niej kondycję fizyczną oraz sprawnie wykonywać powierzone zadania. Za kasą i w kuchni jest dużo stania. Jak jesteś na utrzymaniu czystości, to natomiast jesteś ciągle w ruchu. Siedzi się tylko na przerwie. Pewnie w każdym korporacyjnym fast foodzie tak jest i wynika z charakteru pracy.. Natomiast odjęłam parę gwiazdek za atmosferę w pracy i brak szacunku do pracownika. W moim przypadku było tak, że stwierdzili że źle pracuję i nic nie potrafię, co nie było prawdą. Nie miałam np. manek na kasie, czasem zdarzało się że wydałam złą kanapkę, ale to szybko to naprawiałam. Mam odczucie, że trzeba być ślepo posłusznym i nie mieć własnego zdania oraz podlizywać się menagerom. Przy mnie byli mili, natomiast za plecami nagadali na mnie kierowniczce. Atmosfera w pracy na 1, płaca na 3, charakter pracy 4.

Żaneta

Drogie koleżanki i koledzy, z 12,50PLN/h na 1/2 etatu. Wyjadający straty (po spisaniu) ze śmietnika, zachwycający się współpracą i odpowiedzialnością za drugiego człowieka. Awansujący na instruktorkę po łapance na to stanowisko, życzę sukcesów (trzeba śmiać się najgłośniej z kawałów menadżera i kłaniać się najniżej) przy zamknięciach o 00.30 i nie zapominajcie o "uśmiechnij się" na zegarze. Nie kolegujcie się z ludźmi którzy wytrzymali 1 dzień (plus 2 tyg. wypowiedzenia). Jeżeli wytrzymacie bo musicie, 1 rok to i tak nie dostaniecie zasiłku na bezrobociu. Przy podstawie brutto poniżej 1850 PLN miesięcznie (obojętne ile etatu) nie macie podstawy do świadczenia. Ja tak miałam - tylko nikt mi o tym nie powiedział... A bo po co?

McDOlcia

Witajcie! Pracuję w McD od 5 miesięcy i uważam, że to naprawdę fajna opcja na pierwsza dorywczą pracę. Owszem, nie jest to szczyt marzeń dla osób po studiach, ale każdy student potrzebuje sobie dorobić, a McD daje całkiem spoko pieniądze. Moim zdaniem każdy powinien poznać pracę w fast foodzie "od kuchni", ponieważ uczy ona wielozadaniowości, współpracy, odpowiedzialności za powierzone zadania, pracowitości, a przede wszystkim cierpliwości i szacunku (zarówno do pracy jak i drugiego człowieka). Jeśli chodzi o "karierę" w McD, to ja po 2 miesiącach dostałam awans na instruktora, koleżanka po roku pracy została menadżerem, wiec myślę, że o awans nietrudno. ;) Grafik jest elastyczny - wybiera się samemu dni, w których się pracuje; czasem zdarzają się sytuacje, że ściągaja na zastępstwo, ale zawsze można odmówić. Zarobki: na początek 10,90 brutto, w weekendy dodatek 2,5 na godzinę; jako instruktor zarabiam 12,50 brutto plus 2,5 w weekendy. Czy jakiś młody człowiek (student) narzekałby na taka kasę? Nie sądzę... Darmowe żarełko: teoretycznie coś takiego nie istnieje, ale np. na tzw zamknięciach (sprzątanie po godzinach pracy restauracji) zjada się to co zostało z całego dnia (oczywiście po wcześniejszym spisaniu na straty). Czasem menadżer pozwala wziąć jakąś kanapkę lub deser w nagrodę za coś lub ciężką pracę. Ogólnie w godzinach pracy na podstawową ofertę mamy około 50% zniżki, po pracy około 20%. McD to nie miejsce gdzie można się obijać, ale uważam, że nie można marudzić. W końcu idzie się tam do pracy. Atmosfera w firmie zależy oczywiście od ludzi (a zwłaszcza kierownictwa i menadżerów), ja osobiście trafiłam rewelacyjnie! :D Czystość w McD: standardy higieny i bhp są przestrzegane bardzo rygorystycznie, tak duża, znana i kontrolowana firma, nie może pozwolić sobie na wpadkę. Podsumowując: POLECAM!!!

hannibal lecter
@McDOlcia

Darmowe żarełko: teoretycznie coś takiego nie istnieje, ale np. na tzw zamknięciach (sprzątanie po godzinach pracy restauracji) zjada się to co zostało z całego dnia (oczywiście po wcześniejszym spisaniu na straty). Czasem menadżer pozwala wziąć jakąś kanapkę lub deser w nagrodę za coś lub ciężką pracę. Hahaha padłem, kali (usunięte przez administratora) 12h to może zjeść kanapke , ale tylko taka co już długo leży haha

Julia
@McDOlcia

Cześć. Mogłabyś powiedzieć mi w jakim konkretnie McDonaldzie Wrocławia pracowałaś? Chciałabym trafić równie dobrze.

@Julia

Centrum handlowe Korona, polecam też Maca na pl. Grunwaldzkim (ten wolnostojący - tego w Pasażu nie znam "od środka", więc się nie wypowiadam :P)

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's