Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

Lola

Zapomnialam jeszcze napisac ze dostalam umowe o prace i okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie wiec zabezpieczaja sie przed wypowiedzeniami po paru dniach , ale wiadomo jak czlowiek nie da rady to musi sie zwolnic a ja mialam przez to problemy uwiezcie

Grzesiek..,,,
@Lola

Ja po 2 dniach zrezygnowałem dali mi do smażenia frytki. A że zacząłem pracę w czerwcu to był już duży ruch , podobno smażenie frytek najprostsze ale nigdy nie wiadomo ile tego usmażyć żeby były świeże i żeby starczyło bo wiadomo że wydawanie zamówień trwa chwile . Wskoczyło zamówienie 10 razy duże a tu nie mam nasmażone i już lecą wyzwiska . Za dużo usmażyłem to strata kierowniczka stwiedziła po kilku dniach że ma 80 kg straty na frytkach prze ze mnie :) . To ja buch wypowiedzenie . Niestety musiałem się męczyć jeszcze 2 tyg bo taki był okres wypowiedzenia . A jak widziałem jak osoby pracują na tych grilach i kanapkach masakra jak roboty w pośpiechu który ciężko opisać . Sam każdemu bedę odradzał pracę w MC d bo jak gorszej nie miałem . Na szczęście za nie długo znalazłem pracę też mam pensję na czas na umowę ale nie jest to praca na wariackich papierach . Praca w MC to może tylko dobra dla studentów aby dorobić ale na stałe to z daleka od tej pracy

Mcdonaldowiec

Ile miesięcy tam przepracowałeś?

Magda

Porównując pracę w prywatnych placówkach gastronomicznych na terenie Trójmiasta, a McDonald's-w zasadzie nie ma porównania. Dopóki jesteś studentem to ok, nie zależy Ci na umowie o pracę, później to docenisz. Bardzo skrupulatnie przestrzegane są prawa pracownika, atmosfera jest ok i to moim zdaniem jest najważniejsze. U "prywaciarzy" człowiek nie jest traktowany jak człowiek, oczywiście są wyjątki. Jeśli potrafisz zawalczyć o swoje to realnym staje się awans i podwyżki. U licencjobiorców są również programy motywacyjne, konkursy. Dobre jest to ,że dają szanse każdemu.

Yhym

Pomijając to, że praca w gastronomii ogólnie nie jest dla każdego, to i tak średnio polecałabym pracę w McDonalds. Na plus na pewno może być ta ich słynna elastyczność grafiku, bo faktycznie można z góry zapowiedzieć w które dni chce się przychodzić i się do tego dopasują (chociaż z tym też różnie bywa, szczególnie gdy jest mało pracowników, okres świąteczny, albo po prostu osobę układającą grafik mało obchodzą twoje prośby i będzie wymagająca co do godzin). Fajna jest też atmosfera, bo pracownicy to zazwyczaj młodzi ludzie (ale mówię tu o zwykłych pracownikach, a nie kadrze kierowniczej ;)). A, no i wypłata zawsze była na czas. A tak oprócz tego, to jest to praca w ciągłym stresie, nie rzadko też pośpiechu, jak jest mało pracowników to nie ma czasu na dokładne szkolenia co później kończy się ciągłym opieprzaniem od przełożonych za źle wykonaną pracę. Wymagają od ciebie czegoś, czego nie masz prawa jeszcze umieć albo wiedzy której żaden instruktor ci nie przekazał. Na początku może być naprawdę trudno, niejedna osoba zrezygnowała po kilku dniach, bo miała dosyć. Nie wspomnę o wymyślaniu różnych dziwnych prac kiedy akurat nie ma klientów (przepraszam, "gości"), ale to akurat jestem w stanie zrozumieć, bo za nic nie robienie nie będą ludziom płacić. Mówicie tyle o awansach, ale to często wiąże się z tym że na kierownicze stanowiska przechodzą ludzie, którzy się do tego nie nadają, co też może później odbić się na niżej usytuowanych pracownikach. W skrócie: tragedii nie ma, ale jeśli chcesz sobie dorobić to na pewno znajdziesz miejsce w którym będzie ci się przyjemniej pracować.

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Beata

Omijajcie szerokim łukiem McDonald`s CH Marino ! Moja koleżanka, jak i kilka innych osób odeszło w pierwszym miesiącu pracy stamtąd - straszny mobbing tam panuje.

Maciek

Ja pracuję w McDonald's we Wrocławiu i mam podobne wrażenia co Rafał: z tym że u mnie jest nadmiar menadżerów, w tym kilka dziewczyn w wieku 20-22 lat, awansujących po 2-3 miesiącach pracy. Przypadek? Zboczony kierownik restauracji i wszystko jasne. A chyba nie muszę pisać, jak takie rozpieszczone smarkule na pozycji menadżera się zachowują? Ogólnie praca nie jest zła, da się pracować, ale u mnie źli ludzie na złych stanowiskach wszystko psują.

Żaneta

Jeżeli lubicie być wywaleni z pracy 22 grudnia. W trzy dni po Wigilii firmowej (opłatek, prezenty, uśmiechy, kolędy) to polecam mcd.

Magda
@Żaneta

Musiałaś coś przeskrobać, bez powodu nie wyrzucą bo się boją...

Wiecie kto...

Są rest. w Polsce gdzie nie mam wolnych miejsc. Ale w woj. Mazowieckim jest pełno stanowisk do wzięcia. Rzecz polega na LUDZIACH, z byle chłamowatej firmy dobrzy ludzie mogą zrobić znośne miejsce. W Macu dookoła W-wy są rest. gdzie rządzą wylansowane chamy i paniusie o kurzych móżdżkach. Niedługo centrala nie będzie miała kim robić. PLUS - umowa o pracę (ZUS i inne świadczenia). MINUS - cała reszta (czyli człowiek człowiekowi bestią), pensje minimalne, gnojenie niepełnosprawnych. Mam za sobą trzy lata w Macu - wiem wszystko...

hejhej

A Jak wygląda praca pracowników nocnych ?? i zarobki ? może ktoś napisać z góry dzieki .

Mcdonaldowiec

Od jak dawna tam pracujesz?

Rafal

Witam. Tez pracuje w tej firmie i jestem srednio zadowolony. Fakt mam umowe o prace stawka 12zl (brutto) co daje 9zl z groszami netto czyli wyzysk. Prawda jest taka ze jesli zwracasz uwage na przestrzeganie standardow to krzywo na ciebie patrza. Nawet managerowie olewaja ze mieso podgrzewane jest dluzej niz byc powinno itd. Jesli chodzi o higiene jest rygorystycznie przestrzegane zeby bylo czysto. Straszenie zwolnieniem czy wytykanie kazdegi bledu jest tam na porzadku dziennym. Jak sobie pozwolisz to wejda ci na glowe. Jak nie to frajerzy sie pucuja kierowniczce i potem nieprzyjemna rozmowa w managerskim. No ale generalnie jak ogarniasz sie i nie musza na nic czekac i masz na stanowisku czysto teoretycznie nie powinni sie przyczepic. W praktyce wyglada to tak ze to zalezy od tego jaki kto ma humor i czy ma bol (usunięte przez administratora) zamiast zajac sie swoja praca. Trzeba byc szybkim to dacie rade. Napoje sa bezplatne a kanapke na znizke mozna kupic za 2-4zl. Placa tylko za 15min przerwy. Podsumowujac jesli jestescie odporni na frajerskie zaczepki jestescie w stanie w szybkim tempie robic za niewielkie pieniadze czasami nawet do 12h dziennie (tzw. wydluzona norma czasu pracy) to sie zatrudniajcie. Natomiast sa czasem przyjmowani ludzie ktorzy psuja dobra atmosfere pracy swoja niewyparzona geba i na miejscu kierownika wypierdolil bym ich na zbity pysk

Do mina: umowa o pracę i na tym się kończy. Od strony pracownika: ciężka praca.

reklamy kłamią!

jeśliby wierzyć w reklamę TV to tam jest jak w raju buahahahaha!!!

Odradzam!!! Ciężka praca i niskie pieniądze!!! Pracowałam zbyt długo... Wykończona fizycznie i psychicznie.

Bambino

NIE POLECAM! Jestem tam niecały miesiąc i ryczę każdego dnia jak tam mam iść pracować... jestem wykończona psychicznie ludzie są okropni! Zamiast nauczyć to tylko wrzeszczą po tobie że ty nic nie umiesz... i tak jak kiedyś czytałam (akurat nie wiem czy było to to forum) ale czytałam że jeżeli sobie radzisz i się nie mylisz to cię lubią a jeżeli jesteś osobą gdzie potrzebujesz troszkę więcej czasu na ogarnięcie lub po prostu się bardziej denerwujesz i się mylisz to już nie bardzo cie akceptują. Na FB są tylko pozytywne z tego względu że kiedy przychodzisz na zatrudnienie i siedzisz (jak w moim przypadku) 5H i wypełniasz tyle tych papierków co ci każą wypełniać to od razu jest powiedziane żeby lepiej nie pisać negatywnych opinii właśnie na FB bo kierownik ma tam wgląd i potem można mieć nieprzyjemności. Ja nie wiem jak tam długo jeszcze wytrzymam... Chodzę tam tylko bo płacą.

Fiwi

Przykre że firma, która reklamuje się elastycznym grafikiem tego nie przestrzega.

Aer

Jest spoko,jest luz. Jesteś szczeniak, "synek tatusia, lub jego córeczka" Daj spokój i nie psuj nerwów innym. Idź zamiatać ulicę i narzekać na rząd. Ale oczywiście olej wybory. Bo jesteś WYJĄTKOWY. I śmiesznie beznadziejny zarazem.

akbenk

NIE BĘDĘ POLECAĆ CZEGOŚ, CO WYKAŃCZA. A WYKAŃCZA GRAFIK - W JEDEN DZIEŃ TAK, W DRUGI DZIEŃ INACZEJ. A CZASEM NIKT NIE PAMIĘTA O TWOJEJ PROŚBIE DO GRAFIKU Z PODKŁADKĄ DOKUMENTU ZE SZKOŁY. PRACOWAŁAM W SŁUPSKU - TAM NAWET DZIAŁY SIĘ ZJAWISKA PARANIENORMALNE TAKIE JAK SAMOISTNIE FRUWAJĄCE POJEMNIKI DO SAŁATEK Z PUŁKI. I TEN NIEPEŁNY ETAT - TO NIERENTOWNE JAK NA TE CZASY. I JESZCZE CI CO CHCĄ MIEĆ AWANS ODDAJĄ SIĘ UPRAWIANIU PUBLICZNEGO SEKSU W RESTAURACYJNYM OGRÓDKU - FUJ.

ktoś

Nie polecam pracy w Korona, Dlugoleka macdonald. Chcesz byc smieciem? To proszę. Pracowałem tam tydzien w 4 dniu jedna z menadzerek stiwerdzila, ze mnie nie lubi i ma do tego powody. ZNowu kolejna dała sie we wnaki naliczajac mi rzeczy, ktore sie pomylilem przy kasie, rzecz ludzka. Na poczatku cofali, zreszta da sie cofnac, potem zaczela mi nabijac to na kase. Musialem ze swoich placic. Wtedy juz sie wkurzylem i poszedlem do domu. Nie polecam tez tam jesc. W kuchni smierdzi, da sie zauwazyc chodzące robaki, a do tego wiekszosc rzeczy jest traktowana tak o. Na poczatku kazali myć ręcę po podniesieniu czegoś z podłogi, potem już nie. Rzeczy często które upadają na podłoge kazali sprzedawać. Często rzeczy były zabierane z podajniki i przyklejania była nowa godzina spożycia. Zresztą zapytajcie się pracowników macca czemu nie jedzą tego jedzenia. Szybko wam to powiedzą. Szczerzę nie polecam!

lila
@ktoś

rozumiem ze w twoim domu nie ma ANI JEDNEGO robaczka... i nie prawda ze trzeba płacic za pomylki na kasie, moze chciales robic szwindle w ten sposob i nie wyszło, co?

dorota

Ma ktoś doświadczenie na stanowisku pracownik młodociany? Jak traktuje się takich pracowników i co najczęściej robią? I jaka jest płaca?

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's