Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

Annabele

Mcdonald's to byla zycuowa kekcja. Na szczescue po pol roku tam otrzynalam lepsza prace. Puerwsze trzy miesiace byly w porzadky, przy umiarkowanym ruchu (zima), normalnie zachowujacych sie managerach. Po zakontraktowaniu na rok saczela sie gehenna. 3 managerki na 12 razem liczac, zaczela byc wulgarna, darly sie z byle powodu, a goscie godzie slyszeli ich chamskie odzywki. Przy malym ruchu zwalbianie do domu, nawet w drodze do pdacy sms: nie przychodz do pracy. Oczywiscie nieoplatnie. A przy duzym ruchu? W jednym czasie robilam chai latte, z mroźni nosilam kartony z dwanascie kilo frytek, mopowalam sale I wory ze smieciami wynosilam, by za chwile spakowac happy meala. Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Pozdrawiam managerow, ktorzy byli w porzadku.

nick

Pracował ktos z was w niemieckim mc donaldzie? Jakie macie wrażenia?

ML

Minął rok z hakiem, do McDonalds nie zamierzam wracać. U mnie powszechną praktyką było zwalnianie pracowników do domów, kiedy nie było wystarczającego obrotu. Na pytanie: czy będzie mi zapłacone za ten dzień (w końcu zawsze mogłam pójść w ten dzień inaczej zarobić, np. na bankiecie jako kelnerka) lub czy będzie mi dane odrobić ten czas usłyszałam od menagera: "nie obchodzi mnie to, idź do Kierowniczki". Dodam, że miałam umowę na 3/4 etatu i miałam wtedy niedobór godzin według grafiku. BTW. wg kodeksu prawa pracy nie mają prawa zmuszać do tego pracowników. Ale od czego jest wpisywanie bezpłatnych urlopów, prawda :? Więc miałam czego się bać. A że chciano kilkakrotnie mnie do tego zmusić a ja (niestety odpyskowałam) że to ich problem, bo to oni zdecydowali, żeby zatrudnić tyle i tyle osób. No to dywanik u p. Kierownik. I co? Obsmarowała mnie za to, czego nie zrobiłam, zdegradowała to, co robiłam dobrze i postawiła mnie na frytkownicy z mściwym uśmiechem, pewnie doszło do niej, że się bałam poparzenia albo żeby mnie upokorzyć. Dano mi dwie opcje : zwolnienie za porozumieniem stron albo praca do skończenia umowy. Aaa i jeden z menagerów grzebał mi w telefonie, chętnie też mi tam obrabiano tyłek, ale jakie ktoś ma wartości, takie ma potrzeby, no cóż. Dla sprawiedliwości dodam, że jeśli masz dobry układ z ekipą (jest też trochę w porządku ludzi), to zostaniesz... Ja skończyłam na lekach, w tej pracy dobito mi gwóźdź do trumny, żałuję, że nie mogę tego udowodnić w PIP. Praca jest łatwa, jednak człowiek człowiekowi potrafi być wilkiem. P.S Na Koronie koleżanka mi mówiła, że na własne oczy widziała jak poniżano pracownika, więc nie do końca wierzcie MC Dolci.

McDOlcia
@ML

ML, po pierwsze widać, że nie znasz swoich praw... Jeżeli menager proponuje Ci wcześniejsze wyjście to zawsze masz prawo odmówić! Powiedzieć np. że potrzebna jest Ci kasa i dziękujesz, ale zostajesz. Pracowałam na Koronie 1.5 roku i ani razu nikt nie zmuszał nikogo do wcześniejszego wyjścia. W McD jest bardzo dużą rotacja ludzi, więc być może Twoja koleżanka trafiła na inna ekipę (obojętnie czy była gościem czy pracownikiem). Inną kwestią jest to, że jeśli była gościem, to może źle zinterpretowała zachowanie pracowników? Nie muszę Ci tłumaczyć, że w McD czasem jest głośno, tłoczno i zwyczajnie mogło być zamieszanie. Ktoś mógł głośniej krzyknąć, żeby go by słychać, albo zwyczajnie dobrze się bawili i trochę ich poniosło z żartami... P.S. Piszesz, że wylądowałaś na dywaniku u Kierowniczki. Myślałaś może, że nie za to, że odmówiłaś wcześniejszego wyjścia do domu, tylko dlatego, że pyskowałaś? Każdy powinien pamiętać o kulturze osobistej. Taka mała sugestia.... ;)

Mc dak

Praca ciężka, ludzie różni, kasa do (usunięte przez administratora) Co chwila ktoś odchodzi, ktoś przychodzi i tak w kółko. Niektórzy rezygnują już po dniu....ja wytrzymałam 2 :)

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

@Jan nie wiem czy jest sens dyskutować o kubkach samkowych użytkowników. Forum ma służyć rzetelnej wymianie opinii o pracy w McDonald's. Zatem czy ktoś chce się wypowiedzieć na ten temat?

Jan

Nienawidzę Mcdonaldu. Nie wiem, jak wy możecie to jeść. Wszystko jest ohydne, tłuste i zimne.

@Bado na forum nie można używać wulgaryzmów. Takie wpisy może skasować admin forum, bo łamią regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. Może w takim razie warto spytać pracowników po ile godzin pracują w weekendy w McDonald's?

Kooyt

Do jakiego wieku zatrudniaja w Mcdonald na podstawowe stanowiska?

@Kooyt

Z tego co wiem nie ma wieku maksymalnego. Z tego co wiem w maku bywają emeryci. Natomiast wiek minimalny to 16 lat.

????

Chodzi o maka Poznań/Komorniki Ppzdro

@Keisha ale jako praca dodatkowa to chyba dobra opcja z tego co piszesz? Dla młodych osób uczących się poleciłabyś pracę w McDonald's? Szczególnie w tych dwóch restauracjach, w których pracowałaś?

Keisha

Pracowałam w dwoch mcdonaldach we wroclawiu na grunwaldzkiej (wolnostojacy) i w galerii dominikanskiej. Ludzie i menagerowi akurat mi sie tam trafili bardzo fajni (tylko kierowniczka resturacji na grunwaldzkej byla do (usunięte przez administratora) ale z tego co wiem juz ja zdegradowali).nie bylo problemu z pojsciem pic ani przerwa. Praca jest jednak bardzo ciezkq, szczegolnie gdy jest pora obiadowa (12-16). Pracujqc po 12 h prawie zawsze zqczely mi wysiadqc juz nogi i kregoslup od tego stania... Gdyby nie ekipa duzo wczesniej rzucilqbym ta robote.

XXX

Pracowałam w McDonald I ZA ŻADNE SKARBY ŚWIATA NIE POLECAM ! Kierowniczki dra ryja jak sie pomylisz...mobbing,znecanie sie i wyzysk...te ktore byly z menadzerkami psapsiolami nie robily nic a ja musialam ciagle po lobby zapieprzac a i tak bylo źle i tylko stres u mnie...mialam nerwice przed kazdym pojsciem do pracy dlatego rzuciłam im wypowiedzeniem...NIE POLECAM!

Kierowca

UWAGA KIEROWCY AUTOKARÓW Omijajcie MC Wrocław ul.Krakowska 6. Tam nie doceniają za przywiezienie np 50 klientów .

Chuj cię to

Jest (usunięte przez administratora) obsługa , która zapomina o klientach. Trzeba czeka (usunięte przez administratora) 20-30 minut na swoje zamówienie.

Walentynki

Pracowałem w Mc na Galeri dominikaskiej Wrocławiu , nowi pracownicy przez starszych pracowników są traktowani jak zwykle szmaty do podłogi ,przez Pana Kubę czy tez mariette , a osoba ktora ktora uklada grafik brak pytan ale coz dla mnie te osoby powinny się leczyć A nie pracować z ludźmi , ps. Jedzenie w cale nie jest swierze ponieważ pracowałem to wiem ze wszystko jest przedatowaywane :)

Daro

Widać ze nikt tam nie chce pracować szczególnie na Słubickiej i CH Marino bo non stop na Gumtree wyswietla sie ogłoszenie z dopiską pilne

Paulina

Sytuacje w Jednym z MC donald`s proszę o wymianę pieniędzy na drobne raz drugi, trzeci brak reakcji dopiero jak podeszłam do menagera usłyszałam, że dostanę naganę za to, że odeszłam od stanowiska pracy. Bez sensu polityka.Inna sytuacja kiedy przyszedł sobie gość stwierdził, że informował mnie o tym, ze chce flurry z kuponem a ja mu tego nie policzyłam przy przyjmowaniu zamówienia. Przyszedł menager stwierdził, że drugi dostaną państwo gratis kazał przyjać płatność za zamówienie a gość dał tak pieniądze, że reszta wynosiła 10 groszy a ja miałam tylko 50 groszy i wydać 50 groszy zamiast 10 groszy, ponieważ pan menager nie chciał zrobić wymiany pieniędzy na drobniejsze.

Dini54

U nas mamy nienormalną kierowniczkę,siedzi tylko na telefonie i nie ma czasu dla nikogo.Ankiety porażka,ludzie wypisują bzdury dla darmowej kanapki.

Żaneta
@Dini54

Mnie wywalili za napisanie prawdy w ankiecie pracowniczej. A trzeba było dać się złamać podczas "tresury".

księżniczka z mac cafe

Odradzam!!! Praca w McDonald's jest nieopłacalna, ponieważ jest małe wynagrodzenie a wymagają bardzo dużo. Pracownicy mają być na zawołanie przełożeni są bardzo niemili w stosunku do pracownika grafik zmienia się z dnia na dzień nie można sobie nic zaplanować i jest dużo wyjazdów na inne magdonaldy w rejonie.Nie szanują pracowników.Wypłata do dupy.NIE POLECAM !!!

Justynka
@księżniczka z mac cafe

Szukam miejsca gdzie można by się wykazać. Mogłabym być menagerką albo jeszcze lepiej. Mam swoje jasne zdanie, jestem pewna siebie i mściwa. Łatwo się obrażam i nie lubię słabych charakterów. Wiem czym się różni + od - na baterii i kto to był Banach. I też +48 w numerze telefonu do restauracji. U mnie na zmianie ma być porządek albo wynocha. Która restauracja jest najlepsza?

Mgr.
@Justynka

Żadna ;)

księżniczka z mac cafe

ODRADZAM!!!nie pracujcie w McDonalds wszędzie indziej tylko nie tam!!!wysyłają na saporty czyli na inne McDonalds po całej polsce zmieniają grafik z dnia na dzień nie szanują pracowników wypłata jest do (usunięte przez administratora) cyganią na godzinach wyzyskują pracowników robi sie 10 rzeczy na raz ale nie wszyskie są zrobione a i tak instruktorzy i menadzerzy drą ryja NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's