Opinie o Spotwork Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Spotwork Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spotwork Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spotwork Sp. z o.o. w Wrocław

Jaga Nowy wpis

Kto z Was jeszcze miał problemy z karami i na jakich stanowiskach? Czytam te ogłoszenie z zeszłego roku o pracy na produkcji i kasa 6-6,5 tys. brutto i teraz daje radę, ale nie chce takiej sytuacji, że jak się okaże, że myślę zrezygnować, to jeszcze będę musiała dopłacić agencji :0 Może to tylko u jednego pracodawcy tak jest?

Hejka Nowy wpis

Pracowałam 2 dni po 8 godzin, ale zrezygnowałam z powodu okropnego traktowania pracowników, na co powiedziano mi, że za te przepracowane dni nie dostanę wynagrodzenia, bo zerwałam umowę i nałożono na mnie karę 500 zł! O rozwiązaniu umowy i grzywnie w umowie nie mówi Zakład Persan Sp. z o. o. Agencja Spotwork Sp. z o. o.

Maria Nowy wpis

Piszecie że były jakieś opóźnienia w wypłatach. Ciekawa jestem czy nadal są takie sytuacje czy może już się z tym ogarnęli?

Jeszcze pracownik Nowy wpis
@Maria

Nie polecam. 16 zl netto /godzina brak ubezpieczenia medycznego, kary za wczesniejsze wyjscie z pracy z powodu zlego samopoczucia w wysokosci 200 zl tyle samo za odziez robocza jesli chcesz zakończyć współpracę z agencja przed upływem roku. Qrestwo w bialy dzien. I to wszystko na umowie zleceniu

Kateryna

Pracue w firme 6 mes. bardo mi ci podoba mic nice moge napicac zlego ,birdsongs mi ci podoba ,polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spotwork Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Angela

Pracuje w Spotwork bilsze 1 rok. Wszytko mi pasuje w toj firmie. Mogę sobie wybrac kiedy chce pracować, jakie zmiany. Jeśli potrzebują zaliczki to zawsze dostaje. Wszystkie godziny mam policzone.

anonimowy

spotwork masz obowiazek pracowac o wypłate nie pytaj

Byłypracownik

Omijac ten spotwork szerokim łukiem od roku słysze ze persan nie wypłacił pieniedzy spotwork ciagłe opuznienia w wypłacie na umowie jest ze do 15 a wypłata zazwyczaj jest 17 ,19 nawet 20 dzwoniac do P.janusza gdzie wypłata zawsze ma jakies głupie odp typu nie jest bankomatem i skacze z ryjem

Merycia

Spotwork jest super firma pracowała tam przez trzy miesiące musiała wyjechać na Ukrainę bo skończyła się kalkulacja biometryczna otrzymała wszystkie pieniądze mi Pan Janusz zapłacił polecam

Katarzyna
@Merycia

Fajnie, że polecasz Spotwork. Właśnie szukałam informacji, czy warto wysłać tam CV. A na jakim stanowisku pracowałaś? Jak wyglądały Twoje obowiązki?

Pracowałem
@Katarzyna

Wygląda to tak, że przed zmianą wszyscy się zbierają w jednym miejscu. Przychodzi gość od fabryki i wysyła ludzi na różne stanowiska. Gorzej jest facetom, bo non stop (usunięte przez administratora) z kartonami, układają je na palety. Kobiety to robią na linii i też różnie to bywa. Ogólnie nie jest tak łatwo. Często fizycznie jest bardzo trudno.

Sławomir

Ile etapów procesu rekrutacyjnego występuje w firmie Spotwork? Nie mogę nigdzie tej informacji ustalić, dlatego wątek ten jest dla mnie nadzieją, że tego właśnie się dowiem. Bardzo mi miło móc tu trafić, dlatego też zachęcam i zapraszam do tego, aby mi odpowiedzieć i w tym pomóc. Znajdzie się chętna na to osoba? Będę zerkał do tego wątku z nadzieją, że ktoś mi odpowie.

Yaroslaw

firma świetna, był tam podpisał warunek do pracy dobre relacje pracowników , pracował w fabryce miesiąc bardzo podoba wynagrodzenie otrzymał na czas

Pracuję w tej firmie bardzo długo nie jeden raz zatrudnienia i wszystko jest tam ok, wynagrodzenie wypłacane na czas ,stosunek do ludzi normalna ,piszą byle (usunięte przez administratora) ci, którzy nie chcą pracować

Luiza

Agencja funkcjonuje dopiero od trzech lat ,więc dajmy jej się rozwinąć bo nie jest łatwo choć w sumie dobrze się pracuje.

Iwan

Wszystko tu w porzadku. Praca łatwa.

Jacek

Przedziwna Agencyjka Pracy . Współpracują chyba tylko z jedną lub dwoma firmami . Ja miałem pracować w E&S Industry na Krakowskiej , po przeczytaniu opini na temat tego zakładu dałem sobie spokój. Stawki za godzinę nie powalają na kolana ( od 13 do 15 zł ) praca trzyzmianowa z weekendami. Za to stosowanie zapisów w umowie - zleceniu , o tym iż samemu sobie trzeba zapewnić odzież ochronną do pracy lub zapłacić za nią (co najmniej śmieszne ) To samo dotyczy 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia lub kary na poziomie 500 zł jeżeli się go nie dotrzyma . Są też inne ciekawe kary . Nie ma za to żadnej kary dla pracodawcy. Nie polecam zmarnowany czas i nic więcej.

d.n.

Polecam serdecznie

NorekTadeusz

Przede wszystkim chaos organizacyjny. Nikt, nic nie wie. Koordynatorzy marketingowo żyjący mentalnie w głębokim PRL-u.

naiwna

chciałabym ostrzec przed tą dziwna agencyjką , to jakaś farsa i chaos każą wciąż być pod telefonem czy idę czy nie do pracy a co ja jakas tirówka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spotwork Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Spotwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spotwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spotwork Sp. z o.o.?

Spotwork Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ks. Wincentego Kraińskiego 16 lok. 108
    50-153 Wrocław