Opinie o FWS Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FWS Service Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie FWS Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FWS Service Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w FWS Service Sp. z o.o.?

Nick

Firma jest na czarnej liście wśród firm którzy są w Polsce.

@Nick

Na jakiej czarnej liście??? Chyba z konkurencji piszesz!!

Pracownik EWL

Może warto języka polskiego się nauczyć? Zanim zaczniesz pisać kolejne fikcyjnie komentarze.

Nick
@Pracownik EWL

Wystarczy poczytać opinie na google. Działania wprost niezgodne z prawem. Nie polecam.

@Nick

To bzdura co piszesz! W sieci brak negatywnych opinii o firmie. Pracuję tutaj wiele lat i chyba lepiej wiem co mówię oraz znam prawdę! Jeżeli nie masz nic istotnego i rzeczowego do powiedzenia - nie zaśmiecaj sieci swoimi komentarzami. Trolli jest i tak za dużo "w google" ....

@Pracownik EWL

Zachowajcie proszę spokój. Takie wzajemne przekrzykiwanie się niczego tu nie wnosi. @Pracownik EWL, skupmy się może już na innych kwestiach. Powiem Ci, iż bardzo interesują mnie aktualne warunki płacowe w EWL. Możesz mi powiedzieć coś na temat systemu wynagradzania oraz premiowania w tej firmie?

@Lidia

Wynagrodzenie zależy od stanowiska. Proszę wysłać CV i wszystkiego pani się dowie.

~wera:
@Lidia

TAK , jako premia to masz prace w NIEDZIELE I ŚWIĘTA , a wynagrodzenie na dzisiejsze czasy starcza ci na NA JAKIEŚ 4-dni , potem tylko DZIENNE ŚWIATŁO i WODA ?

@~wera:

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w niedziele i święta, może nie potrafisz zarządzać swoim czasem i pracowałaś na własne życzenie. Wynagrodzenie też zależy od umiejętności i posiadanej wiedzy. Jeżeli wystarczało ci tylko na 4 dni, to może warto być mniej rozrzutną!

Kara Nowy wpis
@Pracownik EWL

Pieprzysz jak połamany. U mnie w pracy są pracownicy, którzy przepracowali w ciągu miesiąca 220 godzin, gdzie nasz zakład pracy przesłał waszej agencji pieniądze a Wy nie wypłaciliscie im żądnych pieniedzy. Gdzie one są?

GOŚĆ Nowy wpis

Nie polecam, a wręcz odradzam korzystania z usług tego pośrednika pracy! Nie otrzymałam należnego mi wynagrodzenia. Moją pośredniczką była Ada Kowalczyk, po zrezygnowaniu przez nas z pracy słuch po niej ucichł, a telefon odebrała niejaka Agnieszka Szafrańska, zapewniając, że sprawa się wyjaśni. Do dnia dzisiejszego nic jednak się nie wyjaśniło, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Telefony aktualnie nie są odbierane, na mail-e i wiadomości nie dostaję odpowiedzi zwrotnej. Mówiąc krótko - inne słowo nie przychodzi mi na myśl - (usunięte przez administratora) W taki sposób potraktowano również kilku moich znajomych. Odradzam na podstawie własnych doświadczeń.

Piotr

Witam, podzielam opinie osób które wpisały swoją opinię, agencja jest nierzetelna i nieodpowiedzialna, koordynatorzy którzy powinni się Tobą opiekować kontaktują się z Tobą tylko do momentu wysłania Cię do pracy, a resztę proszę sobie wyobrazić co to za agencja z którą zakłady pracy z dnia na dzień zrywa umowę za nie wywiazywanie się ze swoich obowiązków , a ty jesteś poinformowany przez zakład w którym pracujesz a nie przez nich samych, wnioski proszę sobie wyciągnąć, pozdrawiam

Pracownik EWL Nowy wpis
@Piotr

Koordynator to nie niańka! Swój obowiązek wypełnił podczas wprowadzenia ciebie do pracy. Nie musi potem zmieniać ci pieluch oraz podcierać nosa! Polskie prawo pozwala na zerwanie umów, jeżeli są do tego przesłanki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kuki

Czy ktoś z obecnych był dzięki tej firmie w Niemczech i jest zadowolony z pośrednictwa pracy i zastałych na miejscu warunków do życia, ale też i z samej dobranej pracy? Pozdrawiam.

gosc

Witam. Czy pracował ktoś przez ta firme przy kontroli jakosci w Niemczech? prosze o opinie.

Inga

Mam wrażenie, że ktoś kto nie potrafi pracować w dobrej firmie to pozostałe marudzenie!!

lala

Jak dla mnie firma super :) Realny potencjał rozwojowy w każdym dziale, duży wybór benefitów pozapłacowych, wyjścia integracyjne oraz przyjazna atmosfera w biurze. Polecam osobom z małym jak i z dużym doświadczeniem zawodowym:)

K.

Porażka! Trzymajcie się z daleka od tej firmy, pompują balonik jakimi to nie są profesjonalistami, a poziom żenujący. Amatorszczyzna. Sugeruje, aby przyjrzała się tej firmie Państwowa Inspekcja Pracy i kontrolerzy ZUS.

A.
@K.

Ciekawe na jakieś podstawie kierujesz takie słowa. Pracowałam tam 1,5 roku i firma jest w porządku bardzo. Znam tą firmę od jej początków i totalnie nie zgodzę się z tym aby oceniać firme na poziomie żenującym. ZUS i PIP ? Podejrzewam, że opinia nie nalezy do osoby pracującej w tej firmie chociaz jeden dzień.

Lidia

Firma EWL została założona w 2007 roku. Od przeszło dziesięciu lat rekrutuje specjalistów z rynków wschodnich. Być może na forum jest jakiś długoletni pracownik firmy lub osoba, która obecnie pracuje w tym miejscu? Jeśli tak, koniecznie podpowiedzcie nam, jak wyglądają warunki pracy w tym miejscu. Czy EWL jest miejscem, gdzie mogą aplikować osoby z odpowiednimi kompetencjami jednak niewielkim doświadczeniem?

Darek
@Lidia

A gdzie znajdę ich ofertę?

Helga

Profesjonalna firma rekrutacyjna.

Lidia

Jak oceniacie pracodawcę, którym jest EWL? Czy oferuje on atrakcyjne warunki zatrudnienia? Widziałam, że na stronie internetowej znaleźć można wiele aktualnych ofert: http://www.ewl.com.pl/dla-pracownika/oferty-pracy/ - co sądzicie o tych ogłoszeniach? Będziecie aplikować na któreś z nich?

Filip

Poszukiwanie asystenta za cenę stażysty i z umiejętnościami specjalisty w danej dziedzinie. Po dwóch tygodniach szukanie następnego i tak się to kręci. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o FWS Service Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FWS Service Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Jerozolimskie 144