logo Eurokontakt

Eurokontakt

Wrocław

Opinie o Eurokontakt

filus 2015-11-04 13:46:55
pracuje jako elektryk w belgii i dla mnie jest ok. robię sobie czasami nadgodziny zeby sobie wiecej dorobic, ale i tak nawet bez tych nagdodzin jest dobrze z zarobkami
klasyyk 2015-11-05 14:16:39
a praca elekrtyka w Niemczech jak? oplaca się? bo chciałbym sie w koncu zdecydowac i pojechać
witkowski 2015-11-10 11:36:23
moj znajomy jest elektrykiem własnie w niemczech i jest zadowolony. mówi mi ze teraz jest najlepszy okres, bo ludzie się do świat przygotowuja i chca powoli te swiatelka na choinki czy do przystrajania domów naprawiać
koper 2015-11-11 20:18:29
nie no praca dla eurokontaktu się opłaca jak najbardziej. dobrze płacą, gwarantuja zakwaterownaie wszystko spoko. no i ofert pracy maja mega duzo i kazdy moze znaleźć cos dla siebie
nałecz 2015-11-12 11:22:55
planuje pojechac na wiosne z eurokontaktem do pracy do angli. widzialem ze maja tam oferty dla monterów klimatyzacji i wentylacji, a nieco sie na tym znam, bo w polsce pracuje na podobnym stanowisku. tylko wiadomo w UK mi sie lepsza kasa szykuje
kuba90 2015-11-16 12:57:46
agencja jak najbardziej spoko i moge polecic. zwlaszcza wyjazdy na zbiory, bylem kilka razy i zawsze wracalem zadowolony
dominik 2015-11-18 10:00:05
a był ktoś z nimi w Niemczech? jako murarz praca mi pasuje ale widze ze maja tam jeszcze oferte murarz-tynkarz-malarz i nie wiem co wybrac
nalecz 2015-11-19 09:57:10
przedzwon do nich i sie dopytaj, bo na pewno kogos wlasnie na zime szukaja, na ten okres swiateczny szczegolnie bo jednak większosc pracownikow wraca na swieta i nie ma kto robic
burmistrz 2015-11-24 11:34:45
ja tez wlasnie obiawialem sie tego szukania miejsca do spania itp nie chcialem kolegom sie narzucać dlatego super opcja z tym noclegiem tym bardziej na poczatku kiedy sie nie zna ani miasta a i z językiem jeste ciezko
zbyszek 2015-11-25 14:38:46
ja pracowałem jako murarz w belgii i dobrze to wspominam, wykonujesz własciwie taka sama prace jaka wykonywalbys w polsce ale za duzo większa kase, jestes w stanie odlozyc i wysylac rodzinie
elpresidento 2015-11-25 14:42:11
mój wuj wyjechał 5 miesiecy temu do francji jako dekarz i jestzadowolony, namawia mnie do zrobienia kursu i przyjechania tam do niego i pracy w tym samym miejscu
barwny 2015-11-30 13:58:34
warunki to wiadomo nie sa jak w 5* hotelu chociaz niektrzy ktorzy tam jada do pracy tak wlasnie mysla. dla mnie te warunki sa okej, przynajmniej sie czlowiek nie musi martwic o mieszkanie, a skupic sie na pracy moze
andrzejjp 2015-12-01 22:58:24
od pół roku pracuję w uk na wykonczeniach. można sobie poradzić bez jezyka angielskiego. polecam kazdemu, kto chce sie troche odrobić
igorczak 2015-12-03 13:32:58
bylem na zbiorach pieczarek we francji i wg mnie to spoko praca jak ktos szukaj jakiejs pracy sezonowej. nie jest lekko ale chyba zadna praca przy zbiorach do takich nie nalezy ale ogolnie to spoko. wszystko sprawnie, wyplata tez szybko ogolnie spoko
worker 2015-12-09 00:05:00
wybiera sie ktos do roboty w nowym roku z eurokontaktem?? ja sie chyba jednak zdecyduje bo w polsce nie udalo mi sie znalezc pracy poki co no chyba ze jeszcze cos ogarne na miejscu ale watpie i chyba na francje sie zdecyduje bo widze ze naja sporo ofert na stronie
hajlando 2015-12-09 20:47:18
a o pracy murarza/pracownika rozbiorki ktos cos wie? chodzi mi o te prace w austri
kursowciz 2015-12-11 10:15:20
jak umiesz chcoc troche niemiecki i masz to doswiadczenie to na pewno prace dostaniesz. u mnie bylo slabo z niemieckim ale poduczylem sie juz na miejscu jak zaczolem tam zyc i pracowac. spoko jest bo mozna nadgodziny robic i wiecej hajsu jest
Filipo 2015-12-15 09:25:27
zdarzyło mi się kilka razy wyjeżdzac do pracy z roznymi agencjami i ta była w sumie spoko, kasa na czas, ogarneli nocleg także lajt
czareq 2016-01-21 13:02:04
Mam od Eurokontaktu ofertę pracy,właśnie do Belgii.Domyślam się że to kontynuacja Twojego kontraktu.Czy mógłbym się się dowiedzieć czegoś więcej o tej pracy
pancerny 2016-04-26 09:57:03
od 2 lat jeżdże do niemiec do pracy w wakacje zeby dorobić na studia, na początku byłem zatrudniony przez inna agencje ale mi sie nie podobaly stawki i przeszedłem do Eurokontakt i musze przyznac ze jest to zmiana na lepsze, lepsza kasa, lepsze zakwaterowanie.
kroczek 2016-05-09 16:43:22
Od znajomych wiem , że czasem rzeczywiście da się tutaj złapać, jednak nie jest to niestety zbyt częsta sytuacja. Trzeba naprawdę dobrze trafić w odpowiedni moment. A zresztą jak wyjeżdżać z eurokontaktem pancerny to tylko do robty nie fizycznej . pozdro
Zostaw swoją opinię o Eurokontakt - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurokontakt