Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

PracownikMcDonalds

Jak większość pracowników w mojej restauracji jestem studentem i szczerze nie polecam. Dlaczego? Z prostego powodu- można znaleźć o wiele lepszą pracę za lepsze pieniądze "na rękę" chociażby w sieciówkach, czy to jako kelner. Ekipę mam w miarę w porządku, na początku nikt na mnie nie krzyczał, bo byłem nowy, ale to tylko pierwszy tydzień, to że czegoś nie miałem na szkoleniu i nie wiem jak coś robić to nie wszystkich obchodzi, ale no cóż... To nie jest moja pierwsza praca więc wiem jak to jest. Bardzo mnie odrzuca Pani zajmująca się szkoleniami i ustalaniem grafiku, ponieważ przy "rozmowie kwalifikacyjnej" (biorą wszystkich chętnych) obiecała zwrot za obuwie, które sami musimy sobie kupić + 50gr/godz za pranie ubrań roboczych we własnym zakresie. Jak się potem okazuje to ten "zwrot za obuwie" jest wliczony w te dodatkowe 50gr za godzinę- ciekawe, prawda? Kolejną pseudo zaletą są zniżki na jedzenie. Otóż fajnie, że są tylko szkoda mówić o tych zniżkach jak widać ile jedzenia się marnuje i ile ląduje w koszu. Obiecany elastyczny grafik w pewnym sensie istnieje, ale ubłagać o wolne w sobotę- o co ubiegam się dwa tygodnie wcześniej- od "świetnej" Pani, która obiecała niewiadomo co to już problem. Dobrze wiedziała, że jestem studentem i rozmawiałem z nią o tym na rozmowie kwalifikacyjnej, mówiłem że nie chcę stawiać pracy nad nauką, a w soboty mam teraz dodatkowe i bardzo ważne zajęcia, i ciekawi mnie to, czy zgodzi się na usunięcie mojej dyspozycyjności z sobót- w co wątpię.. Czytajcie dokładnie co macie napisane na umowie i wszystkie papiery, które dostaniecie jeśli chcecie się tam zatrudnić, a pod żadnym pozorem nie słuchajcie obietnic. Na koniec dodam, że dużym plusem są inni ludzie. Większość to młode, fajne osoby. Dużo osób dołącza do ekipy, dużo osób odchodzi. Ogólnie rotacja jest dosyć spora, a niektórzy zostają na dłużej tylko dlatego, że ekipa jest świetna, a czasami po prostu dostają ofertę zostać managerem. Na koniec powtórzę, że pracy nie polecam, ale jeśli potrzebujemy dorobić, a nigdzie indziej nie znaleźliśmy pracy to z pewnością McDonald's będzie stał do nas otworem. Ps. To raczej praca, żeby dorobić niż pracować na stałe, ale jak kto woli. Życzę wszystkim powodzenia i oby Wasze przeżycia z pracą w tej firmie były lepsze od moich ;) Moje sugestie dla McDonald's: Serdecznie proszę o kontrolę ludzi, którzy są wyżej stanowiskiem niż zwykły pracownik, a zwłaszcza jeśli chodzi o osoby zajmujące się przyjmowaniem nowych pracowników- niech nie kłamią na rozmowach kwalifikacyjnych, bo to w przyszłej pracy nie owocuje w nic dobrego, poza tym wszystko na plus.

Ja2000

Pracowałam prawie 3 lata. W mojej restauracji był ruch ciągle. Pracowałam gownie nocki. Najpierw 3/4 etatu później 1/2 a odeszłam bo nie chcieli mi dać zmian żebym pracowała w jeden weekend a podobno można ustalać sobie grafik. Niby prośby uwzględniali ale o weekendy zawsze był problem. Święta robisz weekendy robisz itd. I nie masz za to ani grosza więcej. Kiedyś było że jak cały miesiąc nie brało się wolnego albo l4 to od czw do niedzieli miało się dodatek. L4 zawsze było problemem, urlop na rządanie ha ha chyba żart jak znajdziesz sobie zastępstwo samemu. Większość ludzi super ale jeden menager potrafił spiersolic wszystko dlatego robiłam nocki bo był spokój i super ludzie. Więcej roboty jak np był koncert albo mecz i 3 osoby musieli ogarnąć tyle ludzi co 10 w ciągu dnia i więcej sprzątania. Kierowniczka porażka. Jak robisz dobrze nie widzą jak źle zaraz problemy. Teraz nie mają ludzi a wystarczyło że miała bym więcej wolnego i mieli by pracownika który robił na każdym stanowisku ale mają to w (usunięte przez administratora) Takie jest moje zdanie.

Uprzejma

Praca tylko na krotki okres czlowiek sie wykonczy w takiej pracy.. Placa grosze czlowiekowi 9 zl do reki za godzine !! I atmosfera mobing w stosunku kierownik a pracownik nikomu nie polecam tam pracy Moje sugestie dla McDonald's: Najgorsza praca Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic kierownictwo

Emil_z_pl

Zawsze jak biore na wynos czegos niema czeba paczec co ci daja I co zamawiales bo czensto czegos niedaja tak jak dzisiaj mi 4hamburgery za kture zaplacilem.a noedostalem.okazalo sie ze ich niema.jak wrucilem.do domu. Lubię atmosferę w McDonald's za: Laski

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

Natalia

Może ktoś wie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka umowa jest podpisywana ?

Niewierny
@Natalia

Umowa?W większości przypadków dają 3/4 etatu z dopełnieniem 40 godzin tzn robisz tyle ile jest na pełnym etacie.Brak dodatków za pracujące święta oraz niedziele a to bardzo duży minus bo mają OGROMNNY zarobek.

Lubuskie
@Natalia

Umowa o prace.

Lubuskie

Witam, Nie polecam pracy w Zielonej Gorze w Mcdonaldzie. Pracowałam tam prawie trzy lata. Była to moja pierwsza praca. Podjęłam się jej żeby dorabiać i przy okazji uczyć się weekendowo ,zaocznie. Firma mówi ze praca dopasowuje się do Ciebie. Na początku tak było a potem kierownik kazał wysyłać mi plan lekcji bo dziwiło go ze mam szkole co tydzień w każdy weekend. Wysłałam raz , za drugim już nie chciałam bo uwazam ze nie mam takiego obowiązku gdyż pracowałam na 3/4 etatu a potem na 1/2 a grafik niby dopasowują do Ciebie. Koniec końców tak na prawde potrzebowali pracowników przede wszystkim na weekendy!!!! za które nic dodatkowo nie jest płacone a stawka godzinowa wynosiła 12.60 za h plus 1 zł premi za brak spóźnień do każdej przepracowanej godziny !!!! i L4 w ciągu całego miesiąca . Kiedy się spóźniałes nie dostawałeś 1 zł do każdej godziny. Co było w ogóle absurdem. Załoga na początku była świetna to jedyny plus tej pracy, jednak potem dużo ludzi poodchodzilo co mnie wcale nie dziwi ze względu na zarobki. Zatrudniano wiele ludzi z Ukrainy którzy byli lepiej traktowani niż my Polacy , bo wedle moich spostrzeżeń dawali sobie wejść na głowę i robili za takie psie pieniądze ponad swoje siły. Jeśli chcesz dorobić na weekendy to możesz spróbować pracy tam. Ale jest największy ruch. Wszyscy się kłócą o wolny weekend i potrafią wiedzieć szybciej niż Ty sam kiedy masz go wolnego ,co nie powinno ich w ogóle interesować. Prawda jest taka ze robisz na ta firmę a nie masz z tego nic. A oni na prawde dużo tam maja z ludzi a traktują nas jak idiotów którzy nie maja pojęcia o swoich prawach.

XD

Pracując w drugim już maku mogę coś na ten temat powiedzieć. Zarobki są średnie ( ja to robię głównie by ruszyć tyłek z domu), współpracownicy są naprawdę spoko tylko jest jedno "ale"... No jak wiadomo zapierdziel potrafi być koszmarny, niezadowoleni klienci itp. Ale nie to jest problemem. Problemem jest podejście niektórych menadżerów do pracowników. Fakt, że każdy potrafi być zestresowany zwłaszcza w szczycie, ale większość pracowników trzyma język za zębami i robi swoje, niebieskie koszulki natomiast swój stres wylewają na całą resztę załogi. Nie polecam i żałuję wyboru.

Nie sniadaniom w McDonald's
@XD

Dlatego te (usunięte przez administratora)operacyjne powinni też nie wymyślać i wkoncu (usunięte przez administratora) te śniadania z menu lub prowadzić obie sprzedaże dla tych co nie lubią śniadań

@XD

Popieram

Moni

Praca nie dla każdego. Dużo reguł, które według mnie są śmieszne (np. zakaz dotykania twarzy, podczas gdy i tak cały czas masz do czynienia np. z pieniędzmi które mają więcej zarazków) . Praca pod presją, chyba, że idziesz do maka gdzie ruchu wielkiego nie ma( nie znam takiego), ale nawet jak klientów nie ma to musisz sobie zajęcie znaleźć. Praca ta nada się dla tych co chcą jedynie sobie trochę dorobić bo jako główne źródło utrzymania nie polecam Praca spoko jeśli jest nie na pełnym etacie, bo naprawdę można zbzikować Jeśli studiujesz i szukasz pracy na weekendy jak najbardziej Jeśli masz prace, ale potrzebujesz dodatkowych pieniędzy spoko dwa dni w tyg. do wytrzymania Praca ciężka, ale ludzie naprawdę cudowni

Niewierny

Jedyny plus tej pracy to ekipa oraz dość ruchomy grafik.Minusy-nie spotkałem się by często dawali umowę na pełen etat...częściej np 3/4 etatu z dopełnieniem 40 godzin czyli i tak zasuwasz tyle ile jest na pełnym etacie.Brak dodatków do przepracowanych świąt oraz niedziel.A jak wiadomo wtedy zarabiają na nas najwięcej.Najzabawniejsze są kontrole no może nie aż tak zabawne bo czasem to serio człowiek ma ochotę wyjść z pracy bo ciężko jest wytrzymać te ich komentarze... jak wiadomo pracownicy muszą proponować za każdym razem duże zestawy,dużą białą kawę :D a jak nie zaproponujesz i akurat trafi na ciebie kontrol no to powodzenia.Mnie to nie spotkało ale pare koleżanek niestety się popłakało gdy już doszło do spotkania....a i jeszcze te ciasteczka...to też trzeba zawsze proponować...proponować.Minus kolejny za co serio miałem dość pracy w tej firmie.W wakacje przychodzą sobie MŁODOCIANI i mają płacone znacznie więcej niż stali pracownicy,którzy mają doświadczenie.Młodociani nie wykonują wszystkich prac bo po prostu...nie mogą ale płacone mają więcej.A ty musisz ich jeszcze szkolić.Osobiście polecam pracę tylko tym co chcą się tylko gdzieś na chwilę załapać bo na dłużej to nie wiem czy starczy wam sił fizycznych ale i tych psychicznych.

Asia

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

Gregor

Pewnie lekko nie jest ale jak ktoś lubi taką pracę to będzie zadowolony. Są pewne zasady i wszystko wiadomo!

Nikola

Ja bym nigdy nie wróciła do pracy maku w machnacz tam jest beznadziejnie od doradzam tam pracować

Nikola

Jest taka pani mądra niech sama pracuje machnaczu za parę groszy a jak chce się mieć wolne to mają problemy więc odradzam ram pracować

Mateusz

I jak źle to po co tam pracujesz może czad zmienić prace

klient

McDonald's klient który nic nie zamówił https://www.youtube.com/watch?v=5quE0hm4-Kk

Iza

Czy przynajmniej można w miarę godziwie zarobić?

Nie znajoma

Ja w życiu bym nie chciała pracować maku ludzie nie mili jedzenie zimne nie dobre bym pracowała jakby płacili więcej a nie takie grosze a (usunięte przez administratora) jak za trzech roboty jest bardzo dużo a grafik jest ułożony tak jak się chce nie liczy się niczyje zdanie więc na początku dobra praca ale później duże zamieszanie i nie liczenie się potrzeb ludzi za grafik jest beznadziejny ułożony więc od radzam pracę w maku bym wolała jusz pracować gdzie indziej

Rafal-Warszawa

Jest to dobra fajna praca sezonowa. Zarobki szeregowego pracownika to najniższa krajowa. Na więcej może liczyć instruktor i manager. Pracowałem rok w Warszawie i w 3/4 restauracji (usunięte przez administratora) cebulactwo i wieczne pretensje o wszystko. Szkolenia robione na szybcika trudno się o nie doprosić bo duży ruch i nie ma czasu. Współpracownicy którzy pracują beznadziejnie mają wszystko w (usunięte przez administratora) aby wydać zamówienie. Często dochodzą nowe osoby jest tam brak organizacji mobbing jest na porządku dziennym managerowie mają ulubieńców resztę traktują jak (usunięte przez administratora) Byłem może w 2 czy 3 restauracjach na tzw supportach gdzie atmosfera była w porządku a byłem w prawie każdym lokalu w Warszawie. Hmm co do grafiku udało mi się załatwić pełny etat jest to o tyle dobre że trzeba go wyrobić i jakieś pieniądze sensowne wtedy z tego wyjdą. Aczkolwiek atmosfera jest bardzo męcząca po pewnym czasie nie chce się przychodzić do pracy na te 8 czy 10 godzin. Ogólnie jeśli traficie na fajnych ludzi a nie oczekujecie cudów co do zarobków to może wam się to spodobać. Zwracajcie uwagę przy wyborze miejsca pracy jaki tam jest ruch. Wierzcie mi że tam gdzie jest duży załoga zwykle jest bardziej chamska i trzeba zapieprzać całą zmianę. Np w Arkadii na kasie przez 4h pracy aż do przerwy nie miałem czasu nawet zejść się napić bo cały czas kolejki. Liczcie się też z tym że nowi czasami stoją przez miesiąc tylko na frytce kolejny miesiąc tylko na grillu. Jak was będą pytać przy zatrudnieniu czy wolicie na kasę czy na kuchnię lżej jest na kasie wierzcie mi coś na ten temat wiem pracowałem na każdym jednym stanowisku

Jarek

Jeśli komuś nie odpowiada praca to może ja zmienić i po co to pisać!!

Oma

W Strzegomiu w Mc Donald czas oczekiwania 30 min ( szok ) Wszyscy w okolicy wiedza ze to bardzo słane ogniwo. Pracownicy nie mili, nie znają języka angielskiego, nawet menager. Pierwszy raz w życiu spodkam się z rak długim oczekiwaniem a zaznaczam, ze we Wrocławiu jestem bardzo często i nigdy tyle nie czekalam

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's