Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

ela

Czy firma McDonald's przyjmuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności '

mmm
@ela

Tak firma przyjmuje osoby z orzeczeniem

Hej, użytkownicy. Moja opinia jest trochę podobna, tyle że dodam do niej kilka dodatkowych słówek. Okres próbny, który trwa trzy miesiące - spoko, jeśli ktoś pracuje 1-2 razy w tygodniu na pełnym czy 1/2 etatu, ja pracuję 5 razy w tygodniu na pełnym etacie i faktycznie można mieć uczucie, jak to się dłuży... tyle pracy, a często jestem zmęczona i zarabiam marne grosze za 3 miesiące :/ Kierownik jest super! Co do menadżerów... no, cóż, niektórzy uważają siebie za boss McDonaldsa. A szczególnie jedna - zamieniłabym ją na inną normalną menadżerkę. Nie uważam, aby ta praca była stała, a dorabiająca. Pracuję, by utrzymać pokój do wynajęcia wraz z moim partnerem. Pragnę dodać, iż jestem osobą słabosłyszącą i słyszę dzięki procesorowi mowy, menadżerowie wiedzą to i niektórzy z nich nie potrafią potraktować mnie normalnie :/ a załoga może odwrócić się z tego powodu, bo się jest uważanym za „dziwaka”, no, ale kiedyś na pewno zmienię pracę na lepszą... Moje sugestie dla McDonald's: Lepsze podejście i wyrozumiałość menadżerów do nowych pracowników

Nela
@326548

Również jestem osobą słaboslyszacą i pracowałam w McDonald i niestety miałam podobny problem, menadżerowie i inni współpracownicy myślą że skoro normalnie mówimy to nie muszą nam poświęcać więcej uwagi i czasu traktują nas jak całkiem słyszących a jak coś zrobisz nie tak (z powodu tego ubytku słuchu) lub źle zrozumiesz to patrzą na taką osobę jak na debila i zaczynają traktować jak zło konieczne mimo że na wstępie dokładnie się mówiło z czym mamy problem to rzecz jasna odpowiedź że nie będzie żadnego problemu i w niczym to nie przeszkadza, (na wstępie potrafią tylko zaczarowac a później pokazują jacy są naprawdę) my chcemy pracować nie ograniczając się do pracy w zakładach chronionych i udowodnić że możemy pracować normalnie jak zdrowi ludzie ale niestety niektórzy słyszący potrafią być wredni i utrudniają nam normalne funkcjonowanie w społeczeństwie (co można już nazwać mobbingiem) o czym już nieraz się przekonałam.. Oczywiście nie przedłużono mi umowy ale nawet się tym nie przejęłam, teraz pracuje w zakładzie z mniejszą ilością osób i sporo starszymi ode mnie, słyszącymi ale ci mają trochę szacunku i zrozumienia dla słaboslyszacych nie to co w tych głupich McDonaldach czy kfc co uważają że są bogami ale kultury osobistej to już brak. Ogólnie nie polecam. Pozdro:)

ajaj
@326548

a jak sie maja porozumiec pracownicy z toba jak ich nie slyszysz , a do wydania 0,5t kotletow w 1h? tu niestety nie ma czasu i nikt nie patrzy czy ktos gluchy, slepy czy nie ale jak kto daje sobie rade w ZESPOLE, chyba...

Lalka
@326548

Wszystkie osoby słabosłyszące są bardzo złośliwe w pracy, nie wiem z czego to wynika? Bardzo ale to bardzo źle się z nimi pracuje.

patka
@Lalka

Złośliwe tzn w jakim sensie? Że trzeba coś powtórzyć bo mogą nie usłyszeć lub źle zrozumieć czy jak?

cristal
@Lalka

Dlaczego osoby słabosłyszące są złośliwe? Gdyby ktoś nie wiedział - takowe osoby odbierają do siebie zbyt poważnie, np. jak walniesz minę zmęczoną, to one myślą, że masz ich dość, a naprawdę to marzysz tylko o powrocie do domu i moczeniu nóg w ciepłej wodzie. A one po prostu tak myślą , to 1-1. Jestem osobą niedosłyszącą i nie jestem taka "złośliwa". Staram się być wyrozumiała, choć czasem odnoszę wrażenie, że oni mają dość, dlatego że menadżerowie uśmiechają się do innych pracowników, a do mnie nie, mimo że NIC złego nie zrobiłam. Pracuję ciągle, uzupełniam braki, a zamówienia są na czas. Uważam, że to jest spowodowane tym, że po prostu mało rozmawiam z nimi, ale zawsze chodzę uśmiechnięta. Nie chcę czuć się znów krępująco, gdy menadżer nie rozumie po raz drugi, a ja jestem zmuszona powtarzać jak idiotka. Zauważyłam, że pracownicy ciągle rozmawiają z menadżerkami i śmieją się, a ja stoję sama na McCaferku, co jest smutne, ale przyzwyczaiłam się. Ważne, że mam swoich wspaniałych znajomych poza pracą :) PS. To ja, cały czas ta sama osoba. Czyli ta pierwsza odpowiedź, która ma kilka komentarzy. Pracuję już niecałe pół roku, byłam na pełnym etacie, już od początku marca pracuję na 1/2. No, a to, czy polepszyło się, czy nie, to chyba nic. To samo, co na próbnym.

mała
@ajaj

Tak tylko że WARUNKIEM dobrej pracy zespołowej powinien być między innymi wzajemny szacunek i zrozumienie, a skoro osoba z wadą słuchu często traktowana z powodu niepełnosprawności jak głupek i piąte koło u wozu, menadżer albo współpracownicy odezwą się tylko służbowo zrób to, zrób tamto to jak taka osoba może efektywnie pracować i dobrze się czuć w takim zespole? problem nie tkwi w tym że osoba głucha czy słabosłysząca pracuje gorzej lub jak inni myślą jest nieogarnięta, chodzi o bycie równo traktowanym jak reszta pracowników

społ
@Lalka

Nie masz zielonego pojęcia o środowisku niesłyszących!!! Idź zapytać surdopedagoga!

Zły klijent

Zamówiłem (usunięte przez administratora) lpdzika bez (usunięte przez administratora) posypki marki kititkat a (usunięte przez administratora) dostał z , wściekłe wjebalem całego lodzika . Przy kasie mieli problem ze się czepiam bo i tam zjadłem . (usunięte przez administratora) Mac . Chciałem jeść bez a dostałem z . Po tej (usunięte przez administratora) posypce dostałem uczulenia . Wyglądam jak puchata krowa . Jest mi źle i mam żal . Żal do was . W kraju wolnym od zaborców chciałbym tylko zjesc to na co mam ochotę a nie mogę bo daliście mi z posypka... ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witam, czy jest to praca dla studentów dziennych?

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

Stanislaw

Wszystko ok. Ale gorszego mięsa stosować się już nie da. Nie dziwcie się że macie zgage cała noc.

pies123

1. zmiany po 10/11h często zostawalam do 2 w nocy 2. straszny zapierdol 3. przerwa trwa 30min i później 15min sie odrabia bo kończymy np 20.15 a nie 20 4. marna kasa

Expert

Nikt nie podchodzi do kasy przez kilka minut. Długie oczekiwanie. Tragedia. Jakbym zamawiał pizzę. Bielany. Gratulacje dla firmy.

Oczywiście zamówienie zostało pomylone, oraz brak niektórych zamówionego jedzenia

Betinka

Kupiłam sobie WieśMaca na wynos.Wchodzę do domu z myślą,że zaraz się wgryze w mojego ukochanego "wieśmaczka"...A tu po pierwszym gryzie co czuje? To nie jest to!!!???? ????????Niestety zamiast WieśMaca dostałam McRoyal-a.Pracownicy mają taki zapierdziel że już nawet nie kontrolują za jaką bułkę się łapią...McDonald GŁOGÓW

Kamil

Nikt nie mówił , że będzie lekko. Jeśli odpowiada się w firmie za kasę to trzeba pilnować i nie ma zmiłuj!

Nikola

I stawka powinna być 20zloty a nie tak mało pomyślcie o tym wogle bo kto by tak chciał pracować za mało krajowom

new
@Nikola

20 zł dla kogoś, kto nawet nie potrafi poprawnie pisać po polsku?

m.s
@new

Płaci sie za pracę a nie polonistyczne wywody, nie jest pisarką ani nauczycielką. Ma zasuwac a nie pisac anegdoty, za to sie płaci a nie za poprawną polszczyznę!!!

Gorąco polecam .

Dorota

Ja mam pytanie bo jestem nowym pracownikiem McDonald's i mam pytanie ile czasu stoi stały pracownik z nową osobą na danym stanowisku

Talata

Praca bardzo stresująca, ruch ogromny. Menadżerzy którzy na każdym kroku się czepiają o byle co, to również nie ułatwia pracy. Cele na zmianę które czasem są nierealne, straszenie stratą premii, obgadywanie ludzi na każdym kroku to standard, ale są również pozytywne aspekty, pieniążki fajne zawsze na czas praca czasami jest w miłej atmosferze i wtedy naprawdę fajnie się pracuje. Pozdrawiam Moje sugestie dla McDonald's: Zredukować mobbing w pracy, dajcie trochę większy luz dla pracownków. Menadżerzy którzy wysługują się pracownikami a sami stoją i plotkują to też niezbyt dobre zjawisko i należy to poprawić

Agnieszka
@Talata

Praca na pkp poznan nie polecam wyzysk ludzi debile

Yami

Pracowałem tam ponad pół roku:) Pierwszy miesiąc jest ciężki, fakt, wszystkiego musisz się nauczyć. Stoisz głównie przy kasie i wydawaniu napojów i kaw. Natomiast potem jest już tylko lepiej:) Fajna atmosfera, dają ci czas na naukę tego wszystkiego i wybaczają nawet największe błędy xD (np. wydanie zimnej kawy czy cheseburgera bez sera) Generalnie warto spróbować :)

PS. Pracuję w Poznaniu :-)

vvbb

co sądzicie o pracy w żorach? (ślask)

Asia
@vvbb

Ide jutro na rozmowe do mc donald w żorach i mam mieszane uczucia czytajac komentarze. Tez zastanawiam sie jak w żorskim maku jest.

Ona

Pracuje w Mc prawie 2 mce i powiem ze jestem bardzo zadowolona . Grafik mam idealny do swoich potrzeb , ekipa świetna , wynagrodzenie adekwatne do przepracowanych dni i godzin . Nie nastawiałam się na kokosy i nie było rozczarowania . Wiem ze dużo zależy od ludzi i kierownictwa . Ja trafiłam naprawdę super wiec mogę polecić ????

pewien ktoś

Nie polecam , pracowałem w jednej z restauracji i szczerze odradzam kompletny brak szacunku dla pracownika kierownictwo bardzo nieprzyjemne , jak zwykle w takich miejscach stawki bardzo niskie a cały czas trzeba .... (proszę sobie wstawić odpowiednie słowo) nie polecam i pozdrawiam.

Na wstępie przypominam, że obowiązuje nas regulamin serwisu GoWork, który jasno zabrania używania wulgaryzmów. Posty, które je zawierają mogą niestety znikać. Widzę, że opinie o pracy w McDonald's są bardzo podzielone. A możecie napisać coś więcej o dodatkowym socjalu? Jakieś szkolenia, prywatna opieka medyczna? Podpowiedzcie proszę, dzięki rzetelnym opinią możemy pomóc innym użytkownikom tego forum.

new
@Karolina

"opinią" - oślepłem!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's