TeamQuest Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 47 ocen.

Profil

konsultant IT

Dobra firma na start, dobre miejsce dla juniorów. Bardzo dużo różnorodnych projektów, wsparcie zespołu podczas "pierwszych kroków". Na plus dobra lokalizacja - blisko punkty gastronomiczne, parkingi, węzły komunikacyjne. Duże przestronne biuro. Na minus - brak jasnej ścieżki rozwoju, po około rocznej pracy brak żadnych perspektyw na pójście wyżej czy możliwości zyskania nowych obowiązków. Stare systemy do pracy, brak zdalnego dostępu do systemów, poczty, nie mówiąc już o pracy zdalnej/home office. Duża presja na ilość, mniej ważna jakość.

Julita

@anonymous może coś spowodowało tę ciszę ze strony agencji TeamQuest? Może nie było żadnych ofert dla Ciebie? Czy ktoś jeszcze miał podobną sytuację? Jeżeli to była tylko jednorazowa sytuacja to chyba nie powinieneś z góry tak tej osoby oceniać, nie sądzisz?

anonymous

Odradzam korzystanie z tej agencji. Konsultantka Pani Joanna ustala termin phonecall'a w sprawie oferty a potem w ogóle nie dzwoni. Kompletnie nie daje znaku życia, nie odpowiada na maile i sms'y. Nieprofesjonalne podejście do kandydatów,