Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Bardzo polecam! Zespół z TeamQuest pomógł mi znaleźć pracę odpowiednią dla moich umiejętności. Cały proces oceniam na bardzo profesjonalny - stały kontakt i opieka nad klientem była bardzo pomocna!

Grzegorz

Wszystko super, profesjonalne podejście :) Polecam!

Dawid

Szybki i profesjonalny przebieg rekrutacji.

Barbara
@Dawid

O to fajnie. A rekrutacja jednoetapowa czy więcej? Jakich pytań można się spodziewać? Opiszesz w skrócie jak przebiegała? Nie powiem, bardzo zachęcający komentarz :)

rekruterka

Nie polecam, brałam udział w procesie rekrutacyjnym już ponad rok temu na stanowisko rekrutera IT, po ostatnim etapie miała być ostateczna decyzja, obiecano, że dadzą mi znać nawet jeśli nie zdecydują się zaprosić mnie do współpracy. Do dziś nie otrzymałam żadnych wieści :) dość zabawne, biorąc pod uwagę jak szczycą się swoim rzekomym super podejściem do klienta np. na tiktoku czy linkedinie - jednym słowem hipokryzja. Niesłowne firmy omijać szerokim łukiem!

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Julia

Współpracowała z TeamQuest jako kandydat. Mam sporę doświadczenie z różnymi firmami, ale ta pokazała siebie z najlepszej strony. Szybkie procesy, troska o jakość i indywidualne podejście. Polecam

tomasz P

Serdecznie polecam TeamQuest! Bardzo ciekawe oferty pracy, szybki proces zatrudnienia super kontakt!

@tomasz P

Aktualnie też mają jakieś ciekawe oferty pracy? I na jakieś stanowiska? Podasz mi informację, gdzie można takie znaleźć? ;) Skoro szybki proces zatrudnienia, to ile on trwa? ;P z ilu etapów składa się rekrutacja?

cześć, bo tu tak chwalą usługi z agencji a ja się zastanawiam jakie obecnie mają tu warunki rekruterzy, wie ktoś? ile aktualnie im płacą i za jaką konkretnie pracę? wiadomo ile ich tu tak właściwe w sumie pracuje?

TQ
@Anna

Osoba bez doświadczenia dostaje podstawę ok. 3500 PLN. Po 3 miesiącach znacząca podwyżka. Po wejściu na kolejny level - kolejna. Do tego dochodzą prowizje od 10% wartości zamknięcia, co często stanowi większą część wynagrodzenia.

@TQ

Super, dziękuję. Ta "znacząca podwyżka" to nie jest do wglądu publicznego skoro jej nie dookreślasz? A mogę jeszcze podpytać o specyfikę pracy? jak konkretnie jest tu w firmie zorganizowana co z atmosferą, wszyscy się dogadują czy bywają czasem jakieś spięcia?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie TeamQuest Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Analityk

Znam_z_autopsji

Hej, TeamQuest to agencja pracy, w której rekruterzy poszukują kandydat'ów/ki na zlecenie klientów (firm z rynku, które akurat maja dane potrzeby). Więc, jeśli zainteresowała Cię oferta na dane stanowisko i spełniasz większość kryteriów rekomenduję aplikację albo kontakt bezpośredni z osobą, która opiekuje się daną rekrutacją. Mam nadzieję, że pomogłem. WIem, bo sam korzystałem i polecam.

Robert

Jestem niezwykle zadowolony z przebiegu rekrutacji. Konsultanci zadbali o rzetelny przebieg procesu oraz dostarczyli wszelkie wymagane informacje. Kontakt o każdej porze dnia, szybkie odpowiedzi na adres e-mail. Gorąco polecam!

@Robert

Czekaj, kontakt o każdej porze? To nawet po nocach się do tych ludzi dzwoni i muszą obsłużyć? Teraz to na poważnie jestem ciekawa ile za to płacą, bo raczej nie od godziny w takim razie?

Kaktus

Dzięki zaangażowaniu Agencji otrzymałem ofertę skrojoną do moich specyficznych potrzeb i niespodziewanie zdecydowałem się na zmianę pracodawcy.

Jestem zadowolony z tego jak przebiegło całe wsparcie podczas procesu rekrutacyjnego w obecnej firmie. Pan Tomasz dużo działał, bym miał wszystkie informacje na bieżąco. Duże wsparcie czułem od niego od początku do końca! Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem jak i z całą firmą! :)

Czy mógłbym dowiedzieć się jak wygląda doświadczenie rekruterow? Oprócz wspomnianego Pana z najdłuższym doświadczeniem?? Jak wygląda doświadczenie w rekrutacji IT 3 najdłużej pracujących rekruterow poza tym panem???

P
@Paweł

Pracuje tam jeden chłopak rekruter od dawna to prawda, a tak to cały zespół sprzed roku został wymieniony na nowy

P
@P

Większość pracowników odchodzi ze względu na atmosferę a reszta jest zwalnianych za wyniki. Średnie podejście bo zatrudniają osoby bez doświadczenia oczekując nie wiadomo czego.

@P

TQ od lat zatrudnia i szkoli osoby bez doświadczenia. Nie każdy sobie poradzi i nie każdy nadaje się do tej roboty. Taka jest słodko-gorzka prawda. Presja jest w każdej firmie, nikt nie będzie prowadził biznesu charytatywnie. A rotacja jest normą w większości agencji rekrutacyjnych. Byłam związana z tą firmą przez kilka lat, wiele rzeczy mnie irytowało, ale potem wyszłam na rynek i okazało się, że w innych firmach wcale nie jest lepiej. Nagminne są najniższe krajowe i premie na umowę o dzieło, praca jako jedna z 15 agencji rekrutacyjnych u tego samego klienta, nierealne projekty („to może Pani kogoś ewentualnie podesłać”) i premie uznaniowe, których nikt w końcu na oczy nie zobaczył. Łukasz może irytować, ale najzwyczajniej w świecie jest uczciwym gościem. I jak powie - tak zrobi. A to niezwykle cenne w dzisiejszych czasach. I tak - jest to obowiązek pracodawcy, ale jako osoba, która w IT siedzi już 10 lat wiem, że rzeczywistość nie wygląda tak kolorowo. Także polecam mniej frustracji, więcej pracy, będą wyniki to hajs będzie się zgadzał i ten demoniczny szef będzie zadowolony. P.S. Bez przedstawienia kandydata klientowi nie da się zamknąć procesu.

Łucja

Rozumiem, że Ty tak robiłeś, jak polecasz? W sensie że dużo pracowałeś i hajs się zgadzał? Czy tylko tak mówisz? :D

@Łucja

Nie zawsze trzeba pracować dużo, ja akurat jestem leniwa i pracuję ciężko i mądrze. Nie powiedziałabym, że dużo :D

dev

Przecież to jest skandal i apogeum konformizmu. Jak masz 10lat doświadczenia w pracy z januszami biznesu to współczuję.

Paulina

A tak z ciekawości, czemu się zwolniłas z firmy w takim razie? :D

@Paulina

Ponieważ rozwijam się w innych tematach. Również HR, ale już nie po stronie agencji zewnętrznej :)

Dawid

Bardzo sprawna rekrutacja, zadowolenie ze stanowiska i stawki. Polceam

Filip

Zadają kretyńskie pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej, mówią że oddzwonią, niezależnie od decyzji, oczywiście nie oddzwaniają, niepoważna firma.

@Filip

Ale o co pytają skoro tak twierdzisz? Podasz przykład? I kiedy mieli oddzwonić, może jeszcze to zrobią?

Adminik81

Pozytywne nastawienie, poszukiwanie rozwiązań, przyjemny kontakt. Jestem miło zaskoczony.

@Adminik81

A co się kryje pod tym tajemniczym hasłem "poszukiwanie rozwiązań"? Rozwiniesz?

Joanna Piasecka

Cześć, Pracowałam w TQ ponad rok :) Mogę powiedzieć o tej firmie, że daje możliwości rozwoju, nauki poprzez różnego rodzaju projekty (od testerów po architektów) i przełamujesz bariery odnośnie dzwonienia do kandydatów/klientów (co w pracy rekrutera niekiedy jest dużym blokerem). Mnie osobiście nic tak złego, co tu jest pisane, nie spotkało w firmie, otrzymałam pomoc, gdy jej potrzebowałam. Na pewno dużym plusem byłaby możliwość większej pracy zdalnej - ale to już zależy od wielu czynników i sposobu organizacji pracy w domu. Pozdrawiam!

Podwójny standard
@Joanna Piasecka

Podwójne standardy, po prostu dyrektora IT ciągnęło w Twoją stronę :)

Pawel

Z czego wynika fakt nieustannej zmiany konsultantów i opiekunow przy realizowanych dla Firm rekrutacji ?? Czy rotacja pracowników związana jest z ich odejściami przez wspomniany mobbing ??!! To dlaczego odchodza pracownicy powinniście państwo wprost przedstawiać swoim klientom.jezeli odchodzi cały zespół to zaczynam powątpiewać w to co się dzieje i nie zlecam rekrutacji

Maria
@Pawel

Wiesz co ludzie maja różne powody do odejścia z firmy. Czasem są to sprawy prywatne lub przeprowadzka. Oczywiście - jeśli w firmie jest zła atmosfera to może też mieć to wpływ.

@Maria

@Maria nie sprawia problemu człowiekowi z minimalnym ilorazem inteligencji ażeby to zweryfikować. 9 osób W przeciągu krótkiego czasu w firmie z 15(?) Osobami? Jedynie przestrzegam. Były tu już komentarze o zatrudnieniu samych stażystów. Ile lat pracuje u państwa rekruter z największym stażem? Czy mógłbym dostać taką informację?

TQ
@Paweł

Hej Paweł, Konsultant o najdłuższym stażu u nas pracuje ponad 11 lat (świętowaliśmy w styczniu). Rekruterzy, którzy odeszli od nas w ostatnim czasie najczęściej szli do pracy do software house'u. Tak działa rynek pracy dla rekruterów IT. Zapewniam, że trzon firmy pozostaje bez zmian. Jeśli ma Pan wiedzę o jakichkolwiek przykładach mobbingu - proszę o przesłanie ich do nas.

@TQ

Okej, o tym konsultancie akurat słyszał każdy, z tego co się dowiedziałem to ten rekruter nie pracuje z biura, a ja miałem na myśli tych *zwykłych* pracowników, ale rozumiem - musicie się nim chwalić. Jak doświadczenie kolejnych dwóch rekruterow kolejno? Pomijając Pana z 11 letnim jak wygląda doświadczenie 2 najbardziej doświadczonych i najdłużej pracujących u Was?? Czy mógłbym poprosić o taką informację??

Dwajścia
@Paweł

Dzięki fotorelacjom na LinkedIn, można będzie bardzo łatwo po zdjęciach dojść, ile tych samych twarzy powtarza się rok do roku. TQ ma trochę rację. Branża IT jest specyficzna i średnia żywotność rekruterów w agencjach to od roku do 2. Jeżeli rekruter opiekuje się klientem, to już jest słaby sygnał. Osoby z obszaru Sales powinny się tym zajmować. Teoretycznie powinna tam być mniejsza rotacja. Teoretycznie, ponieważ w tym dziale jest również jeden dinozaur (RG) czerpiący energie ze słońca i pozytywnego myślenia, jeden podlizywacz, który motywuje pracowników tekstem: "zamykaj rekrutacje, bo brakuje mi do premii" (ale na Sales Angels siedzi jak kujon w jednym z pierwszych rzędów), a reszta zmienia się bardzo często, bo ile można wytrzymać codziennego raportowania z przyniesionych umów... Łupanie klientów na ilość to (usunięte przez administratora) xD Opinie pracowników są na tyle słabe, że prezes sam każe rekruterom aby wyciągali pozytywne komentarze od (przepraszam za wyrażenie, dosłowne, ale prawdziwe) "produktu", czyli developerów. goWORK jest portalem z opiniami PRACOdawców, a TQ nie daje programistom PRACY, tylko możliwość zmiany. Ktoś musi zrozumieć, że firma taka jak tq handluje 2 "produktami": ofertą pracy i pracownikiem. Prezes mógłby dużo zyskać na powrocie pracowników z przeszłości, którzy zdobyli doświadczenie w innych firmach. Ale musiałby płacić w okolicy stawek rynkowych (mogłoby przejść), druga rzecz: odciąć się od klakierów i lizusów (analogicznie jak ze stawkami, kwestia uśpienia EGO) i na koniec trzecia sprawa: otworzyć się na krytykę, przyjąć do wiadomości, że prowadzi biznes od 14 lat, na zasadach sprzed 17 lat i zacząć przyjmować krytykę (niemożliwe). Oddanie decyzyjności za poszczególne działy i ograniczenie swojego działania do kontrolowania wyników w odstępach kwartalnych byłoby porównywalnym cudem do rodzącej dziewicy. Byłaby taka szansa, ale ostatni raz miało to miejsce ponad 2000 lat temu i zapoczątkowało nową religię :)

Czesław
@Dwajścia

Czyli wiele, jeśli nie wszystko w firmie zależy od tego, co zadzieje się w głowie prezesa? Jednoosobowy styl zarządzania i podejmowania decyzji? Przecież każdy ma swoje ograniczenia i nikt z równym powodzeniem nie ogarnie wszystkiego? Myślisz, że możliwe, by prezes odpuścił ręczne sterowanie każdym aspektem działalności na rzecz kilku, dobrze dobranych - może nawet z przeszłością w firmie - osob? Może ma obawy, czy to by wyszło firmie na dobre?

Dwajścia
@Czesław

Odpuszczenie ręcznego sterowania już porównałem do jednego z wydarzeń kultury chrześcijańskiej. Jasne, że ma obawy. Niewielu jest prezesów, którzy odpuszczają zupełnie doglądania biznesu i jedynie odcinają kupony. Chodzi o to, żeby wyodrębnić 2-3 osoby do kontaktu i rozliczania z wyników swoich działów, a nie rozliczać każdego po kolei. Danie wolnej ręki w kwestii zatrudniania i motywowania, to już inna sprawa. "masz tu taki budżet, masz przynieść w kwartale takie i takie wyniki". To jedna z dróg. Ale to nie ja prowadzę biznes od 14 lat. Gowork nie jest portalem do coachowania prezesów tylko opinii byłych pracowników. Opinie pracowników są takie same od kilku lat. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? "Tylko głupiec robi wciąż to samo i oczekuje innych rezultatów".

Kandydatka

Po rozmowie kwalifikacyjnej miałam dostać odpowiedź do końca tygodnia. Nie dostałam żadnej informacji do dziś. Nie polecam. Olewanie kandydata po umówieniu się na kontakt.

Rekrutacja

aktualne oferty pracy? Czytaliście opinie na Atmoskopie?

Artem

Bardzo polecam. Wysoka jakość obsługi i super kontakt.

@Artem

Dzięki Artem!

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.