TeamQuest Sp. z o.o.
counter
3 64 136 5 1
Michał Nowy wpis
Kandydat

Bardzo szybka rekrutacja. Pan Kamil czuwał nad wszystkim i był bardzo pomocny.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dawid Nowy wpis
Klient

Szybka i sprawna rekrutacja. Pan Kamil interesował się sytuacją przez cały proces co pozwoliło mi być spokojnym i pozytywnie nastawionym przez cały ten czas. Polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dawid Nowy wpis
Klient

Ekspresowa rekrutacja, bardzo profesjonalne podejście, a do tego ciągłe zainteresowanie na temat przebiegu rekrutacji. Pan Kamil to najlepszy rekruter z jakim miałem przyjemność współpracować! Zdecydowanie polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mariusz P Nowy wpis

Ekspresowo przeprowadzona rekrutacja, 3 rozmowy w ciągu tygodnia i szybki feedback. Bardzo polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Grzesiek

Pan Kamil wzorowo przeprowadził rekrutację. Polecam mocno.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karolina

Świetna firma, super pomoc w szybkiej rekrutacji!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krzysztof

Wszystko bez zarzutów, kontakt z konsultantem sprawny i wszystko dopięte na ostatni guzik.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Piotrek

Bardzo dobry kontakt z konsultantem, sprawne uzgodnienie terminu rozmowy rekrutacyjnej oraz wysoki poziom kultury osobistej. Jeśli szukasz pracy to polecam serdecznie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zadowolony

(usunięte przez administratora) załatwił mi robotę w locie, idealnie dograł wszelkie elementy, współpraca z tą firmą to marzenie każdego poszukującego projektu

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marek

bardzo pozytywna osoba - Pan Kamil P. przedstawił mnóstwo detali o ofercie pracy, bardzo szybko reagował na maile i wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Polecam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
MT
 Rekomendacja

Miałem przyjemność by mój proces rekrutacji prowadził pan Kamil P. Od samego początku miał dla mnie konkretne informacje (klient, miejsce świadczenia usługi, stawka, itp.). Bardzo dużym plusem była dla mnie szybkość w realizacji procesu rekrutacyjnego (umówienie na rozmowę, informacja o decyzji). Bardzo polecam współpracę z panem Kamilem!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Mateusz

Rekrutacja prowadzona przez Panią Annę do firmy zewnętrznej przeprowadzona wzorowo. Szybki kontakt i pełna informacja na każdym etapie. Polecam.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
SW

Rekrutacja do firmy zewnętrznej, prowadzona prze Panią (usunięte przez administratora) Bardzo dobry kontakt, szczere zainteresowanie kandydatem, obszerna informacja zwrotna oraz doprowadzenie sprawy do końca. Polecam z całego serca :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Piotr

Moją rekrutację do firmy zewnętrznej prowadził Pan Kamil P. Pełen Profesjonalizm przez duże "P". Gorąco polecam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
PH

Dziwne podejście. Cwaniackie. Zadają pytania i prowadzą wywiad. Weryfika ja mało profesjonalna. Nie wiedzą z kim rozmawiają. Węszą i zdradzają kandydata.

Pomocna?
Tak7Nie4
Zgłoś2
Pdero

Dobra współpraca, na bieżąco byłem informowany o wszystkich etapach rekrutacji. Polecam!

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
A.G.
 Rekomendacja

Pracuję w tej firmie 4 miesięcy w zespole Rafała i jestem zadowolona. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, zawsze znam, że mi pomogą jeżeli będę miałam trudności. Z każdym pytaniem można podejść i otrzymać wsparcie. Projekty są różne, ale jeżeli będziesz pracować, to na pewno będziesz ich zamykać. Solidna podstawa. W moim przypadku nawet udaje się połączać prace i studia dzienne, nie ma problemu,żeby pójść na zajęcia i potem odrobić te godziny albo popracować zdalnie. Za to bardzo dziękuję TQ:) Polecam wszystkim osobom, które znają co to jest praca w rekrutacji IT i nie boją się wyzwań. Negatywne opinie moim zdaniem, wynikają z tego, że rekrutacja IT pasuje nie każdemu.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Dwajścia
@A.G.

Warto przeanalizować gdzie pracują obecnie osoby, które TQ opuściły. Przy rozszerzeniu LI jest możliwość przefiltrowania osób po poprzednich miejscach pracy, co dowodzi na to, że jednak im praca w IT pasuje bardzo :) Gratulacje przepracowanych 4 miesięcy :) jak się spojrzy na staż rekruterów w TQ, to całkiem dobry wynik :) Chyba 3 w całej firmie!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dwajścia
@Dwajścia

Ja z TQ nie miałam żadnego problemu, wiec nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie. Ale twoje zachowanie mi bardzo dziwi, wchodzisz na stronę w ciągu kilku miesięcy i komentujesz, chociaż już dawno pracujesz w innej firmie... Hm.. co ci tak obraziło, człowieku

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dwajścia

Z pracą jest trochę tak jak z nowym związkiem: faza zauroczenia, reagowanie entuzjazmem na każde miłe zachowanie, a wady są niewidoczne przez różowe okulary. Po 7-10 miesiącach wzrok się trochę męczy i je ściągasz. Wtedy wymagania skaczą, cały czas podnosimy poprzeczkę i zaczynasz zauważać, że to, na co nie zwracałaś wcześniej uwagi, zaczyna być głupie i irytujące. Jeżeli przeczytasz moje wcześniejsze komentarze, to na pewno zauważysz konkretne argumenty przez które uważam, że nowe osoby mogą nie zacząć dobrze swojej przygody i mogą zrazić się do pracy w rekrutacji. Opowiadać jak to można zarabiać 50 tyś miesięcznie? - no bzdura. alternatywna rzeczywistość, która ma tylko pokazać górnolotność i niespełnione ambicje osoby, która o tym mówi. a co do tego co "mnie tak obraziło": zachowanie prezesa. Kilka lat temu umowa zlecenie, brak elastyczności, brak pracy zdalnej, wybujałe ego i nierynkowe stawki. Z drugiej strony w trakcie negocjacji warunków umowy, w odpowiedzi na daną kwotę, słyszało się "nie dam tyle. Nikt na rynku tyle nie daje". Niektórzy się bali, niektórzy zweryfikowali, że rynek daje tyle. Plus dorzuca więcej. Są lepsze miejsca do pracy i rozwoju, a gowork ma służyć temu, żeby można było się ostrzec przed podjęciem decyzji :)

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Krzysiek

Przeszedłem przez proces rekrutacyjny prowadzony przez Panią Justynę TeamQuest. Jestem zadowolony.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Maciek

Przeszedłem przez proces rekrutacyjny prowadzony przez TeamQuest. Jestem bardzo zadowolony. Zostałem potraktowany profesjonalnie i w sposób "bardzo ludzki" - tak to odebrałem. Moją sprawę prowadził Pan Kamil P. , który okazał się osobą nad wyraz kompetentną i serdeczną.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

TeamQuest Sp. z o.o.