Opinie o Vivexpol w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vivexpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vivexpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivexpol w Oświęcim

była klientka

w sklepie Żory pracowały dwie panie bardzo miłe pomocne,dbające o czystość na sklepie ZAWSZE uśmiechnięte pracowały już jakiś czas to myślałam że w końcu firma zatrudniła obowiązkowe uczciwe pracowite kobiety młodą PANIĄ (usunięte przez administratora) oraz PANIĄ (usunięte przez administratora)a ty nagle odwiedzam sklep i tych PAŃ NIEMA okazało się że firma je zwolniła i tak sobie myślę jeśli firma nie widziała w tych PANIACH dobrych pracowników to do takiego sklepu nie warto przychodzić bo nie szanują pracownika ,który dbał o klienta i sklep żal mi tych pań które dały z siebie wszystko a firma ich zwolniła

wkurzona

to jest wyzyskanie pracownika przez p (usunięte przez administratora)można się wykończyć psychicznie ciągle tylko wszystko jest żle zrobione nie można się pomylić bo pomyłka jest równoznaczna z zwolnieniem p.MENADŻER niczego nie umie wytłumaczyć a jej teorie są beznadziejne z lumpeksu chce mieć butik jak w galerii. umowy są tylko na miesiąc p. (usunięte przez administratora)jest dwulicowa znajomość z szefami daje jej wszelkie poparcie a pracownik jest zerem .ale wypowiedzenie przekaże przez telefon ksiegowa gdyż p.kierownik nie ma odwagi pracownikowi spojrzeć w oczy a wiec tą firmę trzeba omijać szerokim łukiem

rumcajs

Ostatnio byłem z żoną w sklepie w Andrychowie a tam patrze... Pani Kinga (jak to piszecie Pani menadżer)ze swoją bratanicą. Załatwiła jej stanowisko kierownika! Dość że są tak samo wredne to nawet się podobnie ubierają... ha ha

toaj

No to fakt mają dużo sprzętu AGD...jak dla mnie to na zwykły lump to mają ceny jak w sklepie można powiedzieć że niektóre rzeczy nawet droższe niż w sieciowkach ale z jakiej hurtowni kupują?Czy sprowadzają bezpośrednio z Anglii??

Sprzedawca

milo i przyjemnie . dużo ogólników mało faktów , niejasne zasady pracy i płacy

dużo pytań osobistych - mąż, dzieci itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
calineczka

Jeżeli chodzi o fundacje to małe sprostowanie ciuchy może i przychodzą legalnie tirem z Anglii. Ale pozostaje jeszcze temat tzw. różności, poczynając od talerzy idąc przez świeczki, lampy, telefony faxy itp. te rzeczy są z Austrii, można iść do sklepu i poczytać etykiety. A tak sie składa że te wszystkie różności są przywożone na własną rękę pana prezesa vivexpolu od zaprzyjaźnionej parafii w Austrii... Tamtejsze kościoły myślą ze to dla biednych ludzi z parafii polskich a tu biednym jest pan prezes który robi sobie na tym niezły zysk... i tak sie biznes kreci. Pani Kinga??? temat morze, nie ubliżając nikomu (bo to karalne)...chodzenie poniżanie ludzi, udawanie przed klientami wspaniałej i dobrej jest śmiechu warte, juz nie wspomnę o wciskaniu przysłowiowego kitu że towar jest nowy i że codziennie coś dokładają, kto chodzi i patrzy wie że towar jest przekładany i że dokładki to ściema, wystarczy popatrzyć na kody na metkach. P.S. Dzięki takim ludziom jak prezesostwo chodzą potem po Europie suchy ze polak taki i siaki, a jak trzeba naprawdę pomocy to ludzie się odwracają bo wiedzą że to może być kolejna ściema. Pozdrawiam, C.

zorba
@calineczka

A dlaczego poszukują, oto jest pytanie?!Odpowiedzcie sobie sami! Kto normalny wytrzyma takie machloje kto!się pytam?! A towar z Austrii to fakt niby dla biednych a nieświadomi klienci kupują dając zysk Państwu M! Do tego fundacja... Pożal się Boże, ja w nią nie wierzę! Pewnie to następna Fikcja na której firma zarobi! Ludzie ogarnij cie się!

girl

Stanowczo nie polecam pracy w firmie Vivexpol!!! Kamery z każdej strony dodatkowo w szatni,podsłuchy na sklepie i zapleczu. Wymogi na sklepie jak z najlepszego butiku a to tylko ciucholand !!! p.Kinga wielka menadżer potrafi wykończyć psychicznie ludzi narzucając swoje durne zasady, chcąc pracować w sklepie trzeba przeżyć idiotyczne szkolenie, które robi wspomniana pani. Ta firma ma ogólny brak poszanowania dla pracowników i nie liczcie na umowę o pracę, tylko zlecenie comiesięczne.

ego

Jeżeli do nich tir przyjeżdża z z dostawą to tony ubrań mają niby z tej fundacji??? Jakoś ciężko w to uwierzyć i same angielskie marki...

ego

No to nieźle... a ceny mają z kosmosu ciekawe kto.takie.ceny narzuca Hue A skąd masz takie informacje

Odradzam pracy w firmie Vivexpol!!!! Kamery podsłuchy na sklepach umowy zlecenia z miesiąca na miesiąc nie liczą sie z pracownikiem wykańczają psychicznie szczególnie Pani Kinga wielka menadżerka bardzo wredna baba. Nie mówiąc o właścicielach zero tolerancji dla osób pracujących zwalniają przez telefon nawet nie osobiście tylko przez księgową.Nie mają na tyle godności żeby pofatygować się osobiście. Odradzam omijajcie ich sklepy szerokim łukiem.

ale
@ja

zazdrosc zazdrosc

ois
@ja

to z hurtowni czy jak kupują ta odzież jaka nazwa dokładnie tej hurtowni ktoś wie??

ARi

Czy mogłabym sie dowiedzieć coś więcej jeszcze o pracy w tej firmie bo chce tam złożyć papiery ..czy warto ?

witam

Czy ktoś wie gdzie można zamówić taki towar jak mają na sklepie?

kasia

dlaczego wiekszosc opini jest usuwana przez administratora? przeciez kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie. u nas w zorach sami klienci mowili zeby szukac sobie pracy bo dlugo nie po pracujemy. czlowek byl glupi ze nie sluchal chodziaz mogli dac wypowiedzenie tygodniowe

kitek
@kasia

Mnie zastanawia skąd biorą te lachy

Justyna

Tak mowia ze bezplatny okres na 2 dni (usunięte przez administratora)

kitek
@Justyna

Hej,a tak źle tam było w robocie? Skąd biorą towar bo mają fajny

gość
@kitek

odzież kupują od firm prowadzących zbiórki na południu Polski

gość
@gość

Kupują odzież od firm?! JAKA BZDURA!!!! Zbierają odzież na fundacje im. Stanisławy Leszczyńskiej w Oświęcimiu której prezesem jest właściciel "Vivexpol". Ludzie oddają za darmo ubrania a oni bogacą się sprzedając je w swoich sklepach...

Savio

Dziwna sprawa z tym monitorigniem. Ale widzę, że to ma być związane z utrzymaniem porządku i sprawiedliosści

RJ

Serio kontrolują was przez monitoring? Czy to aby troszeczkę nie przesada? Rozumiem, że zdarzały się sytuacje, gdzie monitoringiem wam udowadniali jakieś papieroski czy wolną pracę?

Remek

a co to są czyściwa bawełniane?:) a tak serio, to czy zatrudniają na administratora ich sklepu na allegro?

terefere

Ile płacą za godzinę? Skąd wiadomo, że są kamery?

Norin

Umowy na kilka dni? To co ile podpisuje się nowe i co jaki czas wpływa pensja? To aktualnie ile w Vivexpol wynoszą opóźnienia w wypłatach?

kj

RK, no nie mów, to nie ma w Vivexpol jakiegoś regulaminu z czym to można kontrolować? Umowy chociaż jasne, macie rozpisane premie, zarobki itp.? Czy to umownie wszystko?

nn

No obsługa w Oświęcimiu MUSI BYĆ MIŁA, niestety kamery sa wszędzie i chodźby cię skręcało z bólu ma być szeroki uśmiech, bo jak nie kierowniczka to szef ci to wypomni.

Zostaw merytoryczną opinię o Vivexpol - Oświęcim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vivexpol?

Kandydaci do pracy w Vivexpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vivexpol
1.6/5 Na podstawie 190 ocen.
  • ul. Stanisławy Leszczyńskiej 7
    32-600 Oświęcim