Opinie o New Men Style w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Men Style. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie New Men Style o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Men Style w Kraków

Ja też polecę pracę w tej firmie . Ogólnie atmosfera na produkcji jest przyjemna , z szefowa można się dogadać nie robi większych problemów, jeśli chodzi o pracodawcę płaci w terminie, i przestrzega prawa tzn urlop i dni wolne . Więc ja mogę polecić i jeśli ktoś ma jakieś pytania z chęcią pomogę.

Wojtek

Ja też mogę powiedzieć że pracowało mi się bardzo przyjemnie . Gdyby nie sytuacja mojej żony i przymusowa przeprowadzka na pewno pracował bym tam do tej pory , szefostwo jak najbardziej ok , i cała załoga również pomocna . polecam ;)

adrian

Możesz coś więcej powiedzieć? Ja miałem znajomego który pracował i sobie chwalił. Jestem aktualnie poszukujący pracy i się zastanawiam ? Myślę że nie będzie tak źle; ) lubię się angażować i być kreatywnym.

wesołek

Sporo się właściciele nachwalili własnej firemki. Szkoda tylko że nie idzie to w parze z atmosferą w pracy. Nic się nie zmieniło a ludzie tam pracujący dalej mają niezbyt dobre zdanie o władzy. I to by było na tyle.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie New Men Style na stanowisko Krawcowe ,szwaczki? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Krzysiek

Akurat się zgadza, Pracowałem tam trochę, firma szanowała wszystkie moje prawa i jeżeli ktoś chciał to dawali możliwości zarobku. Polecam

szymonn

Jasne :) Akurat Firma szanuje takich pracowników i daje im możliwość :)

szymonn

Witam , A ja polecę pracę wszystkim którzy potrafią się angażować w to co robią, nie rozumiem narzekania ludzi którzy tylko narzekają że mało zarabiają ? Jak znacie taka prace gdzie zapłacą wam za obecność to powiedzcie sam zmienię :) . Jeśli ktoś się angażuje i starta to nie będzie narzekał . A co do opinii ze trzeba mieć grupę inwalidzką .- To chyba trzeba się cieszyć ze są jeszcze w Polsce zakłady które dają normalną możliwość pracy mimo niepełnosprawności . Ja osobiście polecam wszystkim .

Najlepsze w tym zakładziku jest to, że wszyscy myślą, że przy tylu kamerach nic nie da się ukraść. Szkoda prądu. No chyba, że jakieś schorzenia psychiczne podglądających. I to by było na tyle.

wiecomówi

Przedstawicielu!! daj sobie spokój i jeśli chcesz pracować w cywilizowanych warunkach to omijaj New Mena dalekim łukiem. Tam tylko siwych włosów się dorobisz i wrzodów na żołądku...

wesołek

Lepiej nie rzucać poprzedniej pracy ponieważ wątpię aby pracodawcy dostali nagle odruchu ludzkich uczuć a szefowie się nie zmienili. HEJ !

Lepiej nie rzucaj poprzedniej roboty bo nikt cię nie przyjmie do rpacy i nie będzie się męczył z twoją pisownią.

pracownica

Ja mam, jak nie ma wpisów to znaczy że jest dobrze, heloł, a jestem wymagająca.

opinie dajcie :)

widze opinie klientow a to nie o to chodzi na tym forum! czy jest tu jakiś pracownik New Men, która ma opinie, heloł? :)

Tararira

Trzeba się o to gorąco modlić i błagać o pralkę. Poza tym zawsze można powąchac, zobaczyć. zaraz swojego zapytamy co oni robią w obecnej chwili...

marcin

Ciekawa uwaga, w sumie ktoś miał podejrzenia, że dostał brudny garnitur od new men? Typu miał dziwny zapach, czy jakąś plamę?

Garko

Może i fajna tylko jaką masz pewność, że po wypożyczeniu czyszczą te garnitury? Przecież to też nie małe pieniądze kosztuje. A chodzić w czymś brudnym czy znoszonym to żadna przyjemność.

genia

Jak jesteś na umowe i prace zatrudnionym przez zakład to 1600zł brutto

postronny obserwator

Widocznie się tam na tobie poznali ze piszesz w taki obraźliwy sposób i przy tym nie szanujesz samego siebie (stanowisko Robola)ani kolegów którzy tam pracują.

W umowie jest napisane: "premia uznaniowa" i to by było na koniec bo w realu nie ma szans. Pracodawca naobiecuje i nic z tego nie ma. Nie polecam pracy u Nich.

łaciate

Chętnie napisałbym jak jest, ale niestety cenzor Siara, usuwa treści nie wygodne i nie miłe dla niego i firmy, zostawiający tylko te ok. Ale plusem pracy w New Men jest kilku pracowników, którzy są naprawdę fajnymi i pomocnymi kolegami/koleżankami. Ja się tutaj dużo nauczyłem. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o New Men Style - Kraków

• Jak się pracuje w New Men Style?

Zobacz opinie na temat firmy New Men Style tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Men Style?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

New Men Style
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.

New Men Style