Opinie o Orange Logistics w Katowice

Orange Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z branży Transport - Spedycja - Logistyka, specjalizującą się w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Logistics w Katowice

fredka.

Hej! dostalam propozycję pracy w tej firmie. Generalnie mam bardzo mieszane uczucia. mam obecnie prace na umowę o pracę która trwa do .. .lutego ... i tak na prawdę nie mam pojęcia czy mi ją przedłużą czy nie . nie powiem ze zarobki są kuszące i fakt , że mam możliwość otrzymania umowy o pracę na dłuzej niz rok. ale widzę że nie do konca tak to jest ... niestety nie mogę sobie pozwolić na jakąś tam śmieciówkę przez 3 miesiące... czy myslicie ze jest mozliwosc otrzymania umowy od razu ? bez hejtu prosze. moze ktos byl w podobnej sytuacji

AAAaa
@fredka.

Myślę że nie dadzą Ci od razu umowy o pracę, z tego co mnie wiadomo każdy zaczynał od zlecenia. Ale potem dają umowę o pracę. Więc się zastanów.

Klaudia

Ja pracowałam w tej firmie przez ostatni rok, dla mnie zbyt cieżko . Po roku miałam dość tej charowki. Moze i pieniądze były dobre , ale zrezygnowałam i nie żałuje . Praca nie jest moim całym życiem . Nie polecam

olo
@Klaudia

No teraz pewnie na recepcji dostajesz , najniższą krajową . Ale no cóż praca nie jest twoim całym życiem. Ja tam sobie w Orange pracuje, dobrze zarabiam, czasem ciężko tyram wale 7-8 zleceń w ciągu dnia. A czasem mogę troszkę się po opiep-sz-a-c . I robię 2-3 zlecenia. :) a na koniec miesiąca 25-30 tys marży jest i nikt do mnie się nie czepia. Wszystko zależy jak się zorganizujesz.

wow

wiesz że jak jest dobrze to nikt ci się nie pochwali :) , jak w miarę pracujesz to 3500 - 4000 zł na rękę . Chociaż te świerzaczki to i 2000 wychodzą na początku. Zależy jak Ci się poukłada i jak ogarniasz.

halo

Wiesz w spedycji to raczej łaski nie robią, ja odbieram co trzeci dzień telefon z propozycją pracy. Ale w oranege rzeczywiście dobrze płacą a już kilka osób po odejściu żałowało i chciało wracać. Myślę że jak jest dobrze to nie ma co szukać :) bo się może (usunięte przez administratora)

Pracownik Administracyjno - Biurowy

To nie jest żaden pracownik biurowy, tylko pracownik CALL CENTER. Praca na słuchawkach. Na rozmowie nie jest to jasno przedstawione. Sama rozmowa była miła, osoba przeprowadzająca bardzo konkretna w tym co chciała powiedzieć, słowo call center I słuchawki nie padło. Bardzo nie fajne wprowadzanie w błąd i marnowanie czasu.

Czy zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystko można sprzedać. Pytania o poprzednie prace, dlaczego juz sie tam nie pracuje, dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kris

Wypłaty są terminowe, ale dla m,nie to nie jest żaden plus a warunek , w dzisiejszych czasach to łaski nie robią że płacą w terminie. Natomias muszę przyznać że bardzo mi się podoba atmosfera panująca w tej firmie. Sprawia wrażenie takiej nowoczesnej, tzn. zarządzanej nowocześnie, wszyscy są na ty nie zależnie od wieku. Systemy wynagrodzeń przejrzyste, od samego początku znasz możliwości rozwoju. Jeden chłopak awansował na managera po czterech miesiącach pracy, bo miał wyniki. W mojej opinii jeżeli chce ci się pracować to mogę polecić Orange

Orange:)

Z tego co widzę to ostatnie 3 miesiące dostałam 7-go, 9-go . Czyli generalnie płacą przed dziesiątym. Jeśli chodzi o kwoty wypłaty to jest nieźle :) , ja po trzech miesiącach ciężkiej orki :) dostałam za wrzesień 3600 pln na rękę więc uważam że jak na początek nieźle. To tylko pracy dużo. Cały czas trzeba o tym myśleć. Chłopak co ze mną zaczynał po miesiącu sam zrezygnował bo mówił że mu się tiry śniły po nocy. Mnie się podoba ale na pewno nie dla każdego ta praca. Pracuje w zespole 14 osobowym, manager spoko, da się z nim żyć. Ogólnie atmosfera spoko.

Fff

Co rozumiesz przez socjal?

Spedytor

Teraz mamy nowy projekt i dużo rekrutują chłopaki do działów , co za tym idzie spora rotacja i narzekacze się trafiają. A miesiąc jak ktoś pracuje to wiadomo kto to jest. Po miesiącu pracy to wstydziła bym się pisać opinie o firmie. To oczywiste że zwolniona bo się nie nadawała . Jeśli chodzi o wypłaty w Orange Logistics to pracuje od 1,5 roku, nie długo ale od nikogo nie słyszałam żeby kiedy kolwiek się spóźnili. A jeśli chodzi o kwoty to jak Sławek mi obiecał że dostanę za cos premie to zawsze się wywiązuje z danego słowa . Zaglądajcie na transie z Kim kolwiek z firmy to wam potwierdzi . Pracowałam w życiu w czterech firmach i tu mi sie podoba najbardziej , oczywiście wiem ze to indywidualne odczucie ale moje jest właśnie takie. Pozdrawiam

@Spedytor

Wiesz jak ktoś dobrze przeszkolil i poświęcił czas oraz nauczył to jest inna kwestia a w dodatku dużo wcześniej miałaś obycia z tym stanowiskiem, też bym się wymadrzala :) a to że miałam mało aut jak na początek to nie oczekujmy cudów bo z pustego to nawet Salomon nie naleje :) dużo zależy od team leadera :) i zależy w jakim segmencie pracujesz, a wgl dużo czynników składa się na sukces! :) Pozdrawiam

Spedytor

Kolega z pracy

no pewnie że jest wypłata na czas, a Samanta to naprawdę Natalia i pracowała ze mną. Nie miesiąc tylko 3 i po trzech miesiącach dalej nie dorobiła się żadnego klienta. Prowadziła 3 a nie 8 samochodów i nie potrafiła ich załadować. Jak chcecie prawdziwych informacji to : 1) tak pierwsze 3 miesiące zlecenie dają 2) wypłaty są w terminie a w tym miesiącu dostałem nawet 7-mego 3) tak jest zapieprz i ciężko, ale kasę też dobrą płacą, dużo postów to przechwałki i pieprzenie że zarabiają po 6-8 tys. , takie kwoty to pojedyncze sytuacje. Myśle że średniakowi w tej firmie wyjdzie 3-4tys. na rękę. Mnie się wydaje że nikt na nikogo nie donosi bo nie ma czasu ani potrzeby, jak robisz marże to kogo obchodzi donoszenie. Jak nudzisz się to i się wkręcasz że ktoś donosi, według mnie : atmosfera jest ok, zresztą wszyscy włącznie z szefostwem jesteśmy na ty, zarobki ok, pracy trochę dużo . Idealnych firm nie ma. A i tak szef ma porsche, fajne:) Pozdro dla Natalii :)

Kolega z pracy

no pewnie że jest wypłata na czas, (usunięte przez administratora) i pracowała ze mną. Nie miesiąc tylko 3 i po trzech miesiącach dalej nie dorobiła się żadnego klienta. Prowadziła 3 a nie 8 samochodów i nie potrafiła ich załadować. Jak chcecie prawdziwych informacji to : 1) tak pierwsze 3 miesiące zlecenie dają 2) wypłaty są w terminie a w tym miesiącu dostałem nawet 7-mego 3) tak jest zapieprz i ciężko, ale kasę też dobrą płacą, dużo postów to przechwałki i pieprzenie że zarabiają po 6-8 tys. , takie kwoty to pojedyncze sytuacje. Myśle że średniakowi w tej firmie wyjdzie 3-4tys. na rękę. Mnie się wydaje że nikt na nikogo nie donosi bo nie ma czasu ani potrzeby, jak robisz marże to kogo obchodzi donoszenie. Jak nudzisz się to i się wkręcasz że ktoś donosi, według mnie : atmosfera jest ok, zresztą wszyscy włącznie z szefostwem jesteśmy na ty, zarobki ok, pracy trochę dużo . Idealnych firm nie ma. A i tak szef ma porsche, fajne:) Pozdro dla Natalii :)

Samantaaa

Tak dają lecz w ofercie o pracę jest wyraźnie wszędzie napisane UMOWA O PRACĘ! Więc niech nie robią z ludzi idiotów :)

samantaaaaa

A więc dam i ja szczerą opinię, i napiszę jak jest naprawdę ... Pracowałam niecały miesiąc po czym w tym samym dniu zostałam zwolniona ... Na początku mówią/piszą że dostaniesz umowę o pracę a jak się zatrudnisz to dają umowę zlecenie, właśnie tylko po to aby Cię z dnia na dzień mogli w (usunięte przez administratora) br /> Praca mi się bardzo podobała i jej specyfika, lecz niedocenione starania ( w sumie jak mogą być docenione jak prawie "szefa" nie ma ). Oczekują wyników od razu lecz aby zainwestować w dobrą jakieś kadry szkolące bądź w szkolenia, to szkoli Cię osoba która sama ma 7 aut do prowadzenia i nie ma czasu Ci tłumaczyć niczego... Zadajesz nieraz pytania i echoooo... Firma kogucik :) spółeczki córeczki tylko po to aby prawdziwej twarzy nie rozszyfrować :) Kwestia zwolnienia niby "marża" na porsche szefa , pewnie teraz mięso poleci w mój komentarz lecz mnie to mało obchodzi , będą bronić lizydupy :) a i nie zazdrość przemawia tylko rozczarowanie bo jeśli jeździ się takim autem to i można zatrudnić szkoleniowca !! I takich rotacji by nie było :) po co piszą że do przyuczenia jak nikt prawie nie szkoli i na dodatek Cię wyrzucą nie z Twojej winy , bo jak masz osiągać wyniki ,wiedzę posiadając niedużą? Na LOGIKĘ a ponoć zajmują się właśnie myśleniem :) Dają Ci sprzęt niezbędny do pracy, podniesiony pułap wysoko gdzie aby awansować musisz mieć z 8 aut, dodatkowo robisz zlecenia , szukasz ich , kontaktujesz się z kierowcą, przewoźnikiem , potencjalnym klientem , wysyłasz meile i kupa roboty przy ładunkach... brak czasu na cokolwiek!!! za dużo spedytor ma, bo dzwonienie i namawianie potencjalnych klientów leży w pracy handlowców którzy też tam są... na początek 1800zł przez 3 miesiace umowy zlecenie potem 2200zł na umowę o pracę (plus marża) jak zrobisz 15tys marży co wczesniej było 10 to wskakujesz na 2500zł jak 20 tys 2700 a 25 3000zł... Kij i marchewka szkoda że wszyscy się łapią na ten wyścig szczurów, przez co tracisz człowieczeństwo bo każdy z zazdrości i pazerności mało co rozmawia i daje rady, straszna rywalizacja jest między ludźmi... A i jeden osobnik w szczególności donosi wszystko szefowi :) więc uważajcie z kim i o czym rozmawiacie :) to było by na tyle :) Powodzenia !

Wypłatę dostajesz w terminie, nie masz się o co obawiać.

Samantaaa

Wypłata hmmm, ja robiłam miesiąc i dzisiaj 11 a dalej przelewu nie mam... Poczekam jeszcze do wieczora dzisiaj a jak nie to inaczej to załatwię :)

adam

Jak chcesz pracować, a nie się obijać, to wszystko jest w porządku. Atmosfera na plus

Ringo

Witam ponownie , chcialem tylko napisac ze rozmowy z szefem nie bylo , nie zadzwonili. To dla tych ktorych jak mnie zbija na wyjscie milym usmiechem i nadzieja na robote , . Powodzenia ;)

Ringo

Witam , jestem po rozmowie wstepnej na stanowisko spedytora miedzynarodowego . Rozmowa przebiegla szybko , sprawnie i jak mysle pozytywnie . Kolejny etap to rozmowa z szefem w piątek . Trzymajcie kciuki .

Wiadomo nowa praca, trzeba sie wykazac dla leni nie ma miejsca. Takie mam szybkie pytanie, czy to prawda, ze zaczyna się na stanowisku spedytora 1800 złotych netto?

Mariusz

Świetna atmosfera, pieniądze na czas i zadowalające warunki. Czego więcej chcieć? Polecam!

halo

Mnie się bardzo dobrze pracuje w tej firmie, atmosfera luźna wszyscy są na ty, nawet z szefami.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice

• Jak się pracuje w Orange Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 33 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Logistics?

Kandydaci do pracy w Orange Logistics napisali 44 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Logistics
3.7/5 Na podstawie 403 ocen.

Orange Logistics