Cars Handel Samochodami Używanymi Marek Małopolski

Tarnów

Opinie o Cars Handel Samochodami Używanymi Marek Małopolski

damn

potwierdzam. auta odpicowane do sprzedaży, po 2 tygodniach wszystko zaczęło się sypać.. Wizualnie było super ale prawdziwy stan techniczny wyszedł dopiero z czasem. Nie polecam

dominik56

mail do kontaktu dominik1122@op.pl

fgh

Uciekać z daleka sprzedawca podszywa się pod prywatnego właściciela samochodu a potem okazuje się że to komis,poza tym samochody to istny złom zrobione tak żeby nic nie było podczas oględzin widać,Jak Pan może sobie spojrzeć w lustro?

dominik56
@fgh 23.12.2015 11:41

witam, również zostałem oszukany przez tego pana proszę o pilny kontakt

Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Cars Handel Samochodami Używanymi Marek Małopolski na naszym forum.

Zostaw opinię o Cars Handel Samochodami Używanymi Marek Małopolski - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cars Handel Samochodami Używanymi Marek Małopolski