Koimex

Świebodzin

Opinie o Koimex

były

pracowałem i nie polecam,może tak na krótko i szukać coś lepszego to tak jest OK!

PolishTrucker
@były 01.08.2013 21:11

Nie zgadzam się!!! Pracuję i polecam Koimex!

PolishTrucker

Bily
@PolishTrucker 01.12.2017 12:54
Bardzo polecam, miła atmosfera, atrakcyjne zarobki. Sprzęt nowiutki, już zostały tylko Renault Range gamy T....

No są jeszcze scanie i iveco tak dla jasnosci

Bartosz

Jak się pracuje w firmie? Dawno nikt nic nie pisał.

@Bartosz 03.11.2017 18:23
Jak się pracuje w firmie? Dawno nikt nic nie pisał.

Jak nikt nic nie pisze to znaczy, że dobrze jest. Pisze sie zawsze zeby ponarzekac. Co nowego... napis na plandekach sie zmienil.

Iwona

Pracujesz obecnie w firmie Koimex? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Jakie warunki zatrudnienia zapewnia firma?

komix

Już jest.

Inga w

Czy juz jest nowa sekretarka? ?czy jest jeszcze nabór?

Puna

Hej. Firma Koomex poszukuje Sekretarki. Co możecie powiedziec ciekawego o tej formie? Jak atmosfera w pracy? Wymagania ? Zarobki ? Wie ktos ?? Jest to urna godna polecenia ?? Pozdrawiam

bolo

A jaka tam jest logistyka?

Fabik

A jak u nich praca na Logistyce bo dziś złożyłem CV

chico

jakies nowosci?

bolo

naboru niema, ale jak kierowca z doswiadczeniem to raczej tak

bebzun

sypia sie wyroki oddalajace pozwy kierowcow jeden za drugim, pogratulowac glupoty :)

a skąd taki news?

chico

to sie narobilo

bebzun

bieda pany szofery, koimex wygral sprawe o noclegi w kabinie... trza cos nowego do narzekania wymyslic

bolo

Franko cóż za osobliwa diagnoza. Niech zgadne, wywalili cie?

kondomix

narazie zaden szofer nic nie wygral, bajki parkingowe i tyle

Guevara

niezadowolony, ilość spraw o noclegi to żaden szał bo sa one teraz wszedzie... a ile z nich kierowcy wygrali? to jest chyba wazniejsze. druga sprawa to z tym niemcem to cie ponosi bo jestes tam nizej niz rumun i na wlasnej dzialalnosci w wiekszości przypadkow. ale oczywiscie ze swoja znajomoscia jezykow pewnie umowe przeanalizowałeś niczym mecenas

stary

Generalnie zarobki 3-6. Wiekszosc weekendow w domu. Sprzet nowiutki max 3 letni. Bez doświadczenie jeżeli nie masz kogos w firmie nagranego to raczej nie ma szans.

Zostaw opinię o Koimex - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koimex