kpbp budus sa

Katowice

Opinie o kpbp budus sa

roko

u nich jest taka informacja na stronie "Syndyk Masy Upadłości Katowickiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego BUDUS Spółka Akcyjna w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Katowicach („BUDUS S.A.”) informuje, iż złożony został częściowy plan podziału środków masy upadłości obejmujący kat. II, czyli wierzytelności pracownicze."

kijejl

No nie wierzę i totalnie nie rozmiem, dlaczego tak wiele firm teraz upada. Straszne to według mnie bo rynek pracy zamiast się powiększać i zatrudniac nowych ludzi to się kurczy w zastraszającym tempie i młodzi po studiach czy po technikach są skazani na bezrobocie, mimo że większość bardzo chciałaby pracować

sert

oo to jednak firma upadła nic wiecej nie wiadomo czy jest na tym rynku pracy i czy powaznie piszecie ze nie wyplacaja lub nie wyplacili naleznych kwot to mija sie z celem skoro firma upadła zamknela swoja dzialanosc to powinni rozliczyc sie ze wszystkim pracownikami toz nie bedzie to sie ciagnelo w nieskonczonosc ...

expracownik

...przecież budus jest w upadłości likwidacyjnej.... co się miało poprawić? wszystkich zwolniono. Syndyk likwiduje majątek firmy

władek

witajcie a czy ktoś wie gdzie oni teraz robią robotę i kto im ma zapłacić może tak pieniądze odzyskamy tylko musimy wiedzieć kto im będzie płacił dajcie znać na forum

bolo

wszyscy zostali zwolnieni a te [usunięte przez moderatora]. nie wypłacaja kasy 10 grudnia 2012 miałem dostać wypłate do dzisiaj dostałem 219 zł ciągle słysze że za niedługo dostane

snake

ZGADZAM SIE ZYLI Z FIRMY A TERAZ WYPISUJA NIECH SIE ZASTANOWIA CO PISZA

snake

moim zdaniem wszyscy zwolnieni to pisza jak im sie nie podobalo to poco pracowali moga isc do piekarni za 1100

hanys

No i stało się dobrze. Pracowałem tam ale się zwolniłem, bo stosunki międzyluckie fatalne.

bolo

dali po 219 zł wyplat jako zaliczka przed swiętami

ghhhh

syndyk Juz wszedł i wszystko zabiera. pozdrowienia do pracowników GRM

c***u

JA Was prosze mam żone i dziecko i BOGU dziękuje że dali mi wypowiedzenie przed czasem tzn. w sezonie kiedy można robote znalzć cieszę się że już tam nie robię i że to w końcu padło nara pozdrawiam GR... MOJE MODLITWY ZOSTAŁY WYSŁUCHANE a ludzie z którymi pracowałem też już tam nie pracują i SĄ ZADOWOLENI

gość

No i mamy: Budus złożył wniosek o upadłość. Ktoś zarobił wystarczająco dużo pieniędzy więc firma \"upadła\":-/ Dziwi mnie, że afery na tak dużą skalę pozostają bez komentarza.

nivea

Potwierdzam to, co pisali przedmówcy. Na chwilę obecną to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach. Uważajcie na tą firmę.

nietensampracownikKPBP

Jest juz Budus2, to odłąm pracowników fizycznych z Budusu, nowe umowy najnizsze pensje...siedziba w Tarnowskich górach w garażu lada dzien pewnie dowiecie sie kto jest szefostwem tego tworu a raczej szefowa i szefem... Niedozobaczenia!w budusie2

llllll

Co ty pieprzysz jakie kursy , dbają o swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y ( ci wysoko postawieni ) .Ta firma nie jest porażką ,porażką są układy w niej nawet nie chce mi się pisać jestem zmęczony. Ps Ludzie pracujący tam tz. pracownicy fizyczni , niektórzy kierownicy jak i inż. nie są źli ale wiem że tych ostatnich dość mocno gnębią.

Chwalę sobie pracę w firmie BUDUS. Jasne wymagania, wysokie wynagrodzenia, inwestowanie w pracowników (szkolenia, kursy), doświadczone kierownictwo, miła atmosfera wśród pracowników. Firma profesjonalnie podchodzi do procesu budowlanego.

wolak

To firma która wykańcza ludzi. [usunięte przez moderatora] stworzył takie stosunki międzyludzkie, jakie mu pasują. Dziwię się skąd bierze chętnych do realizacji swojej polityki.

rudy

Masz rację, pracowałem tam i się starałem. Nagle z nienacka wezwał mnie kadrowiec i dał wypowiedzenie, byłem zaskoczony. Zobaczyłem budowy i się wystraszyłem. Budowami kierują ludzie bez uprawnień, przypuszczam że to krewni i znajomi [usunięte przez moderatora]

HANYS - 2011-03-11 13:20:26 Firma beznadziejna. Zaplecze fatalne. Dyrektor i kierownictwa GRE wystraszone, niekompetentne i obłudne. Nie polecam! Masz rację poznałem tych Panów kompletne, wystraszone DNO

HANYS

firma robi dużo za małe pieniądze jakość czasami pozostawia wiele do życzenia

Zostaw opinię o kpbp budus sa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kpbp budus sa