Budus S.A. Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego

Katowice

Opinie o Budus S.A. Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego

KASIA

(usunięte przez administratora) OSTRZEGAM I .... ODRADZAM!!!

(usunięte przez administratora) Bardzo tajemnicze roszaduy personelu. zatrudniaja, zwalniają. Uważam się za pracowitego, starałem się, a mnie oraz dwóch moich kolegów w bardzo tajemniczy sposób wydalono z firmy. Personel zawistny, wrogo nastawiony do nowych pracowników. Trudno wbić sie w układ. Personel inżynieryjny dość mało doświadczony. Nikt nie chce dzielić sie obowiązkami, a samemu nie można wymyśleć sobie pracy skoro wszystkie decyzje przechodzą przez przełożonych, którzy kreują wizerunek nowego inżyniera jako nieudolnego, niezaradnego, jakby sami obawiali się, że ktoś może być od nich lepszy. Zarobki nienajgorsze. Z konieczności wszyscy są uprzejmi wobec siebie.

Zostaw opinię o Budus S.A. Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budus S.A. Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego