Opinie o Orange Logistics

Paweł

Witam, na jakie stanowiska prowadzone są rekrutacje w Orange Logistics?

jan
@Paweł 30.11.2018 15:51

hahahhaha lepiej uważaj (usunięte przez administratora)

miriam

lepiej unikajcie takiej firmy! (usunięte przez administratora) ! (usunięte przez administratora) !

weronika

Polecam firmę, fajna i ciekawa praca. Stanowisko na którym pracowałam wymagało energii i radzenia sobie ze stresem. Wynagrodzenie jak najbardziej ok, godziny pracy jak w większości miejsc. Ludzie bardzo kontaktowi i pomocni w każdej sytuacji. Lokalizacja też nie najgorsza.

arek

Polecam firmę, byłem na rozmowie rekrutacyjnej jakiś czas temu. Czekam na wiadomość. Miła i przyjemna rozmowa, bardzo dobre warunki pracy, praca pełnowymiarowa. Oby się udało.

gabriella

Polecam firmę Orange Logistics, pracowałam tam prawie rok czasu. Można się wiele nauczyć, fajne warunki pracy, jedynym minusem jest praca w stresie. Niektórzy to lubią ja jednak zdecydowałam się na coś spokojniejszego. Jednak jako miejsce pracy to naprawdę warto spróbować. Polecam

grzesiek

Polecam pracę w Orange Logistics. Właśnie jestem po rozmowie rekrutacyjnej, słyszałem że są ciekawe warunki pracy, benefity , szkolenia i wyjazdy integracyjne. Mam nadzieję że się dostane.

maciek

Świetna atmosfera, pieniądze na czas i zadowalające warunki. Czego więcej chcieć? Polecam!

ms

Proszę o kontakt z firmą ORANGE LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Strona nie działa, a potrzebuję z Państwem kontaktu, odnośnie płatności.

@ms 22.11.2018 12:00

Zapraszamy na http://www.orangelogistics.co

marlena

Polecam pracę w Orange Logistics, pracowałam tam jakiś czas temu, praca bardzo fajna, młody zespół. Co jakiś czas imprezy integracyjne, miło wspominam ten czas. Warunki pracy też nie najgorsze, jak najbardziej polecam tą pracę dla młodych ludzi.

sylwek

Polecam firmę, ciekawe warunki pracy, szybko się rozwija. Rekrutacja na bieżąco, spotkanie bardzo przyjemne.

aleksandra

Świetne warunki pracy, byłam konsultantem telefonicznym jakiś czas temu. Fajni ludzie, każdy pomocny, zgrana grupa. Polecam praca dla ambitnych i otwartych osób.

@aleksandra 20.11.2018 09:10

Dziękujemy za opnie.

Aaaaa

Czy w waszej firmie sa jakieś benefity typu prywatna opieka zdrowotna oraz multiaport?

khkh
@Aaaaa 14.11.2018 08:58

też chciałbym wiedzieć

@khkh 15.11.2018 09:40

Tak jak pisaliśmy poniżej. Nowemu pracownikowi przysługują benefity takie jak: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

@Aaaaa 14.11.2018 08:58

Tak, jak najbardziej. Każdy dostaje od nas kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna. Zapraszamy do kontaktu.

krzysztof

Byłem u nich na rekrutacji , bardzo profesjonalne spotkanie. Rzeczowo i na temat. Przedstawione warunki są bardzo kuszące. Mam nadzieję że uda mi się dostać na spedytora. Polecam.

Olka

Byłem tam ostatnio na spotkaniu rekrutacyjnym, chciał bym się do nich dostac, ktoś wie co wpływa na podjęcie decyzji przez nich ? Moje sugestie dla Orange Logistics: Niech mnie zatrudnią ;) Lubię atmosferę w Orange Logistics za: Luźna atmosfera

@Olka 08.11.2018 22:08

Dziękujemy i zapraszamy do kontaktu !

Olka

Bardzo mi się podoba ta firma

@Olka 08.11.2018 22:10

Dziękuje za opinię.

janek

Polecam firmę Orange Logistics, świetne warunki pracy, stawki bardzo fajne. Dodatkowo ciekawe benefity. Atmosfera w pracy bardzo miła.

ala

Kolega jakiś czas temu pracował, później jak szukali konsultanta telefonicznego to ja spróbowałam się dostać, udało się. On nie narzekał, ja tak samo, fajna atmosfera w pracy, bardzo mili ludzie, pomagają w każdej sytuacji. Praca w tempie i to sporym ale gdzie w dzisiejszych czasach pije się kawkę co chwile. Chyba nigdzie... Polecam jak najbardziej firmę.

Firma Spedycyjna

(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: brak kompetencji

sylwia

Polecam firmę, rozmowa rekrutacyjna nie była łatwa ale opłacało się. Trochę stresu, ale dostałam tą pracę. Polecam.

aa

jak się pracuje? jak wygląda dzień?

katarzyna

Polecam firmę Orange Logistics, fajne zarobki, przyjazna atmosfera bardzo fajny team w pracy. Szkoda było odchodzić. Stawki jak najbardziej na tak. Dodatkowo dostawałam benefity itp. Polecam miejsce !

ola

Po pojawieniu się ogłoszenia na poszukiwane stanowisko, zgłosiłam się na rozmowę rekrutacyjną. Byłam bardzo zadowolona, chętnie podjęłam się pracy na danym stanowisku. Polecam pracę jako konsultant telefoniczny w danej firmie, bez żadnych problemów, wszystko na czas. Miła atmosfera i fajna dodatkowe gratisy.

zbyszek

Praca jak każda inna praca, nie ma co narzekać. Najważniejsze ze kasa na czas, bo w innych miejscach to o kasę trzeba się prosić miesiącami. Szef wyrozumiały, jak robota sie kręci. Nie narzekam, polecam jak najbardziej.

kasia

Polecam firmę Orange Logistics

michał

Polecam firmę, dobre stawki i fajna współpraca

Aika

Witam czy możecie jakoś bardziej opisać prace na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie?

orange
@Aika 08.09.2018 11:05

Ogólne warunki: · pracujemy w Katowicach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 · oferujemy pełne wdrożenie w pracę oraz opiekę Managera na każdym etapie naszej współpracy Do obowiązków na tym stanowisku należy: · kontakt z firmami transportowymi w celu nawiązania długofalowej współpracy · sprzedaż ładunków na giełdach transportowych · dbanie o dobre relacje z klientami · reprezentowanie firmy na spotkaniach służbowych Zapewniamy: · umowę o pracę · podstawę + premię za wyniki · wszystkie potrzebne narzędzia pracy: *telefon *laptop *samochód służbowy (na spotkania z klientem) Wymagania: · doświadczenie w branży min. 6 miesięcy · wykształcenie min. średnie · prawo jazdy kat B · komunikatywność · odporność na stres · umiejętność organizacji czasu pracy

Dominika

@grzegorz, Czy możesz napisać coś więcej o samych obowiązkach w pracy i systemie pracy w Orange Logistics? Czy to praca wymagająca dyspozycyjności? Czy pracujesz w systemie zmianowym? Czy możesz liczyć na wsparcie pracowników w trakcie pierwszych dni w pracy? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

grzegorz
@Dominika 23.07.2018 23:02

Pracowałem w call center więc obowiązki takie jak zawsze, praca na słuchawce. Większość pracowników pomaga w pierwszym dniu pracy, bardzo fajni ludzie. Polecam

grzegorz
@Dominika 23.07.2018 23:02

To zależy czy pracujesz na kraju, międzynarodówce czy na giełdach. W każdym dziale inne wynagrodzenie i obowiązki. W każdym na czymś innym się skupiają. Ale jeżeli lubisz kontakt z klientem , potrafisz negocjować i od czasu do czasu zrypka od klienta Cię nie przestraszy to będziesz zadowolona z pracy. Stres trochę spory bo klienci wymagają profesjonalizmu i żeby wszystko było na czas a kierowcy teraz są fatalni i bardzo ciężko się z nimi dogadać.

pracodawca
Jesteśmy firmą, którą na rynku wyróżnia dynamiczny rozwój, w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Nasz team to w większości młode, ambitne osoby, ukierunkowane na realizację celu i własny rozwój. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika biurowego z j. angielskim.

OBOWIĄZKI:
·        Koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym

·        Monitorowanie pracy kierowców z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń telematycznych

·        Optymalizacja tras

·        Współpraca ze spedytorami i innymi oddziałami firmy

WYMAGANIA:
·        Mile widziane doświadczenie na stanowisku dyspozytora lub spedytora międzynarodowego

·        Wykształcenie min. średnie

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·        Aktywny udział w rozwoju firmy

·        Bardzo dogodną lokalizację

Do CV prosimy dodać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

pracodawca
Jesteśmy firmą, którą na rynku wyróżnia dynamiczny rozwój, w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Nasz team to w większości młode, ambitne osoby, ukierunkowane na realizację celu i własny rozwój. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika biurowego z j. niemieckim.

OBOWIĄZKI:

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·        Aktywny udział w rozwoju firmy

·        Bardzo dogodną lokalizację

pracodawca
Jesteśmy firmą, którą na rynku wyróżnia dynamiczny rozwój, w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Nasz team to w większości młode, ambitne osoby, ukierunkowane na realizację celu i własny rozwój. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta Spedytora.

Aby do Nas dołączyć, musisz być osobą która:

• jest odporna na stres

• lubi wyzwania

• jest uśmiechnięta i ma poczucie humoru

• jest dobrze zorganizowana

Jeśli jesteś właśnie taką osobą, chcemy Ci zaoferować:

• wynagrodzenie składające się z dwóch części: podstawa + premia

• stabilne zatrudnienie: umowa o pracę

• komfort pracy: wszystkie potrzebne materiały (samodzielne stanowisko, laptop i telefon służbowy)

• niepowtarzalną atmosferę: dobre samopoczucie naszych pracowników jest dla nas na wagę złota, dlatego dbamy o koleżeńskie stosunki,

• organizujemy imprezy firmowe i wyjścia integracyjne oraz zapewniamy świeże owoce w każdy wtorek i czwartek

• możliwości rozwoju: jasno określone cele, których realizacja skutkuje awansem

Brzmi dobrze, prawda?
 A więc co należy do obowiązków na tym stanowisku?

• kontakt z klientami oraz przewoźnikami

• ustalanie tras

• działanie na giełdach transportowych

Nawet jeśli powyższe działania nie są Ci znane, nie szkodzi – WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY PODCZAS SZKOLENIA

Zostaw opinię o Orange Logistics - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orange Logistics