4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 389 773 5 1

Opinie o Orange Logistics

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Orange Logistics?

TakNie
Widzący Nowy wpis

Firma poszukująca notorycznie pracowników od kilku lat na olx przez różne agencje pracy. To dużo mówi o tej firmie.

Tak17Nie
to ja Nowy wpis

Każdy kto pracuje w tej firmie dłużej, wie że jest to firma godna polecenia. Najgorzej jak ktoś pozjada wszystkie rozumy pracując 3 tygodnie. Eksperci za 2 grosze. Ja polecam, kreatywne podejście managerów, zgrana stała ekipa. niczego tu nie brakuje.

TakNie11

@Dawid

Jest bardzo zgrana. :)

Tak1Nie7
Jola

Pracuję w Orange od dłuższego czasu i osobiście nie wyobrażam sobie lepszej pracy. Wygodne godziny pracy od 8-16, fajne zarobki, przyjemna atmosfera... Staż też płatny, tak więc nie wiem o co chodzi osobom piszącym opinie. :) Jest szansa na multisport i inne dodatki. Warto chociaż spróbować, praca nie dla każdego ale może akurat. :)

TakNie11
Kasia

Bardzo dobre warunki pracy ! Super ekipa która pomaga. Warunki wynagrodzenia idealne !

Tak2Nie22
Gabi
@Kasia

POLECAM ORANGE LOGISTICS

Tak1Nie19
Nikodem
@Gabi

Powiem Wam że smieszy mnie to piszecie! Jak mozecie takie brednie pisać ! Zazwyczaj takie głupoty piszą ludzie którzy zostali wyrzuceni albo się zwolnili bo im coś nie pasowało. Powiedzmy sobie szczerze ! Dobra firma a nie potraficie ich docenić ! Firma prowadzi szkolenia, pomaga młodym ludziom szybko się nauczyć swoich obowiązków. Tempo pracy jest szybkie wiec to jedyny minus tego miejsca.

Tak1Nie20
Gall
@Nikodem

Przeczytaj sama co piszesz ? Słoneczko na główkę przyswiecilo ? Czy może koń kopnął?

Tak18Nie1
Dział Prawny Orange

Szanowny użytkowniku który działasz pod pseudonimami „ KRYSTIANEK, SŁAWOMIR, ARKADIUSZ, MADAFAKA, SPIEDYTOR, WŚCIBSKI, TITYO, KRĘCIOŁY, KLEOFAS ORANGE, JANUSZEK, ED, MAMOŃ, CIEKAWY, KARPIK, RSC, U2, TIO, WOLNY OD ORANGE, ITP..” Związku z publikacją twoich nieprawdziwych, negatywnych komentarzy o naszej firmie oraz zarzutach popełnienia przestępstw przez naszą firmę sprawa zostaje skierowana do Prokuratury Rejonowej w Katowicach zgodnie z art. 212 §2 k.k.

Tak1Nie8
Były klient
@Dział Prawny Orange

Szanowny podpisujący się dział prawny zwracam uwagę na to że sami swoim podejściem napedzacie ta maszynę pisania prawdy . Jak można pisać że staż -1 tydzień jest płatny jeżeli sami pracownikom dajecie umowy na tydzień bezpłatnego szkolenia do podpisania A karzecie jakimś trollom aby pisali że staż jest płatny. Pensje piszecie (usunięte przez administratora)zł co też jest nieprawda gdyż podstawa to najniższa plus prowizja od zyskownych zleceń. (usunięte przez administratora)

Tak25Nie1
Sławomir

Jedno jest pewne ! Co się nie zmieni w tej firmie. Ogórasty zawsze tam będzie pracował bo tej małpy do normalnej firmy by nie wzięli.

Tak23Nie1
Julka
Kandydat

Praca w spedycji jest bardzo cięzka, miejsce tez pokazuje jak dana praca moze wygladac. Orange Logistics to miejsce dla wymagajacych, dla ludzi ktorzy chca dobrze zarobic ale tez dla osob ktore wymagaja zaangazowania. To nic zlego ze naklada sie ostre tempo pracy, przeciez to chyba normalne? Ja uwielbiam motywujace dzialania. Uwazam ze ambitnym osobom spodoba sie takie miejsce pracy. Dodatkowo nie zostajecie sami na nowym stanowisku, macie osoby ktore was wspieraja, dostajecie mozliwosc skorzystania z wielu ciekawych szkolen. Kolejnym atutem są ludzie, jezeli macie zgrana ekipe w pracy to kazdemu chetnie sie do niej przychodzi. I tak włąsnie jest tutaj ! Co moge powiedzieć wiecej. Ja spróbowałam, zapraszamy inne osoby !

Tak4Nie27
lkw fredrich....
@Julka

z twego opisu wygląda, że jest super dlaczego więc firma szuka non stop pracowników? :))

Tak41Nie1
komt.
@lkw fredrich....

proste- wszystkim sie wydaje, ze to latwa i przyjemna praca,a jak trzeba zaczac pracowac to wielkie zdziwienie ;) nie kazdy w takiej branzy sie sprawdzi. poza tym nie rozumiem o co wielkie halo, wejdzie na kroporacje tego typu wszedzie non stop trwa rekrutacja bo jesli biuro moze sobie pozwolic na powiekszanie zespolow, a szef na rozwoj firmy to dlaczego nie ;)

Tak1Nie23
 Rekomendacja
@komt.

Krótko, ale na temat. Przeklejacze giełdowi, kolokwialnie mówiąc robienie przewoźników oraz kontrahentów (usunięte przez administratora) Technicznie: Godziny pracy 8:00 - 16:00 Miejsce pracy w miarę blisko centrum Katowic, łatwy dojazd oraz dostępne miejsca parkingowe. Możliwy również łatwy dojazd komunikacją miejską. Technika pracy: (usunięte przez administratora) Sprawdzamy przy okazji, za jakie kwoty dany przewoźnik zgodzi się wziąć zlecenie. Po wybadaniu rynku, szukamy ofert wystawianych przez różne firmy na zagranicznych giełdach. Podajemy się za przewoźnika i przyjmujemy zlecenie, przykładowo firma zapłaci nam za przewóz danego towaru 1000 Euro. Następnie wystawiamy tą ofertę, czyli przeklejamy przyjęte już przez nas zlecenie i szukamy kogoś, kto przyjmie je w zamian za np. 950 Euro. Pozyskany przez nas zysk będzie po części naszą przyszłą premią. Zarobki: Podstawa + premia zależna od wyników. Umowa: Okres próbny, tzw. staż trwa tydzień, jest on nieodpłatny. Później umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, później przejście na umowę o pracę. Szefostwo: Całkiem miłe, ale ma bardzo duże ciśnienie na wyniki.

Tak32Nie1
PRAWDA
@Julka

Słuchaj koleżanko co Ty wypisujesz ? Ile premii dostałeś? Czyżbyś gdzieś w głowę się uderzyła ? Przecież siedzi jakiś czlowieczek i wycina wszystkie negatywne opinie ktoś wchodzi i kasuje . Administrator jeżeli jeszcze jedna opinia negatywna zniknie przedstawię screena z usuniętych wiadomosci

Tak28Nie1

Tak8Nie
januszek

wlasnie gdzie mozna sie zglosic, chcialbym popracowac u lkw , duda, pks ?

Tak9Nie4
Grzegorz

Szukam pracy jak spedytor, ktoś wie czy Orange teraz kogoś poszukuje?

Tak2Nie4
Kleofas orange
@Grzegorz

Cały czas kogoś potrzebują, możesz popytać też w pks24, lkw friedrich, duda transport itd to wszystko firmy jednego działacza Warto poczytać na necie o nim

Tak13Nie2
KAROL

Ci co tak narzekaja pewnie zostali wylani z roboty hahahaha, wezcie sie do pracy to i kasa się bedzie zgadzala i warunki , miejsce ! Polaczki najlepiej to chcielibyscie zeby siedziec pic kawe i (usunięte przez administratora) w stolek nie ? Dobrze ze zwalniaja w firmach nierobów , na ich miejsce bedzie ktos kto chce pracowac i dobrze zarabiac !

Tak2Nie19
pavlo
@KAROL

tez sie z tym zgadzam ! widze komus sie nie chcialo pracowac i teraz wylewa tutaj swoje wszystkie zale ....

TakNie17
Aguśka
@pavlo

zapytajcie sie ludzi ktorzy tam pracują ! Oni najlepiej wiedza jak tam jest ! Nie znam w naszym zespole ani jednej takie osoby która by narzekała !

Wiktoria
Kandydat

Dobra firma, szkolenia na wysokim poziomie. Opieka na poczatku pracy, benefity. Polecam

Tak2Nie30
ciekawy.....
@Wiktoria

jak wyglądają relacje z przewoźnikami, podobno nie postępujecie fair? jeśli takie wspaniałe warunki to czemu taka duża rotacja pracowników????

Tak41Nie
ciekwski...
@ciekawy.....

wszyscy myślą,że to praca 8h polega na wypiciu kawki i posiedzeniu trochę przy komputerze, rzeczywistość okazuje się inna i stąd nie wszystkie nowe osoby się odnajdują ;)

Tak1Nie19
Sar
@ciekwski...

Widzę pełną samokrytyke !

Tak19Nie
kręcioły....
@ciekwski...

rozumiem że ty odnalazłeś się.... a jaką masz normę wystawiania not obciążeniowych? :))))))))))

Tak24Nie1

Tak18Nie
xd

staż jest płatny więc po co wprowadzasz w błąd xd

xddd

staż jest wypłacany po przepracowanym jakimś okresie czasu nie pamiętam dokładnie bo podpisywałem to z rok temu, a ty jakąś gównoburze robisz bo nie dałeś rady z presja czasu tygodnia wytrzymac xd

Tak2Nie17
irek

Dajcie znać jak wyglada u nich rekrutacja

Tak20Nie2
pks24
@irek

szybka rozmowa, badają za jaką najmniejszą kasę możesz pracować, bezpłatny staż, wyciśnięcie z człowieka wszystkiego i następny, tak wygląda praca w tej firmie, i jest ok! :)

Tak46Nie2
J.
@pks24

za jak najmniejszą kasę? to dlaczego jak porównasz sobie raporty,podzwonisz po frimach itd to ta firma daje najwięcej osobom początkującym bez doświadczenia? w żadnej firmie na start nie ma lepszych warunków

Tak3Nie20
J.

A na jakiej podstawie ty wystawiasz swoje opinie? byłeś widziałeś i nie dałeś rady? a teraz żal do caałego swiata?

TakNie19
Wojtas

Polecam miejsce ! Co prawda juz zmieniłem miejsce zamieszkania ale gdyby dało sie miejsce pracy zabrac ze soba to bym tak zrobil. Wiele nauki stresu ale uwazam ze czas spedzony w miejscu takim jak ORANGE LOGISTICS uwazam za NIEZMARNOWANY ! Jezeli szukacie miejsca aby sie czegos nauczyc i doszkolic to polecam ! Do tego team ktorego bardzo mi szkoda . Byliscie swietną ekipą naprawdę ! Co do warunkow, przedstawiane są dokładnie na rozmowie kwalifikacyjnej a pozniej jeżeli dobrze pracujesz i widać efekty to idziesz do góry ! I tak twoje warunki naprawdę zmieniają się o 100% i jestes mega zadowolony. POLECAM !

Tak2Nie24
Anddrzej

Czy szukają teraz moze nowych sepdytorow? Poszukuje pracy ! Dajcie znać

Tak25Nie3
halllo

ojjjj.... chyba komuś nie udało się zrobić kariery i dużo czasu ma w domu i bawi się w agenta :))))

Tak1Nie16
nie polecam

ciasne biuro, natłok zadań , każdy goni za swoim, nikt nikomu nie pomaga, atmosfera nieciekawa, ludzie non stop się zwalniają a nowi którzy przychodzą krótko pracują widząc co się dzieje.

Tak30Nie1
@nie polecam

a w jakim teamie byłeś? może potencjalny pracownik będzie miał to na uwadze może akurat źle trafiłeś ja trafiłem zarąbiście, ale nie wrzuca sie wszystkich do jednego worka :p

TakNie16
Kamel

Praca daje dużą możliwość rozwoju. Największym atutem dla mnie jest to że przez krótki czas osiągnąłem bardzo duży progres. Z pomocą pracowników i przełożonych pokonałem bariery, które w moim wyobrażeniu były nie do pokonania. Duża sympatia i życzliwość w zespole sprawia że atmosfera w pracy jest świetna. Dogodne godziny pracy i wynagrodzenie za nią to kolejny bardzo duży plus

Tak4Nie38
Anna Odzioba
@Kamel

Wynagrodzenie na plus? Masz na myśli ten bezpłatny staż oraz umowę zlecenie za 1800 przez 3 msc oraz piękna umowę o pracę za 2200 netto.Hahahahaja , piękne pieniądze, nie wiadomo co z tym zrobić. Rate za mieszkanie zapłacić czy jeść

Tak43Nie2
Paweł
@Anna Odzioba

ja zarabiam tutaj dobre pieniądze wiec nie rozumiem o co wam chodzi. Pewnie konkurencja pisze to chore komentarze...

Tak4Nie39
sialala
@Anna Odzioba

1800? 2200? chyba 10 lat temu xdd a jeśli tyle ci proponują w firmach to miej pretensje tylko do siebie,że na więcej cię nie oceniają haha

Tak1Nie14
KAROL

nie rozumiem tych Waszych hejtów, ale wiecie kto hejtuje... przeczytajcie definicje. nie dziwne, że pracy nie dostaliście... i szybko nie dostaniecie. NIKT NIE CHCIAŁBY pracować z darmozjadami i marudami ! .. ale "miłej atmosfery" to każdy oczekuje. Szok co za kraj, polaczki... Weź sie do roboty ! Tutaj są dobre warunki a przez takie komentarze to ludzie pozniej sie boja przyjsc na rozmowe ! Na szczescie wiele osob nie zaluje swojej decyzji i jest z nami !

Tak2Nie18
Paulina
Klient

Polecam Orange Logistics !

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice