4 Dodaj merytoryczną opinię
4 370 732 5 1

Opinie o Orange Logistics

Marzena Nowy wpis
Klient

Polecam Orange Logistics !

Tak1Nie2
irek

Dajcie znać jak wyglada u nich rekrutacja

pks24 Nowy wpis
@irek

szybka rozmowa, badają za jaką najmniejszą kasę możesz pracować, bezpłatny staż, wyciśnięcie z człowieka wszystkiego i następny, tak wygląda praca w tej firmie, i jest ok! :)

Grzegorz
Kandydat

bardzo dobre warunki pracy, szukaja z tego co wiem spedytorów.

Tak1Nie8
pks24 Nowy wpis
@Grzegorz

czy to nie dziwne, że non stop szukają spedytorów?

Krystian Nowy wpis

Polecam prace w danej firmie, pozdrawiam ekipe. Długo tam pracowałem do momentu zmiany lokalizacji zamieszkania. Sporo nauki i ogrom pracy ale warto ! Fajne bonusy, dodatkowo konkret ekipa ! Szkoda ze mnie juz z Wami nie ma ! Pozdro !

Tak2Nie6
Andzelika
Kandydat

Polecam prace w tej fimie, moze troche korpo ale sporo jest tkaich osob co lubi takie tempo pracy. Wypłaty zgodnie z ustaleniami. Praca dla ambitnych i pracowitych.

Tak4Nie13
Dagmara
Kandydat

Kolega polecał to miejsce pracy, sama spróbowałam i poszłam na rozmowę rekrutacyjną. Firma świetnie się prezentuje, dobre miejsce dla osób które chcą się sporo nauczyć. Uważam że warto, polecam

Tak5Nie14
aleksandra
Klient

Polecam bardzo konkretna współpraca !

Tak5Nie11
Ada
@aleksandra

również polecam !

Tak3Nie11
Kamel

Praca daje dużą możliwość rozwoju. Największym atutem dla mnie jest to że przez krótki czas osiągnąłem bardzo duży progres. Z pomocą pracowników i przełożonych pokonałem bariery, które w moim wyobrażeniu były nie do pokonania. Duża sympatia i życzliwość w zespole sprawia że atmosfera w pracy jest świetna. Dogodne godziny pracy i wynagrodzenie za nią to kolejny bardzo duży plus

Tak3Nie11
Anna Odzioba
@Kamel

Wynagrodzenie na plus? Masz na myśli ten bezpłatny staż oraz umowę zlecenie za 1800 przez 3 msc oraz piękna umowę o pracę za 2200 netto.Hahahahaja , piękne pieniądze, nie wiadomo co z tym zrobić. Rate za mieszkanie zapłacić czy jeść

Tak12Nie1
Paweł
@Anna Odzioba

ja zarabiam tutaj dobre pieniądze wiec nie rozumiem o co wam chodzi. Pewnie konkurencja pisze to chore komentarze...

Tak2Nie13

Ada

bardzo dobre warunki !

Tak3Nie12
Typiarz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Klient

To oni jeszcze działają ? Myślałem, że już nie.

Tak13Nie
Kasia

korzystne warunki szczegolnie praca dla młodych ludzi !

Tak1Nie15
Jurek

Również polecam

TakNie14
Rafał
Kandydat

Kolega polecił mi to miejsce i mial racje. Praca rozwojowa, szybka nauka i konkretne warunki pracy.

TakNie12
Ula

Polecam !

Tak1Nie13
Irek

Polecam

TakNie11
Dominika

dobra warunki, praca długofalowa , fajne są bonusy typu benefity itp ! polecam

Tak2Nie10
Piotrk

Obiecują dużo fakt idzie zarobić ale nie ma wybacz, jak się sypie to zwalniają bez powodu!

TakNie
Karol
Klient

Polecam bardzo fajna współpraca !

Tak1Nie10

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice