4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Orange Logistics

Krzysztof

Polecam firme

Czarek

Pracowałem w firmie Orange Logistisc jako spedytor. Bardzo dobrze wspominam współprace. Praca bardzo wymagająca ale dużo się nauczyłem. Niestety musiałem zmienić lokalizacje, z tego co wiem nadal poszukują spedytorów wiec mozesz się zglosić. Fajnie płatna praca !

Tak5Nie2
filip

polecam firme

Tak3Nie2

kolejna windykacja która oszukuje

Tak3Nie
nick

możesz udostępnić dane firm, gdzie miałeś załadunki, rozładunki? na priva najlepiej

TakNie2
Radziu

Chciałbym zgłosić się do rekrutacji ? Ktoś slyszal kogo teraz poszukuja?

Filip

uwazam ze firma jest bardzo rozwojowa

Tak3Nie1
Grzegorz

Pracowałem jako spedytor w róznych firmach w tej tez. Bardzo duzo mozna się nauczyć. Dosć konkretna kadra która wysyła Cie ciagle na szkolenia, co uwierzcie ułatwia wdrozenie się w prace. Moje stanowisko bylo dosc wymagajace ale jezeli jestes ambitny i zaangazowany w to co robisz to daasz rade. Ciekawi ludzie w robocie a to tez bardzo wazne, imprezy integracyjne , uwazam ze warto sprobować !

Tak3Nie3
Tomasz

Polecam tam prace jako spedytor ! Uwazam ze oferuja dobre zarobki plus bonusy ! Ekipa mega !

irek

Dajcie znać jak wyglada u nich rekrutacja

Radek

Byłem u nich na rekrutacji , bardzo profesjonalene spotkanie. Jestem zadpowolony . Mam nadzieję że uda mi się dostać na spedytora

Tak3Nie1
Filipek

Polecam firme

Jerzy

Moje najlepsze wrażenie o firmie, jako nowy pracownik dostałem dużo wsparcia od innych jak i menagera. Nauka nauka i szkolenia. Menager motywuje do pracy i to duży plus że masz pomoc obok, szczególnie na początku współpracy.

Dominik

Jakie doświadczenie wymagają na stanowisko spedytor? Ktoś wie ile lat trzeba mieć przepracowane?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Orange Logistics?

Grzegorz

Szukam pracy jak spedytor, ktoś wie czy Orange teraz kogoś poszukuje?

Filip

Polecam firmę Orange Logistics

Joanna

Polecam prace w tej firmie, duzo się nauczyłam przez prawie 1,5roku. Praca wymagająca ale na dobrych warunkach.

Grzesiek

Ja też nie wiem jak wygląda teraz rekrutacja, jeszcze jakiś czas temu były ogłoszenia

Janek

Wie ktoś kogo teraz poszukują ?

Łukasz

W Orange Logistics pracowałem jako spedytor przez 2lata. Niestety musiałem sie przeniesc do innego miasta. Sporo się u nich nauczyłem. Firma stawia na mlodych i ambitnych !

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice